Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD Multicam Chorzów 06.08.09


831 replies to this topic

#341 martino20025

martino20025

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów

Napisano 06 stycznia 2011 - 22:44

Gdyby nie miał skąd pożyczyć nagrań to by niczego nie skończył. ;)


Motywacji owszem zabrakło ale głównie z powodu frajerów, którzy myślą podobnie jak ty, że jak ktoś coś zrobi za free to jest głupi i trzeba mu to powtarzać aż da sobie spokój.


Szanowny frajerze, bo tylko tak wypada mi się do Ciebie zwrócić (to "C" winno być z małej ale jeszcze odrobinę szacunku Ci zostawię pomimo tego buractwa i wyzywania na forach)

Otóż nie myślę i nie pisałem nic w stylu który przytaczasz, że za free robią coś tylko idioci, raczej ludzie z pasją i szacunek pełen za to dla nich. Mogą wygrać znacznie więcej na tym niż Ci co robią coś za kasę, ktoś tu pisał że Konrad dostał fajną pracę po zrobieniu samego trailera. Nikt nikomu na tym forum nie powtarzał że jest głupi że robi dvd za darmo, raczej był dopingowany przez wszystkich. Ja mogłem czekać na tą płytkę drugie tyle co się dotąd czekało, i bym nie pisał tu od kilku dni gdyby nie chore rzucenie słów na wiatr z terminem końca grudnia. To zwyczajnie wk..wia.

A gdyby nie ten "cwaniak" który na szybko coś zmontował to byś dzisiaj sobie na YT oglądał koncercik w 2-minutowych kawałkach zamiast 2-godzinną całość w dodatku pewnie ściągniętą za darmo.

"A mutlicam "do fanów dla fanów" będzie. Wcześniej czy później." - możliwe jest to tylko w przypadku gdy Konrad jednak dokończy rozpoczętą pracę. Innej opcji powstania dobrego dvd nie widzę.

#342 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 06 stycznia 2011 - 23:05

Dobra, ja się poddaję bo widzę, że dalsze produkowanie się w tym temacie nie ma większego sensu. ;)

#343 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 06 stycznia 2011 - 23:30

No to może tak dla przypomnienia...

Bono

""We invite people to bootleg our shows. We invite people to make copies, we've no problems with that, but if some guy is gonna make money off the back of this, we're gonna find out where he parks his car."

#344 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 stycznia 2011 - 12:06

Nie rozumiem czepiania się Krzyśka, że brał pieniądze za dvd DM...
Tak jak Max napisał - okładka, CD, booklet nie leżą na ulicy i nikt Krzyśkowi za darmo tego nie zrobił...
Mam oba DVD z Łodzi (1 i 2 noc) za które normalnie zapłaciłem i nie widzę w tym nic złego...
Poza tym jak ktoś nie chce to nikt nikogo do kupowania nie zmusza...

To tak w temacie kupowania bootlegów.

Co do sprawy Konrad / Multicam Chorzów 2009:

Nikt chyba nie napisał o jeszcze jednej rzeczy...
Koncert był w sierpniu 2009. Pod koniec września wyszło DVD Ochoczysta. Facet zrobił je w miesiąc z hakiem. I pomijając fakt złodziejstwa, brania pieniędzy za bootleg i innych wałów trzeba sobie powiedzieć jedno - jak na miesiąc pracy to DVD jest świetne. Bo jest. I mimo całej mojej antypatii do autora śmiem powiedzieć, że jest ono naprawdę jakościowo bardzo dobre...
Konkludując - po tym jak wyszło to nagranie Konrad miał bardzo wysoko postawioną poprzeczkę. Czy jej sprostał? Nie wiem... Może tak...może nie...
Tak czy inaczej, jakoś moim zdaniem wieszanie na nim psów (a to już się stało) nie ma sensu...
Dlaczego? Ano dlatego, że co to zmieni już w tej chwili? Jeśli coś stworzył, to stworzył...jeśli nnie to nie...
A czepianiem się go na forum i tak się nic nie zmieni...
Zgadzam się z jednym - jeśli faktycznie jakiś czas temu sobie odpuścił ten projekt to powinien o tym napisać na forum... może znalazłby się ktoś kto pociągnął by go dalej (właśnie o tym pisał Jędrzej)...
Do tej pory nie rozumiem i nie zrozumiem pretensji co niektórych forumowiczów (zainteresowani wiedzą o kogo chodzi), o to, że za przeproszeniem Konrad nie spowiada się (jak autor multicamu z Paryża 2010) Co zrobił, ile zrobił, jak zrobił....
A gdzie jest napisane / powiedziane, że trzeba się tłumaczyć co i ile się zrobiło danego dnia / miesiąca?

Co do zawalenia terminu (były jakieś pogłoski, że multi ma być na gwiazdkę) - Konrad to napisał? A gdzie? I wogóle skąd się wzięło to info?

Tak czy inaczej multi kiedyś pewnie wyjdzie...
Czy zrobi go Konrad, czy Jędrzej, czy ktokolwiek inny na tej planecie, to i tak będzie...

I w odniesieniu do tego, że minęło 1,5 roku od koncertu a nie ma multicamu:
Tak jak pisałem kiedyś z Ceasar'em: fani we Włoszech czekali na Turyn 2001 prawie 10 lat...
Jakoś przeżyli, i doczekali się...
My też się doczekamy...

P.S. Wiem, że za chwilę znajdą się tu tacy co pojadą po mnie po całości za tego posta, ale śmiało - wisi mi to :D
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#345 deedrz1990

deedrz1990

    Użytkownik

  • Members
  • 90 Postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 12:48

Wątpie, żeby fani z Włoch czekali 10 lat bez jakiegokolwiek kontaktu ze strony autora multicamu. W dobrym smaku jest napisanie co się dzieje, szczególnie, w przypadku w którym Konrad widzi co się dzieje na forum. Chyba, że wogóle nie jest tego świadomy. W co wątpię.
Dołączona grafika

#346 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 stycznia 2011 - 12:52

My nie czekamy 10 lat...

(jeszcze) :D

Nie wnikam, czy w dobrym smaku, czy nie w dobrym...
Po części masz rację, tak czy inaczej nikt nikomu nigdy nie obiecywał, że multicam wyjdzie za tydzień, miesiąc, czy rok...
Ale fakt - masz rację - powinien się odezwać, bo ludzie zacyznają dostawać szału...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#347 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 07 stycznia 2011 - 13:07

Do tej pory nie rozumiem i nie zrozumiem pretensji co niektórych forumowiczów (zainteresowani wiedzą o kogo chodzi), o to, że za przeproszeniem Konrad nie spowiada się (jak autor multicamu z Paryża 2010) Co zrobił, ile zrobił, jak zrobił....
A gdzie jest napisane / powiedziane, że trzeba się tłumaczyć co i ile się zrobiło danego dnia / miesiąca?


Zapewne chodzi o mnie :)
Podałem tylko przykład bardzo dobrego zachowania wobec fanów,nie każe Konradowi spowiadać się co chwile jak z multicamem.
Ale po takim czasie kiedy nic nie słychać,a ludzie się domagają jakiegoś info,to chyba dobrze by było coś napisać od siebie,a nie zakopać się pod ziemię i nie odpowiadać na żadne wiadomości.
Także dla mnie jak najbardziej wzorowe jest zachowanie twórcy multicamu z Paryża.Kultura na najwyższym poziomie.

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#348 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 07 stycznia 2011 - 13:13

Moi Drodzy, poczekajmy na odzew Acra, który wspomniał kilka postów wyżej, że postara się skontaktować z Konradem.

#349 deedrz1990

deedrz1990

    Użytkownik

  • Members
  • 90 Postów

Napisano 07 stycznia 2011 - 13:20

Popieram. Czekajmy. Idę grać w pasjansa.
Dołączona grafika

#350 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 07 stycznia 2011 - 17:22

tak naprawdę to Konrada nikt się nie czepiał że nie zrobił, ale jak sie zgłosił, a wcale chętnych nie było wielu, to jak sobie odpuścił to info na forum i po sprawie a nie tak jak jest...
po triallierze oczekiwania co niektórych były pewnie zbyt wygórowane ale po co te bajery srery, bo kiego to było potrzebne.


Smoke ale multi z turynu`01 nikt chyba nie robił przez 10 lat :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#351 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2011 - 20:59

tak naprawdę to Konrada nikt się nie czepiał że nie zrobił, ale jak sie zgłosił, a wcale chętnych nie było wielu, to jak sobie odpuścił to info na forum i po sprawie a nie tak jak jest...



nie kumam Ciebie :wacko:

#352 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 07 stycznia 2011 - 21:06

trudno :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#353 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 stycznia 2011 - 21:45

Nie twierdzę, że ktoś mielił przy multicamie z Turynu bite 10 lat dzień po dniu...
Chodziło mi o to, że 10 lat ludzie musieli czekać, aż wyjdzie...

Tak czy inaczej, jestem za tym, żeby poczekać z osądami, aż wypowie się Konrad.
Wcześniej czy później się wypowie...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#354 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 07 stycznia 2011 - 22:29

Nie rozumiem czepiania się Krzyśka, że brał pieniądze za dvd DM...
Tak jak Max napisał - okładka, CD, booklet nie leżą na ulicy i nikt Krzyśkowi za darmo tego nie zrobił...
Mam oba DVD z Łodzi (1 i 2 noc) za które normalnie zapłaciłem i nie widzę w tym nic złego...


Bootleg mógłby być udostępniony w necie, a jeżeli ktoś chciałby mieć bootleg z okładką, booklet'em i z czyms tam jeszcze to zamówiłby u autora za kasę...a takie podejście do sprawy albo płać albo wypad kłóci mi się z ideą bootleg'ów...

Poza tym jak ktoś nie chce to nikt nikogo do kupowania nie zmusza...


Ciekawe czy miałbyś takie samo zdanie gdyby bootlegi nie pojawiały się na U2torrents za darmo tylko miałbyś kupować poszczególne koncerty choćby po kilka ojro...

#355 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 stycznia 2011 - 23:00

Nie korzystam U2torrents...
Ale to nie ważne...
Albo bym je kupował, albo bym ich nie kupował...
I tyle.

Mam swoje zdanie w tym temacie i nie mam zamiaru go zmieniać.
Każdy ma prawo myśleć co chce,

Dodam tylko jedno:

Wszyscy tu tak narzekają na to DVD Depeche Mode, na to, że Krzysiek brał za nie pieniądze, wszyscy po nim jadą, a od dzisiejszego rana jak napisałem tego posta, że kupiłem te DVD i że zapłaciłem za nie, i że nie żałuję, to dostałem już 7 pm-ów od naszych 7 forumowiczów, żebym im napisał jak to kupić...

Tyle.
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#356 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 07 stycznia 2011 - 23:44

to dostałem już 7 pm-ów od naszych 7 forumowiczów, żebym im napisał jak to kupić...


a wystarczy jedynie wejść na topic poświęcony fab-four z Basildon :) Lenie !

hej zaraz a co to jest fab-four ?! :P

Co do multi, ja czekam sobie i pruł się o niego na pewno nie będę B)

Reasumując: będzie to dobrze, nie będzie teraz to będzie później...
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#357 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 07 stycznia 2011 - 23:52

a wystarczy jedynie wejść na topic poświęcony fab-four z Basildon :) Lenie !

hej zaraz a co to jest fab-four ?! :P

Co do multi, ja czekam sobie i pruł się o niego na pewno nie będę B)

Reasumując: będzie to dobrze, nie będzie teraz to będzie później...


Wiedziałem, że Ty mnie zrozumiesz :D
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#358 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 07 stycznia 2011 - 23:57

Konrad robi ten projekt w swoim tempie, nie ma co pytać się czy zrobi, czy nie, bo moim zdaniem, zrobi. Kiedyś. A jak zrobi to będzie to najbardziej dopracowany technicznie multicam jaki powstanie....

Ja robię co lubię, mam swój pomysł.
Opublikuję za darmo, chociaż koszty produkcji nie są małe.
Kiedy? Dobre pytanie, sam dałem sobie deadline na Marzec, jednak przy pracy twórczej niczego nie można być pewnym (patrz: Konrad). W tej chwili moim największym problemem jest brak nagrań od u2gigs.com.

Nie ma co się martwić, szukać pomocy nie wiadomo gdzie i panikować. Niecierpliwym, polecam pomyśleć, czy nie warto zacząć coś samemu kręcić albo przynajmniej pomóc...

#359 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 stycznia 2011 - 06:53

Hmmm, nie wiem . O©hoczyst czy jak mu tam , zrobił DVD z Chorzowa. Obejrzałem . Fajne . Spokojnie ludzie . Nie wiem , po co chcecie jeszcze raz robić DVD.
Achtung Baby Master

#360 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 08 stycznia 2011 - 10:10

Hmmm, nie wiem . O©hoczyst czy jak mu tam , zrobił DVD z Chorzowa. Obejrzałem . Fajne . Spokojnie ludzie . Nie wiem , po co chcecie jeszcze raz robić DVD.

Bo nie wszyscy chcą (i mogą!) płacić, żeby obejrzeć multicam.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


    Facebook (1)