Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-09-24 - Berlin, Germany - O2 World


  • Please log in to reply
487 replies to this topic

#41 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 05 grudnia 2014 - 16:04

Ja mówiłem, że mam print screen z drugiego telefonu. To nie znaczy, że to będzie uznane na wejściu, tego nie wiem.

 

 

I nie ma opcji zmiany telefonu. Zamawiasz na konkretny numer i konkretny model, z adnotacją, że jak źle wybierzesz to to tylko Twoja wina. Można kombinować z linkiem z smsa oczywiście, ale jak jest ustawiona strona z kodem to ja nie wiem. Może wykrywa różne wejścia (ip, nr telefonu, cholera wie co jeszcze). Ja nie ryzykuje logowania z różnych numerów ;)



#42 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 grudnia 2014 - 16:20

Ja mówiłem, że mam print screen z drugiego telefonu. To nie znaczy, że to będzie uznane na wejściu, tego nie wiem.

 

 

I nie ma opcji zmiany telefonu. Zamawiasz na konkretny numer i konkretny model, z adnotacją, że jak źle wybierzesz to to tylko Twoja wina. Można kombinować z linkiem z smsa oczywiście, ale jak jest ustawiona strona z kodem to ja nie wiem. Może wykrywa różne wejścia (ip, nr telefonu, cholera wie co jeszcze). Ja nie ryzykuje logowania z różnych numerów ;)

 

na konkretny model nie, na konkretna marke przynajmniej w przypadku appla.

 

info o bilecie smsowym na płytę:

 

Please be aware that you will receive one single ticket for all of the seats purchased.

For this reason, you must be admitted as a group unless attending alone.

Have your entrance ticket sent to your phone again? Go to http://www.eventim.de/login.
Total Amount:                       € 71.40 :

Your ticket is sent directly to your mobile phone! You can also find your mobile ticket at any time in my <#shop>.
-----------------------------------------
U2 - Standing
Date/Time:                               Thu, 9/24/15 7:30 PM
Venue:                                   o2 World Berlin / BERLIN
U2 Fanclub iNNOCENCE GROUP


1 Ticket(s) × € 68.90
iNNOCENCE GROUP, Standing / Mobile Ticket
Entrance: Innenraum,
Block: Stehplatz links



#43 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 05 grudnia 2014 - 16:23

O nie, jestes links, ja rechts :-P matko po co podzielili te płytę, co za głupia sceną.. Ciekawe, cz będzie tego warte.

#44 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 grudnia 2014 - 16:26

Na bank będzie warto :)))) no i długa ta scena więc front row całkiem możliwy. Poza tym, jak tylko wystartuje trasa w Kanadzie, to na filmikach i zdjęciach wyczai się, która miejscówka na płycie jest najlepsza :)



#45 geronimo

geronimo

    Użytkownik

  • Members
  • 70 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 05 grudnia 2014 - 16:37

Jest otwarta sprzedaż bilet+członkowstwo w fc U2=€201,15  :rolleyes:

http://www.eventim.d...ue&x10=1&x11=u2

 

Witaj,

krótkie żołnierskie pytanie, orientujesz się, czy przy zakupie 2 biletów, koszt drugiego również wynosi 201,15? Idea wykupu kolejnej subskrypcji wydaje się mało sensowna.



#46 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 grudnia 2014 - 16:54

Witaj,

krótkie żołnierskie pytanie, orientujesz się, czy przy zakupie 2 biletów, koszt drugiego również wynosi 201,15? Idea wykupu kolejnej subskrypcji wydaje się mało sensowna.

Nie, bo na U2.com możesz wykupić subskrypcję dla przyjaciela, więc na bank 2 bilety=2x201,15 :(



#47 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 05 grudnia 2014 - 16:58

Właśnie pojawiły się jakieś w puli po 114,90. Na drugi z nich nie ma zniżki. Bierzesz 1 x 201,15 albo 2 x 201,15 albo 2x 114,90 albo 1 x 114,90. 



#48 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 grudnia 2014 - 18:04

Kto jest jeszcze links?:)

#49 sobolewo

sobolewo

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów

Napisano 05 grudnia 2014 - 18:09

Właśnie pojawiły się jakieś w puli po 114,90. Na drugi z nich nie ma zniżki. Bierzesz 1 x 201,15 albo 2 x 201,15 albo 2x 114,90 albo 1 x 114,90. 

I do tego dochodzi jeszcze 50 euro z wysyłką na Niemcy. 80 euro z wysyłka na świat. 47,50 euro z wysyłką na telefon. W tych wysyłkach jest abonament roczny na U2.com. Czyli za takie bilety na przykład na telefon i jak ktoś ma konto w PLN wyjdzie przy płatności kartą: 1x114,90=700zł, 1x201,15=1070zł. Przy dwóch sztukach tylko raz liczy abonament i wysyłkę. Ot i pocieszenie. Niezłe kwoty. Nie tylko u nas taka polityka. Nawet Niemcy już doją jak jest dobra okazja.



#50 człowiek

człowiek

    Użytkownik

  • Members
  • 372 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kielce/Kraków

Napisano 05 grudnia 2014 - 18:10

Kto jest jeszcze links? :)

 

Obecny B)


Won't you come back tomorrow?
Can I sleep tonight?

#51 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 05 grudnia 2014 - 18:38

Dobra, zorganizujmy się. Proponuję zrobić listę wyglądającą tak

 

1. Bremo 25. 68 EU

2. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maskymalna cena za trybuny)

3. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maskymalna cena za trybuny) (płyta-nie) (jeśli ktoś nie chce płyty)

..itd.

 

EDIT: może skomplikuje, ale im więcej informacji tym lepiej. Jeśli ktoś woli bilet za 68 niż 36 (jeśli by były, to niech podkreśli tę liczbę napisze: 68 EU.

 

Chodzi też o to, że chyba nie ma sensu, żeby 1 osoba próbowała włożyć do koszyka 2 x 24. + 2 x 25., bo nie zdążymy włożyć drugiego dnia do koszyka (już w pre-salu to wyszło). Lepiej IMO by było, jakbyśmy się podzielili (jak będziemy mieć kompletną listę), że część kupuje 4x 24., a druga część 4 x 25. Chyba zwiększa to szanse na zdobyciu tylu biletów, ile chcemy, jak myślicie?

 

Tym sposobem też, jak osoba wejdzie  w swój dzień i zobaczy, że płyty już nie ma, trzeba OD RAZU kupić 4x trybuny, bo wcale nie pójdziemy na koncert. Nie będzie czasu na dogadywanie się na czacie. Dlatego niech każdy wpisuje maksymalną granicę cenową trybun (pewnie wszyscy wybiorą strefy za max 68 EU BILET MAILOWY)

 

W niedziele o 20 zliczylibyśmy ile mamy biletów na 24. do kupienia i ile na 25. W kupowaniu będziemy uczestniczyć wszyscy, bo wiadomo, że komuś może się nie udać - wtedy kupi jej druga osoba. Ale szanse w takim systemie będą raczej dużo większe, co myślicie?

 

Ja od razu mówię, że nie mam biletu na 25., więc chciałbym kupować 4 x 25. września, obiecałem już acrowi i Basi, 4. byłby dla kogoś - ogólnie IMO nie ustalajmy wcześniej kto kupuje komu, bo zrobi się trochę chora i mało przyjazna sytuacja, ewentualne wyrzuty itd. Będziemy mieć pulę biletów, potem rozdamy.

 

Dodatkowy plus z takiego systemu, że nawet jak nie będzie płyty, to będziemy siedzieć po 4 osoby z forum na trybsach, zawsze lepiej. Jeśli Wam pasuje taka forma listy poniedziałkowej, to kontynuujcie kopiując. Jak ktoś ma lepszy pomysł, to dawajcie!

 

EDIT: Aha, i osoby, które mają już bilety i nie będą na liście, a mogą kupować w poniedziałek o 10, w imieniu wszystkich proszę o współpracę z kolegami z forum! Zawsze większe szanse :)



#52 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 05 grudnia 2014 - 18:46

O fajnie to Bremo ogarnąłeś tylko kurde nie wiadomo czy będą te bilety na trybuny za 36 €. Jak będą to potrzebuję takich 2 :)

El silencio se vuelve melodia


#53 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 05 grudnia 2014 - 18:51

To wpisz się w listę i zaznacz max 36. A płytę ewentualnie chcesz? Jeśli nie, to napisz w nawiasie (płyta-nie), o tym nie pomyślałem :P

Ach, a jeśli chcesz albo 2x36, albo 1x68, to napisz o tym w komentarzu jeszcze, zobaczymy w niedzielę ile czego mamy i pomyślimy



#54 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:18

Bremo, a mógłbyś wyjaśnić, jak niby mogę kupić bilety dla dowolnych forumowiczów i je między nich rozdzielić? Przecież "be aware that you will receive one single ticket for all of the seats purchased". Czyli jeśli kupię na moje nazwisko bilety dla dodatkowych dwóch osób, te osoby będą musiały wejść ze mną na koncert? Integracja forumowa w cenie? Nie wiem, może to pytanie jest zbyt oczywiste, ale już gubię się w tym wszystkim w tym okołotrasowym zamieszaniu.

#55 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:27

Z tobą tak bez Ciebie nie :P

 

With you Without You not :P



#56 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:34

Bremo, a mógłbyś wyjaśnić, jak niby mogę kupić bilety dla dowolnych forumowiczów i je między nich rozdzielić? Przecież "be aware that you will receive one single ticket for all of the seats purchased". Czyli jeśli kupię na moje nazwisko bilety dla dodatkowych dwóch osób, te osoby będą musiały wejść ze mną na koncert? Integracja forumowa w cenie? Nie wiem, może to pytanie jest zbyt oczywiste, ale już gubię się w tym wszystkim w tym okołotrasowym zamieszaniu.

Tak będzie, ale to chyba mały problem, i tak razem jedziemy i razem w kolejce siedzimy :P ale faktem jest, że osoba płacąca raczej nie może zrezygnować z wyjazdu wtedy.

 

Pytanie zatem, czy jak się ma bilety w koszyku, to można część z nich oddać i kupić mniej? Czy na eventim.de trzeba ze wszystkich zrezygnować?



#57 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:42

Ale to tylko trybun dotyczy ? Na płytę chyba nie można kupić kilku osobom (na jednym telefonie) ?

El silencio se vuelve melodia


#58 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:42

Ale to o czym pisze Martine dotyczy biletow na smartfony i na płytę? A jeśli za bilet zapłacimy kartą kogoś, kto na koncert nie jedzie?



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#59 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:45

A jeśli za bilet zapłacimy kartą kogoś, kto na koncert nie jedzie?

No własnie to jest problematyczne. Kartą, czy po prostu na nazwisko tego kogoś. Ja w swoim tele-bilecie nie mam danych osobowych żadnych, ale nie wiem co jest zakodowane w qr. Obstawiam, że właśnie bilety .pdf na trybuny są imienne, a smsy nie, tylko trzeba grupkami wchodzić pod jeden bilet ( na którym zakodowane są 4 wejściówki). Wtedy nie byłby to problem.



#60 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:49

No ja właśnie na 100% kupuję kartą kogoś innego i na 99% na trybuny , bo stwierdziłem że nie będę wydawał 200 zł na płytę skoro eszcze chciałbym ewentualny koncert w Polsce i tam płytę. Przeżyje ze sztywnymi niemcami na trybunie , ale Wasze towarzycho wokół mile widziane :D


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych