Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrola przed stadionem?


115 replies to this topic

#41 anka

anka

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:49

Tez zwatpilam, czy ryzykowac...

#42 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:49

ja to mam taką refleksję... skąd bierze się to parcie żeby mieć na koncercie aparat ? przecież w sieci będzie i tak milion zdjęć...po co się przejmować kontrolami, szukaniem kadru w ważnych momentach i tak dalej ?

#43 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:51

Ja jak byłam na koncercie Avril Lavigne, też organizatorem było Live Nation i też na bilecie napisane było, że nie można wnosić sprzętu nagrywającego itp, a przy wchodzeniu po prostu sprawdzali, czy nie ma się lustrzanki, jak nie to na luzie wpuszczali, weszłam z torbą z aparatem na ramieniu.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#44 kinia2742

kinia2742

    Użytkownik

  • Members
  • 55 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 03 sierpnia 2009 - 20:02

"Odmówić wniesienia na teren imprezy oraz użycia w trakcje imprezy aparatu fotograficznego, kamery lub innego sprzętu,nagrywającego audio-video. Osoby które będą starały się wnieść na teren koncertu aparat fotograficzny, kamerę lub innego rodzaju sprzęt nagrywający audio video, będą musiały liczyć się z koniecznością przekazania go w depozyt, którego koszt wynosi 50 PLZ."

Swietnie! Kto ryzykuje?


ja. :P
One love. One life.

#45 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 03 sierpnia 2009 - 20:03

Tez zwatpilam, czy ryzykowac...



Ludzie, ten regulamin to tylko teoria. Powiadam wam, że wszystko zależy na kogo się trafi na bramce. Małe cyfrówki będzie zapewne można wnieść.

ja to mam taką refleksję... skąd bierze się to parcie żeby mieć na koncercie aparat ? przecież w sieci będzie i tak milion zdjęć...po co się przejmować kontrolami, szukaniem kadru w ważnych momentach i tak dalej ?



Fajne zdjęcie wykonane własnoręcznie daje pięćset razy więcej uciechy niż 'zapisz obrazek jako' z sieci...

#46 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 20:05

ja to mam taką refleksję... skąd bierze się to parcie żeby mieć na koncercie aparat ? przecież w sieci będzie i tak milion zdjęć...po co się przejmować kontrolami, szukaniem kadru w ważnych momentach i tak dalej ?

Chodzi tylko o kilka symbolicznych zdjec. Poza tym przed stadionem chce zrobic troche fotek, na pamiatke. ;)

http://www.u2-site.com/


#47 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 21:25

Jak nas zaczną wpuszczać o 17 to te już chyba można wytrzymać z głodem od tego czasu :P


no może Ty wytrzymasz, ale ja nie. a niezaspokojenie potrzeby niższej nie pozwala na zaspokojenie potrzeby wyższej ;(

a co do aparatu - zgadzam się z Maksem, fajnie mieć trochę własnych zdjęć, ale mi generalnie chodzi o zdjęcia sprzed stadionu, później będzie się je fajnie oglądało na pewno :)

#48 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 03 sierpnia 2009 - 21:31

no może Ty wytrzymasz, ale ja nie. a niezaspokojenie potrzeby niższej nie pozwala na zaspokojenie potrzeby wyższej ;(


A tam jedzenie, są bardziej palące potrzeby niższe z którymi mogą być problemy :P

... :P


#49 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 21:37

Potrzeby... np.? :lol: Kazdy wie o co chodzi, ale damy rade! ;)
A co do przemycania... Czytam tak wasze wypowiedzi na temat jedzenia i... Mam! Zapakowac aparat jak kanapke- w papier albo folie aluminiowa i wlozyc do sniadaniowki! :lol: W jedzeniu grzebac sobie nikt niee pozwoli! Raczej powinno przejsc. Mam taka nadzieje przynajmniej. ;) Co Wy na to?

http://www.u2-site.com/


#50 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 03 sierpnia 2009 - 21:47

jedzenie mogą kazać Ci zostawić, wtedy masz tzw. lipę.

#51 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 22:20

to już o wiele lepsza jest opcja bieliźniana moim zdaniem.

#52 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 sierpnia 2009 - 22:21

to już o wiele lepsza jest opcja bieliźniana moim zdaniem.



pamietaj o opcji B

#53 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 22:23

nie ;*
:P

#54 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 04 sierpnia 2009 - 10:39

To juz nie wiem... :(

http://www.u2-site.com/


#55 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 04 sierpnia 2009 - 14:55

Powiem wam, że zawsze są schizy i trzepanie porami przed koncertem - czy wnieść czy nie, brać, przemycać a może jednak dam sobie spokój itp. a zawsze się wnosi.

#56 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 04 sierpnia 2009 - 15:07

Nagrałbym sobie filmik - bieg po przekroczeniu bramki (oczywiście wtedy wyciągnę aparat) pod scenę. Pytanie czy po drodze mogą się jeszcze przypieprzyć o niego? (znane ziomy wymawiające "wolniej") :P
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#57 RafU2n

RafU2n

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 04 sierpnia 2009 - 16:04

Pisałem do użytkownika Youtube - u2006com z u2gigs.net - spytałem go, czy chce wnieść kamere pomimo zakazu - odpisał mi:

"We are not allowed to bring them everywhere but normally nobody cares. At least this tour I had no problems myself."

:)

#58 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 04 sierpnia 2009 - 17:48

Z tymi aparatami/kamerkami zawsze sa jazdy... miejmy nadzieje że nie będą sie czepiać :D

Ja tam będę pstrykać fotosy komórką :lol: :lol: Nie będę ryzykować wniesienia ;)
we can be heroes...just for one day

#59 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 04 sierpnia 2009 - 17:52

Ja jednak odpuszczam... Foty sprzed stadionu zrobią inni użytkownicy JF :P a jakoś umieszczanie zdjęć na Naszą Klasę jakoś mnie nie podnieca...

Poza tym chcę skupić się na przeżywaniu koncertu, a nie traceniu nerwów przy kontroli, ryzyka utraty 50 zł etc.

#60 piotrekk

piotrekk

    Użytkownik

  • Members
  • 459 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz/Breslau

Napisano 04 sierpnia 2009 - 18:00

będą jaja jak tego U2006blabla teraz przyłapią i przez naszych ochroniarzy nie będzie nic nowego na youtubie :D:D:D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych