Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-09-24 - Berlin, Germany - O2 World


  • Please log in to reply
487 replies to this topic

#81 Chico la verdad

Chico la verdad

    Użytkownik

  • Members
  • 1 273 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from another Country

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:46

Wynika z planu, że ten mój najtańszy blok 211 za €68 spokojnie da rade i nie jest na ostatniej kondygnacji :)

W tej hali nawet z ostatniej kondygnacji zajebiście widać całą płytę, więc bez obaw. Miejsce naprawdę klimatyczne.

 

Szare miejsca będą jeszcze dostępne. Nie zdziwię się jeśli pojedyńcze bilety będą pojawiały się w kolejnych miesiącach.

Przerabiałem to w przypadku innych zespołów.

 

Tylko te nieszczęsne formy zakupu <_<



#82 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:54

W tej hali nawet z ostatniej kondygnacji zajebiście widać całą płytę, więc bez obaw. Miejsce naprawdę klimatyczne.

 

Szare miejsca będą jeszcze dostępne. Nie zdziwię się jeśli pojedyńcze bilety będą pojawiały się w kolejnych miesiącach.

Przerabiałem to w przypadku innych zespołów.

 

Tylko te nieszczęsne formy zakupu <_<

na dzisiejszy Coldplay w BMW Welt Monachium juz sie nigdy nie pojawiły though :angry:



#83 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 12:46

W tej hali nawet z ostatniej kondygnacji zajebiście widać całą płytę, więc bez obaw. Miejsce naprawdę klimatyczne.

 

Szare miejsca będą jeszcze dostępne. Nie zdziwię się jeśli pojedyńcze bilety będą pojawiały się w kolejnych miesiącach.

Przerabiałem to w przypadku innych zespołów.

 

Tylko te nieszczęsne formy zakupu <_<

 

Wiem, byłem w tej hali w tym roku już 2 razy, tylko akurat sektory 210-2015 były zasłonięte sceną :)

O2 World jest genialną hala, stosunkowo mała, super widok i dźwięk :)



#84 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 06 grudnia 2014 - 14:08

Wiadomo coś więcej na temat najtańszych biletów na trybunę w Berlinie? Mam kupić bilety dla 6 osób więc jest to dla mnie szalenie ważna informacja... Wydaje mi się jednak szalenie mało prawdopodobne żeby w Koln były bilety po 36EUR a w Berlinie analogiczne miejsca za dwa razy więcej! Toż to by było istne szaleństwo



#85 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 06 grudnia 2014 - 14:11

Wiadomo coś więcej na temat najtańszych biletów na trybunę w Berlinie? Mam kupić bilety dla 6 osób więc jest to dla mnie szalenie ważna informacja... Wydaje mi się jednak szalenie mało prawdopodobne żeby w Koln były bilety po 36EUR a w Berlinie analogiczne miejsca za dwa razy więcej! Toż to by było istne szaleństwo

Ceny Berlina według portalu Ticketmaster:
 
Price category 1
197.95 EUR
(price w/o delivery fee)
 
Price category 2
111.70 EUR
(price w/o delivery fee)
 
Price category 4 upper balcony
65.70 EUR
(price w/o delivery fee)
 
Price category 5 upper balcony
36.95 EUR
(price w/o delivery fee)


#86 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 06 grudnia 2014 - 14:11

Ticketmaster mówi że są za 36,95 €, ale to wciąż chyba nie jest pewne. Jak takie będą to kupuj i 8, ile się da, chętnie odkupię :P

El silencio se vuelve melodia


#87 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 06 grudnia 2014 - 14:43

 Mam kupić bilety dla 6 osób więc jest to dla mnie szalenie ważna informacja...

 

Jak takie będą to kupuj i 8, ile się da, chętnie odkupię :P

Pierwszego dnia można kupić tylko 4 bilety / kartę lub konto, inaczej mogą anulować transakcje.



#88 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 06 grudnia 2014 - 16:00

1. Bremo 25. 68 EU
2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)
3. U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €)
4. erin 2x 24. (płyta) + 2x 25. (płyta lub trybuna 68€) - 25. wstępnie mam załatwione. Problem stanowi 24. Kasa jest, ale karty kredytowej brak. W tej kwestii szukam pomocy...

5. peterpl, 24. płyta (68)

6.Łukasz U2 2x 24 (trybuny 36 EU )(płyta nie) lub 2x25  (trybuny) ( płyta nie) - No jeśli się nie uda to będę szukał jakiejś dobrej duszyczki która się podzieli , oddaję właściwie natychmiast.

7. ...

 

Niektórzy wpisali na 1 dzień płytę, a na drugi płytę lub trybuny - a co jeśli pierwszego dnia nie dacie rady kupić płyty? Uderzacie w trybuny czy olewacie pierwszy dzień czy jak?

@Łukasz U2, pewnie z U2 fanaticiem się dogadacie w takim razie, on też celuje w 36. Ale jeśli ich nie będzie, to chcesz 2x płyta od razu?

 

Kto jeszcze poluje  w poniedziałek na Berlin? wpisujcie się, to jutro będziemy mogli ustalić wszystko. W tej chwili mamy 8 osób, 14 biletów - 4x płyta na 25., 4x płyta na 24., 3xtrybuny za 36 na 25., i 3x tryb. za 36 na 24. Czyli idealnie, Ja i, Erin uderzamy w 4x płyta na 25., Andie i peterpl  w 4x płyta 24, Łukasz U2 3x trybuny 36 na 24., U2 fanatic 3x trybuny na 25.

 

Tak wygląda moja obecna propozycja, jak ktoś ma obiekcje albo chce zrezygnować to dogadajmy to teraz.

 

Jeśli wszyscy uczestniczyliby w polowaniu, to mamy chyba ponad 2 razy większe szanse, niż każdy sobie :P (walczymy nie o 32 bilety, tylko o 14).

 

Ważne jest jeszcze, kto ma na tyle środków, żeby kupić te 4 bilety (z założeniem, że do ranka następnego dnia kasa będzie oddana (z kilkoma wyjątkami)), czyli 1250zł gdzieś. Bo jeśli ktoś nie ma, a uda mu się wsadzić do koszyka, to potrzeba będzie szybkiego przelewu w ciągu 10min.



#89 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 16:27

U mnie wchodzą w grę tylko trybuny za 36 ( obiecałem koleżance że wezmę ją na Muse na Orange więc muszę dotrzymać co uszczupli budżet :P ) W 2016 roku jeśli będzie Polska na pewno celuje w trybuny ;) Ja potrzebuję jeden bilet na trybuny na 24 lub 25 , wpisałem dwa bo jeśli się uda kupić to będę mógł komuś odstąpić ;) Chyba że tak nie robimy i wpisać po jednym bilecie tylko dla siebie ? Bo możliwe że troszkę namieszałem :D


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#90 VideoDunkey

VideoDunkey

    Użytkownik

  • Members
  • 316 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 06 grudnia 2014 - 16:42

1. Bremo 25. 68 EU
2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)
3. U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €)
4. erin 224. (płyta) + 2x 25. (płyta lub trybuna 68€) - 25. wstępnie mam załatwione. Problem stanowi 24. Kasa jest, ale karty kredytowej brak. W tej kwestii szukam pomocy...

5. peterpl, 24. płyta (68)

6.Łukasz U2 224 (trybuny 36 EU )(płyta nie) lub 2x25  (trybuny) ( płyta nie) - No jeśli się nie uda to będę szukał jakiejś dobrej duszyczki która się podzieli , oddaję właściwie natychmiast.

7. Mac (VD) 1x24 (płyta 68ojro) (baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi zależy).


<p>To ja Mac, byłem.

#91 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 17:11

Aaa dobra już czaję bazę , zagapiłem się to wprowadzę małe zmiany w swojej liście :) Widzę że wpisuję się poprostu liczbę biletów na swój użytek. No to źle zrozumiałem , wybaczcie za zamieszanie , już zmienione na pojedyncze bilety :)

 

 



 

1. Bremo 25. 68 EU
2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)
3. U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €)
4. erin 224. (płyta) + 2x 25. (płyta lub trybuna 68€) - 25. wstępnie mam załatwione. Problem stanowi 24. Kasa jest, ale karty kredytowej brak. W tej kwestii szukam pomocy...

5. peterpl, 24. płyta (68)

6.Łukasz U2 124 (trybuny 36 EU )(płyta nie) lub 1x25  (trybuny) ( płyta nie) - No jeśli się nie uda to będę szukał jakiejś dobrej duszyczki która się podzieli , oddaję właściwie natychmiast.

7. Mac (VD) 1x24 (płyta 68ojro) (baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi zależy).

 


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#92 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 06 grudnia 2014 - 19:24

Czy mógłby ktoś kupic dla mnie dwa bilety?

Wiadomo najpierw interesują mnie te najtańsze, ewentualnie płyta.

Tylko nie wiem jak to zrobić z tym numerem telefonu i kodem.

Ja się w tym gubię, jest w ogóle możliwość żeby ktoś kupił bilety i później odsprzedał?


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#93 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 06 grudnia 2014 - 19:33

No po to ta lista jest. Wpisz się, jakie bilety chcesz i może coś się uda w poniedziałek ;)

El silencio se vuelve melodia


#94 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 06 grudnia 2014 - 20:06

ja mogę Wam potem pomóc w rezerwacjach hosteli i innych okołokoncertowych sprawach :)

 

Ja się nie wpisuję, bo teraz kasy niet, i nie oddam też tak szybko (w kwietniu) ale Wam życzę mega powodzenia w poniedziałek :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#95 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 06 grudnia 2014 - 20:07

Bardzo proszę o odpisanie mnie do tej listy.

2 bilety na płytę lub trybuny 36.95 EUR 65.70 EUR max do 111.70 EUR , ale wiadomo im taniej tym lepiej.

Jakby dało radę do 65.70 EUR, to i na drugi koncert do tej samej ceny.


Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#96 brzo

brzo

    Użytkownik

  • Members
  • 134 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Tychy

Napisano 06 grudnia 2014 - 23:33

w takim razie też spróbuję, może się poszczęści :P

 

1. Bremo 25. 68 EU
2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)
3. U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €)
4. erin 224. (płyta) + 2x 25. (płyta lub trybuna 68€) - 25. wstępnie mam załatwione. Problem stanowi 24. Kasa jest, ale karty kredytowej brak. W tej kwestii szukam pomocy...

5. peterpl, 24. płyta (68)

6.Łukasz U2 124 (trybuny 36 EU )(płyta nie) lub 1x25  (trybuny) ( płyta nie) - No jeśli się nie uda to będę szukał jakiejś dobrej duszyczki która się podzieli , oddaję właściwie natychmiast.

7. Mac (VD) 1x24 (płyta 68ojro) (baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi zależy).

8. brzo 2X24. (trybuny 36 ojro) lub 2X25. (trybuny 36 ojro) (ja nietypowo szukam dobrego człowieka, któremu uda się kupić więcej i odsprzeda dwa bilety- aktualnie nie posiadam karty)



#97 tomol012

tomol012

    Użytkownik

  • Members
  • 125 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 07 grudnia 2014 - 10:58

Jeszcze jedno pytanie: potrzebuję 6 biletów, a ponieważ jedna osoba może kupić jutro tylko 4 to ja kupię 4, a kolega 2. Czy będziemy mogli być na koncercie obok siebie? Czy miejsca są numerowane? A może da się kupić konkretne miejsca? :-)



#98 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 07 grudnia 2014 - 11:35

Bo koledzy nam tu wróżą, że nie dostaniemy tych za 36 €. Może warto ustalić jakąś alternatywę (jutro nie będzie na to czasu). Nie wiem co by było najlepsze mając załóżmy 80 € do wydania. Czy 1x płyta Berlin, trybuny droższe, może tańsze po 36 € trybuny w Kolonii ? Ale planuje ktoś jechać do Koln, bo na razie cisza? Pewnie ciężej znaleźć transport.. Ktoś by poradził co się najlepiej opłaca ? :) Łukasz, brzo, Wy co robicie jak nie będzie za 36 €?

El silencio se vuelve melodia


#99 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 07 grudnia 2014 - 11:45

z Berlina do Kolonii śmigają busy/autobusy/pociągi/samoloty, więc nie pierdzielić, że ciężej znaleźć transport.

Ja mam w planach może Kolonię, ale jak już wcześniej pisałam, będę wszystko na wiosnę wiedzieć :)


Music can change the world, because it can change people.
 


#100 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 07 grudnia 2014 - 11:58

Na obecną sytuację, jeśli nikt już się nie dopisze, mamy tak:

 

andie i peterpl

4x płyta 24.   -> Jeśli nie będzie płyty to trybuny 36 -> Jeśli nie będzie trybun 36 to trybuny 68 -> jak nie ma trybun 68 to przerywamy polowanie -> ryneczek

 

przemo, acr i erin

4x płyta 25.   -> Jeśli nie będzie płyty to trybuny 36 -> Jeśli nie będzie trybun 36 to trybuny 68 -> jak nie ma trybun to ja staram się kupić 1 bilet dla siebie za 115 (na razie dopuszczam taką możliwość, urodziny :( ), a reszta przerywa polowanie ->ryneczek

 

 

Łukasz U2, U2 fanatic i brzo - celujecie w te same strefy, więc ustalcie między sobą co robić, ja nie jestem w stanie przy tylu niewiadomych nic wymyślić.

 

VD weź jeszcze zwerbuj kilka osób na ten 24., albo podczep się jakoś pod U2 fanatica, bo w tej chwili jest 5x płyta na 24. pewniaków a tylu biletów nie da się kupić.

 

to już jutro rano, wszystko musimy ustalić dzisiaj, jeśli ktoś chce zrezygnować to też nie ma problemu, tylko nie zwlekajmy z tą rozmową :P






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych