Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porównanie Tokio Hotel do U2


149 replies to this topic

#101 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 lipca 2007 - 20:47

A ja mam także pochodzące z Bravo małe zdjęcia zespołu (z czasów Zoo TV) w formacie znaczków pocztowych. Noszę je w portfelu obok zdjęć ważnych dla mnie osób. Z niewiadomych dla mnie względów ludzie dziwnie się na mnie patrzą w sklepie, gdy okazuje zawartość mojego portfela :P
Dołączona grafika

#102 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 lipca 2007 - 21:31

Ja mam z polskiego bravo z 1992 roku, dwu stronicowy artykuł o trasie ZOO TV. Jakby nie patrzeć, to fajna rzecz jest. Yo!

#103 waz

waz

    "Simona..." ;)

  • Members
  • 1 324 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krk

Napisano 05 lipca 2007 - 21:49

Ja z BRAVo mam:
- wywiad z U2 z czasów wydania PoP'a
- coś o singlu "Sweetest Thing"
- coś o "The Best of... 1980-90"
- coś o "Pop"
- strone z reklamą koncertu na Słuzewcu (ale ktoś ją pociął :/)
- i zapowiedź jakiegos dokumentu o U2 w CANAL + i podobno o transmisji koncertu z Rotterdamu...

#104 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 lipca 2007 - 19:50

Jesli chodzi o porównanie tokio hotel do U2, powiem krotko - bloto a diamenty... <_< Nie wiem nawet jak mozna "takie cos" wogole porownywac do U2. Czytalem Wasze poprzednie wypowiedzi ze th to nie az taki zly zespol... Szanuje to. Mamy wolnosc slowa ;) Ale gdybym ja mial wyrazic w dosadnosci co o nich uwazam, to wyrzucono by mnie z forum :lol: Po prostu sa to dla mnie "gnoje" ktorzy probuja beskutecznie w sposob zalosny nasladowac wlasnie takie zespoly jak U2, RHCP, Rolling Stones i innych gigantow rocka. Moze gdyby ich ten wokalista nie nosil sie tak "gejowato" mialbym o nich inne zdanie. Przyjrzyjcie sie ich basiscie - przecierz odrazu jego postawa przypomina mi Adama... Dobrze, maja wzorce - popieram to... Ale ogolnie ich styl bycia, istota tego zepolu i zachowanie ich fanow mnie do nich zniecheca i to bardzo... <_< Nie chce sie tu okazac prymitywem. Po prostu dla mnie th jest skonczone. Oni nie maja przyszlosci... Zalosny zespol. Glownie przez ich frontmana i gitarzyste... Reszta jeszcze jakos ujdzie... <_<

#105 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 06 lipca 2007 - 20:02

"takie cos"


"gnoje"

"gejowato"



aha.
Myslałem że jesteśmy na forum muzycznym gdzie tolerancja, chociaż w najmniejszym stopniu panuje. :blink:


równie dobrze mogłoby być tak:

takie coś: RHCP, szczególnie do "The Upflit Mofo Party Plan"
gnoje: Sex Pistols
gejowato: George Michael

sorry, ale coś tu jest nie tak....

#106 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 lipca 2007 - 20:12

sorry, ale coś tu jest nie tak....


Wyrazilem swoja opinie o nich. Co? Nie mozna? Tolerancja nie ma tu nic do rzeczy. A pozatym przypatrz sie dobrze. Te slowa zostaly ujete w cudzyslow...

#107 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 06 lipca 2007 - 20:17

Jesli chodzi o porównanie tokio hotel do U2, powiem krotko - bloto a diamenty... <_< Nie wiem nawet jak mozna "takie cos" wogole porownywac do U2. Czytalem Wasze poprzednie wypowiedzi ze th to nie az taki zly zespol... Szanuje to. Mamy wolnosc slowa ;) Ale gdybym ja mial wyrazic w dosadnosci co o nich uwazam, to wyrzucono by mnie z forum :lol: Po prostu sa to dla mnie "gnoje" ktorzy probuja beskutecznie w sposob zalosny nasladowac wlasnie takie zespoly jak U2, RHCP, Rolling Stones i innych gigantow rocka. Moze gdyby ich ten wokalista nie nosil sie tak "gejowato" mialbym o nich inne zdanie. Przyjrzyjcie sie ich basiscie - przecierz odrazu jego postawa przypomina mi Adama... Dobrze, maja wzorce - popieram to... Ale ogolnie ich styl bycia, istota tego zepolu i zachowanie ich fanow mnie do nich zniecheca i to bardzo... <_< Nie chce sie tu okazac prymitywem. Po prostu dla mnie th jest skonczone. Oni nie maja przyszlosci... Zalosny zespol. Glownie przez ich frontmana i gitarzyste... Reszta jeszcze jakos ujdzie... <_<


W całej tej opinii brak nawet małego odniesienia do kwesti najstotniejszej tj. do muzyki jaką grają Tokio Hotel.

W jaki sposób TH naśladuje U2 i innych gigantów rocka?

Postawa basisty przypomina Ci Adama? W jaki sposób? Ten z TH też się garbi?
Dołączona grafika

#108 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 06 lipca 2007 - 20:17

Wyrazilem swoja opinie o nich. Co? Nie mozna? Tolerancja nie ma tu nic do rzeczy. A pozatym przypatrz sie dobrze. Te slowa zostaly ujete w cudzyslow...


Ok.
Jakie jest znaczenie słowa np. Gejowato czy gnoje w cudzysłowiu?
Tolerancja jednak ma tu jakieś znaczenie.
Może niech każdy założy o sobie temat w offtopicu i tam będziemy
obrażać się, i np. w takim topicu o tobie napisze że jesteś chamem, prostakiem i nie znasz
podstawowych zasad dobrego wychowania.
Będzie ok?

#109 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 lipca 2007 - 20:27

Dzieki za wyrozumialosc... Nie ma co <_< <_< <_<

#110 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 06 lipca 2007 - 20:30

Dzieki za wyrozumialosc... Nie ma co <_< <_< <_<


"Wyrazilem swoja opinie o nich"



Wyraziłem swoją opinie o tobie.

#111 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 06 lipca 2007 - 20:34

Przyjrzyjcie sie ich basiscie - przecierz odrazu jego postawa przypomina mi Adama...



osz w mordę, wszędzie widzisz U2??? :huh:
Akurat jakby ktoś rzekł mi osobiście, że wzoruje się na Adamie poprzez jego postawę (nie życiową), która na marginesie jakoś porażająca nie jest, to nazwałbym to konkretnym szaleństwem.

#112 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 lipca 2007 - 20:41

"Wyrazilem swoja opinie o nich"
Wyraziłem swoją opinie o tobie.


Oj... Nie zgrywaj aniolka... <_< <_<

#113 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 06 lipca 2007 - 20:42

Oj... Nie zgrywaj aniolka... <_< <_<



Wcale nie zgrywam.
Żeby ci to udowodnić moge to powtórzyć.





PS. Max ma racje, ty chyba wszędzie widzisz U2.
Ciężko.

#114 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 lipca 2007 - 20:56

Wcale nie zgrywam.
Żeby ci to udowodnić moge to powtórzyć.
PS. Max ma racje, ty chyba wszędzie widzisz U2.
Ciężko.


Mrówa, nie chce starcia... Po prostu wyrazilem swoje poglady, i jakie one by nie byly, nie chce aby byly one powodem do agresywnej wymiany zdan...

#115 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 06 lipca 2007 - 21:03

Mrówa, nie chce starcia... Po prostu wyrazilem swoje poglady, i jakie one by nie byly, nie chce aby byly one powodem do agresywnej wymiany zdan...



Ale nie sądzisz że słowa "Gnoje" "Gejowate" to już było przegięcie?
Ja też nienawidzę TH, ale nie nazywałbym ich tak.
Grają kiepską muzykę, ich teksty nie mają żadnego znaczenia, a wokalista próbuje przypodobać sie damskiej części fanów, która niestety, a może i stety stanowi 99,9% wszystkich fanów TH.

#116 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 lipca 2007 - 22:13

http://img472.images...532/now15lk.jpg

Musialam to przeslac :D :P

#117 Kłapouchy

Kłapouchy

    Iga

  • Members
  • 1 763 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:nie z Poznania

Napisano 06 lipca 2007 - 22:25

Ja nie wiem, co Wy ze wspołczesnym natolatkiem takim 15/16 lat nie obcowaliście nigdy? Na to jest jedno określenie "emo". Mając pod soba w druzynie(harcerskiej) grupe nastolatkow, fanow TH naprawde czlowiek się wyrożnia.
Są gusta i guściki muzyczne, szanuję je, szanowałam, choć przy nich nie warto mi nawet było wyskakiwać z U2, ale z całym szacunkiem są lepsze zespoły, lepsza muzyka, no i jeszcze przeróbki The Beatles, które mi puszczano z mp3... Nie-e!

last blog fb

 

 


#118 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 07 lipca 2007 - 00:20

Mnie sie tam rzygać chce na widok takiego pedałowatego image. Zupełnie nie moja estetyka. Nie wiem jaki jest sens w noszeniu ubrań młodszej siostry.
Zreszta takie samo zdanie mam na temat stylu Bowiego w latach 70.
U2

#119 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 07 lipca 2007 - 09:52

Mnie sie tam rzygać chce na widok takiego pedałowatego image. Zupełnie nie moja estetyka. Nie wiem jaki jest sens w noszeniu ubrań młodszej siostry.
Zreszta takie samo zdanie mam na temat stylu Bowiego w latach 70.



co do TH zgoda , ale Bowiego prosze zostawić w spokoju , jego image w tamtym czasie miał przynajmniej jakieś podparcie logiczne u TH tego nie ma a pozatym co tu porównywać legende(Bowie) z koszmarem(TH)

#120 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 10:02

Ale nie sądzisz że słowa "Gnoje" "Gejowate" to już było przegięcie?
Ja też nienawidzę TH, ale nie nazywałbym ich tak.
Grają kiepską muzykę, ich teksty nie mają żadnego znaczenia, a wokalista próbuje przypodobać sie damskiej części fanów, która niestety, a może i stety stanowi 99,9% wszystkich fanów TH.


Dobra... Ponioslo mnie :mellow: Przemienmy te dwa slowa na "smarkacze" i "traswestycko" (dobrze odmienilem?)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych