Skocz do zawartości


Zdjęcie

Innocence+Experience Tour - wszystko o nowej trasie.

nowa trasa u2 koncert u2 koncerty u2 u2 polska

  • Please log in to reply
2065 replies to this topic

#81 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 02 stycznia 2014 - 23:13

no chyba bym ich z... znielubiła.
niech się lepiej Chorzowa trzymają.



#82 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 02 stycznia 2014 - 23:16

Nie no to ja też już wolę Warszawkę (z dwojga złego)  :D bliżej



#83 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 stycznia 2014 - 23:20

dla mnie bliżej o jakieś 300 kilometrów ale wcale nie lepiej, na narodowym akustyka ponoć naprawdę mocno taka sobie no ale cóż, jest narodowy to wszystko musi być tam, tak? ech.



#84 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 02 stycznia 2014 - 23:25

A w Chorzowie to gdzie, na stadionie Ruchu?  ;)


Dołączona grafika

#85 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 02 stycznia 2014 - 23:32

ja ciągle liczę, że potwierdzą się pogłoski że i w europie będą koncerty halowe, a jak halowe niech to będzie kraków (pomarzyć zawsze można...ech)


IrishGirl z u2.heh.pl


#86 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 stycznia 2014 - 00:02

Haha odnośnie akustyki Narodowego dużo już powiedziano , jeśli ktoś będzie na murawie nie ma problemu , lecz niektóre miejsca na trybunie , są podobno fatalnie wykonane pod względem "koncertowym' i odbijają dzwięk ;/ ( Na szczęscie zawsze jest opcja zrobić z Narodowego , lodowisko jak w tej chwili :P ) Pod względem logistycznym , jak dla mnie bomba , mam 20 minut do Stadionu , ale bałbym się rzeczywiście kwestii , dżwiekowych , których zespół , może wcale nie wziąść pod uwagę przy planowaniu trasy :P Zobaczymy jak sie to rozwinie :)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#87 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 03 stycznia 2014 - 01:00

[...] Nie wykluczone, że zdecydują się na schemat z Vertigo Tour - w USA hale, a u nas stadiony.

Oby tak właśnie było, jak dla mnie stadiony w Europie to już standard przy okazji U2. Ostatnio Bon Jovi także przyjechało do Europy na stadiony w USA grali w halach.

 

Nie ewentualnie, ale na pewno, jeśli w Polsce, to tylko na Narodowym, takie mam przeczucie :P

Też mam takie przeczucie, ale z racji okropnych połączeń z Dolnym Śląskiem wolę Poznań lub Wrocław.

 

[...] na narodowym akustyka ponoć naprawdę mocno taka sobie no ale cóż, jest narodowy to wszystko musi być tam, tak? ech.

Na Gdańskiej Arenie, niestety też nie ciekawie. Pogłos przy okazji Bon Jovi był momentami irytujący, część utworów brzmiała dość słabo.



#88 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 stycznia 2014 - 10:40

niech się lepiej Chorzowa trzymają.


W Chorzowie faktycznie byłoby najlepiej, ale Śląski nadal w rozsypce, chociaż miał być skończony 2 lata temu albo i więcej. Przypuszczam, że w takiej sytuacji wybiorą Warszawę, no i fajnie, ale obawiam się właśnie o akustykę na Narodowym.

#89 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 03 stycznia 2014 - 20:17

Ciąg dalszy plotki zapodanej przez Gone:

 

Sierpień-październik:

 

Paris Palais Omnisport de Bercy, Manchester Tele 4 U Arena, Amsterdam Ziggo Dome, Dublin Aviva Stadium, Glasgow The Hydro, Copenhavn Parken, Stockholm Tele2 Arena, Berlin O2 World Wien Krieau, Madrid Palacio de los Deportes, London The O2, Köln Lanxess Arena, Nice Allianz Riviera, Milano Stadio Giuseppe

 


Dołączona grafika

#90 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 stycznia 2014 - 20:21

Niepokojąco brzmi, dobrze, że to tylko PLOTKA :D



#91 Martyna

Martyna

    Użytkownik

  • Members
  • 797 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 stycznia 2014 - 20:27

hm, w Europie też areny? i nie ma Polski na liście, nie podoba mi się ta plotka :P



#92 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 03 stycznia 2014 - 23:01

Kurcze, mamy Berlin, mamy hale... A Polski ni widu, ni słychu. :(


"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#93 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 03 stycznia 2014 - 23:21

Zdecydowanie wolę U2 na stadionach w Europie i mam nadzieję w Polsce, ale pewna nuta ciekawości pozostaje - jakby to wyglądało w hali?.... :rolleyes: Raczej ET, czy raczej VT? Chyba bardziej ET, ale może być coś jeszcze innego.



#94 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 03 stycznia 2014 - 23:48

Jedyne co mi przyszło do głowy z brakiem Polski w rozpisce to fakt, że od 3 do 21 września wszystkie hale będą zajęte w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Siatkówce. Prawdopodobnie związane z tym są również jakieś obostrzenia co do wcześniejszego wynajęcia hal.


"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#95 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 stycznia 2014 - 23:49

No jak panowie nas ominą to sie chyba troszke obrazimy !! :P


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#96 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 04 stycznia 2014 - 00:10

Pewnie będzie więcej niż 1 europejski leg, i pewnie nie na wszystkich zahaczą o Polskę. Tzn. sam pisałem o takiej opcji (że nasz rynek nie jest jeszcze przesycony takimi koncertami, więc może stadion + hala, jak to już było w przypadku paru zespołów), ale wiadomo, że decyzja to kwestia czystej kalkulacji, a nie sentymentów. A Polska nie jest aż tak ważna, żeby za wszelką cenę szukać obiektu na koncert teraz (jeśli faktycznie będzie problem z halami), skoro można zagrać za rok.



#97 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 04 stycznia 2014 - 11:24

W ogóle na razie nie ma co analizować, każdy mógł sobie spisać najpopularniejsze hale w Europie z Wiki i puścić do sieci jako rzekomy program nowej trasy U2. Gdyby w takiej plotce pojawiła się jakaś polska arena to by był zaskok i szansa na jej autentyczność gwałtownie by wzrastała a tak....



#98 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 04 stycznia 2014 - 17:50

racja, tak samo jak w przypadku amerykańskiej plotki. tym bardziej, że na bercy z tego co wiem grać nie mogą w tym roku z powodu jej przebudowy. ale w każdej plotce coś na rzeczy jest. dla mnie hale brzmią w każdym razie super. wiem, że cenowo to będzie masakra, ale masakra będzie tak czy siak. mam wrażenie, że koncerty w halach są dla nich najlepszym rozwiązaniem, jak ktoś już tu wspomniał -> łatwiejsza konstrukcja sceny i możliwość grania w każdej porze roku. jeżeli fakycznie zaczną od ameryki, to w europie bez problemu mogliby mieć leg jesienno-zimowy nawet.


IrishGirl z u2.heh.pl


#99 JVD

JVD

    Użytkownik

  • Members
  • 1 447 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 stycznia 2014 - 18:37

Coś nie bardzo chce mi się wierzyć w te 'hale'..

Podczas 360 Tour średnia cena 1 biletu wynosiła 101 USD, biorąc pod uwagę fakt, że hale pomieszczą 3 do 4 razy mniej fanów niż stadiony oraz fakt inflacji, aby wyjść 'na swoje' średnia cena biletu na trasę halową musiałaby wynieść około 400 USD.

No chyba, że U2 stało się mniej pazerne.. w co nigdy nie uwierzę..  :P


xxx depe xxx
 


#100 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 04 stycznia 2014 - 22:17

@ JVD, na 360 wozili ze sobą masę żelastwa i ludzi. Z tego co pamiętam dzień trasy kosztował 500 tys. funtów, nawet jak nie byli w ruchu. Nie jestem specem od tego, ale wydaje mi się, że trasa halowa generuje mniejsze koszty związane z samą logistyką.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych