Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#281 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 03 czerwca 2016 - 19:55

https://www.facebook...ext=0&width=560

 

Z oficjalnego FB (od Adama): SOE is being born!

 

Znowu świetnie zapowiadający się riff/snnipet. Jakby tak brzmiałą płyta byłoby świetnie. :rolleyes: Ale coś czuję, że znowu skończy się, jak np. Volcano.... Gdzie ta moc z sesji?



#282 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 03 czerwca 2016 - 20:38

Ten riff jest cu-do-wny :o


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#283 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 czerwca 2016 - 00:27

@Atomic_Mario: no niby tak, ale.. że "coś się dzieje", to my wiemy. Że "oficjalnie" są w studiu, to my też już wiemy (choćby z "oficjalnie" wrzucanych fotek). Chcielibyśmy natomiast "oficjalnie" wiedzieć coś więcej - a niczego więcej w tej notce de facto nie ma.

 

Tyle, że brak dalszych oficjalnych informacji może wynikać z jakiejś tam koncepcji związanej z premierą albumu. W przypadku SOI też narzekaliśmy na brak informacji, ale dzięki temu to co się stało 9 września 2014r. było tak wielkim zaskoczeniem. Teraz może być podobnie. Wydaje mi się po tej notce i wpisie Adama można już być pewnym rychłej premiery albumu. To już jest duży postęp, bo wcześniejsze wypowiedzi były mocno asekuracyjne. Po cichu liczę, że czeka nas jakaś niespodzianka już w najbliższym czasie. Z wcześniejszych informacji wynikało, że jesienią czeka nas reaktywacja trasy. Jeśli te plany nadal są aktualne to ogłoszenie nowych koncertów musiałoby nastąpić w najbliższym terminie. Świetną okazją do tego jest premiera DVD z Paryża. Ogłoszenie koncertów musiałoby być jednak powiązane jednak z jakąś informacją na temat daty premiery albumu. Po pierwsze dlatego, że miała już się nie powtórzyć sytuacja, że najpierw jest ogłaszana trasa, a później dopiero kończą pracę nad albumem. Gdyby ogłoszenie trasy miałoby być niezależne od prac albumem to ogłoszenie trasy nastąpiłoby już dużo wcześniej. Po drugie dlatego, że informacja o nowym albumie nakręciłaby dodatkowo marketing związany z koncertami. 

 

Stawiam więc, że nowy album pojawi się we wrześniu, ale za tydzień oprócz premiery DVD z Paryża czeka nas również informacja o trasie i dacie premiery albumu  ;)


Dołączona grafika

#284 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 04 czerwca 2016 - 00:40

https://www.facebook...ext=0&width=560

 

Z oficjalnego FB (od Adama): SOE is being born!

O proszę, to nasze chłopaki potrafią tak fajnie grać? Nie połamią sobie palców na koncertach?



#285 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 04 czerwca 2016 - 08:43

Nie zdarzało się wcześniej, by którykolwiek z chłopaków wrzucał w sieć jakikolwiek strzępek materiałów. A tu nie dość, że mamy kilka sekund jakiegoś riffa to wrzucił to sam Adam, który (wg mnie) nie pokazywał by dosłownie niczego, jeżeli wciąż by nie wiedział kiedy album ma wyjść.

 

EDIT:

 

Ciekawostka, prosto on naszych kolegów z u2interference:

 

Ktoś poskładał ostatnie wpisy Adama z instagrama:

 

24 May - are we there yet...
25 May - let's play...
28 May - on the move again...
29 May - the time is now...
31 May - push the red button Jack Knife!
3 June - SOE is being born!

 

Ciekawe :rolleyes:


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#286 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 04 czerwca 2016 - 12:53

Pierwsze o czym pomyślałem po usłyszeniu to Muse. Jeszcze nie wiem czy jestem zadowolony z tego skojarzenia :P


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#287 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 czerwca 2016 - 17:12

Cholera, jakiś strzepek riffu, dwa osłuchy i już mi hula w głowie pół dnia. Jak tu ich nie kochać?



#288 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 czerwca 2016 - 17:25

Pierwsze o czym pomyślałem po usłyszeniu to Muse. Jeszcze nie wiem czy jestem zadowolony z tego skojarzenia :P


A mi się z niczym nie skojarzyło i z U2 też nie. Średni ten "riff" ale niedopracowane pewnie... pozmieniają.

Mnie tylko cieszy:
1. że opublikował Adam.
2. że napisał "Songs Of Experience", czyli że trzymają się tej nazwy płyty, koncepcji, nie planują raczej zmienić..
Czekamy.

#289 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 04 czerwca 2016 - 20:19

... a mi nawet do głowy nie przyszło, żeby ten krótki fragment już rozkminiać czy dobry czy nie, z czym mi się kojarzy i czy chcę takiej płyty :P ale jaram się że pracują nad płytą, musi być nieźle skoro już sobie siedzą i patrzą jak się składa do kupy ;)


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#290 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 04 czerwca 2016 - 22:38

Zaskoczą nas czymś. Zobaczycie.

 

 

#niepoprawnyoptymista


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#291 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 czerwca 2016 - 00:57

Zaskoczą nas czymś. Zobaczycie.

 

 

#niepoprawnyoptymista

 

A może premiera albumu będzie połączona z wydaniem DVD z Paryża? Może znajdziemy tam jakiegoś linka do już gotowej płyty?  :)


Dołączona grafika

#292 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 czerwca 2016 - 09:32

Może włożysz do komputera pendrive'a w kształcie żarówki, a tam jakiś folder. Patrzysz - 11 kawałków czeka :D



#293 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 czerwca 2016 - 11:17

Pomysł dobry, tylko że to nie pendrive w kształcie żarówki, a lampka do laptopa w kształcie żarówki ;) hihi


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#294 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 czerwca 2016 - 20:48

U2Valencia trolluje, że singiel 13 czerwca, zatytułowany Tightrope. Przy obecnych praktykach wydawniczych odpowiadałoby to premierze albumu w okolicach września.

 

(no co, rumor jak rumor).


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#295 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 06 czerwca 2016 - 20:55

Ano, też widziałam tego posta. 13 czerwca jest jakiś event Apple'a, więc może coś jest na rzeczy, nie obraziłabym się :D


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#296 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 czerwca 2016 - 20:55

Właśnie miałem pisać.

Mówcie co chcecie, ale biorąc pod uwagę aktywność fejsbukową Adama w ostatnim czasie, jest to całkiem prawdopodobny scenariusz. Tak więc ja już delikatnie włączam podjarkę :D



#297 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 06 czerwca 2016 - 21:13

Ano, też widziałam tego posta. 13 czerwca jest jakiś event Apple'a, więc może coś jest na rzeczy, nie obraziłabym się :D

nie tylko jakiś event a apploweskie WWDC, czyli konferencja na której najprawdopodobniej zaprezentują nowego IOSa, a więc w sumie to nie jest takie nieprawdopodobne, że skorzystają znów z wzajemnej współpracy i wyskoczą z nowym materiałem. No nic, czas włączyć ślepą nadzieję i czekać :D



#298 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 czerwca 2016 - 22:45

Pamiętamy oczywiście, że Tightrope był już dawno wymieniany jako jeden z tytułów potencjalnych nowych utworów.

#299 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 czerwca 2016 - 22:51

Znalazłem newsy z grudnia zeszłego roku gdy Bono mówił o tym utworze jako napisanym przez Edge'a na nowy album. Aczkolwiek to i dobra wiadomość i zła. Bo z jednej strony uwiarygadnia plotkę, a z drugiej - przecież każdy fan mógł sobie użyć nazwy piosenki z tamtego wywiadu, celem stworzenia plotki i puszczenia jej w świat. Ponadto wówczas B powiedział, że ten tytuł jest roboczy, czy możliwe aby utrzymali go pół roku i planowali zachować już na wieki? 



#300 pop

pop

    Użytkownik

  • Members
  • 262 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 06 czerwca 2016 - 23:14

To ja podkręcę, dzisiaj na FB pojawił się filmik  LA touchdown - Edge ;) Czyżby Edge doleciał do świątyni Appla ?:)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych