Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrola przed stadionem?


115 replies to this topic

#101 m~p

m~p

    Użytkownik

  • Members
  • 127 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 sierpnia 2009 - 23:01

Dobrze, że przeczytałam na forum, że mówiono o nie wnoszeniu profesjonalnych aparatów.
Ja poszłam na pewniaka i zostałam trochę niemiło zaskoczona, ale dopięłam swego.

Spakowałam w plecak aparat przypominający obudową lustrzankę i na to wrzuciłam kurtkę, koszulki do flagi i poszłam do pani, która wydawała mi się sympatyczna...
A pani kazała mi odejść na bok i przeczesała mi wszystko! Kazała wyciągać każdą rzecz i otrzepywać, pokazywać i oczywiście na koniec dorwała aparat i była z siebie dumna.
Wyskoczyła z tekstem, że mam odnieść aparat, to powiedziałam jej, że hola hola, ale było mówione, że nie wnosić profesjonalnych, a to nie jest profesjonalny.
Zawołała koleżankę na naradę, koleżanka powiedziała nie wiem, zawołały kolegę - kolega wykrzywił ramiona i powiedział "No nie wiem". Aparat był oglądany z każdej strony! Zawołali kolejnych dwóch ochroniarzy a ja nadal tramboliłam, że to nie jest profesjonalny aparat.
W końcu poddali się i kazali mi iść. :rolleyes:

#102 wiolka

wiolka

    Użytkownik

  • Members
  • 142 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zamość / wołomin

Napisano 10 sierpnia 2009 - 11:11

A mnie po raz drugi nikt nie sprawdził - następnym razem zabieram kamerę

#103 natek_kwiatek

natek_kwiatek

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zDolny Śląsk

Napisano 10 sierpnia 2009 - 14:03

Byłam już do tej pory na kilku koncertach (U2, ale też i innych) i w swojej naiwności myślałam, że już nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć jeśli chodzi o zakazy wnoszenia - a jednak... zakaz wnoszenia własnego jedzenia mnie skołował. Pytałam pani ochroniarki dlaczego - nie potrafiła mi odpowiedzieć ;) Czuję, że miało to bardziej związek z telepizzą i innymi grillami wewnątrz, niż z bezpieczeństwem na stadionie ;P
Ale dzięki temu przekonałam się, że DA się przeżyć 24h o wodzie, kawie i mentosach ;)

P.S. Swoją drogą, miałam wrażenie, że ochrona tak się zaaferowała moją wodą, nakrętkami, kanapkami i tego typu pierdołami, że mogłabym przemycić w tym plecaku nawet pocisk moździerzowy i nikt by nie zauważył :P

P.S.2. Bilety też były tak sprawdzane, że wogóle... Pan tylko oderwał kuponik kontrolny i see ya. Dobra drukarka i można byłoby wejść na krzywy ryj.
Dołączona grafika

#104 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 10 sierpnia 2009 - 14:30

Mnie wciaz smieszyl ten zakaz zakretek. Kupilysmy z mama dwa picia, to pani wyjela z lodoweczki i poodkrecala nakreteczki xD "Pani mi da te zakretki..." "Przykro mi, nie mozemy..." Na szczescie jedną z przywiezionego picia przemycilam w kieszeni.
A moja zwinieta flaga byla tak wielka, że mogłam pod nią spokojnie przemycić pistolet.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#105 dochna

dochna

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szczecin

Napisano 10 sierpnia 2009 - 14:55

P.S.2. Bilety też były tak sprawdzane, że wogóle... Pan tylko oderwał kuponik kontrolny i see ya. Dobra drukarka i można byłoby wejść na krzywy ryj.


z mojego niczego nie odrywali tylko zczytywali kod i tak trafiłam że zanim pani wskoczyło to w bramce obok już dawno parę osób przeszło
plecaka mi zbytnio nie sprawdzali, więc zprowiantem nie było problemu :P
a panowie z FOSY to nawet zdjęcia robili jak ktoś z publiki poprosił, więc nie taki diabeł straszny jak go malują ;)
Im bardziej Puchatek zaglądał do środka
Tym bardziej Prosiaczka tam nie było

#106 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 10 sierpnia 2009 - 15:00

Eh szkoda ze nie wolno bylo na trybnach stac przy barierkach, pani z ochrony gonila, a mi cisnienie skakalo. Jacys dwaj faceci siedzieli na schodku przy barierkach i klocili sie, ze nie wstana. Pani z ochrony poszla po posilki i panowie wstali... xD Ale bylam wnerwiona, ze nie moglam sobie stac, ale to byla drożna droga pożarowa... Eh. Tak, akurat wybuchłby pozar w trakcie koncertu, tak... Rozumiem, ze to srodki bezpieczenstwa, ale jednak szkoda... A tak musialam prawie caly koncert przesiedzieć, no szkoda.

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#107 natek_kwiatek

natek_kwiatek

    Użytkownik

  • Members
  • 113 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zDolny Śląsk

Napisano 10 sierpnia 2009 - 15:44

A tak musialam prawie caly koncert przesiedzieć

nie rozumiem - czemu musiałaś siedzieć? też byłam na trybunach i skakaliśmy sobie z moją ekipą radośnie już od 'Breathe' (owszem, nie na schodach ani przy barierkach, tylko przy swoich miejscach, ale dawało radę :) )
Dołączona grafika

#108 louise_76

louise_76

    Użytkownik

  • Members
  • 327 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:W-wa

Napisano 10 sierpnia 2009 - 16:18

Ja też skakałam od momentu gdy pojawiło się U2, byłam w sektorze 33, ani na chwilę nie usiadłam :rolleyes: nogi same mi się trzęsły i podskakiwały...a jak usłyszałam pierwsze nuty NYD zaczęłam piszczeć i sięgnęłam po moje Wielkie Białe Prześcieradło no i wtedy to już był pełny odlot!!!!
Nigdy tego nie zapomnę niesamowite przeżycie!!!!
SUUUPER!!!!
...Blue-eyed boy and this brown-eyed girl...

#109 nu2cha

nu2cha

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 15 sierpnia 2009 - 18:34

Eh szkoda ze nie wolno bylo na trybnach stac przy barierkach, pani z ochrony gonila, a mi cisnienie skakalo. Jacys dwaj faceci siedzieli na schodku przy barierkach i klocili sie, ze nie wstana. Pani z ochrony poszla po posilki i panowie wstali... xD Ale bylam wnerwiona, ze nie moglam sobie stac, ale to byla drożna droga pożarowa... Eh. Tak, akurat wybuchłby pozar w trakcie koncertu, tak... Rozumiem, ze to srodki bezpieczenstwa, ale jednak szkoda... A tak musialam prawie caly koncert przesiedzieć, no szkoda.



o rany.. aż mi się duszno zrobiło na samą myśl. ja miałam sektor przed barierką i cały koncert przy niej przeskakałam. widać trzeba trafić na dobrodusznych ochroniarzy.. "moim" nie przeszkadzało całe szczęście ani tarasowanie "drogi pożarowej" ani pykanie fotek. (w tym miejscu serdecznie pozdrawiam te dwa przemiłe egzemplarze:)) swoją drogą, U2 gra na scenie, było nie było dla mnie :), serce aż się rwie a jakieś żółtokoszulczaste babiszcze mi każe siadać, to pacyfizm pacyfizmem ale chyba by z glana oberwała :angry: owszem, podobne historie były, ale z gośćmi co siedzieli koło mnie i z tekstem: "usiądź dziecko, bo też chcę coś widzieć!" z tym że takiemu to "jak pan chce oglądać koncert na siedząco to zapraszam do filharmonii a nie na U2" a potem gdzieś się gostek ulotnił :huh:

przy przejciu przez bramke też nie miałam komplikacji, aparacik w kanapki i heja :) ogólnie trafiłam na miłe jednostki ochraniające :) no i tekst bramkarza, jeden do drugiego "zobacz jakie koleżanka ma czyste buty, a ty co" z miejsca pozdrawiam obu :lol:

#110 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 15 sierpnia 2009 - 19:09

@ natek- no musiałam przesiedzieć, bo niestety zdrowie u mnie nie gra w 100 procentach ;)

@ nu2cha- no widzisz, a ja niestety nie natrafiłam na miłą ochronę. Juz jak pierwszy raz spojrzałam na tą panią, to coś mi się w niej nie spodobało... Potem jeszcze raz mnie wkurzyła, bo chciałam zrobić wspaniałe zdjęcie całej sceny, a pani bezceremonialnie akurat sobie wybrała ten moment, żeby mi stanąć prawie przed nosem :P
A w którym byłaś sektorze? :)

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#111 nu2cha

nu2cha

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 16 sierpnia 2009 - 12:41

sektor 26, rząd 46, miejsce 11 :)

#112 darekby

darekby

    Użytkownik

  • Members
  • 168 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Katowice

Napisano 17 sierpnia 2009 - 11:58

Ja byłem w sektorze 12 i tam też wszyscy wariowali ostro :)
http://www.imprezy.katowice.eu/
http://www.2016katowice.pl/

#113 SamLoomis

SamLoomis

    Użytkownik

  • Members
  • 27 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 18 sierpnia 2009 - 09:07

Ja nie miałem problemu z wniesieniem napojów energetycznych w puszkach, były schowane w plecaku pod bluzą - nikt nawet mi w nim nie grzebał. :D

#114 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 18 sierpnia 2009 - 10:14

Nie bylo czasu na rozczulanie sie przy jednej osobie przez "minute". :P Ja spokojnie wnioslam 2 aparaty, telefon, resztki jedzenia i inne pierdoly jak np. pilniczek do paznokci... Nie wiem skad on sie wzial w moim plecaku, ale dobra. :lol: Ochrona byla ogolnie spoko, ludzka po prostu. :)

http://www.u2-site.com/


#115 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 18 września 2009 - 13:47

hehe zawsze przed koncertem pojawia się odwieczne pytanie: brać sprzęcior czy nie, zabiorą i w depozyt pójdzie, odstać trzeba będzie swoje, czy znowu wejdzie się z marszu bez problemu...

u mnie było tak że mnie akurat nie wiskali, przeszedłem ostatniego ochroniarza i zaraz po mnie podszedł mój dużo starszy brat i jak gdyby nigdy nic zaczął otwierać plecak (w którym była kurtka a w niej aparat), ręce rozkładać na boki i inne cuda na kiju, poirytowany krzyknąłem na do niego "Co Ty k.... robisz ?! Dawaj, idziemy !!" ochroniarz spojrzał się na mnie zdezorientowany, na mojego brata a ten na mnie, poczym odsunął się z drogi bratu i tyle jeśli chodzi o sprawdzanie ludkuff :lol: :lol:
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#116 louise_76

louise_76

    Użytkownik

  • Members
  • 327 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:W-wa

Napisano 18 września 2009 - 15:28

Ja nie posiadam lustrzanek z wymiennym obiektywem, więc wniosłam swoje dwie małpki cyfrowe bez problemu,no i mam swoje pamiątki :rolleyes: nie koniecznie super jakości, ale mam!
A w plecaku oprócz prześcieradła :rolleyes: i taśmy klejącej miałam jeszcze nożyczki,małe do papieru, potrzebne były do mocowania plakatu w samochodzie :lol:
...Blue-eyed boy and this brown-eyed girl...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych