Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porównanie Tokio Hotel do U2


149 replies to this topic

#121 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 lipca 2007 - 10:11

A ja (myślę zresztą że nie tylko ja) czekam na jakieś uzasadnienie, o co już raz postulowałem, Twojego poglądu odnośnie podobieństwa zachowania basisty Tokio do Adama C. oraz tego że TH naśladuje gwiazdy rocka (w tym U2).
Dołączona grafika

#122 monia_sz

monia_sz

    Użytkownik

  • Members
  • 198 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Płock

Napisano 07 lipca 2007 - 10:48

ja osobiście nie zauważyłam żadnych istotnych podobieństw tokio hotel do U2. sami może nie robią z siebie takich gwiazdorów, a że mają takie beznadziejne fanki, to nie ich wina...większość z nich nie zna prawie żadnej piosenki tego zespołu, która nie leci na vivie. może jednak nie są taci "gejowaci" skoro kocha się w nich połowa mojej szkoły :D

#123 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 11:36

Przecież od wokalisty bije męskość. Nie widzicie tego?
Ale nie zmienia to faktu, że (faktycznie Fledge :) ) odruch wymiotny od razu się załącza. Jeszcze do tego swojego gejowatego image dokłada wczesnogimnazjalny wokal. Jak tak się na niego dłużej popatrzy i posłucha, na usta cisną się dwie rzeczy: "co te tępe nastolatki w nim widzą i czy one naprawdę są tak durne?" oraz "ja pier..."

#124 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 11:43

A ja (myślę zresztą że nie tylko ja) czekam na jakieś uzasadnienie, o co już raz postulowałem, Twojego poglądu odnośnie podobieństwa zachowania basisty Tokio do Adama C. oraz tego że TH naśladuje gwiazdy rocka (w tym U2).


To sobie czekaj... Ja po prostu wyrazilem swoje poglady. To jest forum. Chyba tu wlasnie glownie chodzi o wyrazanie swoich opinii, a nie pomstowanie na tego co wyrazil sie w sposob ktory innym nie odpowiada... To moje poglady i moje twierdzenia. Nikt Was nie zmusza do ich przyjecia!!! :angry:

#125 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 11:52

Po co te nerwy? :)
Po prostu chcielibyśmy wiedzieć, dlaczego uważasz, że basista TH jest podobny do basisty U2. Chyba jednak mamy prawo się kulturalnie zapytać ;)
Jeśli nie chce Ci się to trudno, ale przecież tylko w Twoim interesie jest, żeby wytłumaczyć o co chodzi, nie pozostać niewiarygodnym, pochopnie wyrażającym niepoparte argumentami opinie forumowiczem, którego następnych postów niektórzy być może nie będą chcieli w ogóle czytać (z doświadczenia wiedząc, że nie podlegają one dyskusji) lub nie będą ich traktować serio. No, ja bym tam stracił te parę minut i wyłożył ogólne zamysły, co to za problem :P

To jest forum. Chyba tu wlasnie glownie chodzi o wyrazanie swoich opinii [...]

Imo bardziej chodzi tu o dyskutowanie o różnych sprawach, w tym własnych opiniach.

#126 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 13:17

Jego postawa... Bynajmniej MI sie tak zdaje. Nogi w rozkroku, glowa w gorze... Niekoniecznie musi nasladowac Adama, moze to byc ktos inny. Ale mi na pierwsza mysl przyszedl Adam wlasnie... Proste... mam nadzieje :mellow:

#127 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 07 lipca 2007 - 13:27

"Nogi w rozkroku, głowa w górze"

Niewielu znam basistów którzy grają z głową w dole...
;)

#128 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 13:30

"Nogi w rozkroku, głowa w górze"

Niewielu znam basistów którzy grają z głową w dole...
;)


Wiedzialem... Zawsze ktos sie czegos uczepi ;) ;)

#129 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 lipca 2007 - 13:32

Proste... mam nadzieje :mellow:


Nie.

A co do wyrażania poglądów i wygłaszania twierdzeń. Nie mają one żadnego znaczenia na forum, jeżeli nie towarzyszy im argumentacja. Jeśli nie mają znaczenia to po co je więc pisać?
Dołączona grafika

#130 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 13:38

Boze kochany!!! Powiedzialem tylko to co mysle o tym tokio hotel. A to ze mam tak ciety jezor to juz moja sprawa. Co Atomic, moze powiesz mi ze tez nie uzywasz takich slow jak "gnoj", "gej" itp.? Kazdy uzywa. A z ta argumentacja... Zaargumentowalem najlepiej jak moge. Jak cos Ci nie pasuje to pisz raport do moderatorow i niech mnie wywala... ;)

#131 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 07 lipca 2007 - 13:44

Boze kochany!!! Powiedzialem tylko to co mysle o tym tokio hotel. A to ze mam tak ciety jezor to juz moja sprawa. Co Atomic, moze powiesz mi ze tez nie uzywasz takich slow jak "gnoj", "gej" itp.? Kazdy uzywa. A z ta argumentacja... Zaargumentowalem najlepiej jak moge. Jak cos Ci nie pasuje to pisz raport do moderatorow i niech mnie wywala... ;)

Stary, nie spinaj się tak.
Tutaj wolno używać słów o których wspomniałeś, ale z sensem.
Gnojem można nazwać kogoś kto osobiście mi jakąś krzywdę wyrządził.
A co do geja - z doświadczenia znasz preferencje wokalisty TH, że tak piszesz? ;)

#132 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 13:52

Stary, nie spinaj się tak.
Tutaj wolno używać słów o których wspomniałeś, ale z sensem.
Gnojem można nazwać kogoś kto osobiście mi jakąś krzywdę wyrządził.
A co do geja - z doświadczenia znasz preferencje wokalisty TH, że tak piszesz? ;)


Nie znam, ale jego wyglad mowi sam za siebie. Moze nie wyglada jak gej, bo geja po wygladzie nie poznasz, ale przypomina mi transwestyte...

#133 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 07 lipca 2007 - 14:39

Nie znam, ale jego wyglad mowi sam za siebie. Moze nie wyglada jak gej, bo geja po wygladzie nie poznasz, ale przypomina mi transwestyte...


Czyli nie przemawia do Ciebie kojarzący Ci się z nachalnie homoseksualnym imicz członków zespołu. Ok. Nie wnikamy dlaczego nie, rozumiemy że się nie podoba i już. Mi też to nie podchodzi, bo jest nieestetyczne i kiczowate, acz z homoseksualizmem i niczym takim mi się szczerze mówiąc nie skojarzyło.
I na tym skończmy ten wątek dyskusji bo się nieprzyjemnie zrobi. Ok?

#134 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 07 lipca 2007 - 14:52

Czyli nie przemawia do Ciebie kojarzący Ci się z nachalnie homoseksualnym imicz członków zespołu. Ok. Nie wnikamy dlaczego nie, rozumiemy że się nie podoba i już. Mi też to nie podchodzi, bo jest nieestetyczne i kiczowate, acz z homoseksualizmem i niczym takim mi się szczerze mówiąc nie skojarzyło.
I na tym skończmy ten wątek dyskusji bo się nieprzyjemnie zrobi. Ok?

Święte słowa acr.

#135 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 lipca 2007 - 15:05

Czyli nie przemawia do Ciebie kojarzący Ci się z nachalnie homoseksualnym imicz członków zespołu. Ok. Nie wnikamy dlaczego nie, rozumiemy że się nie podoba i już. Mi też to nie podchodzi, bo jest nieestetyczne i kiczowate, acz z homoseksualizmem i niczym takim mi się szczerze mówiąc nie skojarzyło.
I na tym skończmy ten wątek dyskusji bo się nieprzyjemnie zrobi. Ok?


Niech bedzie...

#136 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 08 lipca 2007 - 19:17

A ja (myślę zresztą że nie tylko ja) czekam na jakieś uzasadnienie, o co już raz postulowałem, Twojego poglądu odnośnie podobieństwa zachowania basisty Tokio do Adama C. oraz tego że TH naśladuje gwiazdy rocka (w tym U2).


Cholera, nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć, ale kiedy zobaczyłem jeden z teledysków (na jakims dachu) pomyślałem: Chłopaczek chce wyglądać jak Clayton. Tak wiec Fly nie jest jedynym któremu przyszło to do głowy.
Chociaż z drugiej strony jako fan widzę U2 tam, gdzie faktycznie ich nie ma;)
U2

#137 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 lipca 2007 - 20:11

Jak można przeczytać na wikipedii ( http://en.wikipedia....i/Georg_Listing ) jego idolem jest Flea.

#138 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 lipca 2007 - 12:57

Cholera, nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć, ale kiedy zobaczyłem jeden z teledysków (na jakims dachu) pomyślałem: Chłopaczek chce wyglądać jak Clayton. Tak wiec Fly nie jest jedynym któremu przyszło to do głowy.
Chociaż z drugiej strony jako fan widzę U2 tam, gdzie faktycznie ich nie ma;)


Mam podobnie...

#139 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 09 lipca 2007 - 13:14

Ale co wynika z tego, że jego idolem jest Flea, a ulubionymi zespołami Oasis i Green Day? Gdyby opierać się na ich upodobaniach to zapewne graliby świetną muzykę.

#140 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 09 lipca 2007 - 13:17

Ten teledysk na dachu przypomina mi teledysk do Streets a moge nawet powiedziec ze, byl zrobiony na jego wzór ;) http://pl.youtube.co...h?v=_LAE0PxdsQw
Kiedys widzialem fragment koncertu TH i nad scena wisialy cztery telebimy dla kazdego osobny, odrazu skojarzylo mi sie to z U2



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych