Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD Multicam Chorzów 06.08.09


831 replies to this topic

#321 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 05 stycznia 2011 - 21:39

Koszty produkcji (nadruki, okładki, książeczki, pudelka). Na tym nikt nie zarobił.

I pewnie dlatego na zapytanie skąd można ściągnąć dvd z Łodzi dostałem odpowiedź z numerem konta do zapłaty. B)
Mam na temat rozpowszechniania bootlegów swoje zdanie i nie róbmy off-topu ok?

#322 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 05 stycznia 2011 - 22:16

Jakiś czas temu, moderator z forum DM - Krzychal, oferował się z pomocą montażu :D :D


Jeżeli Krzychal chcę pomóc (a widziałem nie jedną jego produkcję) to DyMek jest jak najbardziej na TAK :D
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#323 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 stycznia 2011 - 22:25

Ale to jest tzw. melodia przyszłości i gdybanko. Na razie ustalmy co i jak z materiałami, które ma Konrad.

#324 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2011 - 22:27

Najfajniej, gdyby ktos, kto ma do niego nr telefonu, po prostu zadzwonil i sie dowiedzial, w czym rzecz, bo kontakt przez facebook.com albo gg raczej nie ma sensu.

#325 drummer_lodz

drummer_lodz

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 23:27

I pewnie dlatego na zapytanie skąd można ściągnąć dvd z Łodzi dostałem odpowiedź z numerem konta do zapłaty. B)
Mam na temat rozpowszechniania bootlegów swoje zdanie i nie róbmy off-topu ok?


Już na absolutne zakończenie off-topu - dostałem taką samą odpowiedź...

#326 czarodziej

czarodziej

    Użytkownik

  • Members
  • 44 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 stycznia 2011 - 01:16

9. grudnia Konrad był na forum, kilka dni temu na YouTube, więc wnioskuję, że nic złego się nie stało i ma się jednak całkiem dobrze.

Przykre jest to, że zrobił nam nadzieję, opublikował świetny trailer, który te nadzieje jeszcze bardziej rozbudził, a teraz nie jest w stanie poświęcić kilku minut, by wystukać parę literek na swojej klawiaturze.

Do tej pory czekałem cierpliwie, wierząc, że naprawdę nie ma czasu i krok po kroku pracuje nad świetnym dziełem. Jednak poprzez brak jakiegokolwiek kontaktu, fakt, że ostatnia informacja na blogu pochodzi z kwietnia, moje zaniepokojenie znacznie wzrosło.

Nie jest to ładne zachowanie Konradzie, więc jeśli to czytasz, a mam nadzieję, że tak, to niezależnie od stadium realizacji proszę o parę słów do nas, użytkowników forum i osób, które od 17 miesięcy cierpliwie czekają. Mam nadzieję, że tych 17 miesięcy nie poszło na marne.

#327 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 stycznia 2011 - 01:30

Najfajniej, gdyby ktos, kto ma do niego nr telefonu, po prostu zadzwonil i sie dowiedzial, w czym rzecz, bo kontakt przez facebook.com albo gg raczej nie ma sensu.

Dlaczego nie ma? Każda próba jest dobra. A czy ktoś poznał Konrada osobiście?

#328 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 06 stycznia 2011 - 02:05

Członkowie Joshua Tree Forums Band raczej tak :P

#329 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 06 stycznia 2011 - 02:29

Członkowie Joshua Tree Forums Band raczej tak :P

To w czym problem?

#330 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 06 stycznia 2011 - 02:39

Właśnie nie, bo U2Forums Band był takim dziwnym składem, że widziała się przy tworzeniu tego tylko ekipa W-wska a reszta tylko dosyłała ścieżki.
Ale ok, Konrada parę osób zna. Ja też. I dobrze, nie obiecuję że to się uda, ale postaram się czegoś dowiedzieć.
Ale ogólnie proponuję na czas 'póki-się-dowiemy' zaniechania tego narzekania i te pe.
Każdy ma swoje życie, problemy, nie wiemy jak jest. Różnie bywa.
Także wiecie no. To ostatecznie 'tylko multicam' ;)

#331 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 06 stycznia 2011 - 17:08

Już na absolutne zakończenie off-topu - dostałem taką samą odpowiedź...



Krzychal jasno napisał, że nie może puścić nagrania w sieć, dopóki koszty produkcji mu się nie zwrócą. I tyle...

#332 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 06 stycznia 2011 - 17:22

Krzychal jasno napisał, że nie może puścić nagrania w sieć, dopóki koszty produkcji mu się nie zwrócą. I tyle...

Chciałbym zobaczyć miny autorów DVD z Niemiec czy Francji gdy powiem im, że po prawie 2 latach nasz multicam jest już gotowy ale nie możemy im tego udostępnić bo najpierw koszty muszą się autorowi zwrócić. :lol:

Przestaję się dziwić taperowi Macphisto, że na jego bezstratne nagranie audio trzeba było czekać ponad rok. Jak tak dalej pójdzie to przy trzecim multicamie z Polski trzeba będzie płacić ludziom za udostępnianie swoich nagrań. :P

#333 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 06 stycznia 2011 - 17:45

Chciałbym zobaczyć miny autorów DVD z Niemiec czy Francji gdy powiem im, że po prawie 2 latach nasz multicam jest już gotowy ale nie możemy im tego udostępnić bo najpierw koszty muszą się autorowi zwrócić. :lol:


Koszty - czyli pudełeczka, drukowanie książeczek, okładek i płyty. To są koszty, które mają się zwrócić. Jakie dwa lata? Multicam łódzki powstał stosunkowo niedawno, a za niedługo będzie w sieci. Gdy autor wyjdzie na zero, wtedy koncert będzie w sieci. Nie wiem czym się tu dziwić....

#334 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 06 stycznia 2011 - 18:00

Jakie dwa lata? Multicam łódzki powstał stosunkowo niedawno, a za niedługo będzie w sieci.

Ja mówię o chorzowskim multicamie, który - mam nadzieję - w tym roku zostanie skończony.

Koszty - czyli pudełeczka, drukowanie książeczek, okładek i płyty. To są koszty, które mają się zwrócić.

Kto miał kupić to kupił a kto nie chce mieć zbędnej makulatury musi poczekać? :huh: Kłóci mi się to z często powtarzanym przez niektórych Do not sell. For trading only.

Wbijcie sobie co niektórzy do głowy, że jeśli jakiś taper usłyszy, że fani U2 z największego polskiego forum żądają kasy (nie ważne, że za książeczkę, pudełko czy inną pierdołę i że ma się komuś zwrócić) to nie będzie wnikał w szczegóły tylko pomyśli, że ktoś robi z niego idiotę i potem nie macie co oczekiwać na jakiegoś IEM'a czy inne porządne nagranie audience.

#335 Unknown Caller

Unknown Caller

    Użytkownik

  • Members
  • 974 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Heartland

Napisano 06 stycznia 2011 - 18:22

A kto mu kazał coś drukować i ponosić jakieś koszty, skoro podobno nie chce na tym zarabiać ? W tej sytuacji mógł od razu wpuścić do sieci, a wersję fizyczną może sobie zrobić każdy, kto dysponuje nagrywarką DVD i drukarką. Na tej zasadzie, to pewnie i Ochoczyst mógłby pomóc przy forumowym multicamie :lol:

See through in the sunlight


#336 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 06 stycznia 2011 - 18:52

bootlegi nie są do handllu, jak ktos chce na tym zarobić lub wołac kase za okładke to jest kiep i etc
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#337 martino20025

martino20025

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 19:26

bootlegi nie są do handllu, jak ktos chce na tym zarobić...


dobry żart :D są do handlu, i całe szczęście, bo przynajmniej dzięki temu jest już jedno dvd z koncertu. za darmo by autor go nie robił. a to "super darmowe od fanów dla fanów" nigdy nie ujrzy światła dziennego bo motywacji zwyczajnie zabrakło by je skończyć.

#338 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 06 stycznia 2011 - 19:38

dobry żart :D są do handlu, i całe szczęście, bo przynajmniej dzięki temu jest już jedno dvd z koncertu. za darmo by autor go nie robił.

Gdyby nie miał skąd pożyczyć nagrań to by niczego nie skończył. ;)

a to "super darmowe od fanów dla fanów" nigdy nie ujrzy światła dziennego bo motywacji zwyczajnie zabrakło

Motywacji owszem zabrakło ale głównie z powodu frajerów, którzy myślą podobnie jak ty, że jak ktoś coś zrobi za free to jest głupi i trzeba mu to powtarzać aż da sobie spokój. Dzięki temu ludzie z innych krajów mają możliwość obejrzenia niezłych darmowych produkcji a u nas jak zwykle się nie da i pozostaje się cieszyć, że jakiś cwaniak zechciał coś na szybko zmontować. Polactwo pełną gębą. :P

#339 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 06 stycznia 2011 - 20:16

dobry żart :D są do handlu, i całe szczęście, bo przynajmniej dzięki temu jest już jedno dvd z koncertu. za darmo by autor go nie robił. a to "super darmowe od fanów dla fanów" nigdy nie ujrzy światła dziennego bo motywacji zwyczajnie zabrakło by je skończyć.


chodziło o kupno-sprzedaż, szkoda że nie zajarzyłeś :P
Peace

a tacy twórcy bootów wrzucających je na u2torrents to są frajerami i za kase robią extra bootlegi ?
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#340 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 06 stycznia 2011 - 20:30

dobry żart :D są do handlu, i całe szczęście, bo przynajmniej dzięki temu jest już jedno dvd z koncertu. za darmo by autor go nie robił. a to "super darmowe od fanów dla fanów" nigdy nie ujrzy światła dziennego bo motywacji zwyczajnie zabrakło by je skończyć.


Krótka pamięć w narodzie. Szybko się zapomniało, że pan O. sporo osób po drodze wyrolował. Myślę, że lista tych, którzy w zamian za przelew do dzisiaj niczego nie otrzymali jest długa. A, że gość miał ciśnienie i determinację? Od początku wiedział, że na tym zarobi, czas działał na jego niekorzyść więc się streszczał.

A mutlicam "do fanów dla fanów" będzie. Wcześniej czy później.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych