Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-08-12 - AWD Stadium - Hannover, Niemcy


  • Please log in to reply
783 replies to this topic

#681 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 14 sierpnia 2010 - 10:14

Kilka fotek - głównie sprzed koncertu
Te kilka z koncertu jest, delikatnie mówiąc, średniej jakości - jakoś nie byłam w stanie zastygnąć w bezruchu choćby na chwile )

http://picasaweb.goo...annoverKoncert#

#682 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 sierpnia 2010 - 13:57

Zdjęcia by Depe & Zbych są do obejrzenia TUTAJ

Dołączona grafika

#683 autek

autek

    Użytkownik

  • Members
  • 72 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 14 sierpnia 2010 - 14:51

czy ktoś ma już ściągnięty bootleg z tego konceru?
Może wrzucić?



Na u2torrents pojawily sie juz 2 booty z czego jeden z malymi dziurami.
Czyli pewnie lada moment bedzie na u2start

A tak przy okazji..
Dzięki AGA-PI ze Szczecina za bilet (kupiony dzień przed koncertem:)
Dzieki Mirek za transport do H , a z powrotem dzieki nie wiem komu , bo wracalem innym busem bezpośrednio do Poznania
i nawet nie wiem tez z kim ...jednak zmęczenie zrobilo swoje i wszyscy mieli powtorke koncertu z zamknietymi oczami. <_<
W sumie byl to moj 1 zagraniczny koncert u2 a 4 z kolei. No cóż , o zespole nie bede sie rozpisywal w końcu u2 to u2 i każde slowo zbedne.
Nie wszystkie kawalki są moimi ulubionymi ale wykonanie , naglośnienie i wszystkie okolo-U2-owe sprawy , miód , paluszki lizać.
Nie raz mi "coś do oka wpadlo" i po przetarciu mialem mokre palce :rolleyes:
Co do organizatorów ... w porównaniu do Chorzowa czy Warszawy to niemiecki "ordnung" jest bezkonkurencyjny choć slyszalem niemców rzucających "szjsami" itp bo 10 min, w kolejce po piwo i wursta to wielka przesada. Dobrze ze nie trafili w Polsce do kolejki do toi-toia. A poza tym pelna kulturka i zero jakiś uprzedzeń do sąsiadów zza wschodniej granicy, obok mnie siedziala grupka ktora bardzo chciala sie podzielic wniesionym na stadion alkoholem (w kurtce mieli wszyta obszerna kieszen a w niej worek z wężykiem - coś jak w szpitalach ale do plynu spływajacego w drugą stronę :lol: )
Zachowanie publicznosci - hmmm.. Polish fans uber alles , o tym co dzialo sie w CHorzowie i Wawie mogą sobie pomarzyć chociaż Irlandia i Płd Ameryka są blisko naszej JAKOŚCI. W końcu to polska flaga wylądowala w rękach Bono i wszystko na temat.
Pzdr i do nastepnego a narazie czekam na bootlega i video NIECIERPLIWIE :wacko:

O , juz jest 1 boot ale ten incomplete

#684 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 14 sierpnia 2010 - 17:00

Jest minutowy fragment GOYB z Hannoveru, Pro-Shot (dobrze, że u2.com skończyło z tymi amartoszczyaznmi!), i co widać na głośnikach - polską flagę - gratulacje meHau :D :P

http://www.u2.com/tour/date/id/4472

Dołączona grafika

#685 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 sierpnia 2010 - 17:04

Return Of The Stingrey Guitar kręcone i skakane przez Depe, wrzeszczane zdaje się przez Natalię (?) :))
Return Of The Stingrey Guitar in Hannover

#686 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 sierpnia 2010 - 19:11

bootleg na u2start
już można pobrać ze start.com :rolleyes: :rolleyes: wreszcie

Użytkownik acr edytował ten post 14 sierpnia 2010 - 21:13
poprawiony link..

Posted Image

#687 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 14 sierpnia 2010 - 20:02

...Namawiamy Evę, ale nie tym razem (brakowało mi Cię, Evuniu, Córko Boniasa)...
To co? Powtórka za 2 tygodnie?


:wub: Ech, sami wiecie jak się miotałam sama ze sobą i z jakim bólem i rozdartym sercem musiałam zrezygnować ze wspólnego wyjazdu :(.
A za dwa tygodnie, choć to nie powtórka, to cudowna, wyczekiwana, tegoroczna inauguracja touru :rolleyes:
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#688 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 14 sierpnia 2010 - 21:49

Dla mnie koncert mega zajebiscie:))
Dzieki dla Ceasara, Waldka i Kłapouchego za wspólne oglądanie:)

#689 sky.angel

sky.angel

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 sierpnia 2010 - 22:58

Jakby to ująć aby nie zabrzmiało banalnie, choć i tak pewnie zabrzmi... To mój pierwszy koncert na płycie i muszę powiedzieć, że dopiero teraz czuję prawdziwą moc. Teraz trochę prywaty - wielkie dzięki Acr za ciepłe przyjęcie, pomoc, wygłupy w kolejce i wszelkie cenne rady. :) Kade, tapeta w moim telefonie jest genialna i jeszcze dzięki za wspólny koncertowy dwukrzyk. Nie spodziewałam się również tak ciepłej kolejkowej atmosfery i tylu szczęśliwych zbiegów okoliczności...Już nie mogę się doczekać Wiednia. :)
"I'm not afraid of anything in this world
There's nothing you can throw at me that I haven't already heard
I'm just trying to find a decent melody
A song that I can sing in my own company (...)"

#690 Rodia

Rodia

    Użytkownik

  • Members
  • 1 869 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 14 sierpnia 2010 - 23:04

Koncert był nieźle zajebisty, ale jeśli czekacie aż napiszę, że to był najszczęśliwszy dzień mojego życia, kulminacja egzystencji wszelakiej i złączenie wszechświata w jedno - nie doczekacie się :P

Ok, chwila, najpierw parę perełek z poprzednich stron:

chodziło mi tu raczej o zrzędzenie starej baby no i kola, który "jakoś" dostał-zakupił bilecik lekką ręką, o to jak mu zle i ciężko na duszy, że bidulek musi jechać, nie chce ale jedzie, a przecież taka lipa 360tka, słuchać sie nie da!. może mylne wrażenie lecz co mają powiedzieć ludkowie, którzy mogą tylko marzyć o czymś takim jak live czytając takie wypociny? pokory młodzi ludzie, pokory wiecej!

Było od razu napisać, że zazdrościsz mi koncertu, a nie tracić energię na pisanie głupot ;]

troszkę więcej błędów było wprawdzie w HANO (chociaż osobiście mam to w d***** w przeciwieństwie do co po niektórych pajaców na forum, którzy na tym budują swoje podstawowe opinie o koncertach zespołu w sytuacji gdy na żadnym nawet nie byli)

Że to niby do mnie? :P Dzięki za pozdrowienia, od-pozdrawiam i czekam na następne spotkanie :)

Eva i Ghostgirl - wiem, że obiecałem, że zadzwonię, przepraszam, nie fochajcie się :) Wynikło to z trzech rzeczy:
a) miałem kasę tylko na jeden telefon;
b ) do Evy zadzwonił Elessar (specjalnie się go zapytałem), a do Asi pewnie Człowiek więc wiedziałem, że same nie zostałyście :);
c) Anja miała niedawno urodziny i czułem, że moim obowiązkiem jest jej dać jakąś namiastkę prezentu.

Więc przepraszam, obiecuję, że następnym razem się poprawię :)

No dobrze. Nie będę pisać z kim jechałem, jak jechałem, jak długo jechałem, ile kotów przejechaliśmy po drodze, ile spaliliśmy benzyny i o której godzinie stało się to czy tamto bo i tak nikogo to nie interesuje więc może od razu przejdę do dania głównego :)
Nie no, co ja mam napisać co by nie zabrzmiało głupio z ust (palców) kogoś kogo to był dopiero pierwszy koncert U2 w życiu, co będzie zgodne z moim narzekaniem z nocy przed wyjazdem i jednocześnie nie zabrzmi prowokacyjnie? Doznałem parę kawałków, których doznać się nie spodziewałem jak również było parę highlightów, na które wyczekiwałem, a które mnie rozczarowały. Musicie jednak wziąć poprawkę na to, że człowiek od miesięcy apdejtujący te nieszczęsne setlisty i oglądający większość filmików z koncertów patrzy na to inaczej niż fan, który jedzie na koncert "na świeżo". No ale co poradzę na to, że przez większość czasu dokładnie wiedziałem co oni będą śpiewać, jak, kiedy wyjdą na który z wybiegów i co Bono powie do publiki? :)
Poziom zadowolenia z koncertu był odwrotnie proporcjonalny do czasu jego trwania, co w żadnym wypadku nie oznacza, że na końcu mi się nie podobał. Zwyczajnie poziom surrealizmu i kosmicznego odrealnienia, który towarzyszy człowiekowi, gdy Irlandasy wchodzą na scenę po pewnym czasie spada i już nie ma takiej mocy. A surrealizm kurwa był - nowe intro daje po dupie jak sądzę o wiele bardziej niż poprzednie, a moment, gdy pierwszy raz widzi się chłopaków na scenie JEST nie do zapomnienia, bez względu na to jak banalnie coś takiego brzmi. Myśli: "łał, oni naprawdę istnieją", "ożesz ten Bono faktycznie taki niski", "jej, widzę zmarszczki na jego spodniach" są tu jak najbardziej częste i na miejscu. Stąd mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że najbardziej z koncertu doznałem intra i jeśli jest jakiś moment, który mi zostanie z tego wieczoru na całe życie - jest to właśnie ten.
Beautiful Day daje radę, ale danie tej piosenki na początek jest zwyczajnie złym pomysłem i tyle. I o ile o wykonaniach Mysterious Ways, Get On Your Boots, Magnificent, Elevation czy Until The End Of The World mogę powiedzieć tyle, że podczas nich czuło się, że matką Bono była ziemia irlandzka a ojcem Światowit co wyciągał irlandzkie okręty z dna mórz (nawet mimo braku MWays'owej solówy), o tyle perełki pokroju totalnie niszczącego klimat In A Little While w środku NAJLEPSZEJ CZĘŚCI SETA każą przypuszczać, że jak organizowali ten leg musieli popić ostrzej niż przy nagrywaniu Fast Cars. No bo to się zwyczajnie nie godzi - tutaj mamy takie rozwalacze jak wyżej wymienione po czym nagle WPIERDALA SIĘ takie In A little While z łysym komandorem Shepardem, które wszystko totalnie zjebuje. Brak No Line On The Horizon nadal boli, ale trudno.
New Year's Day było bardzo fajne i miło było usłyszeć Bonia co w środku piosenki krzyczał "Solidarity!" uderzając się pięścią w serce - meHau szacun za flagę i w ogóle.

Oddzielny akapit poświęcę Największemu Arcydziele U2 czyli Crazy Tonight (Redanka Acr Remix), o którym wyrażałem się, delikatnie mówiąc, niepochlebnie, a który na żywo naprawdę daje radę. Tak, daje radę, można na nim fajnie poskakać, ale nadal uważam, że gdyby go robił lepszy DJ to by wyszedł lepiej. I skończmy już ten temat, co? :P

Ajstyl - fajowy. Glastonbury - na żywo miecie i jest świetną piosenką, o wiele lepszą od wymęczonego North Star z tekstem na poziomie irlandzkiego gimnazjalisty. Miss Sarajevo - super, Bono wyciąga wyraźnie dłużej niż na Vertigo Tour. TUF - fajny, ale po zachwytach nad nim spodziewałem się czegoś więcej. Vertigo - mega skakanka, dokładnie to czego się oczekuje po tym utworze. Moment of Surrender - na żywo super i strasznie się cieszę, że w końcu usłyszałem moją wymarzoną rapowaną końcówkę na końcu. Tylko szkoda, że Bono za każdym razem zmienia tam słowa i nie sposób zrozumieć co śpiewa :P Sunday Bloody Sunday, One, With Or Without You - no na żywo jak się tego słucha milion razy głośniej niż w domu to to daję radę, ale nadal twierdzę, że ktokolwiek kto zna wykonania tych piosenek z ET będzie kręcić nosem. I jeśli koncert miał jakieś słabe momenty to były to właśnie te. Wszyscy mówią, że Streetsy zostały zepsute, że coś tam za późno weszło, a Bono zaczął od drugiego wersu, ale ja szczerze mówiąc nic takiego nie zauważyłem. Do sprawdzenia na bootlegu. No i nie muszę dodawać, że ten kawałek ma moc. Hold Me Thrill Me - ponoć Ultraviolet na żywo był lepszy. Nie wiem, nie słyszałem, ale mi Batman się bardzo podobał, pewnie dlatego, że uwielbiam ten kawałek. Może to i lepiej, że nie słyszałem UV na żywo, tylko bym żałował, że podmienili :)

Strasznie się cieszę, że koncert w Hanowerze miał parę unikalnych momentów, które statystycznie nie zdarzają się często na gigach U2 - takie jak wzięcie fanki na scenę na City of Blinding Lights albo Happy Birthday dla Wima Wendersa. Inna sprawa, że akcja z fanką została zepsuta, bo Bono chciał z nią pogadać, ta nie rozumiała a tu już Vertigo weszło. Szkoda. No i troszkę szkoda, że Hanowerowa setlista była niemal identyczna z tą z Frankfurtu, no ale bywa :)

No i tak to właśnie wyglądało. Ogólnie było zajebiście, dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas, ale proszę, nie zmuszajcie mnie, żebym pisał, że doznawałem, płakałem i pobiłem rekord Guinessa w stężeniu orgazmów na minutę bo byłaby to nieprawda :)

Na koniec mały apel:

ADAM!!!
JESTEŚ ZAJEBISTY!! NIE SŁUCHAJ CO ONI CI MÓWIĄ!! JESTEŚ PRZE, KOCHAMY CIĘ I TĘSKNIMY ZA TWYM AFRO, POWRÓĆ DO NAS Z AFRO!!! Dodatek o fladze na Pasadenie jest zajebisty, słyszysz?????? ZAJEBISTY!!!!!!!!! Nie słuchaj tych kłamstw, to są KŁAMSTWA, jest za-je-bi-sty i dziękujemy wam za niego!!!!!!
Słyszysz?????????? DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!
ZAGRAJCIE DROWNING MANA!!!
MASZ ZAJEBISTĄ KOBIETĘ!!!
CZEŚĆ!!!


I nie puszczaj już oka dziewczynie OLBa bo się wkurwia o to (OLB, nie jego dziewczyna).

#691 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 14 sierpnia 2010 - 23:13

Eva i Ghostgirl - wiem, że obiecałem, że zadzwonię, przepraszam, nie fochajcie się Wynikło to z trzech rzeczy:
a) miałem kasę tylko na jeden telefon;
b ) do Evy zadzwonił Elessar (specjalnie się go zapytałem), a do Asi pewnie Człowiek więc wiedziałem, że same nie zostałyście ;
c) Anja miała niedawno urodziny i czułem, że moim obowiązkiem jest jej dać jakąś namiastkę prezentu.

Więc przepraszam, obiecuję, że następnym razem się poprawię


Tłumaczą się winni...btw, kiedy będzie nastepny raz? B)
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#692 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 14 sierpnia 2010 - 23:20

New Year's Day było bardzo fajne i miło było usłyszeć Bonia co w środku piosenki krzyczał "Solidarity!" uderzając się pięścią w serce

No, to byl naprawde super moment... :) Ja przez chwile myslalam ze sobie cos uroilam ale dobrze ze sa potwierdzenia,ze Bonias rzeczywiscie krzyczal 'Solidarity" Czyli jeszcze nie popadlam w odmety szalenstwa i nie slysze glosow ktorych nie ma ;)


Na koniec mały apel:

ADAM!!!
JESTEŚ ZAJEBISTY!! NIE SŁUCHAJ CO ONI CI MÓWIĄ!! JESTEŚ PRZE, KOCHAMY CIĘ I TĘSKNIMY ZA TWYM AFRO, POWRÓĆ DO NAS Z AFRO!!! Dodatek o fladze na Pasadenie jest zajebisty, słyszysz?????? ZAJEBISTY!!!!!!!!! Nie słuchaj tych kłamstw, to są KŁAMSTWA, jest za-je-bi-sty i dziękujemy wam za niego!!!!!!
Słyszysz?????????? DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!
ZAGRAJCIE DROWNING MANA!!!
MASZ ZAJEBISTĄ KOBIETĘ!!!
CZEŚĆ!!!




What???:) A to coz za apel ni z tego ni z owego? Tego fragmentu wypowiedzi towarzysza Rodii nie rozumiem :) Co koncert w Hannoverze ma do zajebistosci Adama i jego prehistorycznego afro? I do jego 'zajebistej kobiety' ??? :)

#693 OneLazyBastard

OneLazyBastard

    Użytkownik

  • Members
  • 2 874 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warschau Bloody Warschau

Napisano 15 sierpnia 2010 - 00:32

No, to byl naprawde super moment... :) Ja przez chwile myslalam ze sobie cos uroilam ale dobrze ze sa potwierdzenia,ze Bonias rzeczywiscie krzyczal 'Solidarity" Czyli jeszcze nie popadlam w odmety szalenstwa i nie slysze glosow ktorych nie ma ;)




What???:) A to coz za apel ni z tego ni z owego? Tego fragmentu wypowiedzi towarzysza Rodii nie rozumiem :) Co koncert w Hannoverze ma do zajebistosci Adama i jego prehistorycznego afro? I do jego 'zajebistej kobiety' ??? :)


No, bo Adam jest super, bo jako jedyny z Chłopaków się zachowuje jakoś tak całkowicie... naturalnie. Jest cały czas uśmiechnięty, w dobrym humorze. W przeciwieństwie do Edka, który się spina cały czas, jakby kupę miał zrobić (mówię o relacjach z publiką). Larry'ego się nie czepiam, bo to pałker, jest zwykle odcięty od bezpośredniego kontaktu z publicznością. Bono to inna bajka. Ale Adam.. jest najlepszy ;).
Jest tak miły i wyluzowany, że z rozpędu puścił oko do mojej dziewczyny - za co ma ode mnie wpierdol - co Rodia wypomniał Adasiowi w swoim apelu.
A "zajebistość kobiety Adama" wzięła się stąd, że przed koncertem Ją widzieliśmy, stała koło nas, pół metra, i rozmawiała z Kinią albo Renatą (wybaczcie, nie pamiętam już, z którą z Was). Bardzo się Rodii spodobała (chyba 9/10 Jej dał, albo mocne 8). No. I tyle.

..............

A co do mnie, moich wrażeń to.. ja nie napiszę nic. Każdy, kto był kiedykolwiek na koncercie U2 wie, co to jest. A kto nie był, ten i tak nie zrozumie, kiedy przeczyta parę ładnie skleconych zdań. Magia U-Dwa i tyle.
Ale, ale.. dziękuję wszystkim towarzyszom koczowania przed stadionem. Byliście wszyscy zajebiści! O dziwo, nawet Depe był dla mnie bardzo miły, choć kiedyś się mocno posprzeczaliśmy ;).
Nie chciałbym pominąć nikogo, więc nie będę wymieniał, komu dziękuję, aczkolwiek najbardziej w pamięć zapadną mi z tego koczowania/wyjazdu:
- owczarzMT wraz ze swoją dziewczyną - za to, jakimi się okazali dobrymi chrześcijanami i jak mnie podle przetestowali ;)... oraz za śmianie się z moich głupich żartów, plus za łażenie z Michałem po niemieckich construction yardach, "a little bit", i niemiecką biedronkę, ser na kanapkach;
- Antek vel "aaale urrrwał!" ;) - W Chorzowie zachwyciła mnie młodzież w osobach Mrówy i Chrapcia, a teraz ten młodzieniec. Młody, świetnie, że U2 ma takich fanów!!!!;
- Acr vel "pipa" vel "O KURWA, CO TY TU ROBISZ??" - za mega-zaskoczenie;
- meHau - za dziękowanie mi za zwleczenie Go z łóżka w środku nocy, aby udać się pod stadion o 5 nad ranem - co zaowocowało w ogólnym rozrachunku orgazmem z okazji zabrania Jego flagi przez Bono;
- Marcin WWL aka "kurwa, Twoje xenony napierdalają tak, że jedź przodem" - za to, że Cię poznałem, bo jesteś przekozak! ;) "ja pierdolę, grają Party Girl!!!".

Reszta musi się bardziej postarać następnym razem. Sorry :P.
Żarcik :). POLSKA EKIPA KOCZOWNIKÓW BYŁA W CAŁOŚCI ZAJEBISTA!!!!!!
I tyle. O.
Wiadomo, no, kurwa, muszę wymienić, ta? Ok.
Karolina :*, Kade, Rodia, Elessar, "Thom Yorke", Kinga, Renata, Dawo z żoną, Boy_of_War... i już więcej nie pamiętam. Sorry. Mówiłem, że zapomnę o kimś, jak będę zmuszony do wymienienia. Dlatego STOP.
Wszyscy byliście Kochani i pomocni i zabawni i radośni i bez Was koczowanie byłoby nudne jak..


PS
Kasabian naprawdę ssą pały - Ala nie wali mu pały, Ojciec Tadeusz jak Prometeusz. Szczególnie ich wokalista - /pozer/ aka /prostak/.
Innymi słowy - Snow Patrol - wróć!!!!


#694 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 15 sierpnia 2010 - 00:41

No, bo Adam jest super, bo jako jedyny z Chłopaków się zachowuje jakoś tak całkowicie... naturalnie. Jest cały czas uśmiechnięty, w dobrym humorze. W przeciwieństwie do Edka, który się spina cały czas, jakby kupę miał zrobić (mówię o relacjach z publiką). Larry'ego się nie czepiam, bo to pałker, jest zwykle odcięty od bezpośredniego kontaktu z publicznością. Bono to inna bajka. Ale Adam.. jest najlepszy ;).
Jest tak miły i wyluzowany, że z rozpędu puścił oko do mojej dziewczyny - za co ma ode mnie wpierdol - co Rodia wypomniał Adasiowi w swoim apelu.
A "zajebistość kobiety Adama" wzięła się stąd, że przed koncertem Ją widzieliśmy, stała koło nas, pół metra, i rozmawiała z Kinią albo Renatą (wybaczcie, nie pamiętam już, z którą z Was). Bardzo się Rodii spodobała (chyba 9/10 Jej dał, albo mocne 8). No. I tyle.


Nie bij siwego pana ;) On czesto czaruje fanki ze sceny ;) Taki jego rytual sceniczny ;) ;)
Co do spinania sie Edka- hehehe, no cos w tym jest ;)
A co do 'zajebistosci kobiety Adama' (kurcze ale termin specjalistyczny ;) ) Hmm...czy ja wiem...9/10..? Taka troche wychudzona mysz...

#695 Lucek

Lucek

    Użytkownik

  • Members
  • 7 Postów

Napisano 15 sierpnia 2010 - 09:16

Na http://u2torrents.com/ pojawiły się dwie wersje audio, moim zdaniem ta
2010-08-12 - Hannover - Sony TCD D7 jest lepszej jakości.
Dołączam kilka linków do filmików nagranych przeze mnie i moją siostrę

http://www.youtube.c...h?v=kS1Di6IKJSg

http://www.youtube.c...h?v=RGVHzzTfLQs

http://www.youtube.c...h?v=mVE4wwPzl_Q

http://www.youtube.c...h?v=c6vOV_qHeEg

#696 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 sierpnia 2010 - 09:44

nie chce mi sie pisac jakiejs dlugiej relacji, bo wlasnie wrocilam z dwunastogodzinnej podrozy - z niemiec oczywiscie ;)
przychodzac w kolejke o 15 czy o 15:30 nawet nie spodziewalam sie jakiegos super miejsca. a tu zaskoczenie - bylam po zewnetrznej stronie wybiegu przy barierkach, jak forumowa druzyna czekajaca od siodmej. moja rodzina, ktora dotarla chwile pozniej byla za mna bez jakiegokolwiek przepychania sie. czyli chyba witamy w niemczech ;p w pop. roku bylam w golden circle i musze przyznac ze to hanowerskie miejsce bylo milion razy lepsze. chlopaki ciagle stali naprzeciw nas. :) przede wszystkim chcialam podziekowac ekipie forumowej, bo dzieki niej mialam namiastke chorzowa, inaczej to nie byloby *to*. :) dolaczam sie do zachwytow na temat Adama, ten czlowiek miecie stuprocentowo. jako ze jest to koncert u2 to niespecjalnie umiem go opisac, wiadomo ze rozku*w, ale ten polski podobal mi sie jednak bardziej. tak mi sie wydaje. moja kuzynka stwierdzila po wszystkim, ze impreze rozkrecali tam polacy i no coz - cos w tym jest. nie rozumiem natomiast narzekan na kasabian, ktorzy byli bardzo energiczni i probowali jakos rozkrecic publicznosc, a ze bezskutecznie, to juz inna sprawa. ludzie czekali na sw. bonio i mieli support gdzies. ale nawet troche szkoda mi sie ich zrobilo, bo na takim open'erze mieli bardzo dobre przyjecie, a tutaj.. :P
na koniec chcialam pozdrowic obuwie calej czworki irlandzkich pedalkow, co to bylo, jezu ;p

ps na kilku zdjeciach na neuepresse.de calkiem dobrze widac nasza polska przywybiegowa armie, pozniej poszukam ;)
ps 2 bratwurst w bulce przed koncertem [to nic ze smakowal jak papier] - 15/10 !

#697 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 15 sierpnia 2010 - 09:56

Hannover Square
Kilka fotek z koncertu i parę sprzed.
Jak ktoś się znajdzie na zdjęciach z korony stadionu to szacun :P

PS Matt fajne towarzystwo miałeś w busie.
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#698 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 15 sierpnia 2010 - 10:36

Hannower prawie jak polski koncert. I pomimo że prawie robi różnicę i tak był to wyjątkowy koncert. Muzycznie i ze względu na atmosferę bardziej mi się podobał niż Frankfurt, podczas MOS zakręciła mi się łezka z oku. Nie będę wymieniać wszystkich, którym chciałabym podziękować bo zajęło by to całą stronę, ale jesteście wszyscy zajebiści.
Jak się trochę ogarnę powrzucam zdjęcia i filmiki.
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#699 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 15 sierpnia 2010 - 11:13

PS Matt fajne towarzystwo miałeś w busie.


nie mogę narzekać:)

#700 Molly

Molly

    Użytkownik

  • Members
  • 170 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 sierpnia 2010 - 11:51

Koncert byl bossski! Naprawde dzieki tym wszystkim polskim flagom i atmosferze czulam sie troche jak na polskim koncercie.
Bono i jego wokal...- szczzeka mi opadla! :)

Co do spinania sie Edka- hehehe, no cos w tym jest ;)
A co do 'zajebistosci kobiety Adama' (kurcze ale termin specjalistyczny ;) ) Hmm...czy ja wiem...9/10..? Taka troche wychudzona mysz...


Odwalic sie od Ksiecia Edwarda!- Byl swietny! Czemu mowicie ze sie spina??? Ja tam tego nie zauwazylam.

Co do kobiety Adama... " Wychudzona mysz"...?Nie ma co...-Milo.
Wedlug mnie bardzo ladna kobietka. Mialam okazje spotkac ja i Adasia w Dublinie. Laska naprawde jest sympatyczna.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych