Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w 3D


910 replies to this topic

#521 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 kwietnia 2008 - 22:04

Dziękuję ;) Choć zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy odbierają muzykę U2 w ten sam sposób jak ja... Dla pewnych jednostek nawet U2 3D nie robi większego wrażenia. O gustach się nie dyskutuje. Nie wiedzą co tracą :P
All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#522 Małgosia

Małgosia

    U2 and 80's addict

  • Members
  • 1 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 15 kwietnia 2008 - 14:13

Oczywiście, że tak :P Był to bardzo spontaniczny wypad, więc nie zdołałem nawet dać znać, że odwiedzam Szczecin. W niedalekiej przyszłości planuję powtórkę, więc może będzie okazja jeszcze się spotkać Małgosiu? ;)


No mam nadzieje, tylko daj znac ;)

Mam jednak wątpliwości czy U2 3D nie jest już wycofywany z repertuaru - na stronie szczecińskiego Heliosa można rezerwować miejsca jedynie do 17 kwietnia. Jeśli tak to będzie dziwna sytuacja - na sobotnim seansie była bardzo dobra frekwencja (gdzieś tak 2/3 miejsc na sali było zajętych). Była nawet grupka widzów w wieku ok. 65 lat.


Nie no, bez jaj.. Ja mam ochote jeszcze raz sie wybrac na seans, wiec przy takiej promocji w Szczecinie jaka zrobil sobie Helios, nie wierze, ze juz by wycofywali..

A teraz jak mi powiesz Mariusz, ze byles w ostatnia sobote na 20.45... :angry: :angry: no bo ja tez bylam ze znajomym na tym seansie hehehe :P
Trzeba bylo spontanicznie sie odezwac! ;)

http://www.u2.szczecin.pl


#523 Bananix

Bananix

    Użytkownik

  • Members
  • 253 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 kwietnia 2008 - 15:23

Właśnie widziałam ZBYCHA w telewizji (na WTK) wypowiadającego się o U2 3D!! Nie wiedziałam, ze jest prezesem poznańskiego fanclub U2 ... :)
Bardzo dobrze wypadł i niezłe okulary ;)
I krótkie ujęcie Pączka jako MacPhisto!
Super!

#524 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 19 kwietnia 2008 - 17:05

Wczoraj byłem 3 raz na U2 3D, tym razem we Wrocławskim Multikinie, a nie jak do tej pory w Heliosie.
Szkoda, że to już nie te same emocje co za pierwszy razem, ale wciąż cudownie się ogląda!
Jeśli chodzi o różnice między dwoma kinami to Multikino wygrywa jeśli chodzi o dźwięk, natomiast Helios jeśli chodzi o obraz.

#525 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 20 kwietnia 2008 - 17:41

Lekki offtop ale muszę :P

Dziś byłem sobie na tradycyjnym, polskim, niedzielnym, rodzinnym obiadku. Moja 6 letnia chrześnica opowiadała mi jak to była w IMAXIE na dinozaurach w 3d i nagle tu cyt. "wyszedł na mnie "Edż" z gitarą i się trochę przestraszyłam i inne dzieci też bo nie wiedziały o co chodzi i później ja im tłumaczyłam, że to jest "Edż", który gra w U2 bo one nie wiedziały...." :lol: :lol:

Zna się dziecko na muzyce... :lol: Nie pozostaje mi teraz nic innego jak zabrać ją do kina na "Edża" :lol:
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#526 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 20 kwietnia 2008 - 18:01

Edż i reszta to istne dinozaury! :lol: :lol: :lol:

#527 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 20 kwietnia 2008 - 19:25

Lekki offtop ale muszę :P

Dziś byłem sobie na tradycyjnym, polskim, niedzielnym, rodzinnym obiadku. Moja 6 letnia chrześnica opowiadała mi jak to była w IMAXIE na dinozaurach w 3d i nagle tu cyt. "wyszedł na mnie "Edż" z gitarą i się trochę przestraszyłam i inne dzieci też bo nie wiedziały o co chodzi i później ja im tłumaczyłam, że to jest "Edż", który gra w U2 bo one nie wiedziały...." :lol: :lol:

Zna się dziecko na muzyce... :lol: Nie pozostaje mi teraz nic innego jak zabrać ją do kina na "Edża" :lol:


Więc Ty również masz w rodzinie uświadomione maluchy... Nic, tylko patrzeć jak rośnie nasza wspólna przyszłość ;)
All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#528 Guest_QuickShowerJam_*

Guest_QuickShowerJam_*
  • Guests

Napisano 20 kwietnia 2008 - 20:01

Lekki offtop ale muszę :P

Dziś byłem sobie na tradycyjnym, polskim, niedzielnym, rodzinnym obiadku. Moja 6 letnia chrześnica opowiadała mi jak to była w IMAXIE na dinozaurach w 3d i nagle tu cyt. "wyszedł na mnie "Edż" z gitarą i się trochę przestraszyłam i inne dzieci też bo nie wiedziały o co chodzi i później ja im tłumaczyłam, że to jest "Edż", który gra w U2 bo one nie wiedziały...." :lol: :lol:

Zna się dziecko na muzyce... :lol: Nie pozostaje mi teraz nic innego jak zabrać ją do kina na "Edża" :lol:





Nie na darmo sie mówi o U2 że to dinozaury rocka- juz wiadomo skad to okreslenie :D :D

#529 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 28 kwietnia 2008 - 09:44

Opinie odnośnie "U2 3D" z zakończonej w tym tygodniu sondy na u2-site.com.


Dołączona grafika

#530 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 28 kwietnia 2008 - 12:01

Opinie odnośnie "U2 3D" z zakończonej w tym tygodniu sondy na u2-site.com...


Z matematycznego punktu widzenia, w skali szkolnej od 1 do 6 film uzyskał wg. tej sondy ocenę 5.31 (221x6 + 169x5 +39x4 + 6x3 + 4x2 + 5x1) : 444

#531 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 28 kwietnia 2008 - 12:42

Z matematycznego punktu widzenia, w skali szkolnej od 1 do 6 film uzyskał wg. tej sondy ocenę 5.31 (221x6 + 169x5 +39x4 + 6x3 + 4x2 + 5x1) : 444


Czyli w skali porcysowej powiedzmy 8.9/10.0. Nieźle.

#532 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 03 maja 2008 - 13:59

Wczoraj się wreszcie wybrałem na U2 3D :) Robi niesamowite wrażenie zwłaszcza The Fly i cały zespół na wyciągnięcie ręki ;) A ta publiczność, to chyba najlepsza jaka może przyjść na koncert o0 Sama treść, tzn. wykonanie piosenek i setlista przeciętna. Vertigo jak vertigo, BD mogłoby nie być, NYD super, Sometimes fajny, L&PoE, SBS, BTBS niezłe, Miss super, Pride super, Streets już trochę gorzej, One fajny, lecz ten z DVD nieporównywalnie lepszy, The Fly to chyba najmocniejszy punkt koncertu, WOWY średnie, brakuje snippetu Shine Like Stars lub Strangers in the Night. Wrażenie wywarło na mnie Yahweh :) Ah no i ten Adam wcale mnie tym basem nie bił ;p Ocena to bardzo dobra, ponieważ brakuje Untila, Mysterious Ways, COBL, Elevation. Myślę, że o wiele lepsze wrażenie wywarłby taki Boston '01 w 3D, tyle, że kto wtedy myślał o 3D :) Co nie zmienia oczywiście faktu, że to Must see i jeszcze parę razy się na U2 3D wybiorę :))

Dołączona grafika


#533 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 03 maja 2008 - 14:10

Ja byłam na U2 3D dwa razy i wrażenia niesamowite po każdym razie. Zapierało mi dech w piersi za każdy razem no i po prostu to najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałam!

A co do dinozaurów :D:D Ja bym była dumna z takiego dziecka! Powaga! Brawa dla gwiazdki młodego pokolenia;))

#534 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 03 maja 2008 - 14:35

to najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałam!


Chyba mało filmów w życiu widziałaś skoro tak mówisz.
Pozdrawiam i życzę większej ilości seansów.

#535 Maja

Maja

    lic.

  • Members
  • 922 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pszczyna / Gliwice

Napisano 03 maja 2008 - 17:42

Chyba mało filmów w życiu widziałaś skoro tak mówisz.
Pozdrawiam i życzę większej ilości seansów.


Każdy ma inne gusta;) Mnie się podobał i nie narzucisz mi swojej opinii ale szanuję Twoją;)

#536 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 04 maja 2008 - 23:43

No to zdecydowałem, ze idę w tym tygodniu. Jeszcze grają, a jak to takie cudo, to muszę zobaczyć. Namówiłem już brachola, sianem sypnie i będzie OK:)
U2

#537 david87

david87

    Użytkownik

  • Members
  • 86 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Tarnowskie Góry // Chorzów // Katowice

Napisano 05 maja 2008 - 14:11

Warto sie wybrac, bez dwoch zdan:) a jesli chodzi o gusta to o nich sie nie dyskutuje. Tym bardziej, ze przezyć i emocji zwiazanych z pokazem U2 3D nie da sie porownac do zadnego innego seansu
If you don`t aim at anything you achieve nothing

#538 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 maja 2008 - 20:48

Myślicie że jeszcze w te wakacje będą puszczać U23D? Bo chce się wybrać, a nie jestem pewny czy czasami nie zdejmą tego koncertu z repertuaru...

#539 matt

matt

    Użytkownik

  • Members
  • 996 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Konin

Napisano 11 maja 2008 - 12:27

Myślicie że jeszcze w te wakacje będą puszczać U23D? Bo chce się wybrać, a nie jestem pewny czy czasami nie zdejmą tego koncertu z repertuaru...


Myslę, ze w IMAX'ach beda na pewno przez dluzszy czas

#540 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 11 maja 2008 - 20:47

Myslę, ze w IMAX'ach beda na pewno przez dluzszy czas


A czy w Gdańsku jest IMAX?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych