Skocz do zawartości


Zdjęcie

DVD Multicam Chorzów 06.08.09


831 replies to this topic

#281 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 01 stycznia 2011 - 12:46

napiszcie do konrada o materiały jakie dostał/już zrobił bo bez sensu aby robić wszystko od nowa
chyba macie do niego jakiś kontakt ?

Zakładam, że conrad ciągle pracuje i że jego twórczość kiedyś ujrzy światło dzienne w spójnej formie.

Nie mam zamiaru z nikim konkurować, mam swoją wizję, którą chcę zrealizować.

#282 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 01 stycznia 2011 - 13:24

Pawle przeciez nikt się nie czepia :)
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#283 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 01 stycznia 2011 - 14:02

Pawle przeciez nikt się nie czepia :)



Póki co to nie.
Ale spójrz na poprzednie strony,i inne tematy. ;)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#284 Spid3r

Spid3r

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin

Napisano 04 stycznia 2011 - 20:41

Halo, halo ?
Czy osoby odpowiedzialne za ten projekt (rozumiem, że po części my wszyscy, jako fani U2, jednak zwracam się do kierujących pracami przy tym DVD) zaglądają w ogóle jeszcze na forum U2 ?
Uważam, że ta przeciągająca się cisza nie wpływa pozytywnie na dobrą atmosferę wokół tego jakże napompowanego (przepraszam za określenie) projektu. Czy to tak trudno choćby raz na miesiąc podzielić się informacjami, opiniami dotyczącymi tegoż projektu ? Poinformować nas - fanów, jaka jest sytuacja, jak idą prace, jakie są problemy - być może na forum, dałoby się je rozwiązać lub wybrać inną drogę postępowania. Bo tak to wielu rzeczy można się domyślać.. knuć, spiskować itd. a to nikomu potrzebne nie jest. Ja np. nie mając żadnych informacji, stwierdzić mogę.. że być może wybierając drogę tego DVD, wybrano drogę wysokiej jakości, zbyt wysokiej być może... z której to nie było materiałów. Może była część materiałów w wysokiej jakości, która stanowiła zachętę do snucia planów o jakichś bomboniastych blu ray discach... a któż by teraz pogardził zwykłym, fajnym multicamem, złożonym z najlepszych materiałów jakie zdołano zebrać, lepszych z pewnością od "ochoczystowego" projektu dvd, który powstał w tydzień lub dwa.. a tu co ? 1,5 roku to mało ? No ludzie...
Apel jest więc mój taki, by ci, którzy te materiały posiadają, wypowiedzieli się szczerze na jakim są etapie. Bo być może z nich da się stworzyć fajny multicam, a czeka się na załatanie dziur, jakimiś materiałami HD, których nigdzie się nie trafi.. a czas leci, a wraz z nim zażenowanie oczekujących, zmydlonych trailerami, zapowiedziami i innymi bzdetami. A tu panowie, 1,5 roku to.. nie oszukujmy się, wystarczający czas, by z tego co było udostępnione, zrobić coś naprawdę fajnego. To nie Hollywood, to projekt od fanów, dla fanów z serca, z pasji...
Pozdrawiam.

#285 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 04 stycznia 2011 - 21:02

no ale niektórzy chyba marzyli o hollywood za ten multicam
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#286 martino20025

martino20025

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 21:10

Może była część materiałów w wysokiej jakości, która stanowiła zachętę do snucia planów o jakichś bomboniastych blu ray discach...


Oszalałeś? Nie doceniasz autorów, Blu ray to zabytek.... Teraz jest pewnie koncepcja 3d

Żenada... proponuję by ktoś napisał do Zbycha (który zresztą założył chyba ten temat albo sąsiedni z trailerem w tytule) i poprosić go o komentarz do sytuacji. Poważny człowiek z tego co się prezentował w mediach, i osoba związana z projektem.

#287 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 04 stycznia 2011 - 21:29

No ale co Zbych ma powiedzieć skoro tego multicama nie robi?



Najlepszym rozwiązaniem będzie wzięcie nagrań od Konrada i przekazanie ich w jakieś inne ręce.

#288 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 04 stycznia 2011 - 22:03

A czy Konrad w ogóle zagląda na forum? Może coś mu się odpukać stało (choroba, sprawy osobiste, cokolwiek) i stąd ta absencja?

#289 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 04 stycznia 2011 - 22:08

Można dać mu cynk na gg, mejla, FB. Z tych komunikatorów korzysta na pewno.

#290 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 04 stycznia 2011 - 22:23

Można dać mu cynk na gg, mejla, FB. Z tych komunikatorów korzysta na pewno.

Z wypowiedzi Admina można wywnioskować, że próbował skontaktować się z Konradem ale chyba bezskutecznie. :rolleyes:

#291 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 04 stycznia 2011 - 22:26

ojojoj, no to ktoś tutaj tnie w wuja :(

#292 deedrz1990

deedrz1990

    Użytkownik

  • Members
  • 90 Postów

Napisano 04 stycznia 2011 - 22:49

Na youtuba wchodził 3 dni temu. Niepoważne to dla mnie i tyle.
Dołączona grafika

#293 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 05 stycznia 2011 - 10:58

Pozbierał sobie materiały i teraz może oglądać sobie koncert z różnych ujęć :)
Może niech przynajmniej udostępni wszystkim te materiały jak już multicama olał.
Robi rozgłos na forum,na portalach internetowych w Tv,a później ani bee ani mee.
Ja bym sobie takiego wstydu nie robił.
No chyba że szykuje dla nas premierę w 3D,wtedy bardzo przepraszam :)

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#294 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 05 stycznia 2011 - 12:22

A może zna ktoś jego adres zamieszkania to wyśłemy mu list od użytkowników U2Site :D
Może wtedy przeczyta.

#295 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 05 stycznia 2011 - 12:37

To ja może pozwolę sobie wyprowadzić kilka osób z błędu, bo wydaje mi się, że niektórzy myślą o sztabie osób pracujących nad DVD. Generalnie nie ma i nie było mitycznej ekipy tworzącej multicam. Nad DVD pracował wyłącznie Konrad, potem U2site wsparło akcję zbierania materiałów. Jak już stało się jasne, że prawdopodobnie z konradową produkcją będzie cienko, to Jędrzej zaczął zbierać materiały z myślą o ewentualnym przejęciu projektu. Potem niestety kontakt z Konradem się urwał i tyle.

Czasem wspominałem, że warto by powiedzieć szerszej grupie odbiorców na jakim etapie stoją prace ale niestety bez odzewu twórcy.

#296 lookass

lookass

    Użytkownik

  • Members
  • 1 423 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 05 stycznia 2011 - 12:50

Dla mnie cały ten multicam i proces jego tworzenia jest klasycznym przykładem słomianego zapału i tyle w tym temacie :rolleyes: . Póki ktoś (może Jędrzej jeśli zbierze potrzebny materiał) nie weźmie się za niego poważnie to po prostu takowego nie będzie. Konrad zrobił trailer, może trochę materiału zmontował ale potem jak to zwykle w takim przypadkach bywa zabrakło mu czasu i zapału a że ciśnienie na multicam było spore nie wiedział i dalej nie wie jak wyjść z tego z twarzą ...

#297 Spid3r

Spid3r

    Użytkownik

  • Members
  • 23 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lublin

Napisano 05 stycznia 2011 - 13:25

Wystarczy trochę chcieć, poświęcić czasu i choćby temat można poruszyć szerzej... to dobry znak. Aczkolwiek próby wyjaśniania czegoś, za kogoś, próby odgadywania czyichś myśli.. nie wychodzą zwykle dobrze. Może lepiej powstrzymać się od takich zdań, z uwagi na brak informacji od samego Pana Konrada. Jeśli faktycznie projekt kaput.. no to trudno. Miło by było, gdyby osoby znaczące na tym forum przejęły to DVD w swoje ręce. Zainteresowanie i zaangażowanie powinno iść przykładem z góry, a nie, że to z dołu się dobijają i pytają.. i pytają.

#298 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 05 stycznia 2011 - 13:35

Pewna dezinformacja może wynikać z faktu, że Konrad nigdy nie powiedział wprost "sorry, chłopaki - mam studia, sporo na głowie, odpuszczam" itd. Wszyscy byliśmy przekonani, że cały czas coś tworzy, może wolniej ale tworzy. Ja nawet dalej wierzę, że coś tam robi w wolnych chwilach nad tym projektem.

Wyszło źle, to na pewno i nie mam zamiaru tutaj nikomu mydlić oczu. Ludzie, którzy przesyłali swoje materiały mają prawo oczekiwać, że coś się z nimi stanie, że gdzieś się pojawią. Po części rozumiem nawet te liczne sarkastyczne komentarze, bo czasu sporo już upłynęło, kolejne multicamy z innych koncertów się pojawiają.

Wiem, że Jędrzej ma ambitny plan związany z multicamem. Wszyscy wiemy, że trzeba jakoś honorowo z tego wybrnąć. Miejmy nadzieję, że w końcu projekt ujrzy światło dzienne.

#299 deedrz1990

deedrz1990

    Użytkownik

  • Members
  • 90 Postów

Napisano 05 stycznia 2011 - 15:02

Nie rozumiem jak można WOGÓLE nie dawać znaku życia, nie zaglądać, nie odpisywać, nie wiem. Może naprawdę coś poważnego się stało (niedajboże). Wogóle Konrad jest chyba moderatorem.. To tak można być moderator i olewać forum?
Dołączona grafika

#300 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 05 stycznia 2011 - 15:54

Wogóle Konrad jest chyba moderatorem.. To tak można być moderator i olewać forum?


Bycie moderatorem jeszcze o niczym nie świadczy. Ja mogę być założycielem nowej U2.com
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych