Skocz do zawartości


Zdjęcie

iNNOCENCE + eXPERIENCE Tour 2015 [Pytania i Odpowiedzi]


  • Please log in to reply
389 replies to this topic

#161 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 grudnia 2014 - 21:10

Można też odzyskać kasę z ubezpieczenia, jeśli zaznaczyliśmy tę opcję 2,5 Euro dodatkowych kosztów.

Warto o tym pamiętać. Ja w ferworze walki, jak już w końcu udało mi się zapakować bilety do koszyka, zupełnie o tym zapomniałem.  :angry:  Nie wiem jednak, gdzie jest ta opcja, bo mi się w oczy jakoś nie rzuciło.



#162 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 09 grudnia 2014 - 21:14

Warto o tym pamiętać. Ja w ferworze walki, jak już w końcu udało mi się zapakować bilety do koszyka, zupełnie o tym zapomniałem.  :angry:  Nie wiem jednak, gdzie jest ta opcja, bo mi się w oczy jakoś nie rzuciło.

 

Obawiam się, że w wypadku biletu SMS to ubezpieczenie nie było dostępne do wyboru, sam szukałem i nie znalazłem.


- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#163 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 09 grudnia 2014 - 21:17

1. Czy z opcji wydrukuj bilet w pdf można korzystać wiele razy?

 

2. Jesli ktoś wybrał opcję poprzez wysłanie sms - czy przy opcji 'wyslij ponownie sms' można zmienić model telefonu? A jak zmienie model a przesle sobie sms-a czy to moze być juz jakiś problem?

 

3. Jak wyglądała sprawa z pulą biletów dla subskrybentów  iNNOCENCe, którzy mogą kupować na drugi dzień pre-sale - czy zostały "ochłapy" po tym co wykupili eXPERIENCE pierwszego dnia? Mam głównie na myśli płyte w Berlinie, czy była jeszcze dostępna w pre-sale


"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#164 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 grudnia 2014 - 21:19

Obawiam się, że w wypadku biletu SMS to ubezpieczenie nie było dostępne do wyboru, sam szukałem i nie znalazłem.

 

A myślałem, że to moje gapiostwo. ;)



#165 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 09 grudnia 2014 - 21:26

Kurczę, chciałabym, żeby była opcja wyboru z mapki...



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#166 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 grudnia 2014 - 21:27

W poniedziałek nie działało.



#167 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 grudnia 2014 - 21:56

Z maila od u2.com, który przed chwilą otrzymałem wynika, że sprzedaż dla pre-sale'wców rusza jutro o 10:00 bez rozdziałki na expierence i innocence.



#168 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 grudnia 2014 - 22:05

Z maila od u2.com, który przed chwilą otrzymałem wynika, że sprzedaż dla pre-sale'wców rusza jutro o 10:00 bez rozdziałki na expierence i innocence.

nie wiem co za mail'a otrzymałeś, ale na stronie u2.com jest wyraźnie fersdej



#169 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 grudnia 2014 - 22:07

No maila z u2.com dla subów :]



#170 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 09 grudnia 2014 - 22:09

na stronie U2.com/tour jak byk stoi:

 

Pre-sale schedule for U2.com Subscribers this week:

  • Wednesday, Dec 10 - 10am (local) - Pre-sales open for eXPERIENCE Group
  • Thursday, Dec 11 - 12noon EST (North America) or 10am local (Europe) - pre-sales open for iNNOCENCE Group
  • Friday, Dec 12 - 12noon (local) - Pre-sales end
  • Monday, Dec 15 - Public on sale

All I want is...U2!!!

#171 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 09 grudnia 2014 - 22:10

Z maila od u2.com, który przed chwilą otrzymałem wynika, że sprzedaż dla pre-sale'wców rusza jutro o 10:00 bez rozdziałki na expierence i innocence.

 

może po dwóch subskrypcjach jesteś już experience? <_<

 

u2.com

 

 

Pre-sale schedule for U2.com Subscribers this week:
  • Wednesday, Dec 10 - 10am (local) - Pre-sales open for eXPERIENCE Group 
  • Thursday, Dec 11 - 12noon EST (North America) or 10am local (Europe) - pre-sales open for iNNOCENCE Group
  • Friday, Dec 12 - 12noon (local) - Pre-sales end
  • Monday, Dec 15 - Public on sale


#172 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 grudnia 2014 - 22:20

No maila z u2.com dla subów :]

Rozumiem, że tak sobie zinterpretowałeś to zdanie?

 

"Tickets for the new dates will go on sale next Monday, Dec. 15th - with a presale to U2.com subscribers opening at 10am (local) this Wednesday, Dec. 10th."

 

Czy masz napisane, że nie jest ważne czy jesteś niewinny czy doświadczony i możesz kupować jutro? :D 



#173 Michcis

Michcis

    Użytkownik

  • Members
  • 10 Postów
  • Skąd:Słupsk

Napisano 09 grudnia 2014 - 22:50

,Na jakiej stronie sprzedawane są bilety w pre-sale? Koledzy wyżej podają za oficjalna stroną że od jutra, a na Eventim.de jest napisane coś takiego:

 

 "Bereits von Donnerstag, den 11.12., 15 Uhr, bis Freitag, den 12.12., 12 Uhr, bieten U2 ihren Fans jedoch die Möglichkeit, die begehrten Tickets inklusive Fanclub-Mitgliedschaft zu kaufen. "

 

Dopiero od Czwartku od godz 15.00? Nijak ma się to do tego co jest na u2.com



#174 ChAoS

ChAoS

    Użytkownik

  • Members
  • 17 Postów

Napisano 09 grudnia 2014 - 23:00

Od jutra rusza pre-sale dla ludzi ze subskrybcją U2.com.

     Jutro członkowie eXPERIENCE (Ci, kórzy wykupili subskrybcję przed 09.09.2014)

     W czwartek od 10 iNNOCENCE (Ci co wykupili po tej dacie)

 

W czwartek po 15 rusza pre-sale dla (wydaje mi się) niemieckiego fanklubu.

Za to członkostwo trzeba zaplacić. W sumie bilet wychodził chyba ok 200 EUR.



#175 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 09 grudnia 2014 - 23:06

 

 

 

Może naiwne pytanie, ale lepiej zadać: czy jakbym przedłużył teraz subskrypcję o kolejny rok za 40$, wykorzystując już kod, to dostanę nowy? Jeśli pojawiło się już takie pytanie to sorki, przejrzałem parę stron, ale całego działu nie ogarnę ;P

Pytanie pełne nadziei i ją tą nadzieję rozumiem - ale przedłużenie subskrypcji nie daje kolejnego kodu, bo kod do konta przypisany jest jeden!

 

W ustawieniach mam opcje "renew subscription" czy jak ją odnowie/wykupie na 2014/2015, to dostane nowe kody?. A jeśli nie to jak ja mam to technicznie zrobić żeby wykupić nową subskrypcje?. Piszecie, że nie można otworzyć drugiego konta i opłacić tą samą kartą, czyli co ja mam zrobić żeby uzyskać kody?. Otworzyć nowe konto i opłacić z karty kogoś innego?. Na u2.com jest też opcja gift...czy w takim razie mogę ten gift wykupić sama sobie  :P?. Potrzebuje tych kodów, bo normalne kupowanie nie jest na moje nerwy.

Nie sądzę, żeby U2.com chciało tak utrudniać komuś życie. W końcu nie chce nikomu nic ukraść tylko elegancko za wszystko zapłacić  ;). Przecież to jest dla nich dodatkowy zysk.

 

Eva nie spłycajmy tego tematu do dyskusji o pieniądzach. Nabycie subskrypcji U2.com nie jest transakcją na płaszczyźnie - ja wam daję pieniądzę a wy dajecie mi dzban pełen biletów - a jedynie dodatkową gratyfikacją dla największych fanów w postaci szansy na nabycie do dwóch biletów na koncerty nadchodzącej trasy. Oddania tego co należne tym najzagorzalszym fanom. I dodajmy, że jako dodatek do SUBA, który sam w sobie jest ciekawy bo zawsze zawiera ciekawy prezent, czasami materiały audio. Różne inne niespodzianki. Tym bardziej U2 dając taką możliwość, nie chcą utrudniać nikomu życia. Utrudniamy sobie sami przez takie kombinowanie. ;)

 

To pewne?

Nie można mieć dwóch kont opłaconych jedną kartą?

Zgadza się! Najnowsze informację - Ticketmaster kasuję twierdząc, że w presale można nabyć dwa bilety na konto/adres - jakkolwiek!

 

Ticketmaster:
Thanks for reaching out to us. We are happy to assist you. We apologize for any confusion. This event for U2, has restricted the limit of tickets to two per household per event. Again, we apologize for any inconvenience. If you need anything else, just reply to this email or click Help on Ticketmaster.com!

Got a minute? Tell us how we're doing.

Sincerely,
Denise 
Ticketmaster Fan Support
World Class Service - Every Customer, Every Day! 

 

dołączam do pytania o wykorzystane i niewykorzystane kody. bo na ludzki rozum skoro można kod wykorzystać na dwa koncerty. to jak się wykorzysta tylko na jeden (czytaj berlin) a w międzyczasie dojdzie dublin, nie traci on swojej ważności? powiem wam. że nie pamiętam aby taki hardkor był z biletami gdziekolwiek. człowiek się chwyta każdej deski ratunku:D

Niewykorzystane kody działają dalej! Nie skorzystaliśmy z kodu on dalej zachowuję swoje właściwości umożliwiając nam zakup 2 biletów w przedsprzedaży!

 

Mając wykupioną subskrypcję, mogę przy sprzedaży od razu wejść na eventim.de czy muszę wchodzić przez link z u2.com? Gdzie pojawi się miejsce na wpisanie kodu? Wolę się upewnić, żeby nic mnie w czwartek nie zaskoczyło (bo przedsprzedaż dla innocence rusza w czwartek o 10, nie?).

Przez U2.com najłatwiej, bez spiny - I tak te linki prowadzą do Eventimu/Ticketmastera

 

! Miejsca na kod nie przeoczysz bo nie przejdziesz dalej!

 

Wykupiłem subskrypcje i mam zamiar kupic Berlin 28.09.15, interesują mnie trybuny, jaką formę dostarczenia biletu najlepiej wybrac? Nie widzialem na eventimie, aby była możliwość wysłania biletu mailem w PDF, zastanawiam się nad opcją z telefonem ale mam co do tego wątpliwości:/

Opcje na eventimie - Telefon/Mail/Kurier - Wszystko zależy od tego czym się kierujesz - chcesz komuś sprawić miłą niespodziankę w okresie przedświątecznym. Jaka dostawa będzie dla Ciebie najlepsza? Wybierasz dostawę poczta/kurier z zapakowaniem w świąteczny pakunek za 30 Euro. Wszystko jest wzgledne. Dla mnie najważniejszym czynnikiem determinującym powinna być jednak cena. Dostarczenie telefoniczne biletu to 2.50 Euro. Mając do wyboru wydać na coś 30 Euro a 2.50 to chyba decyzja prosta. Ale jeśli ktoś nie narzeka na brak pieniędzy. :)

 

Zastanawiam się jaką przyjąć dalszą strategię i w związku z tym mam dwa pytania :

kiedy odnawiają się kody do pre-sale - w momencie przedłużenia subskrypcji czy co roku (1 stycznia?) dla aktywnych subskrypcji?

jak sądzicie kiedy ogłoszą koncerty w Dublinie w grudniu 2015?

 

Kody odnowią się jak zespół ogłosi następną część trasy. Dublin wedle informacji z Irlandzkich gazet ogłoszą wkrótce. 

 

 jeśli tak które anulowano? brano pod uwagę czas/chronologię zakupu  :lol: ?

Brano pod uwagę czas zawarcia transakcji, usuwając te bilety ponad ilość dwóch sztuk.

 

Obawiam się, że w wypadku biletu SMS to ubezpieczenie nie było dostępne do wyboru, sam szukałem i nie znalazłem.

Było, było na Eventimie - przed polami z wyborem płatności na Ticketmasterze również. 

 

1. Czy z opcji wydrukuj bilet w pdf można korzystać wiele razy?

 

2. Jesli ktoś wybrał opcję poprzez wysłanie sms - czy przy opcji 'wyslij ponownie sms' można zmienić model telefonu? A jak zmienie model a przesle sobie sms-a czy to moze być juz jakiś problem?

 

3. Jak wyglądała sprawa z pulą biletów dla subskrybentów  iNNOCENCe, którzy mogą kupować na drugi dzień pre-sale - czy zostały "ochłapy" po tym co wykupili eXPERIENCE pierwszego dnia? Mam głównie na myśli płyte w Berlinie, czy była jeszcze dostępna w pre-sale

1. Można

2. Oczywiście, że można! Przecież te rozwiązania są dla ludzi! User-friendly :)

3. Była presale, grupa Experience nie wykupi całej hali dla siebie ;) A swoją drogą jakby wykupiła wyobrażacie sobie taki show :P

 

 

Z maila od u2.com, który przed chwilą otrzymałem wynika, że sprzedaż dla pre-sale'wców rusza jutro o 10:00 bez rozdziałki na expierence i innocence.

Zaraz uaktualnie FAQ -

 

Przedsprzedaż rusza - 

Środa 10 Grudnia - 10 czasu lokalnego - Grupa eXPERIENCE

Czwartek 11 Grudnia - 10 czasu lokalnego - Grupa iNNOCENCE

Piątek 12 Grudnia - 12 w Południe - Koniec Przedsprzedaży

Poniedziałek 15 Grudnia - SPRZEDAŻ PUBLICZNA

 

,Na jakiej stronie sprzedawane są bilety w pre-sale? Koledzy wyżej podają za oficjalna stroną że od jutra, a na Eventim.de jest napisane coś takiego:

 

 "Bereits von Donnerstag, den 11.12., 15 Uhr, bis Freitag, den 12.12., 12 Uhr, bieten U2 ihren Fans jedoch die Möglichkeit, die begehrten Tickets inklusive Fanclub-Mitgliedschaft zu kaufen. "

 

Dopiero od Czwartku od godz 15.00? Nijak ma się to do tego co jest na u2.com

Kieruj się podanymi powyżej jak i w pierwszym poście tego tematu - datami. Odpowiednie linki presale znajdziesz na u2.com/tour jak tylko ruszy przedsprzedaż. 

 

 



#176 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 09 grudnia 2014 - 23:22

Redgar od dłuższego czasu każdego pouczasz w kwestii cwaniakowania z kodami presale a nawet wykupu drugiej subskrypcji. piszesz, że ludziom zabierano bilety bz podania przykładów. osobiście nie trafiłem na żaden taki przypadek ani tutaj (mimo wielu osób z u2forums deklarujących zakup ponad dwóch biletów w presale) ani na forach zagranicznych atu2 czy inteference. 

 

bez sarkazmu, jestem naprawdę pełen podziwu dla Twej krucjaty w obronie pryncypiów regulaminu u2.com  B)



#177 ChAoS

ChAoS

    Użytkownik

  • Members
  • 17 Postów

Napisano 09 grudnia 2014 - 23:29

Redgar, napisałeś:

 

   "Przez U2.com najłatwiej, bez spiny - I tak te linki prowadzą do Eventimu/Ticketmastera"

 

Moje pytanie:

Czy jest możliwość wyboru dystrybutora biletów?

Nie wszystkie są przecież w ofercie zarówno Eventimu, jak i Ticketmastera.



#178 Czesio29

Czesio29

    Użytkownik

  • Members
  • 234 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 10 grudnia 2014 - 00:03

2. Jesli ktoś wybrał opcję poprzez wysłanie sms - czy przy opcji 'wyslij ponownie sms' można zmienić model telefonu? A jak zmienie model a przesle sobie sms-a czy to moze być juz jakiś problem?

 

Tak, w ogóle  to witam..  o co chodzi  z tym wyborem telefonu?? a jeśli ktoś ma czarno-białego siemnsa sprzed 10 lat?? Jestem mocno żżyty z moim telefonem i raczej trudno mi uwierzyć, że będzie na  liście wyboru ;-) Telefon służy do dzwonienia i smsowania, więc  jakoś nie miałem potrzeby zmieniać..a i bateria prawie tydzień trzyma, a  z tego co słysze to smartfony  znajomi non stop ładują ;-)

 

Zatem, czy ktoś mógłby rozwinąć tą kwestie  telefonów?? :)

 

Pozdrawiam



#179 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 10 grudnia 2014 - 00:06

mojego telefonu na liście nie było, więc wybrałam Samsunga, o :P link w smsie mi się otworzył, więc ten model chyba nie ma aż takiego znaczenia. 


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#180 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 10 grudnia 2014 - 00:13

Eva nie spłycajmy tego tematu do dyskusji o pieniądzach. Nabycie subskrypcji U2.com nie jest transakcją na płaszczyźnie - ja wam daję pieniądzę a wy dajecie mi dzban pełen biletów - a jedynie dodatkową gratyfikacją dla największych fanów w postaci szansy na nabycie do dwóch biletów na koncerty nadchodzącej trasy. Oddania tego co należne tym najzagorzalszym fanom. I dodajmy, że jako dodatek do SUBA, który sam w sobie jest ciekawy bo zawsze zawiera ciekawy prezent, czasami materiały audio. Różne inne niespodzianki. Tym bardziej U2 dając taką możliwość, nie chcą utrudniać nikomu życia. Utrudniamy sobie sami przez takie kombinowanie. ;)

 

 

 

Jako wieloletni zagorzały fan zgłaszam przyjęcie pouczona! 

Odmeldowuję się!


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych