Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrola przed stadionem?


115 replies to this topic

#21 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 03 sierpnia 2009 - 17:12

a to dziala? nie grzebia wtedy?


sprawdzone na nie jednym koncercie
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#22 acry

acry

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sin city

Napisano 03 sierpnia 2009 - 17:15

Zastanawia mnie ten fenomen z zakrętkami od butelek. Czemu to ma służyć, bo żadnego racjonalnego uzasadnienia dlatego nie mogę wymyślić?

I'm a sailor peg
And I lost my leg
Climbing up the top sails
I lost my leg
I'm shipping off
To find my wooden leg!

#23 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 03 sierpnia 2009 - 17:17

Kiedyś słyszałem ze po to aby nie walnąc kogoś butelką, tym bardziej Bono jak się komuś nie spodoba. :)

#24 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 03 sierpnia 2009 - 17:18

Ale to łatwiej jest rzucić butelką niż zakrętką :D

#25 anton

anton

    .

  • Members
  • 1 310 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 03 sierpnia 2009 - 17:20

Ale butelką pełną bardziej boli niż pustą! Ot co!

#26 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 03 sierpnia 2009 - 17:20

Jak się uprzeć, to zakręconą plastikową butelką można zadać poważne obrażenia. Odkręcona jest dużo mniej niebezpieczna ;)

#27 Mr Nobody

Mr Nobody

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lubień (małopolska)

Napisano 03 sierpnia 2009 - 17:23

a to dziala? nie grzebia wtedy?

w gaciach nie powinni :D

w plecaku chyba mogą
Dołączona grafika

'Cause nothing you have that I need - I can breathe, breathe now!'

#28 anka

anka

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 17:55

Tył biletu.


Z tym, ze na tyle biletu nic konkretnego nie pisze, co mozna wnosic, czego nie, dlatego mialam nadzieje, ze pare dni przed koncertem ukaze sie jakis informator dotyczacy tegoz tematu. No szkoda, szkoda...

#29 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 18:31

ej, a kanapki? :D jeść mi się będzie chciało. :P
np. pan na open'erze powiedział mi, że 'można wnosić tylko jedzenie samodzielnie przyrządzone', więc wszystko wporzo, ale np. ta ochrona może przecież stwierdzić coś innego..:D

#30 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:14

Jak nas zaczną wpuszczać o 17 to te już chyba można wytrzymać z głodem od tego czasu :P

... :P


#31 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:21

Nie wiem czy bede miec wystarczajaco duzo odwagi na gacie, ale myslalam o czyms innym... ;)
Mianowicie chialam wlozyc aparat do jedzenia. Np. chipsy albo cos w czym sie "zanurzy" tak ze nie bedzie go widac. Chyba w chrupkach grzebac nie beda! Jak myslicie? :lol:

http://www.u2-site.com/


#32 anka

anka

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:26

Pytanie tylko, czy w chipsami itp. mozna wchodzic. To mnie wszystko przerasta.. ;)

#33 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:32

Mnie rowniez. :( Mysle ze chipsy mozna, bo...
Nimi raczej nie wyrzadzisz nikomu krzywdy. A o to chyba glownie chodzi, nie? :unsure:

http://www.u2-site.com/


#34 anka

anka

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:35

No chyba tak. Ja w swoim zyciu spotkalam sie z roznymi chimerami ze strony ochrony podczas imprez masowych, wiec nic mnie juz nie zdziwi.

#35 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:37

Z tym, ze na tyle biletu nic konkretnego nie pisze, co mozna wnosic, czego nie, dlatego mialam nadzieje, ze pare dni przed koncertem ukaze sie jakis informator dotyczacy tegoz tematu. No szkoda, szkoda...


informator? przecież nie spędzisz tam miesiąca...zabierz bilet a cała reszta nie ma znaczenia

#36 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:40

Na stronie LN można znaleźć coś takiego:

Ogólne warunki uczestnictwa w koncercie:

1. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania koncertu/imprezy bez wcześniejszego uprzedzenia.

2. Organizator nie będzie zobowiązany do żadnej rekompensaty lub odszkodowania wobec posiadacza biletu, poza zwrotem całości lub części sumy, na jaką opiewał bilet na koncert lub imprezę, która, z przyczyn niezależnych od Organizatora, została odwołana lub odbyła się jedynie w części.

3. Przypomina się posiadaczowi biletu, iż bilet nie podlega zamianie. W przypadku zmiany daty, miejsca lub istotnej zmiany w programie imprezy, posiadacz biletu może zwrócić bilet przed rozpoczęciem imprezy za zwrotem całości sumy, na jaką on opiewał. W przypadku dokonania zwrotu z powodu istotnej zmiany w programie imprezy w trakcie jej trwania, posiadacz biletu otrzyma odpowiednią część sumy, na jaką opiewał bilet. Poza wskazanymi powyżej przypadkami bilet nie podlega zamianie na inny ani zwrotowi.

4. Organizator zastrzega sobie prawo w połączeniu z wszystkimi innymi postanowieniami i dyrektywami, które będą uwidocznione na bilecie lub umieszczone na tablicy na terenie obiektu do tego, co następuje:

a). Odmówić wstępu posiadaczowi biletu w przypadkach uzasadnionych względami bezpieczeństwa.

B). Odmówić wniesienia na teren imprezy oraz użycia w trakcje imprezy aparatu fotograficznego, kamery lub innego sprzętu,nagrywającego audio-video. Osoby które będą starały się wnieść na teren koncertu aparat fotograficzny, kamerę lub innego rodzaju sprzęt nagrywający audio video, będą musiały liczyć się z koniecznością przekazania go w depozyt, którego koszt wynosi 50 PLZ.

c). W przypadkach uzasadnionych względami bezpieczeństwa żądać, aby posiadacz biletu opuścił teren imprezy i zastosować odpowiednie kroki, aby zarządzenie zostało wykonane. Dotyczy to w szczególności sytuacji, w których uczestnik imprezy zakłóca porządek publiczny, zachowuje się agresywnie lub niezgodnie z niniejszym Regulaminem.

d). Dokonać zmiany daty, miejsca lub istotnej zmiany w programie imprezy z powodów nieprzewidzianych i nieuniknionych, niezależnych od organizatora. W tej sytuacji posiadacz biletu może zwrócić bilet przed rozpoczęciem imprezy za zwrotem całości sumy, na jaką on opiewał. W przypadku dokonania zwrotu z powyższych przyczyn z powodu istotnej zmiany w programie imprezy w trakcie jej trwania, posiadacz biletu otrzyma odpowiednią część sumy, na jaką opiewał bilet.

e). Odwołać lub zrezygnować z koncertu/imprezy z przyczyn niezależnych od Organizatora bez obowiązku rekompensaty lub odszkodowania wobec posiadacza biletu, poza zwrotem całości lub części sumy, na jaką opiewał bilet na koncert lub imprezę, która się nie odbyła lub odbyła się jedynie w części.

f). Odmówić wstępu na teren imprezy posiadaczom biletów, u których stwierdzono posiadanie broni, noszących buty o metalowych zakończeniach oraz jakiekolwiek inne przedmioty mogące stanowić zagrożenie.

g). W przypadkach uzasadnionych względami bezpieczeństwa, za zgodą posiadacza biletu zamienić jego miejsce siedzące/stojące na inne. Posiadaczowi biletu zwrócona zostanie wówczas różnica w cenie, lub, w przypadku nie wyrażenia przez niego zgody na zamianę, kwota, jaką zapłacił on za bilet.

h). Posiadacze biletów mogą być narażeni na ciągłe przebywanie w strefie natężenia dźwięków mogących spowodować uszkodzenie słuchu.

i). Wnoszenie aparatów fotograficznych, sprzętu nagrywającego, wskaźników laserowych oraz alkoholu na teren imprezy jest niedozwolone.

j). Oficjalne programy i gadżety będą sprzedawane wyłączne na terenie imprezy

k). Zakupiony bilet należy traktować jako indywidualną zgodę Organizatora na wejście na koncert, która może być cofnięta w każdej chwili, z przyczyn związanych z koniecznością zachowania zasad bezpieczeństwa. Upoważnia to do otrzymania jedynie zwrotu całości lub części kwoty (ceny) wydrukowanej na bilecie, w zależności od tego czy zgodę cofnięto przed wejściem na koncert, czy w jego trakcie.

Nie może być on również używany w akcjach reklamowych i promocyjnych (w tym w konkursach lub loteriach) czy do jakichkolwiek innych celów handlowych.

Odsprzedaż lub próba odsprzedaży w cenie wyższej niż wydrukowana lub użycie w nieautoryzowanej promocji, unieważnienia bilet bez zwrotu należności poniesionych z tytułu jego zakupu.

Źródło: http://www.livenatio...customerservice

#37 anka

anka

    Użytkownik

  • Members
  • 98 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:41

O jeju chodzilo mi mniej wiecej, o ktorej zaczyna grac support, bo poki co wiem tylko, ze stadion otwarty jest od 17, jak to dokladnie wyglada z aparatami, jedzenie, picie... o to chodzi.

#38 kinia2742

kinia2742

    Użytkownik

  • Members
  • 55 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:43

może i głupie pytanie, ale nie byłam na żadnym takim większym koncercie ;)
czy ochroniarze zaglądają przeszukują tylko torby, czy że tak się wyrażę jeszcze nasze ciała, tzn wiecie.. jak to w fimach robią policjanci :P tak macają od nóg wzwyż albo odwrotnie.
sorry za pytanie :D
One love. One life.

#39 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:48

"Odmówić wniesienia na teren imprezy oraz użycia w trakcje imprezy aparatu fotograficznego, kamery lub innego sprzętu,nagrywającego audio-video. Osoby które będą starały się wnieść na teren koncertu aparat fotograficzny, kamerę lub innego rodzaju sprzęt nagrywający audio video, będą musiały liczyć się z koniecznością przekazania go w depozyt, którego koszt wynosi 50 PLZ."

Swietnie! Kto ryzykuje?

http://www.u2-site.com/


#40 Gioia

Gioia

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 sierpnia 2009 - 19:49

może i głupie pytanie, ale nie byłam na żadnym takim większym koncercie ;)
czy ochroniarze zaglądają przeszukują tylko torby, czy że tak się wyrażę jeszcze nasze ciała, tzn wiecie.. jak to w fimach robią policjanci :P tak macają od nóg wzwyż albo odwrotnie.
sorry za pytanie :D


macają ale niezbyt dokładnie.
i nie martw się w przypadku kobiet robią to kobiety, a w przypadku mężczyzn robią to mężczyźni ;)


a co do wnoszenia jedzenia i picia bez nakrętek na pewno chodzi przede wszystkim o bezpieczenstwo, ale poza tym..biznes się kręci.
Wiadomo że nie jesteśmy w stanie nosić ze sobą 10 odkręconych butelek z wodą, dlatego będziemy je kupować na miejscu a dwa lata temu mała Kropla Beskidu kosztowała 5zł ;/



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych