Skocz do zawartości


Zdjęcie

"U2 360° At The Rose Bowl"


1279 replies to this topic

#541 jadzik

jadzik

    Użytkownik

  • Members
  • 500 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 14 marca 2010 - 10:52

Ja bym nawet podejrzewał, że transmisja z youtube celowo była gorsza niż mogła być w granicach możliwości serwisu - po to, by potem ludzie nie mieli wątpliwości typu "po co teraz płacić za to samo".

ameryki nie odkrywamy, oglądać coś na youtube, a potem za to samo płacić np. 100 zł. po prostu bezsensu. zresztą sam już kiedyś o tym pisałem.

#542 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 16 marca 2010 - 17:06

U2Achtung informuje o tym, że DVD ukaże się 21 maja w 4 różnych formatach

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#543 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 16 marca 2010 - 17:57

aż w czterech!?

#544 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 16 marca 2010 - 18:00

normal dvd
deluxe dvd
normal blu-ray
deluxe blu-ray

zapewne o to chodzi

#545 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 20 marca 2010 - 12:13

Mamy oficjalne potwierdzenie, że Pasadena zostanie wydana!

http://livedvd.u2.com/
Dołączona grafika

#546 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 20 marca 2010 - 12:14

http://livedvd.u2.com/

Look for U2 to make an announcement soon that a DVD of last year's U2 360 concert in Pasadena is on the way. There's a web page setup now at livedvd.u2.com with this message:

U2 will release a DVD of the Pasadena Rose Bowl concert in 2010. The band are still working on the exact content of the DVD, but if you register here you can be the first to hear about an exclusive format.


And below that is a form for your name, email address, and country. There's no indication of the exact date that the DVD will be released, but there are recent rumors suggesting a late May release (just in time for the North American tour to resume). In case that URL above disappears now that we've reported it, here's a screenshot of the image.

Dołączona grafika



Ale się zgraliśmy ;)

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#547 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 20 marca 2010 - 12:55

Czy to na pewno oficjalna informacja ze strony zespołu? U2.com z tego co widzę to milczy na ten temat.

#548 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 20 marca 2010 - 13:02

livedvd.u2.com .....

#549 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 20 marca 2010 - 13:40

nie znam się na tym dokładnie, ale wydaje mi się, że ktoś mógł po prosty wykupić adres livedvd.u2 w domenie .com i niekoniecznie musi to mieć coś wspólnego z oficjalną stroną u2.com

#550 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 20 marca 2010 - 13:47

nie znam się na tym dokładnie, ale wydaje mi się, że ktoś mógł po prosty wykupić adres livedvd.u2 w domenie .com i niekoniecznie musi to mieć coś wspólnego z oficjalną stroną u2.com


Nie da się tak. To by musiało wyglądać tak: livedvdu2.com. A tutaj mamy podstronę zwyczajnie. Nawet jak sobie klikniesz na zasady to wyskakuje regulamin Universala.

#551 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 20 marca 2010 - 14:03

okie dokie, dzięki za rozwianie wątpliwości.

#552 Wojtek81

Wojtek81

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 21 marca 2010 - 15:18

U2Achtung informuje o tym, że DVD ukaże się 21 maja w 4 różnych formatach




Jeżeli moje pytanie jest banalne to wybaczcie. Czy ww. data ( 21 maja) dotyczy też Polski? Czy u nas na DVD trzeba będzie dłużej poczekać?

#553 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 21 marca 2010 - 19:22

Jeżeli moje pytanie jest banalne to wybaczcie. Czy ww. data ( 21 maja) dotyczy też Polski? Czy u nas na DVD trzeba będzie dłużej poczekać?


Na razie mamy nieoficjalny przeciek odnośnie daty 21 maja. Na 100 % data europejskiej premiery będzie taka sama jak polskiej.
Dołączona grafika

#554 kkingstoun

kkingstoun

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań / Kalisz

Napisano 21 marca 2010 - 19:53

Dobrym pytaniem jest kiedy ukaże się w internecie ;)))) Ale oczywiście zachęcamy i popieramy kupowanie oryginalnych;)

#555 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 23 marca 2010 - 14:04

u2tour.de podaje informacje o nowych wydaniach w Universalu. Podają screenshota z wersjami wideo z Pasadeny:
Dołączona grafika
Jak widać 4 wersje trochę inaczej się rozkładają ;)
360 Tour Pasadena Standard - 1 DVD
360 Tour Pasadena Ltd Deluxe - 1 DVD :huh:
360 Tour Pasadena Ltd Super Deluxe - 2 DVD :P!!
360 Tour Pasadena BluRay - 1 BD

A jednak będzie wersja BluRay. ;) Ciekawe czy zawartość będzie identyczna jak wydania Super Deluxe czy Standard. Jeśli dodadzą wszystkie dodatki z 2 płyty na BluRay to będzie to niezłe wydanie, w super jakości!

Jak widać ktoś znów coś powymyślał i nie wiem jaki sens ma Ltd Deluxe??? Dodadzą znów jakieś widokówki, czy będzie to Digipack??
Cieszy 2 DVD, ale pytanie o zawartość? Ja ciągle liczę na NYD z Chorzowa :D No po prostu nie mogą tego nie dodać!! Flaga musi być!! :rolleyes:

No i dylemat bo jak zawartość 2DVD = 1BD to co kupić? Problem, że odtwarzacz BD nie gości jeszcze w moim domu, więc wersja BD nie ma sensu, z drugiej strony wydawać kasę 2 razy....;)

PS Aha gatunek Pop.....:mellow: Bono chyba to nawet by pasowało. W sumie trasa chyba nawet mniej rockowa niż PopMart, a na pewno niż ET...

#556 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 23 marca 2010 - 14:37

Jak widać ktoś znów coś powymyślał i nie wiem jaki sens ma Ltd Deluxe??? Dodadzą znów jakieś widokówki, czy będzie to Digipack??


No, pewnie pokombinują z różnymi opakowaniami. Mogą też np. dać opcję ściągnięcia zawartości 2 płytki, tak jak to było przy NLOTH z "Linear".

Właśnie, skoro mówimy o dodatkach to czy są już jakieś przecieki czym mogą nas tym razem uraczyć? Miejmy nadzieję że postarają się lepiej niż ostatnio. :P

A jeśli chodzi o Blu-ray, to może wreszcie będę miał okazję przetestować mój odtwarzacz (wbudowany w lapka, takie cudo), który kupiłem 'przyszłościowo' jakieś 1,5 roku temu i oczywiście ani razu jeszcze nie użyłem...

PS Aha gatunek Pop.....:mellow:


Ale co w tym złego? ;)

Ja w ogóle jestem daleko od nazywania rockiem wszystkiego co ma gitarę, bas i perkę, 'rock' to raczej określenie pewnej już nawet nie stylistyki, ale raczej atmosfery, ideologii, trochę 'zbuntowanego' światopoglądu, stąd moim zdaniem ważnym (może najważniejszym) wyznacznikiem tej muzyki jest właśnie pewna agresja, bunt itp. I U2 kiedyś tam do tego opisu pasowało (i trochę jeszcze pasuje), ale jednak dzisiaj już na tym się nie opierają, ja bym się na ten 'pop' nie obrażał (chociaż wolałbym np. 'rock & roll')

Już kończę offtop'a, ;) tak tylko dodam, że ja osobiście tej 'kultury' rockowej w zasadzie nie łapię i w gruncie rzeczy nie lubię (choć jak chyba każdy przechodziłem przez ten etap), stąd moja niechęć do takich zespołów jak Nirvana, Metallica, Pearl Jam, Guns'n'Roses itd. (w sumie to dość różnorodna muzyka, ale jednak właśnie takie nazwy przychodzą mi na myśl gdy słyszę słowo 'rock').

#557 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 23 marca 2010 - 14:50

Ja tylko przypominam, że na blu-ray wydany jest nawet Rattle and hum, więc wydanie koncertu z 2009 roku na takim krążku jest czymś najzupełniej naturalnym :P

#558 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 23 marca 2010 - 15:09

Oczywiście że jest, ale za tym stoi chyba producent filmu, a nie sam zespół. Swoją drogą, ciekawe, czy są w planach blu-ray'owe reedycje poprzednich DVD, np. tych z Elevation Tour.

#559 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 23 marca 2010 - 16:57

To jedyne co znalazłem kiedyś na ten temat:

ethan, widzę że jesteś bratnia dusza - ja też jestem zakręcony na punkcie U2 ;)
Ponieważ jestem "oficjalnym" fanem U2 (zarejestrowany na stronie U2.com od jej powstania), to od czasu do czasu koresponduję sobie z nimi. Ostatnio pytałem o koncerty w nowym formacie dźwięku i blu ray i wznowienia "starych" koncertów, będą - taka odpowiedź otrzymałem. Wstrzymują się jednak od podania dokładniejszej informacji, będę ich nadal naciskał.

Pozdrawiam


http://hdtvpolska.co...showtopic=11266

#560 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 23 marca 2010 - 19:29

360 Tour Pasadena Ltd Deluxe - 1 DVD
360 Tour Pasadena Ltd Super Deluxe - 2 DVD


Czyli lecimy w przysłowiowego wujka. Kurcze no, kiedyś wystarczyło wydać 1DVD lub 2 DVD. Podział był prosty. Teraz trzeba wydać deluxe, super deluxe, hiper deluxe. For love or money? I oby to wydanie 2DVD było godne nazwy super deluxe. Mam raczej kiepskie przeczucia.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych