Jump to content


Photo

Innocence+Experience Tour - wszystko o nowej trasie.

nowa trasa u2 koncert u2 koncerty u2 u2 polska

  • Please log in to reply
2065 replies to this topic

#141 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 20 stycznia 2014 - 23:13

Mi w sumie obie możliwości odpowiadają. Zarówno podróż w towarzystwie osób, którym nie muszę tłumaczyć dlaczego tam jadę i dlaczego tak wcześnie jak i miła perspektywa dojechania na koncert metrem, a później piechotą :P


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#142 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 20 stycznia 2014 - 23:13

Nie wiem jaką wiedzę posiadają oficjalni moderatorzy z U2.com. Za forum u2start podaje jednak takie coś z Twittera:

 

Eric:

@julesport Yeah. this is my gut. The single released on Tuesday after the Super Bowl. Album in March. Tour in April. 4 prev tours follow..

 

 

U2.com Zoo Mods:

.@iamaU2fan @julesport tour a month after an album announcement? This is NOT 1997, the lads have learned a lot since then

 


Dołączona grafika

#143 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 20 stycznia 2014 - 23:39

jeśli trasa ma być halowa to bilety sprzedadzą się na pniu, miesiąc to aż więcej niż potrzeba żeby sprzedać trasę w takim wypadku. nie odrzucałbym tej teorii, tego niusa zatem.



#144 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 20 stycznia 2014 - 23:50

jeśli trasa ma być halowa to bilety sprzedadzą się na pniu, miesiąc to aż więcej niż potrzeba żeby sprzedać trasę w takim wypadku. nie odrzucałbym tej teorii, tego niusa zatem.

 

Tyle, że po co im jakiekolwiek ryzyko? Ogłoszenie trasy z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem daje szanse na "dostawki". Mogą założyć, że w danym mieście będą chcieli wystąpić maksymalną ilość razy, więc muszą mieć czas na kolejne ogłoszenia. Na koncerty halowe na Vertigo Tour ogłaszali na początku maksymalnie po 2 koncerty w danym miejscu. 


Dołączona grafika

#145 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Posted 21 stycznia 2014 - 02:37

ostatnio w US sprzedały się jednak i stadiony, mimo słabych wyników singli i albumu, sprzedały do pełna. jak ceny nie będą zaporowe to czemu nie hala 3 razy zamiast stadionu raz? oczywiście teoretyzujemy tutaj tylko, ja sam wolałbym Europę na stadionach, no ale, wolę się spodziewać gorszego, przynajmniej się nie zawiodę oczekiwawszy ;)



#146 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Posted 21 stycznia 2014 - 16:02

Wydaje mi się, że dobra sprzedaż U2360 w Ameryce wynikała z tego, że trasa rozpoczęła się w Europie. Amerykanie mieli czas na to, by się nakręcić odpowiednio. Chciałem do tego dorzucić argument o innowacyjności sceny ale PopMart też przecież był wyjątkowy.

Pytanie, czy można przygotować coś lepszego niż U2360?

#147 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Posted 21 stycznia 2014 - 18:06

https://twitter.com/...651080228122624

;)


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#148 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Posted 24 stycznia 2014 - 14:10

 

Segundo o colunista Lauro Jardim, da revista Veja, foi confirmado que a banda irlandesa U2 é a responsável por animar a noite de Abertura da Copa do Mundo 2014, dia 11 de junho, no Rio de Janeiro. No dia seguinte acontece o primeiro jogo da Copa 2014, no Itaquerão, em São Paulo.

Ainda de acordo com o jornalista, Eduardo Paes, prefeito do Rio de Janeiro, já recebeu da Fifa um orçamento de R$ 20 milhões para realizar a festa de abertura do evento. Desse valor, apenas 20% será bancado pela Cidade Maravilhosa, enquanto 80% das verbas são oriundas de patrocinadores.

Está vai ser a quarta vez que o Brasil recebe o U2; a banda irlandesa já fez shows no País em 1998, 2006 e 2011. Para o show de abertura da Copa do Mundo, o palco deve ser montado na Praia de Copacabana.

Jest ktoś w stanie to przetłumaczyć? :)

źródło: http://www.guiadasem...-rio-de-janeiro


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#149 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 24 stycznia 2014 - 15:54

translate.google.com

 

"Według felietonisty magazynu Lauro Jardim Vedi, potwierdzono, że irlandzki zespół U2 jest odpowiedzialny za animację premiery World Cup 2014, 11 czerwca, w Rio de Janeiro.Następnego dnia zdarza się pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata 2014 w Itaquerão w São Paulo.

Również według dziennikarza, Eduardo Paes, burmistrz Rio de Janeiro, gościł FIFA budżet R 20.000.000 dolarów, aby imprezę otwarcia dla zdarzenia. Z tego tylko 20% będzie finansowane przez Marvelous Miasto, a 80% środków pochodzi z sponsorów.

Będziesz raz czwarty, że Brazylia otrzyma U2, irlandzki zespół koncertował w kraju, w 1998, 2006 i 2011. Na koncercie otwarcia Pucharu Świata, etap powinien być zamontowany na plaży Copacabana."


xxx depe xxx
 


#150 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 24 stycznia 2014 - 17:01

translate.google.com

 

"Według felietonisty magazynu Lauro Jardim Vedi, potwierdzono, że irlandzki zespół U2 jest odpowiedzialny za animację premiery World Cup 2014, 11 czerwca, w Rio de Janeiro.Następnego dnia zdarza się pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata 2014 w Itaquerão w São Paulo.

Również według dziennikarza, Eduardo Paes, burmistrz Rio de Janeiro, gościł FIFA budżet R 20.000.000 dolarów, aby imprezę otwarcia dla zdarzenia. Z tego tylko 20% będzie finansowane przez Marvelous Miasto, a 80% środków pochodzi z sponsorów.

Będziesz raz czwarty, że Brazylia otrzyma U2, irlandzki zespół koncertował w kraju, w 1998, 2006 i 2011. Na koncercie otwarcia Pucharu Świata, etap powinien być zamontowany na plaży Copacabana."

To by wyjaśniało, dlaczego się nie przejmują Mistrzostwami Świata w piłce nożnej - bo chcieliby go wykożystać do własnej promocji ;)

 

Najpierw SuperBowl, później MŚ... sportowo się robi.



#151 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 24 stycznia 2014 - 18:46

Nie żebym tego nie przewidział: http://u2forums.com/...e-sny/?p=236973

 

:D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#152 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Posted 25 stycznia 2014 - 00:49

Owłos i jego jasnowidzenie :D a właściwie chyba 'czarnowidzenie' patrząc na post niżej w tamtym temacie ;) I chyba nie zdziwi mnie, jak się sprawdzi, znów ;)



#153 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 25 stycznia 2014 - 00:53

Jeżeli występ w Brazylii potwierdzi się to wydaje mi się prawdopodobne, że regularna trasa ruszy dopiero późnym latem/jesienią. Album w czerwcu będzie oznaczał pewnie serię występów promocyjnych, być może nie zdecydują się na to aby od razu zacząć koncertować. Muszą gdzieś jeszcze wcisnąć w terminarz przygotowania do trasy. Pewnie do kwietnia będą coś jeszcze psuli przy płycie, później promocja samej płyty. Od ATYCLB od wydania płyty do startu trasy mijało co najmniej 4 miesiące. Być może po promocji albumu w czerwcu zrobią sobie wakacje, a później jakieś treningi. Zakładając, że trasa będzie halowa to pewnie też specjalnie chętnie nie będą się w nie ładować w upalene lato. Mogłoby więc to wyglądać mniej więcej tak: wrzesień-listopad 2014r. hale w Europie, grudzień 2014r.- luty  2015r.hale w USA., wiosna 2015r. stadiony Ameryka Południowa+reszta świata, a później lato/jesień stadiony w Europie i USA. 


Dołączona grafika

#154 olekcj111

olekcj111

    Użytkownik

  • Members
  • 644 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Posted 25 stycznia 2014 - 16:26

Na oficjalnym fanpage'u firmy, która zrobiła wiszącego LEDowego majka na 360 zapytana o to , czy współpracują z U2 w nadchodzącej trasie, odpowiedzieli ";)" . Czyli strzelam, że tak! Zatem ten majk z plakatu invisible, jest prawdziwy :D Fajnie, że nie rezygnują z niego. Po prostu zrobili im nowy - jeszcze bardziej futurystyczny :D . A myślałem, że po 360 już się pożegnamy z "lataniem" :D

https://www.facebook...&type=1



#155 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 25 stycznia 2014 - 18:20

To by wyjaśniało, dlaczego się nie przejmują Mistrzostwami Świata w piłce nożnej - bo chcieliby go wykożystać do własnej promocji  ;)

 

 

Jeśli planują otwarte występy promujące album (jak przy  HTDAAB i NLOTH) to do takiej promocji mogą wykorzystać właśnie Mundial. Oprócz występu w samej Brazylii mogą zaplanować przecież promocyjne w wielkich miastach, w tych państwach których reprezentacje zagrają na Mundialu. Wiadomo, że powstaną jakieś strefy kibiców itp. Występując np. w Londynie, Berlinie, Rzymie, Paryżu, Buenos Aires  w dniach meczów gospodarczy zapewnilby sobie dużą publikę  ;)


Dołączona grafika

#156 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 26 stycznia 2014 - 13:53

Jeśli planują otwarte występy promujące album (jak przy  HTDAAB i NLOTH) to do takiej promocji mogą wykorzystać właśnie Mundial. Oprócz występu w samej Brazylii mogą zaplanować przecież promocyjne w wielkich miastach, w tych państwach których reprezentacje zagrają na Mundialu. Wiadomo, że powstaną jakieś strefy kibiców itp. Występując np. w Londynie, Berlinie, Rzymie, Paryżu, Buenos Aires  w dniach meczów gospodarczy zapewnilby sobie dużą publikę  ;)

No nie wiem - wyobraź sobie strefę kibica do której zwala się tłum fanów na występ U2 i połowa wychodzi po koncercie, a przed rozpoczęciem meczów.....  :P Ale samo połączenie promocji albumu z MŚ może miałoby większy sens - boję się tylko, że dodadzą do tego jakiś utwór promujący MŚ, a tu jeżeli chodzi o dobór takich utworów różnie bywa...



#157 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Posted 26 stycznia 2014 - 14:50

Myślę, że nie mieliby nic przeciwko popularności piosenki takiej, jaką zyskała Łaka Łaka.


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#158 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Posted 26 stycznia 2014 - 14:51

No nie wiem - wyobraź sobie strefę kibica do której zwala się tłum fanów na występ U2 i połowa wychodzi po koncercie, a przed rozpoczęciem meczów.....  :P Ale samo połączenie promocji albumu z MŚ może miałoby większy sens - boję się tylko, że dodadzą do tego jakiś utwór promujący MŚ, a tu jeżeli chodzi o dobór takich utworów różnie bywa...

 

Nie chodziło mi o występ w samej strefie kibica, tylko wykorzystanie przy okazji tego że w centrach miast będą gromadziły się tłumy. Same występy mogłby mieć charakter "sekretny", jak występ pod brooklińskim mostem w 2004r. 

 

A oto oficjalny hymn mistrzostw (słuchacie na własne ryzyko):

 

http://www.youtube.com/watch?v=1hHsB3SlOtk&feature=player_embedded


Dołączona grafika

#159 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Posted 27 stycznia 2014 - 00:31

Myślę, że nie mieliby nic przeciwko popularności piosenki takiej, jaką zyskała Łaka Łaka.

Raczej chodzi mi o dobór samego utworu - bo tu mogli by wyjąć jeszcze coś z kapelusza ala utwory z albumu Dance, czy jaki to on miałam być. Popularność to może i miałby taki utwór, ale niekoniecznie wśród fanó, którzy czekają na album ;P

 

Nie chodziło mi o występ w samej strefie kibica, tylko wykorzystanie przy okazji tego że w centrach miast będą gromadziły się tłumy. Same występy mogłby mieć charakter "sekretny", jak występ pod brooklińskim mostem w 2004r. 

To  już zdecydowanie lepszy pomysł:D - na pewno koncert pod mostem brooklińskim wypadł dużo lepiej (jak dla mnie) niż koncert w amfiteatrze z NLOTH Promo Tour. ;) Więc, czemu by czegoś takiego nie powtórzyć?



#160 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 posts
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Posted 31 stycznia 2014 - 08:19

Bono dla USA Today:

'Po wydaniu albumu zapewne ruszymy w trasę. Ale nie koniecznie stadionową.

Chciałbym zagrać znów w halach (indoors), jedne z najlepszych koncertów w moim życiu zagraliśmy w Madison Square Garden, New York.

Takie areny ma już dużo miast. Myślę, że byłoby to fajne.'

 

http://www.usatoday....h-bono/5036165/


xxx depe xxx
 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users