Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Experience - nowy album


  • Please log in to reply
2334 replies to this topic

#181 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 stycznia 2016 - 22:42

Te utwory były wskazywane w wywiadach i artykułach prasowych, opartych na wypowiedziach członków zespołu. Na pewno nad takimi utworami pracowali, ich tytuły mogą się zmieniać.

 

Źródło chociażby tutaj:

http://www.atu2.com/newalbum/


Dołączona grafika

#182 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 stycznia 2016 - 22:44

Wiadomo że te tytuły same brzmią jak working-titles tak zwane, tak, no i Mariusz, tego mi nie tłumacz ;) Tylko obecność na tej liście Ordinary Love, dawno wydanego singla, prosi się sama o uzasadnienie ;) Znaczy, to jest bardzo "Experience Song" - ale.



#183 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 04 stycznia 2016 - 23:05

OL jest ostatnie na liście, więc będzie to bonusowy kawałek na albumie w Wielkiej Brytanii i Japonii (jak The Ground  Beneath Her Feet na ATYCLB, które też było wydane wcześniej i też w związku z filmem)  ;)

 

To zwyczaje zestawienie kawałków, które gdzieś tam się pojawiały. Autor zestawienie wyszedł pewnie z założenia, że OL jako kawałek rozpoznawalny i nagradzany musi znaleźć się na na regularnym albumie zespołu  ;) Osobiście nie wierzę w to, aby miał się faktycznie pojawić na nowej płycie. 


Dołączona grafika

#184 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 stycznia 2016 - 23:09

Czyli w gruncie rzeczy, każdy z nas może zrobić takie zestawienie po śledzeniu wiadomości, wywiadów itp. Chciałbym tylko żeby pojawiały się tu konkrety poparte faktami, a nie fan-art tak zwany, wymysły fanów którzy chcą błysnąć że niby coś wiedzą bo mają ładną grafikę i się ich przekleja wszędzie ;) Dlatego pytam o źródło tej konkretnej listy ;)



#185 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 stycznia 2016 - 23:30

Jakby wydali Ordinary Love to byłby jakiś absurd, przecież ta piosenka miała premierę już ponad dwa (sic! ) lata temu, w listopadzie będzie trzy :P W świecie muzyki to już niemal prehistoria.



#186 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 04 stycznia 2016 - 23:36

W ostatnim wywiadzie zwłaszcza zwracają uwagę, nawet we fragmentach cytowanych na forum, że sama akcja z SoI to już prehistoria w dzisiejszym świecie i mają rację. Jak wobec tego wbić tam OL? Komą, źródło, niech nie okaże się słynnym Robertem D. tylko :P



#187 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 05 stycznia 2016 - 14:35

"Red Flag Day" - och Bono Ty... :P



#188 morleigh

morleigh

    Użytkownik

  • Members
  • 381 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Napisano 05 stycznia 2016 - 18:11

http://www.antyradio...ak-Zooropa-5869

 

Jakoś już się nie mogę doczekać na nowy album...  B)


They say a secret is something you tell one other person
So I'm telling you... child

Every artist is a cannibal, every poet is a thief
All kill their inspiration and sing about their grief

#189 Warzoch

Warzoch

    Użytkownik

  • Members
  • 41 Postów

Napisano 05 stycznia 2016 - 20:09

Jak na SOE znajdą się utwory równające się jakością np. z "Lemon" czy "Stay (Faraway, So Close!)" to będzie cudownie :) Nie mogę się doczekać!



#190 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 stycznia 2016 - 20:36

Edek na pewno miał na myśli tryb pracy na płytą a nie jej kierunek artystyczny :D

Znów się chłopakom coś pomieszało , bo bodajże Dallas (?) wspominał że piosenki są 'fast and loud' a jeszcze w trakcie trasy też coś tam bąknął że SoE ma być bardziej rockow'a. Co do Zooropy absolutnie nie pasuje. Ale pożyjemy zobaczymy :P


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#191 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2016 - 20:45

Też myślę, że raczej chodziło o tryb prac. Że płyta nagrywana i wydana w trackie trwania trasy. Ale kto wie. Zresztą dla mnie może być to nawet drugie Original Soundtracks 1. Ważne, żeby ruszyli dalej w trasę i przyjechali nad Wisłę.



#192 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2016 - 18:55

Post pod postem, sorry ale nowa myśl:

Tę płytę to chyba korespondencyjnie nagrywają, patrząc po zdjęciach na facebooku każdy z członków zespołu jest aktualnie w innej części świata :P 



#193 Redgar

Redgar

    Out Of Control

  • Members
  • 2 249 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 stycznia 2016 - 22:23

U2 hope to finish sister LP Songs Of Experience by autumn 2016 before resuming the tour with songs from the new record. “The best of plans can change but we’re pretty gung ho,” says Clayton. “We’ve come full circle. Having survived innocence and gained experience, we’re still standing and playing better than ever. The band is creatively on fire in a way that I don't know there’s been a precedent for.” Williams thinks this triumphant tour has already made its mark. “Delivering sound to the whole room is an idea there’s no way back from. Using the arena longways logical too. I’m sure we’ll be seeing echoes of this for a long time.” Just as Zoo TV and 360° reinvented stadium rock, this tour offered a glimpse of the future of arena shows.

Q Magazine



#194 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 stycznia 2016 - 22:29

Q zawsze im wchodzi nie powiem gdzie, ale z konkretów - ile razy Clayton kłamał? Właśnie próbuję sobie przypomnieć i zdaje się że jest drugim po Larrym konkretnym członkiem zespołu który nie ściemnia, także good news, jest szansa.



#195 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 08 stycznia 2016 - 09:33

Znając Adama, podejrzewam, że jak dla niego album mógłby wyjść choćby jutro. Raczej nie on jest w tym bandzie hamulcowym.


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#196 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 08 stycznia 2016 - 23:59

Skoro się prywatnie przyjaźnią to dogranie chórku czy tam klawiszy na piosenkę nie jest niczym zaskakującym. Ale co innego wyjść razem na scenę jednego z najliczniej oglądanych wydarzeń na świecie :P

 

Ale jakby myślał o jakiejś konkurencji to w życiu by nie wystąpił na Times Square zamiast Bono! :D No chyba, że chciał zająć jego miejsce w zespole i pozbyć się konkurencji, ale co tam. :)

 

Myślę, że i Bono i Chris celowo unikają wspólnych występów, bo Coldplay jest uważane za "nowe U2", co dość mocno mija się z prawdą, ale aby tego nie potwierdzać wolą nie grać za często razem. Myślę, że mogą na to mieć wpływ inni członkowie Coldplay, którym to się może nie podobać, ale to już domysły. :rolleyes:

 

Wiadomo że te tytuły same brzmią jak working-titles tak zwane, tak, no i Mariusz, tego mi nie tłumacz ;) Tylko obecność na tej liście Ordinary Love, dawno wydanego singla, prosi się sama o uzasadnienie ;) Znaczy, to jest bardzo "Experience Song" - ale.

 

OL jest ostatnie na liście, więc będzie to bonusowy kawałek na albumie w Wielkiej Brytanii i Japonii (jak The Ground  Beneath Her Feet na ATYCLB, które też było wydane wcześniej i też w związku z filmem)  ;)

 

To zwyczaje zestawienie kawałków, które gdzieś tam się pojawiały. Autor zestawienie wyszedł pewnie z założenia, że OL jako kawałek rozpoznawalny i nagradzany musi znaleźć się na na regularnym albumie zespołu  ;) Osobiście nie wierzę w to, aby miał się faktycznie pojawić na nowej płycie. 

 

Nie no bez jaj. :P OL mógł być bonusem na SoI - i tam by świetnie pasował, niestety nie wpadli na to i wątpię, aby się pojawił na SOE. No chyba, że na bonusowej płycie zrobią jakąś składankę utworów z ostatnich latach, wtedy proszę również o cover Aslan "This Is". ;) (kiedyś takie covery wydawali, jako B-sidey na singlach, a teraz... :/ ).



#197 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 stycznia 2016 - 11:27

Swoją drogą ten rok to idealny czas na wydanie w końcu The Best of 2000-2010 :P Można by to przedłużyć do 2000-2015 i byłoby miejsce dla OL.



#198 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 09 stycznia 2016 - 11:46

Swoją drogą ten rok to idealny czas na wydanie w końcu The Best of 2000-2010 :P Można by to przedłużyć do 2000-2015 i byłoby miejsce dla OL.

 

Przez plany związane z SOE pewnie nie dostaniemy wydawnictwa "the best" w tym roku. Ale już w 2018r. będzie kolejna okazja - 40 lecie istnienia zespołu pod szyldem U2. Zapewne jednak wydadzą wydawnictwo podsumowujące całą karierę. Dla OL na pewno znajdzie się tam miejsce  ;)


Dołączona grafika

#199 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 10 stycznia 2016 - 00:27

Swoją drogą ten rok to idealny czas na wydanie w końcu The Best of 2000-2010 :P Można by to przedłużyć do 2000-2015 i byłoby miejsce dla OL.

 

O ile nie przepadam za wydawnictwami typu Best Of, o tyle dwa poprzednie 80-90 i 90-00 były dla fanów dość ciekawe, nowe utwory, rzadkie wersje, wideo itp. Dlatego mocno liczyłem na wersję 00-10 i może w przyszłości 10-20. Niestety dostaliśmy w zamian U218 i może kiedyś, jak przewidują co niektórzy coś na 40-lecie. -_- A szkoda, bo wolałem wcześniejsza koncepcję. Ale oni nawet nie potrafią dociągnąć reedycji do końca, wydać dwupłytowego albumu, wydać SoA, wydać kilku singli, które praktycznie były gotowe (THTBA, YBR, MoS?), czy nawet nie wspominając, że Passengers: Original Soundtracks był w zamierzeniu częścią nr 1. i miała być 2....



#200 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 10 stycznia 2016 - 00:59

O ile nie przepadam za wydawnictwami typu Best Of, o tyle dwa poprzednie 80-90 i 90-00 były dla fanów dość ciekawe, nowe utwory, rzadkie wersje, wideo itp. Dlatego mocno liczyłem na wersję 00-10 i może w przyszłości 10-20. Niestety dostaliśmy w zamian U218 i może kiedyś, jak przewidują co niektórzy coś na 40-lecie. -_-

 

Raczej na jubileusz nie zdecydują się na wydanie płyty "best of" obejmującego okres 2000-2010. Zresztą, tak jak napisałem powyżej, najbardziej prawdopodobne jest wydanie takiego albumu dopiero w 2018r. Wtedy tym bardziej będzie trudno logicznie uzasadnić koncepcję płyty obejmującej tylko lata 2000-2010r. Ciężko jednak będzie im wydać prostą składankę, złożoną z jednej płyty. Już na 18 Singles znalazł się tylko zbiór największych hitów, a tutaj trzeba będzie jeszcze znaleźć miejsce na kawałki wydane po 2006r. Raczej spodziewałbym się wydawnictwa kilkupłytowego - w tym wypadku mogłoby to wyglądać tak: 1 CD lata 80, 2 CD lata 90, 3 CD lata +2000. 


Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych