Skocz do zawartości


Zdjęcie

2015-09-24 - Berlin, Germany - O2 World


  • Please log in to reply
487 replies to this topic

#61 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:49

Ja, jeśli uda mi się zdobyć bilet, wbijam na sektory, a płatności bym być może dokonała nie swoją kartą. I teraz właśnie, bilet bym miała papierowy, więc nie widzę tu chyba miejsca na potwierdzanie identyfikacji osoby, z której konta poszedł przelew. W ogóle bez sensu byłaby idea danych osobowych na biletach, czy to elektronicznych czy nie.



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#62 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:50

To by mogło niezłe być, ale ryzykowne. A jak jednej osobie telefon się zepsuje to wszystkie 4 tracą wejście ? Nienormalne..

El silencio se vuelve melodia


#63 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 grudnia 2014 - 19:55

nie wiem co jest zakodowane w qr. Obstawiam, że właśnie bilety .pdf na trybuny są imienne, a smsy nie

Na to właśnie liczę. W innym wypadku kupujący jest udupiony, jeśli nie może jechać. A osoby mu towarzyszące, dla których kupił wejściówki, muszą się przez najbliższy rok modlić o jego zdrowie.  ;) 



#64 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 05 grudnia 2014 - 21:04

Dobra, zorganizujmy się. Proponuję zrobić listę wyglądającą tak

 

1. Bremo 25. 68 EU

2. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maskymalna cena za trybuny)

3. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maskymalna cena za trybuny) (płyta-nie) (jeśli ktoś nie chce płyty)

..itd.

 

EDIT: może skomplikuje, ale im więcej informacji tym lepiej. Jeśli ktoś woli bilet za 68 niż 36 (jeśli by były, to niech podkreśli tę liczbę napisze: 68 EU.

 

Chodzi też o to, że chyba nie ma sensu, żeby 1 osoba próbowała włożyć do koszyka 2 x 24. + 2 x 25., bo nie zdążymy włożyć drugiego dnia do koszyka (już w pre-salu to wyszło). Lepiej IMO by było, jakbyśmy się podzielili (jak będziemy mieć kompletną listę), że część kupuje 4x 24., a druga część 4 x 25. Chyba zwiększa to szanse na zdobyciu tylu biletów, ile chcemy, jak myślicie?

dobry pomysł z tą listą! dzięki :) w poniedziałek będę chciała zdobyć bilet na płytę, na razie mogę kupić tylko na 1 dzień, więc jestem dość ograniczona z możliwościami ;) więc gdyby ktoś mógł i udało mu się kupić 1 więcej na płytę (ew trybunę) na piątek, to byłabym wdzięczna (zaraz po Nowym Roku mogę się już rozliczyć, więc nie będzie problemu, ale to już priv jak dojdzie co do czego).

 

aaah i nie wiem jak mam to wpisać na liście, skoro na 24. sama chcę bilet nabyć, a na drugi dzień liczę na kogoś (albo odwrotnie, w sumie nie wiem jak lepiej)  ;)


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#65 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 grudnia 2014 - 21:06

Życzę wam biletów za 36 ojro,ale dzisiaj na pre-sale takowych na trybuny nie mogłem wybrać, bo ceny zaczynały się od €68, a kupowałem bilety sekundy po 10:00.



#66 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 05 grudnia 2014 - 21:08

w poniedziałek będę chciała zdobyć bilet na płytę, na razie mogę kupić tylko na 1 dzień, więc jestem dość ograniczona z możliwościami ;) więc gdyby ktoś mógł i udało mu się kupić 1 więcej na płytę (ew trybunę) na piątek, to byłabym wdzięczna (zaraz po Nowym Roku mogę się już rozliczyć, więc nie będzie problemu, ale to już priv jak dojdzie co do czego).

To wpisz się na listę z dwoma dniami i tym opisem. Ja mogę spróbować kupić 1 więcej na 25, jeśli na początku stycznia dasz radę mi odlać to (przed 6. stycznia, wtedy muszę rozliczyć kartę kredytową)

W ogóle wpisujcie się jak nie macie alternatywnej propozycji, fajnie będzie wiedzieć, na czym stoimy :P



#67 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 05 grudnia 2014 - 21:10

Na to właśnie liczę. W innym wypadku kupujący jest udupiony, jeśli nie może jechać. A osoby mu towarzyszące, dla których kupił wejściówki, muszą się przez najbliższy rok modlić o jego zdrowie.  ;)

O jego zdrowie, o ogólną wydolność organizmu, o przejezdne drogi, o dobrą pogodę, o wydajność jego telefonu komórkowego, o dobry dzień człowieka na bramce.....



#68 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 05 grudnia 2014 - 21:35

1. Bremo 25. 68 EU

2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)

3. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maskymalna cena za trybuny) (płyta-nie) (jeśli ktoś nie chce płyty)

..itd.

 

Ja mogę spróbować kupić 1 więcej na 25, jeśli na początku stycznia dasz radę mi odlać to (przed 6. stycznia, wtedy muszę rozliczyć kartę kredytową)

tak, do 6. stycznia na pewno :) dzięki.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#69 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 05 grudnia 2014 - 22:22

U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €). Proszę niech ktoś to wpiszę na tę listę bo dziś jestem na telefonie i nie dam rady. Jeszcze może się zmienić (jak nie będzie tych tanich biletów to na pewno się zmieni), ale wstępnie tak. Pieniądze od razu mógłbym wpłacic kupującemu. EDIT: dzięki andie :)

El silencio se vuelve melodia


#70 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 05 grudnia 2014 - 22:24

1. Bremo 25. 68 EU

2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)

3. U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €)

4. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maksymalna cena za trybuny) (płyta-nie) (jeśli ktoś nie chce płyty)

..itd.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#71 erin

erin

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań

Napisano 05 grudnia 2014 - 22:47

1. Bremo 25. 68 EU
2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)
3. U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €)
4. erin 2x 24. (płyta) + 2x 25. (płyta lub trybuna 68€) - 25. wstępnie mam załatwione. Problem stanowi 24. Kasa jest, ale karty kredytowej brak. W tej kwestii szukam pomocy...
5. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maksymalna cena za trybuny) (płyta-nie) (jeśli ktoś nie chce płyty)
..itd.

#72 peterpl

peterpl

    Użytkownik

  • Members
  • 27 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 grudnia 2014 - 22:49

1. Bremo 25. 68 EU
2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)
3. U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €)
4. erin 2x 24. (płyta) + 2x 25. (płyta lub trybuna 68€) - 25. wstępnie mam załatwione. Problem stanowi 24. Kasa jest, ale karty kredytowej brak. W tej kwestii szukam pomocy...

5. peterpl, 24 płyta (68)

6. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maksymalna cena za trybuny) (płyta-nie) (jeśli ktoś nie chce płyty)
..itd.



#73 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 05 grudnia 2014 - 22:59

Czy jakaś mapka z cenami na dane sektory w Berlinie jest już dostępna, czy w tym gąszczu przegapiłam?

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#74 U2 fanatic

U2 fanatic

    7

  • Members
  • 1 510 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Myszków

Napisano 05 grudnia 2014 - 23:13

chyba nie ma właśnie, ale jakby się pojawiły te ceny to prosimy o info ;)

El silencio se vuelve melodia


#75 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 04:35

1. Bremo 25. 68 EU
2. andie 24. (płyta) + 25. (płyta, ew trybuna max 68 EU) (na 24. próbuję kupić sama, na 25. szukam kogoś pomocnego - oddaję za bilet zaraz po Nowym Roku)
3. U2 fanatic. 24. (trybuny -36 €) + 25. (trybuny - 36 €)
4. erin 2x 24. (płyta) + 2x 25. (płyta lub trybuna 68€) - 25. wstępnie mam załatwione. Problem stanowi 24. Kasa jest, ale karty kredytowej brak. W tej kwestii szukam pomocy...

5. peterpl, 24 płyta (68)

6.Łukasz U2 2x 24 (trybuny 36 EU )(płyta nie) lub 25 2x (trybuny) ( płyta nie) - No jeśli się nie uda to będę szukał jakiejś dobrej duszyczki która się podzieli , oddaję właściwie natychmiast.

7. Xxx 24. + 25. (dni) 115 EU (maksymalna cena za trybuny) (płyta-nie) (jeśli ktoś nie chce płyty)
..itd.


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#76 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 06 grudnia 2014 - 10:31

Czy jakaś mapka z cenami na dane sektory w Berlinie jest już dostępna, czy w tym gąszczu przegapiłam?

Derka, byla jesli kupujesz z fanzony...ale wtedy bilet na siedzace po euro 114 lub  201 ale masz pewne.......ze masz

 

 

http://www.eventim.d...estriction=true

 

 

 

saalplanbuchung



#77 elemik

elemik

    Użytkownik

  • Members
  • 97 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 grudnia 2014 - 10:56

Derka, byla jesli kupujesz z fanzony...ale wtedy bilet na siedzace po euro 114 lub  201 ale masz pewne.......ze masz

 

 

http://www.eventim.d...estriction=true

 

 

 

saalplanbuchung

 

Wynika z planu, że ten mój najtańszy blok 211 za €68 spokojnie da rade i nie jest na ostatniej kondygnacji :)



#78 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:17

Wynika z planu, że ten mój najtańszy blok 211 za €68 spokojnie da rade i nie jest na ostatniej kondygnacji :)

211 jest oki 



#79 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:19

Rozumiem, że te szare miejsca, to miejscówki już wykupione? Na poniedziałek już prawie nic nie zostało na to wygląda :P



There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#80 devonukkk

devonukkk

    Użytkownik

  • Members
  • 476 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:soul love land

Napisano 06 grudnia 2014 - 11:24

Rozumiem, że te szare miejsca, to miejscówki już wykupione? Na poniedziałek już prawie nic nie zostało na to wygląda  :P

tak. szare sold-out i "różowe" do zakupu..czesc szarych pewnie jednak w poniedzialek puszcza :rolleyes:






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych