Skocz do zawartości


Zdjęcie

U2 w 3D


910 replies to this topic

#441 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 kwietnia 2008 - 14:11

Mimo wszystko trochę jednak brakuje tego charakterystycznego " 1,2,3,4 " Larry'ego :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#442 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:04

Też miałem napisać o Pride! Świetnie to wyszło, człowiek się rozluźnia podczas Human Rights, dochodzi do tego echo i nagle bum ;-)
Brakowało mi w tym wszystkim jakoś pokazania możliwości sceny i ekranu za nimi. Jakiejś gry świateł czy coś takiego, liczyłem na to w The Fly bo tam dzieje się sporo, ale też nie pokazali tej wielkości, trudno. Szukam czegoś na siłę, żeby się przyczepić ;-)
Szkoda, że Larry'ego tak mało! W każdym razie, wciąż jestem pod wrażeniem, jutro chyba na 12 do Heliosa ponownie ;-)

#443 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:06

też zamierzam iść jeszcze raz ale później żeby obejrzeć na spokojnie
Conrad Larrego zawsze jest mało
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#444 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:17

Szkoda, że Larry'ego tak mało! W każdym razie, wciąż jestem pod wrażeniem, jutro chyba na 12 do Heliosa ponownie ;-)



Conrad Larrego zawsze jest mało

Ejże na brak Larry'ego to powinny chyba dziewczyny narzekać :P
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#445 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:19

ja numb nie narzekam
bo jego naprawdę jest mało zawsze

a ty narzekasz na brak Larrego ?? :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#446 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:20

Jestem świeżo po koncercie.

Zacznijmy od początku. Okulary mi wogóle nie przeszkadzały, bardzo dobrze się w nich ogląda.
Byłem oczywiście w Imaxie, co raczej potęguje małą liczbą wad, no ale jedna nasuwa się bez dyskusji - za cicho.

Vertigo mnie powaliło na samym początku, no ale to co było później to już coś niesamowitego. ;)
Jedyne co mi się nasuwa to to, że nikt się nie śmiał na bullecie z Bono, nikt nie śpiewał itp.
Nie będe opisywał wszystkiego po kolei, bo moi poprzenicy zrobili to o wiele lepiej, ale chce tylko powiedzieć że WARTO pójśc, zobaczyć i poczuć ;)

Tekst dnia kolesia co siedział obok mnie : "Ty, nie było Pride'a".

PS: Czy wy też czuliście powiew zimnego powietrza jak leciał dym, i jakieś dziwne zapachy (oczywiśćie w Imaxie), czy tylko mi odbiło?

#447 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:22

Czy wy też czuliście powiew zimnego powietrza jak leciał dym, i jakieś dziwne zapachy (oczywiśćie w Imaxie), czy tylko mi odbiło?


A nie czułeś wody na twarzy podczas Vertigo?? :lol:

#448 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:28

A nie czułeś wody na twarzy podczas Vertigo?? :lol:


Vertigo to było dla mnie kop z półobrotu na dzień dobry, więc nie wiem :D
Ale wszystko możliwe..

#449 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:29

A nie czułeś wody na twarzy podczas Vertigo?? :lol:

Ja myślałam, że to ktoś w rzędzie przede mną chlapie i chciałam uchylic się przed kroplami, więc walnęłam skronią o ramię brata :P dobrze, że to nie był ktoś obcy :lol:
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#450 Tyśka

Tyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 311 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Legnica

Napisano 05 kwietnia 2008 - 19:56

Właśnie wróciłam do domu z Wrocławia
i siedzi mi w głowie wykonane na u23D
"Yaweh". Czy ktoś mógłby wrzucić mp3
tego kawałka. Tylko nie na rapida
bo mam odwieczny problem z tym serwisem :(

Relację napisze trochę później :D

#451 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 kwietnia 2008 - 20:15

Dwa dni pod rzad bylam na U23D i dzis wieczorem zaczyna mi juz brakowac kolejnej dawki mojego narkotyku :P

#452 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 05 kwietnia 2008 - 21:04

siedzi mi w głowie wykonane na u23D
"Yaweh". Czy ktoś mógłby wrzucić mp3
tego kawałka.


Animacja pod koniec była niesamowita, też bym prosił jeśli można :)

Dwa dni pod rzad bylam na U23D i dzis wieczorem zaczyna mi juz brakowac kolejnej dawki mojego narkotyku :P


Ja też musze jechać jeszcze raz ;)

Troche ochłonąłem, więc jeszcze coś dodam do mojej ekscytującej relacji.
Myśle że mogłoby nawet nie być tego Beautiful Day. Strasznie brakowało mi City, Elevation czy Untila...
Przecież jakby dali takie Elevation z Buenos Aires, śpiewającego Larrego, szalejącego Edga i emocje publiki które aż wypływają z ekranu w 2D a co dopiero w 3D, to po prostu nie usiedziałbym w miejscu (swoją drogą, nic nam babka z Imaxu nie mówiła że nie można wstawać :) ).

#453 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 05 kwietnia 2008 - 21:31

Conrad, też mi brakowało gry świateł... szczególnie wybuchu światła podczas Streets... ten moment zawsze mnie przyprawia o ciarki ;) Szkoda, że się nie pokusili o zainstalowanie jednej kamery dalej, która mogła by uchwycić ten efekt.

Też bym wyrzucił Beautiful day... wolał bym I still'a, Untila czy Elevation. A przed koncertem też bym się pozbył Miss Sarajevo, jednak dobrze, że zostało, dalej jestem zafascynowany wokalem Boniastego :)
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#454 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 05 kwietnia 2008 - 21:38

Miss Sarajevo obowiązkowo musi być.
BD po prostu mi nigdy nie podchodziło, chociaż w 3D efekt jest niesamowity.

PS: Był dzisiaj ktoś z forum w Imaxie o 14 na seansie w Krakowie? Kurde normalnie żadnych fanów, dzień po premierze spodziewałem się tłumów.

#455 kofta123

kofta123

    Użytkownik

  • Members
  • 382 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Cieszyn / Świętochłowice

Napisano 06 kwietnia 2008 - 14:00

To jest cudowne!
jak ktos moze isc to MUSIIIII. nie ma inej mozliwosci.
bardzo mi sie podobaly solowki The Edga i Love and Peace or else, gdy Larry wyszedl do fanow, na podest.
OCH
musze isc jeszcze conajmniej raz.

ZAPRAsZaM WSZYSTKICH FANÓW Z FOTKI DO MOJEGO KLANU

U2: Bono, The Edge, A. Clayton, L. Mullen

Sygnaturka





#456 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 06 kwietnia 2008 - 19:33

Takich kilka wstępnych refleksji:

Detale, detale i jeszcze raz detale. Wspomniane wcześniej kosteczki lodu w soku Larrego, woda w butelkach drgająca(!) delikatnie od uderzeń dźwięku, zespół w wyświetlaczach aparatów ludzi robiących im zdjęcia. Masa detali, których na zwykłym ekranie i przy zwykłej technice tak bardzo się nie odczuje jak podczas tego pokazu.

1. początek genialny, to rosnące napięcie, fanka biegnąca by zająć dobre miejsce - strasznie mi przypomina początek DVD Simple Minds z Verony.

2. "Love And Peace" - miód. No i te bajery w stylu Bono rysującego telewizor palcem i kręcącego pokrętłem.

3. "One" - myślałem, podobnie jak Acr, że "One" z Chorzowa jest jednym z najpiękniejszych. Jest nadal, ale to z tego filmu mnie wymiotło. Początek przecudowny. Już nawet nie chodzi o te bajery ze świecącymi telefonami ale o audio. Z którego to koncertu?

4. "The Fly" - "Where Is The Fly?" przejdzie chyba do legendy;)..

Jedyne czego nie rozumiałem to ujęcia, nie wiem, nie jestem pewien - technika z latarką w ustach walczącego z czymś. Troszkę zbędne.

No i trochę, żal napisów końcowych, które opanowały "Yahweh".

A co do zapachów - gdyby zespół miał w zwyczaju jeść popcorn na scenie, też bym się zastanawiał czy wprowadzili już kino z efektami zapachowymi:D...

#457 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 06 kwietnia 2008 - 19:47

noooo, nareszcie!

przybyłam, zobaczyłm i jestem zachwycona...
ale niestety jedynie samym filmem (nie będę przecież narzekać na tracklistę ;] ).
na sali było chyba ok 50 osób, a NIKT oprócz mnie się nie bawił, nie śpiewał. wszyscy siedzieli sztywno, jakby byli na pogrzebie, a nie na filmie-koncercie.
byćmoże przeszkadzało komuś moje śpiewanie, ale nie obchodzi mnie to. nie będę nikogo za to przepraszać. już prędzej oni powinni mnie przeprosić, że miałam takie drętwe towarzystwo...


no, ale wrażenia niezapomniane. od Adasia oberwałam :D , niestety siniak nie pozostał :lol: , Bonias wyciągnął do mnie jaśnie-rączkę :lol: , niestety nie podałam mu swojej, bo jeszcze bym komuś w łeb przywaliła :D .
jak tylko były zbliżenia na któregoś, to miałam ochotę go ucałować :lol: :lol: , ale bym pewnie wpadła do rzędu przede mną :D


najbardziej mi się podobało chyba Love And Peace, Uno ;] , SYCMIOYO, a zresztą, wszystko było świetne ;)

dosiedziałam oczywiście do samego końca, jak prawie wszyscy na sali...



mam nadzieję, że uda mi się jeszcze kiedyś pojawić na tym filmie, módlcie się za mnie ;]

#458 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 06 kwietnia 2008 - 19:47

Dwa dni pod rzad bylam na U23D i dzis wieczorem zaczyna mi juz brakowac kolejnej dawki mojego narkotyku :P


Ja tak samo Margot jutro jade jeszcze raz. Muszę sobie znowu wstrzyknąć kolejną działkę. :lol: :lol: :lol: cudownego narkotyku.
Posted Image

#459 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 06 kwietnia 2008 - 19:50

A nie czułeś wody na twarzy podczas Vertigo?? :lol:



A co do zapachów - gdyby zespół miał w zwyczaju jeść popcorn na scenie, też bym się zastanawiał czy wprowadzili już kino z efektami zapachowymi:D...



takie rzeczy to już technologia 4D :D

#460 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 06 kwietnia 2008 - 19:53

takie rzeczy to już technologia 4D :D

Niekoniecznie, wystarczyło by usiąść koło jakiejś obleśnie upoconej osoby :lol: Albo przed nią... wtedy ona zarzuca swoimi długimi włosami, a ty czujesz odlot (siedząc w krześle, albo leżąc nieprzytomnie na ziemi) :D
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych