Skocz do zawartości


Zdjęcie

2010-08-12 - AWD Stadium - Hannover, Niemcy


  • Please log in to reply
783 replies to this topic

#641 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 sierpnia 2010 - 15:26

lookalem na filmiki, Edek chciał zakozaczyć na untilu i mało co chyba nie poleciał na glebę. tak przynajmniej na moje wygląda.


http://www.youtube.c...h?v=1CK-M-Gk7fE od 5:57

#642 Lnx

Lnx

    Użyszkodnik

  • Members
  • 790 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 13 sierpnia 2010 - 15:30

Na U2start donoszą, że Dallas mówił w Hannoverze o czwartym nowym utworze gotowym do zagrania. ;)

- Ilu członków U2 potrzeba, by zmienić żarówkę?
- Jednego - Bono trzyma żarówkę, a świat kręci się wokół jego tyłka.


#643 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 13 sierpnia 2010 - 15:44

Co z tego że dołożą nowy,jak wyrzucą coś z obecnej setlisty.
A na pewno nie wyrzucą Elevation,Walk On czy In A Little While.
Pewnie kosztem Mysterious Ways czy Miss Sarajevo,czego bym nie chciał.
No i w ogóle jeśli cokolwiek nowego zagrają.
Jeśli setlista miałaby jeszcze bardziej ucierpieć,to wolę żeby zostało tak jak jest.
Chyba że wywalą Elevation,IALW,Walk On, to mogą wsunąć coś nowego.
Jest też możliwość ze będą grali nowy kawałek za Glastonbury,czego tez bym nie chciał bo mi się podoba.
A może powiem jeszcze inaczej,do Wiednia niech nie zmieniają nic w tej setliście,chcę usłyszeć Mysterious Ways,Miss Sarajevo,Untila,Glastonbury,i Batmana.
Z resztą mogą kombinować ;)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#644 kamilllo

kamilllo

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 13 sierpnia 2010 - 16:29

dobrze, ze moge sie wyslowic piszac bo glos stracilem prawdopodobnie na 24h :D co do koncertu rozwodzil sie nie bede bo wiadomo jak bylo w pierwszym rzedzie ;):D szczegolnie z takimi ludzmi!! Mam slaba pamiec do imion i nick'ow, wiec dzieki wszystkim za niesamowita zabawe na koncercie, jak i przed brama ;) a w szczegolnosci Margot (m.in. bieg pod scene u Twojego boku to prawdziwa przyjemnosc ;) ), MeHauowi (gratuluje flagi) oraz Smoke (ale "świr" z Ciebie ;P ) POZDRAWIAM!!

#645 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 sierpnia 2010 - 16:46

no rzeczywście Edek nieźle kozaczył na tym mosktku jak się łpał za ręke z Bono to się wyginał przeginał ale nie wydaję mi się żeby był bliski zaliczenia gleby
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#646 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 13 sierpnia 2010 - 17:02

no rzeczywście Edek nieźle kozaczył na tym mosktku jak się łpał za ręke z Bono to się wyginał przeginał ale nie wydaję mi się żeby był bliski zaliczenia gleby


fakt, trochę nim zawiało, ale do gleby chyba daleko ;)
swoją drogą, ruchy Edge'a podczas gry- bezcenne!
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#647 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 13 sierpnia 2010 - 17:11

Bylo niesamowcie!!! Jestem pod ogomnym wrazeniem! Zmeczona,troche oglszona ale baaaardz szczsliwa! Setliste juz nacie wiec nie bede sie rozpiswyac. Dla mnie hit wieczoru to New Years Day- zagrany z niesamowita moca i Miss Sarajevo. oglnie atmosfera niesamowita! Chlopcy w isamowitej fomie.

Stalam zaraz przy mix-desku, ktory jest miejscem dla gosci. nie wiem skad plotki ze Naomi byla na liscie..tak czy siak- Naomi nie bylo. Owszem byla kobieta pana Claytona tyle ze nie ex ale obecna :)- Rzeczywscie Polka :) Wydaje sie byc bardzo sympatyczna. z innych znajomych twarzy- Paul Mc.Guinness, Gavin Friday, Jordan- starsza corka Bono, synowie Larryego (bez mamy ;) Z niania) Ogolnie zabawa na mix desku byla przednia, niezle sie goscie bawili :)

Po koncercie pojechalismy na lotnisko pomachac zespolowi na dowidzenia :) Przchodzili 2 metry od nas ale niestety za szyba ;) Bono nie wiem czemu ale szedl na boso :) usmechniety od ucha do ucha. Adam za rece ze swoja kobietka, Edge wygldal na straszie zmeczonego.

Jeszcze raz- bylo CUDOWNIE. Nie moge doczekac sie Moskwy!

#648 bob

bob

    Użytkownik

  • Members
  • 717 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:11

Nigdy nie sądziłem, że po zeszłorocznym II show w Amsterdamie spotka mnie ze strony zespolu coś wspanialszego..

Cieszę się, że się myliłem :D

Warto było oczekiwac w deszczu od tej 7;30 pod stadionem na otwarcie bram..a potem o 16 bieg na stadion i wyprzedzanie ludzi na płycie w pogoni do Goldena :D

Dla takich chwil jak ta wczoraj podczas grania NYD warto żyć :D

Mi osobiście podobało się wejście zespołu na scenę niczym na dvd ze Slane :)

Miss Sarajewo również wzruszyło mnie do łez...

Until z bujającym się Edkiem marzenie...

Najzabawniejszym momentem koncertu było oczywiście przez Bono chłopaków do postaci z gwiezdych wojen:
R2D2 - The Edge
Princes Leia - Adam Clayton i salwa śmiechu na stadionie :P
Darth Vader - Larry
Chewie - Bono

No i na koniec chwytająca za gardło dedykacja dla zmarłego tragicznie piłkarza Hannoveru 96 Roberta Enke...

#649 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:14

Hej wszystkim!

Juz troche czasu minelo, jak wrocilem do ZG po najwspanialszym dniu w moim zyciu! Ciagle jednak nie moge dojsc do siebie... caly czas czuje sie jakbym z 10 red bulli wypil (co prawda za kolkiem 3 wypilem, coby nie zasnac) ale i tak jest jazda. Glos mam zjechany totalnie, ale stracic glos w takich okolicznosciach to przyjemnosc. Moglbym tak tracic codziennie ;)

Misja Hannover zakonczona: dzieki smoke'owi i Agnieszce za przemile towarzystwo - jestescie swietni! Klapouchej, Agacie - veRTigo za mila, wspolna podroz :)
i osobom spotkanym pod bramkami: kamilllo (Bracie! Paryz nasz! :D), sprinterce Margot i kolezance (nie poznalem nicka :() antkowi, Zbychowi, bobowi, Gregowi, margo za wspaniala atmosfere w golden! dzieki OLB za wspolne nakrecanie sie na godzine 5 ;) dziekuje takze Blackberry i Livenation ;) i sobie, ze chcialo mi sie trenowac bieganie ostatnimi czasy, bo bez tego po stu metrach, jeszcze przed stadionem bym padl... dobrze, ze wczoraj fotoradaru nie postawili na 'trasie', niejeden mandacik by dostal... bieg boski... pamietam tylko start i mete w gc przy barierkach i walke o kazdy centymetr... co dzialo sie po drodze, sam jeden Szef w gorze wie ;) czy ktos z lokcia nie oberwal ode mnie - nie wiem :D

sam koncert niesamowity, zespol na wyciagniecie reki, cala sytuacja na New Year's Day i flaga! A co ciekawe, niektorym wspomnialem w kolejce, ze mialem sen - ze rzucam flage, a Bono ja bierze ze soba! Serio! Swiadkowie moga potwierdzic! Szok po prostu! :D Bede mial co wspominac wnukom! :D szkoda, naprawde szkoda, ze nie udalo mi sie jej odzyskac :( w antyrame bym oprawil na pewno! :) ze nie poprosilem ochroniarza, zeby ja sciagnal, a byla na odsluchu dosc dlugo... niesamowicie to na filmikach wyglada ;( ale coz zostaje w takim razie tylko material filmowy :/

co do setlisty - ja jestem zadowolony... mogliby grac nawet Vertigo i BD przez cale 2 godziny, a i tak bylbym w siodmym niebie! :) byl Until, bylo Crazy i byly Streetsy (nakrecalem sie jakis czas atmosfera ze Slane - na dvd, a na zywo - jest nieporownywalna roznica ;)) dziekuje niebiosom, ze dane mi bylo w czym takim uczestniczyc!

aha, jeszcze wyjatkowy dla mnie - i na pewno dla kazdego Polaka - New Year's Day (od margo) :)
http://www.youtube.c...player_embedded

dobrze, ze za 36 dni koncert w Paryzu, inaczej by mi peklo z zalu serducho!
All I want is...U2!!!

#650 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:24

nie wiem skad plotki ze Naomi byla na liscie..tak czy siak- Naomi nie bylo.


plotka przepisana z niemieckiego forum (najwidoczniej ktoś albo dorwał listę albo rozmawiał z ochroną) - nigdzie nikt nie pisał, że była na miejscu, tylko że jest na liście...


jak to wszystko czytam to aż mi się łezka w oku kręci od wspomnień i żalu, że mnie tam z Wami nie było ciałem a tylko duchem i sercem :)
zdjęcia, dawajcie zdjęcia!!!!! :) także te z kolejkowania, niech Ci co nie byli otrą się chociaż o koncertową armosferę :)

#651 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:30

plotka przepisana z niemieckiego forum (najwidoczniej ktoś albo dorwał listę albo rozmawiał z ochroną) - nigdzie nikt nie pisał, że była na miejscu, tylko że jest na liście...



Spoko... Po prostu ja tez widzialam te liste bo ktos ja bezmyslnie zostawil w ogolnie dostepnym miejscu i Naomi na niej nie bylo :) Zapamietalabym :)
A do kogo nalezala flaga ktora wyladowala na scenie ? :) Przyznac sie :) Fajny akcent podczas New Years :)

#652 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:31

Nigdy nie sądziłem, że po zeszłorocznym II show w Amsterdamie spotka mnie ze strony zespolu coś wspanialszego..

Cieszę się, że się myliłem :D

Warto było oczekiwac w deszczu od tej 7;30 pod stadionem na otwarcie bram..a potem o 16 bieg na stadion i wyprzedzanie ludzi na płycie w pogoni do Goldena :D

Dla takich chwil jak ta wczoraj podczas grania NYD warto żyć :D

Mi osobiście podobało się wejście zespołu na scenę niczym na dvd ze Slane :)

Miss Sarajewo również wzruszyło mnie do łez...

Until z bujającym się Edkiem marzenie...

Najzabawniejszym momentem koncertu było oczywiście przez Bono chłopaków do postaci z gwiezdych wojen:
R2D2 - The Edge
Princes Leia - Adam Clayton i salwa śmiechu na stadionie :P
Darth Vader - Larry
Chewie - Bono

No i na koniec chwytająca za gardło dedykacja dla zmarłego tragicznie piłkarza Hannoveru 96 Roberta Enke...

przed jaką piosenką ich tak porównywał
a jesli chodzi o zmeczenie Edka to mu się nie dziwię po tys wygibasach na mostku a tu U2 Star wars i Bono-Robot http://www.youtube.c...h?v=P3zKlET4Lnw hhee bezcenne
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#653 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:36

Nie wiem czym sugerował się Bono, porównując siebie do Chewbacca, ale okej ;D
No właśnie, przed jaką piosenką ich przedstawił, bo nie pamiętam?
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#654 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:36

ups sorki nie zauważyłem że już jest :rolleyes:
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#655 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:37

Dobra :D
Łódzka ekipa wróciła :D
Najpierw thanksy :D
maHau - za transport - za zajęcie się nami w Zielonej Górze - za wspólne spędzanie tej przygody od początku do końca - za rzucenie flagi w stronę Bono... :D
Kłapoucha, {VeRTigo) - za wspólną podróż i rozmowy (dodatkowo Idze za wspólne zakupy w Hannoverowym markecie :D
Margot - wreszcie poznałem najszybszą fankę U2 w Polsce :D
Koleżance, która stała koło mojej narzeczonej (nie pamiętam imienia, ani nicka)
Człowiek - fajnie było znów Cię spotkać :)
Acr - za wspólne break'i w kolejce na papierosa :D
Owczarz - nareszcie Cię poznałem!!!!
Kamilllo - jesteś świr :D tak samo jak ja zresztą :D
margo - za filmik - na którym jestem (NYD) - świetna pamiątka!!!!
Greg - Można??? Jasne, że można !!!! :D
Dwóm kolegom z Torunia (Grześkowi, [2-go imienia nie pamiętam] za wspólne kolejnkowanie opowieści i masę poczucia humoru
Anton - cieszę się, że wreszcie Cię poznałem!!!

Innym, których zapomniałem wymienić!!!
I na końcu - mojej narzeczonej - za to, że zgodziła się na to Crazy escapadę Jutowym Oplem Corsą - za to, że pokazała, że teeż potrafi być tak pokręcona jak MY :D

A sam koncert - nie wiem co napisać...dopiero wróciłem... jeszcze mnie trzzęsie... miazga... umarłem i urodziłem się na nowo... :D

I jeszcze jedna ważna rzecz - nie sądziłem w snach, że uda mi się być w GC w 1 rzędzie...
Dziękuję Wam Wszystkim - I LOV U!!!!

Pokazaliśmy im... praktycznie cały 1 rząd w GC to byli Polacy - nawet Bono było zdziwiony - jak zobaczył tyle wywieszonych flag to fajną miał minę...

Jesteście najlepsi na świecie!!!!

B!G LOV!!!! :D
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#656 meHau

meHau

    Użytkownik

  • Members
  • 468 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zielona Góra

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:38

A do kogo nalezala flaga ktora wyladowala na scenie ? Przyznac sie Fajny akcent podczas New Years


do mnie, do mnie! :)

przed jaką piosenką ich tak porównywał


Przed I still haven't found... :)
All I want is...U2!!!

#657 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:38

Nie wiem czym sugerował się Bono, porównując siebie do Chewbacca, ale okej ;D
No właśnie, przed jaką piosenką ich przedstawił, bo nie pamiętam?

przed i still haven't found what i'm looking for
a bono przedstawił się jako dywan ze Star Warsów nie wiem może jest owłosiony albo jest bliski przyjacielem Hana Solo w tej roli Gavin Friday :P
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#658 Korra

Korra

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:40

do mnie, do mnie! :)




No to gratulacje :) :)

#659 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 13 sierpnia 2010 - 18:42

Niemiecki świat w biało czerwonych barwach :-)

ależ dostali baty, dwa koncerty w sercu Niemiec i 2x polskie flagi na scenie :P


BTW: ja ze swoją flagą (b-cz z logo U2 z NLOTH) jestem widoczny tak na skos od Adama :-) Tyły GC B)

http://www.youtube.c...h?v=V1-ZtLta8mw



szersza relacja w drodze :P
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#660 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 13 sierpnia 2010 - 19:12

Zdjęcia z Hannoversche Allgemeine tutaj. Leniwy z ekipą się załapał. Poza tym na wielu, jeśli nie na większości widać polskie flagi :)

Koncert w Hannoverze podobał mi się dużo bardziej od tego we Frankfurcie. Wydaje mi się, że była lepsza atmosfera a i kawałki miały większą moc. A może to zasługa tego, że w Hannoverze nie byłam tak zmęczona.

Miło było podróżować z Zooshe i Margot. To dwa samochodowe śpiochy :P Dzięki dziewczyny.

A czekanie na koncert mimo deszczu było przyjemnością.

Jeszcze jedna galeria - większość zdjęć jak w poprzedniej, ale jest kilka innych.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych