Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor Albumowy - No Line On The Horizon [Edition III]


  • Please log in to reply
490 replies to this topic

#301 Dr Grape

Dr Grape

    Użytkownik

  • Members
  • 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 04 października 2014 - 17:36

Unknown Caller - nieziemskie intro, powinien otwierać album. Znakomity instrumentalny kawałek z beznadziejnym refrenem, który wszystko psuje. 



#302 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 października 2014 - 17:57

Znowu fronty wypaczają wynik końcowy, w imię obrony zwyczajnie przyjemnego Fez poleci najlepszy kawałek na płycie - UC.

To tak jakby na survivorze Joshua Tree poświęcić WOWY dla obrony In God's Country. Takie to są właśnie proporcje.



#303 biz

biz

    Użytkownik

  • Members
  • 538 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Narnia

Napisano 04 października 2014 - 19:04

Fez - Being Born



#304 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 04 października 2014 - 20:30

Znowu fronty wypaczają wynik końcowy, w imię obrony zwyczajnie przyjemnego Fez poleci najlepszy kawałek na płycie - UC.

To tak jakby na survivorze Joshua Tree poświęcić WOWY dla obrony In God's Country. Takie to są właśnie proporcje.

dlaczego fronty mają wypaczać wynik? i jak to sprawdzić czy rzeczywiście tak jest? z tego co kojarzę, to w każdym survivorze prędzej czy później pojawiła się jakaś grupa obrońców danego kawałka (rzadziej 'atakujących'), więc trudno stwierdzić jaki byłby wynik ostateczny. poza tym uważam, że często taki front bierze się z efektu kuli śniegowej - pojawi się parę, choćby trzy, głosy na dany kawałek i kolejne głosujące osoby już widzą, że jest szansa/zagrożenie, że on odpadnie i od tego uzależniają swój głos. co może, ale nie musi oznaczać, że jest jakaś zorganizowana grupa trzymająca władzę :P myślę też, że jeśli jakaś piosenka wzbudza na tyle emocji, że potrzeba tzw. frontu aby jej bronić to nie może być takim zwyczajnie przyjemnym kawałkiem, tylko jest w niej coś więcej ;) a odnośnie tej rundy - Fez zawsze wzbudza we mnie jakiś niepokój, nie powiedziałabym, że to taka sobie sympatyczna piosenka, już prędzej określiłabym tak UC, który troszkę mnie nudzi i jest dla mnie średniakiem na tej płycie (ale ma plus za intro). 


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#305 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 października 2014 - 20:39

Znowu fronty wypaczają wynik końcowy, w imię obrony zwyczajnie przyjemnego Fez poleci najlepszy kawałek na płycie - UC.

Heh, mogłabym powiedzieć odwrotnie - dlaczego w ramach obrony Unknown Caller ma polecieć Fez, kiedy to wg. mnie najlepszy kawałek na płycie ? Tu się nic nie wypacza, tu o to chodzi - jeśli jakiś kawałek ma front, to znaczy że zasłużył, prawda ?


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#306 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 04 października 2014 - 20:40

Tu się nic nie wypacza, tu o to chodzi - jeśli jakiś kawałek ma front, to znaczy że zasłużył, prawda ?

właśnie to miałam na myśli :) inaczej to moglibyśmy po prostu zrobić ankietę.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#307 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 października 2014 - 20:42

andie, stokrotka - uważam, że to zależy jakie kto ma podejście do survivorów. Czy bardziej ankietowo-demokratyczne (niech każdy się wypowie i zdecyduje większość) czy bardziej spiskowo-taktyczne, to znaczy bawimy się w wojnę i przepychamy utwory kosztem innych żonglując indywidualnymi interesami. Ja wyznaję pierwsze. 



#308 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 października 2014 - 20:48

Ależ każdy może w jakimś innym wątku o płytach/piosenkach/whatever ułożyć swoją listę, albo zrobić ankietę... była też już wspomniana wcześniej zabawa "U2 od 1 do 10", bardzo demokratyczna - w survivorach chodzi o te przepychanki ! Oczywiście to jest moje zdanie, i nie każe nikomu go wyznawać :P


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#309 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 października 2014 - 20:54

Ja tylko przypomnę że zakładająca survivora po raz pierwszy Novia zaprezentowała tę zabawę jako taką w której mają się lać krew i łzy, nie jak grzeczne wpisywanie pioseneczek, także i tak jest grzecznie ;)



#310 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 04 października 2014 - 20:54

andie, stokrotka - uważam, że to zależy jakie kto ma podejście do survivorów. Czy bardziej ankietowo-demokratyczne (niech każdy się wypowie i zdecyduje większość)  

chyba w którymś survivorze, który prowadziłam sama pisałam, że demokracji to tu nie ma :P ankietowy system jest tutaj http://u2forums.com/...ali-1-10-vol-2/ pewnie niedługo będzie kolejna edycja, będzie można w ten sposób się wypowiedzieć.
 
 

 czy bardziej spiskowo-taktyczne, to znaczy bawimy się w wojnę i przepychamy utwory kosztem innych

survivor to poniekąd taka mała wojna, wszyscy walczą o przeżycie :P
 
 

 żonglując indywidualnymi interesami

indywidualne interesy są bardzo trudne do forsowania ;) bo przecież
 
one-does-not-simply-walk-into-mordor_139

 

jedna osoba nic nie zdziała, a nie jest tak prosto rozgryźć kto co lubi i na czym mu zależy itepe itede to lata pracy prawie że :D przy okazji survivory mogą służyć integracji :P


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#311 Zod

Zod

    Użytkownik

  • Members
  • 602 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 października 2014 - 21:40

Unknown Caller



#312 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 04 października 2014 - 22:31

Ależ każdy może w jakimś innym wątku o płytach/piosenkach/whatever ułożyć swoją listę, albo zrobić ankietę... była też już wspomniana wcześniej zabawa "U2 od 1 do 10", bardzo demokratyczna - w survivorach chodzi o te przepychanki ! Oczywiście to jest moje zdanie, i nie każe nikomu go wyznawać :P

Widać lata doświadczenia. Widać, że wychowała się w czasach największych bitew survivorowych na tym forum. Dobrze ;)



#313 gosiawee

gosiawee

    Użytkownik

  • Members
  • 37 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 października 2014 - 23:12

Widać lata doświadczenia. Widać, że wychowała się w czasach największych bitew survivorowych na tym forum. Dobrze ;)

w przeciwieństwie do mnie, bo ja tutaj dopiero raczkuję :rolleyes:  i własnie mój faworyt do pierwszej trójki odpadł...

a FEZ został.... :o


Give me one more chance


#314 lookas

lookas

    Użytkownik

  • Members
  • 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 października 2014 - 11:18

Fez - Being Born



#315 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 października 2014 - 11:49

Unknown Caller

No i tu już ciężki wybór. Lubię UC ma super wstępniak , fajne zwrotki zajebiste solo. Ale refren mi psuje całość. Jednak wole 'ooooooh" z FEZ niż 'ooooh' z UC.


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#316 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 05 października 2014 - 16:15

Unknown Caller :D

 

UC ma super wstępniak , fajne zwrotki zajebiste solo. Ale refren mi psuje całość.

O, to to, dokładnie.


- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#317 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 05 października 2014 - 17:13

Fez


"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#318 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 05 października 2014 - 22:06

Breathe


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#319 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 05 października 2014 - 22:24

Froncie, poszliście w złą stronę. Ale jeśli się obronicie w tej rundzie, to może jeszcze będziemy mogli współpracować.

Fez - Being Born

 

Głos Redgara będzie decydujący, chyba że jeszcze ktoś się pojawi ;)



#320 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 05 października 2014 - 22:48

Fez - Being Born

See through in the sunlight





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych