Skocz do zawartości


Zdjęcie

Survivor Albumowy - The Joshua Tree (edycja 2)


  • Please log in to reply
519 replies to this topic

#41 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2010 - 10:19

Trip Through Your Wires

#42 margo

margo

    Użytkownik

  • Members
  • 4 358 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zielone wzgórze

Napisano 01 maja 2010 - 12:13

In God's Country

Wzgórza będę bronić!

Music can change the world, because it can change people.
 


#43 TomTom

TomTom

    Użytkownik

  • Members
  • 212 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ząbki

Napisano 01 maja 2010 - 13:00

Exit zapraszamy do wyjścia.

#44 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 01 maja 2010 - 14:21

Exit

Już na początku trudno się na coś zdecydować, co to będzie dalej...
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#45 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 maja 2010 - 18:20

Trip Through Your Wires
Dołączona grafika

#46 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 01 maja 2010 - 18:55

Trip Through Your Wires

http://www.youtube.com/watch?v=v-rgu6Zy9N4

#47 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 02 maja 2010 - 00:13

TTYW

Kurcze Rodionie ! Ale z ciebie hardkor ! Żeby robić serwajwor z Drzewka ? Ja bym nie śmiał nawet :P

#48 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 02 maja 2010 - 00:33

a nie nie nie, ja tu piję bezczelnie do wypowiedzi kolegi Rodii, się niejasno wyraziłem, przepraszam, za Bulleta jeszcze się nie złoszczę ;)

nie no, ale widzę że jakiś Front Obrony One Tree Hill będzie trzeba montować chyba, co jest niesłychane, byłem przekonany że się sam obroni aż do niemal końca. nie takie obrony różnych wzniesień świat już widział, coby choćby jasną górę przed tymi dzikusami z ikei bronioną wspomnieć, no i tak, jeśli to wzgórze polegnie, to razem ze mną, inaczej tego nie widzę.

No to ja się przyłączam. Przepraszam, ale dla mnie ostatnia trójka albumu mocniej uderza niż pierwsza trójka! :ph34r: To jest gwóźdź programu! Triada śmierci (chyba tak ktoś to nazwał), każdy utwór z innej strony bierze się za tą tematykę, ale jak! OTH z końcowym "Raining, raining in the heart..." :D szaleństwo, szkoda, że nie grają tego częściej i wstyd, że nie ma (poza tą z VHS Video 80-90) porządnej, dobrej jakości wersji Live, no i jak mogli to na R&H pominąć??? :huh:



Teraz Trip Through Your Wires, dobry, ale reszta lepsza ;P

#49 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 maja 2010 - 06:42

Triada śmierci (chyba tak ktoś to nazwał)

Edge to tak nazwał :)
Ok, ja tu może sprostuję parę rzeczy bo jeszcze wyjdzie na to, że osoba z zerowym słuchem muzycznym prowadzi Survivora z najważniejszą płytą. Nie powiedziałem, że OTH jest nijakie samo w sobie, tylko w porównaniu z Tripem. Bo jest. Jego zmierzchająco-miodowo-złota atmosfera moim zdaniem nie może nawet startować do niebiesko-bluesowego klimatu Tripa. I tyle. Poza tym wyjątkowo wkurza mnie końcowy riff, który Edge gra tak jakby chciał, ale nie mógł i który nie może się na końcu przebić na przód.
I jeszcze raz podkreślam - w wersji live OTH jest czymś zajebistym. Chociażby tu. Bo wreszcie jest wyrazisty.

Fuck kurwa, wczoraj po robocie samoistnie zasnąłem i na śmierć nie miałem już siły ogarniać Survivora. Jako, że to moja wina to wyjątkowo dwa głosy oddane po deadlinie policzę, zwłaszcza, że i tak niczego one nie zmieniają. Ale to ostatni taki raz :P Tak więc stawka prezentuje się następująco:

Trip Through Your Wires - 17
One Tree Hill - 4
Exit - 4
Bullet The Blue Sky - 2
Red Hill Mining Town - 2
In God's Country - 2
Mothers Of The Disappeared - 2

Łoł! Nie spodziewałem się takiego rozrzutu - pierwsze głosy padły aż na 7 kawałków z 11. To chyba najlepiej świadczy o tym jakie skrajne emocje i gusta wywołuje ta ze wszech miar genialna płyta (której słuchając mam ochotę pobiec na Okęcie po bilet do USA), co w rezultacie również świadczy o jej sile i mocy.
Waszym niekwestionowanym "zwycięzcą" z miażdżącą przewagą zostaje Trip, czego nie rozumiem i hopefully zrozumieć nigdy nie zdołam. Ku mojemu bolesnemu zdziwieniu oddane zostały aż 4 głosy na Exit - osobom, które to zrobiły proponuję przeczyścić małżowiny uszne, wziąć słuchawki, podpiąć do kompa, poczekać do północy, zgasić światło i w takich warunkach (najlepiej jeśli jeszcze jest burza na dworze) przesłuchać tego kawałka. Mówię serio :)
Przekazałem wieści o waszej aktywności Premierowi. Jest z was dumny i prosi o więcej
Dołączona grafika
Z uwagi na przesunięcie czasowe kolejna runda niech zacznie się dzisiaj od 8 rano, a skończy zgodnie z normą i tym razem już na pewno 3 maja o 23.59. Będzie więc odrobinę krótsza niż pozostałe, bo dwa głosy z dzisiejszej nocy mogły zostać wliczone już do niej - trudno. Najwyżej coś się przedłuży :)
Z uwagi na rodzący się ruch przeciwko Wzgórzu nie pozostaje mi nic innego jak wspierać go i raz jeszcze oddać głos na One Tree Hill. Ostrzeżenia w moim profilu nie są mile widziane.

#50 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 02 maja 2010 - 07:19

One Tree Hill

Wszyscy kozaczą, ale jakoś żaden głos na Wielką Trójkę jeszcze nie padł Dołączona grafika No i na Running To Stand Still.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#51 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 02 maja 2010 - 07:34

Mothers Of The Disappeared

#52 Elessar

Elessar

    Użytkownik

  • Members
  • 778 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 02 maja 2010 - 08:18

Zostawić OTH!

Red Hill Mining Town

#53 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 02 maja 2010 - 08:19

Ku mojemu bolesnemu zdziwieniu oddane zostały aż 4 głosy na Exit - osobom, które to zrobiły proponuję przeczyścić małżowiny uszne, wziąć słuchawki, podpiąć do kompa, poczekać do północy, zgasić światło i w takich warunkach (najlepiej jeśli jeszcze jest burza na dworze) przesłuchać tego kawałka. Mówię serio :)


No i to jest chyba najlepsze podsumowanie.
Końcówka płyty jest dużo lepsza niż jej środek.
Np. takie Bullet The Blue Sky.
Być może polubiłbym to bardziej, gdyby nie wymyślili takiego lajfa. No ale boję się, że przynajmniej połowa osób głosuje tutaj przez pryzmat wykonania live i dlatego BARDZO NIESŁUSZNIE odpadnie Exit, bo grali to tylko na JTT (no i raz na LoveTownie) :/

#54 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 02 maja 2010 - 08:52

Mothers Of The Disappeared

#55 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 02 maja 2010 - 10:20

Bullet The Blue Sky

... :P


#56 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 02 maja 2010 - 10:28

Mothers Of The Disappeared

#57 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 maja 2010 - 11:42

Exit

#58 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 02 maja 2010 - 12:25

Szkoda, że Trip już odpadł, lubię taką kołyszącą się melodię. TTYW, OTH i IGC to dla mnie te piosenki, które są najbardziej "pustynne" na TJT - kiedy ich słucham, prawie słyszę jak wieje pustynny wiatr ;) . Tak mam od pierwszego przesłuchania.

*

eeee, Exit, przyznaję się do tego, że słuchu muzycznego nie posiadam w ogóle ;) .

Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że nie rozumieją ludzi, którzy głosują na X :rolleyes: Dajmy sobie prawo do glosowanie według własnych upodobań - nawet gdyby ktoś teraz zagłosował np. na ISHFWILF albo WOWY, to co prawda, serce by mnie bolało, ale to jego sprawa ;) .
Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#59 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 maja 2010 - 12:45

Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że nie rozumieją ludzi, którzy głosują na X :rolleyes:


nie rozumiem ludzi którzy głosują na piosenki z The Joshua Tree, w sumie.

#60 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 02 maja 2010 - 13:07

One Tree Hill




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych