Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w 3D


910 replies to this topic

#501 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 10 kwietnia 2008 - 21:05

ponoć niektóre IMAXy przewidziały wyświetlanie U23D tylko przez miesiąc,a z tego, co mi wiadomo Helios też nie ma zamiaru wyświetlać dużo dłużej :( lepiej iść póki jest...
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#502 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 10 kwietnia 2008 - 21:08

ponoć niektóre IMAXy przewidziały wyświetlanie U23D tylko przez miesiąc,a z tego, co mi wiadomo Helios też nie ma zamiaru wyświetlać dużo dłużej :( lepiej iść póki jest...


No jak wyświetlają takie pierdoły jak tajemnice jakiegoś zamku itp. to nie wiem dlaczego mieliby nie wyświetlać U23D.
Ale zgadzam się, lepiej iść póki jest ;)

#503 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 kwietnia 2008 - 21:16

No, tylko że dla mnie to jest wyprawa, a planowałem obejrzeć jutro, tylko z powodów ode mnie niezależnych mi się to nie uda.

#504 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 10 kwietnia 2008 - 21:21

W kinach z możliwością projekcji filmów w 3D, repertuar zazwyczaj zmienia się raz na pół roku, także każdy powinien zdążyć obejrzeć.

#505 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 kwietnia 2008 - 23:31

W kinach z możliwością projekcji filmów w 3D, repertuar zazwyczaj zmienia się raz na pół roku, także każdy powinien zdążyć obejrzeć.


Z wypowiedzi na Zootopii wynika, ze w niektorych stanach USA wyswietlali przez 3-4 miesiace. Nie wiem jak u nas, ale widzac prawie puste sale kinowe i podslyszane komentarze pracownikow, to czarno to widze. W Gdansku graja co 2 godziny, jest jednakowy cennik dla seansow w dniach roboczych i w weekendy. Byc moze spodziewali sie tlumow (i konikow? ;) ) jakby to byl koncert na zywo, ale marketingowcy sie przeliczyli.
Jednej rzeczy nie potrafie zrozumiec: dlaczego automaty gasza swiatlo przed rekamami na poczatku seansu i wlaczaja je, kiedy film jeszcze trwa, zwykle gdy pojawiaja sie napisy, po ktorych czasami jest zakonczenie (np. fragment Yahweh).

#506 Grace

Grace

    Użytkownik

  • Members
  • 437 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:gw / poznań

Napisano 11 kwietnia 2008 - 09:55

Wczoraj po raz drugi wybrałam się do poznańskiego IMAXa i widok dłuuugiej kolejki do kas zwalił mnie z nóg ;) Nie wiem, skąd taka frekwencja, i to w czwartek... Bynajmniej - sala była troszkę zapełniona i dobrze, że wcześniej zarezerwowałam bilety. Już o samym pokazie nie będę mówić, bo już chyba wszystko zostało powiedziane ;) Mogę tylko rzec ODJAZD TOTALNY! Osoba mi towarzysząca była zachwycona i przez całą drogę powrotną poznańską pestką podśpiewywała "we need love and peace..." ;) Chyba w końcu udało mi się kogoś przekonać do U2. Co do ludzi w kinie... Nie widziałam, żeby ktoś śpiewał albo klaskał, jakiś osobnik obok mnie zajadał się popcornem i popijał coca-colą (siorbiąc przy tym przez słomkę, co szczerze mówiąc nawet mi nie przeszkadzało, bo byłam skupiona na czym innym :P). Ja natomiast sobie podśpiewywałam, tupałam nóżką i ściskałam osobę mi towarzyszącą za kolano przy każdym zbliżeniu na Adama :P Niektórzy ludzie zaczęli już wychodzić, gdy pojawiły się napisy końcowe, nawet mimo tego, że światła na sali się jeszcze nie zapaliły, ale cóż ich strata ;) Z tego, co zauważyłam to w większości reakcje innych przy wyjściu były pozytywne, jeden z widzów zaczął wspominać koncert w Chorzowie... ;)

Już mam ochotę wybrać się na kolejny seans, tylko w portfelu trochę pustawo :D

#507 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 13 kwietnia 2008 - 09:11

"Film "U2 3D", pierwszy w historii cyfrowy trójwymiarowy zapis koncertu, zajął podczas weekendu otwarcia drugie miejsce w box office".

Cyt: za Onet, więcej w linku poniżej:

http://film.onet.pl/...wiadomosci.html
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#508 Guest_QuickShowerJam_*

Guest_QuickShowerJam_*
  • Guests

Napisano 13 kwietnia 2008 - 09:25

A miałem właśnie to wklejać :P




ten fragment jest genialny:
"W liczbie widzów na kopię wyprzedziła go tylko komedia romantyczna "Nie kłam, kochanie"."





I oczywiscie komentarze na onecie:
"Sony Bono to nieżyjący mąż Szer. Podobno zatłukli go na śmierć i upozorowali wypadek narciarski."

"Jestem lekarzem i ostrzegam przed takimi wybrykami, jak słuchanie głośnej muzyki"


;pp

#509 Guest_Annie_*

Guest_Annie_*
  • Guests

Napisano 13 kwietnia 2008 - 09:42

Jeśli znalazłam dobre dane, to w pierwszy weekend [4-6.04] wyświetlania obejrzało 11 303 widzów :D

#510 dredziarz

dredziarz

    Użytkownik

  • Members
  • 143 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:masz tego papierosa?

Napisano 13 kwietnia 2008 - 10:16

Jeśli znalazłam dobre dane, to w pierwszy weekend [4-6.04] wyświetlania obejrzało 11 303 widzów :D


http://www.stopklatk...ult.asp?bi=3386

a jak nizej czytamy "1) Wyniki filmu U23D nie obejmują wyników kin IMAX"
wiec tych widzow było troszke wiecej co oczywiście cieszy

#511 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 13 kwietnia 2008 - 10:41

Miło mi poinformować, że wreszcie swoją osobą mogłem podnieść frekwencję widzów na U2 3D :P Wczoraj wreszcie udało mi się wybrać na seans, jak na razie "tylko" w Heliosie. Po tym co zobaczyłem nie mogę sobie nawet wyobrazić jakie wrażenia gwarantuje IMAX. O samym koncercie wszystko już chyba zostało napisane, nie wymyślę chyba nic oryginalnego. Faktycznie byłem przez cały seans jak w transie, z którego wyrwały mnie dopiero nie potrzebnie włączone światła na "Yahweh". Pomimo przeczytania wszystkich Waszych relacji nie byłem w stanie (chyba nawet nie próbowałem) wychwycić wpadek technicznych i realizatorskich itp. Pozostaje niedosyt, że tak krótko, że nie obejrzeliśmy całego vertigowego koncertu. Zespół postawił sobie wysoko poprzeczkę na przyszłość :)
Dołączona grafika

#512 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 13 kwietnia 2008 - 10:58

Ja byłam już dwa razy w imaxie i idę trzeci :rolleyes: . Niesamowita sprawa :rolleyes: . Dźwięk powala...a 3d też niczemu sobie :rolleyes: Jednym słowem chłopaki znowu mnie zaskoczyli i to bardzo pozytywnie ;) A "The Fly" mnie powaliło z nóg...Przesrane miał tylko pan z boku który przyszedł z jakąś cekinową panną a po seansie nazwał mnie wrzeszczącym dzieciakiem:P Panna z cekinami siedziała znudzona i co chwila bawiła się telefonem komórkowym <_< A ja śpiewałam aż gardło zdarłam :rolleyes: W środę trzecie starcie z U2 3D i oby nie ostatnie :P
we can be heroes...just for one day

#513 Sikorka

Sikorka

    Użytkownik

  • Members
  • 181 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Katowice

Napisano 13 kwietnia 2008 - 12:02

ja po seansie cały czas się zastanawiałam i starałam sobie wyobrazić jak wspaniale wyglądałaby nasza stadionowa flaga w 3D...:)
"And love is not the easy thing,
The only baggage you can bring
Is all that you can't leave behind"

#514 togama

togama

    Użytkownik

  • Members
  • 99 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków

Napisano 13 kwietnia 2008 - 13:12

no cóż, mi też się podobało, oryginalna nie będę ;)
ale najbardziej uśmiałam się, jak był motyw z Adamem, gdy tak podchodzi do kamery, że aż za koszulke mu się zagląda :D byłam dwa razy w kinie i za każdym razem odruchowo sie uchylałam żeby mnie Adam nie potrącił ;)

#515 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 13 kwietnia 2008 - 20:35

Dzis bylam po raz drugi i polecam pojscie ponowne, o wiele wiecej szczegolow sie zauwaza niz za pierwszym razem ;)
Na premierze siedzialam dalej, tym razem w heliosie w 5 rzedzie i efekty lepsze bez porownania - im blizej tym lepiej!

Oczywiscie koncert mi sie podobal, pewnie jeszcze znow sie wybiore hehe
Edek dwoi sie i troi, Adam co chwila "uderza" publicznosc basem :D , fajny fragment Larrego i Bono podczas Love, Peace.., no i w koncu sam Bono - mistrz ceremonii. A ceremonia istnie duchowa.
No i publicznosc! Pelna energia, entuzjazm, radosc!
Najlepsze momenty moim zdaniem -
Love, Peace.. moc, moc, moc. Psychodelia. Bono "w furii" ;)
Bullet The Blue Sky, w sumie tu jestem nieobiektywna, bo kocham ten utwor. Motyw pirotechniczny swietny.
Miss Sarajevo, partia Luciano powala i przechodza dreszcze!
Where The Streets.., publicznosc!!

@Atomic Mario: byles w szczecinskim Heliosie?

http://www.u2.szczecin.pl


#516 Irish

Irish

    użytkowniczka

  • Members
  • 1 574 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 kwietnia 2008 - 21:01

Byłam już dwa razy (bynajmniej nie ostatnie dwa :D)
Myślę, że najlepszym komentarzem będzie to, że po drugim razie dostałam gorączki :wub:
A Bono to mnie się normalnie będzie śnił ;)
Uważam, że gdyby ten koncert był 2D, to i tak byłby genialny - U2 + latynosi to wulkan!

dobra, bo moja gorączka daje mi się we znaki i muszę iść spać. W każdym bądź razie GORĄCO zalecam!

#517 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 14 kwietnia 2008 - 18:07

@Atomic Mario: byles w szczecinskim Heliosie?


Oczywiście, że tak :P Był to bardzo spontaniczny wypad, więc nie zdołałem nawet dać znać, że odwiedzam Szczecin. W niedalekiej przyszłości planuję powtórkę, więc może będzie okazja jeszcze się spotkać Małgosiu? ;) Mam jednak wątpliwości czy U2 3D nie jest już wycofywany z repertuaru - na stronie szczecińskiego Heliosa można rezerwować miejsca jedynie do 17 kwietnia. Jeśli tak to będzie dziwna sytuacja - na sobotnim seansie była bardzo dobra frekwencja (gdzieś tak 2/3 miejsc na sali było zajętych). Była nawet grupka widzów w wieku ok. 65 lat.
Dołączona grafika

#518 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 14 kwietnia 2008 - 20:53

Ja w ten weekend zaliczyłam drugi raz i myślę, że na tym nie skończę :P za każdym razem wybieram się z inną ekipą, więc póki ludzi mi starczy i w portwelu nie zrobią się totalne pustki, to będę podnosić frekwencję na seansach :D
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#519 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 kwietnia 2008 - 21:12

Ja w ten weekend zaliczyłam drugi raz i myślę, że na tym nie skończę :P za każdym razem wybieram się z inną ekipą, więc póki ludzi mi starczy i w portwelu nie zrobią się totalne pustki, to będę podnosić frekwencję na seansach :D


Żebym i ja miała wokół siebie grono chętnych na U2 3D... A tak trzeba mobilizować i namawiać... ;)
All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#520 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 14 kwietnia 2008 - 21:28

Żebym i ja miała wokół siebie grono chętnych na U2 3D... A tak trzeba mobilizować i namawiać... ;)

Powodzenia życzę ;)
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...




Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych