Skocz do zawartości


Zdjęcie

Hip-hop


166 replies to this topic

#81 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 13 grudnia 2010 - 10:08

http://www.youtube.c...h?v=KFqsNYSjXu4

ja pierdykam, to powinno być zakazane....

#82 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 grudnia 2010 - 18:23

no co można powiedzieć. niektórzy nie zmądrzeją nigdy, ryszardowi też to nie grozi. przykre :P

#83 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 13 grudnia 2010 - 19:59

Pierdzielicie za przeproszeniem.

Stary dobry Rysio był przegenialnym tekściarzem. Mam jego "Na legalu?" i to jedna z najlepszych płyt hh jakie słyszałem. To wbrew tej otoczce którą wokół niego wytworzyły media niesamowicie błyskotliwy facet. Ma niesamowity dar przekazywania uczuć, emocji i nastojów towarzyszących niepewnym swoich wyborów i zagubionych w życiu młodym ludziom - dorzucając do tego jednocześnie bardzo pozytywne przesłanie. Nie skłamie, jeżeli powiem że w wielu kwestiach mi pomógł. Nie ma wielu którzy tak trafnie potrafią przeanalizować to najbardziej "prymitywne" środowisko blokowisk.

Inna kwestia to to, jak mu później odwaliło (jednak nawet wtedy był wierny swemu środowisku i bardzo szczery), czego apogeum była ta sytuacja "wszystko na mój koszt". Przykre, prochy potwornie zlansowały mu mózg.
Ale jak go ostatnio widziałem u Wojewódzkiego to odniosłem wrażenie, że wiele spraw przemyślał i powoli już się podnosi z tego dna na które go ściągnięto - liczę na to, że powróci do swoich "korzeni" zamiast iść z prądem promującym bity o imprezach, laskach, spermie we włosach itp :P

#84 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 grudnia 2010 - 20:21

no ja calkiem niedawno czytalam z nim wywiad, ktory wydawal sie byc calkiem sensowny, ryszard mowil glownie o swojej zmianie, dojrzalosci etc, i co ? ;p

#85 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 13 grudnia 2010 - 20:30

Może był już związany kontraktem/umową czy kimśtam i musiał dokończyć to do czego się zobowiązał.
Mam nadzieję, że po cichu tworzy jednak coś solowego :)

#86 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 13 grudnia 2010 - 20:42

Pierdzielicie za przeproszeniem.



No wiadomka, że Rychu Peja swoje miejsce na panteonie polskiego HH niezaprzeczalnie ma. "Na legalu?" oraz "I nie zmienia się nic" to oczywiście klasyki, które chociaż raz warto przesłuchać.

Śmieszy mnie teraz, ta jego pseudogangsterka i zbytnie zapatrzenie w czarnych braci z west coast.

#87 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 13 grudnia 2010 - 20:43

Pierdzielicie za przeproszeniem.

Stary dobry Rysio był przegenialnym tekściarzem. Mam jego "Na legalu?" i to jedna z najlepszych płyt hh jakie słyszałem. To wbrew tej otoczce którą wokół niego wytworzyły media niesamowicie błyskotliwy facet. Ma niesamowity dar przekazywania uczuć, emocji i nastojów towarzyszących niepewnym swoich wyborów i zagubionych w życiu młodym ludziom - dorzucając do tego jednocześnie bardzo pozytywne przesłanie. Nie skłamie, jeżeli powiem że w wielu kwestiach mi pomógł. Nie ma wielu którzy tak trafnie potrafią przeanalizować to najbardziej "prymitywne" środowisko blokowisk.

Inna kwestia to to, jak mu później odwaliło (jednak nawet wtedy był wierny swemu środowisku i bardzo szczery), czego apogeum była ta sytuacja "wszystko na mój koszt". Przykre, prochy potwornie zlansowały mu mózg.
Ale jak go ostatnio widziałem u Wojewódzkiego to odniosłem wrażenie, że wiele spraw przemyślał i powoli już się podnosi z tego dna na które go ściągnięto - liczę na to, że powróci do swoich "korzeni" zamiast iść z prądem promującym bity o imprezach, laskach, spermie we włosach itp :P


Rysio jest przegenialnym tekściarzem? Łot?

Przegenialnym tekściażem to był ŚP Magik...

Smutne, że Pan Peja ma tylu fanów... Niestety świacdczy to o niskim poziomie naszego społeczeństwa...

Tak jak Max napisał - to powinno być zakazane...

@Dudzio - chcesz dobrego rapu - jest trochę płyt (pomijam Adama Ostrowskiego, który z roku na rok zaskakuje mnie coraz bardziej...) króre ukazały się przed 2000 rokiem i do nich proponuje się cofnąć...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#88 Dudzio

Dudzio

    Użytkownik

  • Members
  • 616 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Stolica

Napisano 13 grudnia 2010 - 20:57

Rysio jest przegenialnym tekściarzem? Łot?
Przegenialnym tekściażem to był ŚP Magik...

No faktycznie, skoro pan Mariusz jest świetnym hydraulikiem, to znaczy ze pan Wojtek już nim być nie może. Powodzenia.

Smutne, że Pan Peja ma tylu fanów... Niestety świacdczy to o niskim poziomie naszego społeczeństwa...

Ojej, jakie to okropne, że polskie społeczeństwo nie wpasowało się w Twoje Święte Gusta Muzyczne :( Jacy my wszyscy jesteśmy fatalni...
Podziwiam także, jak szybko rozeznałeś się w poziomie mojej inteligencji. Myślałeś o karierze wróżki?

@Dudzio - chcesz dobrego rapu - jest trochę płyt (pomijam Adama Ostrowskiego, który z roku na rok zaskakuje mnie coraz bardziej...) króre ukazały się przed 2000 rokiem i do nich proponuje się cofnąć...

Dzięki za troskę. Mam kogo słuchać.

#89 smoke

smoke

    Użytkownik

  • Members
  • 1 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łódź

Napisano 14 grudnia 2010 - 04:01

Nie będę już się wypowiadał na ten temat, bo to bez sensu...
Tak czy inaczej nie chciałem Cie urazić. Przepraszam...
12.08.2010-AWD Arena-Hannover/Germany
Never, ever, to be forgotten...
The best birthday in my life...

#90 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 25 grudnia 2010 - 16:24

podrzędny murzyn z nowojorskiej ulicy odpowiada freestylem naszemu Rychowi Pei.
Śmieszne !!!!

http://www.youtube.c...h?v=MNXpTyG_mJY

#91 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 08 stycznia 2011 - 21:53

ktos tu jest magiem

#92 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 22 lutego 2011 - 16:39

Będzie film o Paktofonice

#93 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 lutego 2011 - 13:30

Potrzebuję małego doradztwa:

Chcę sobie kupić płyte Ostrego, ale jestem niekumata w te klocki. A chce sobie kupić, bo mi się Abradabing spodobał.
Poradźcie, którą na dobry początek płytę wybrać?

#94 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 28 lutego 2011 - 17:03

Na 'pierwszy raz' polecam "Hollyłódź". Muzycznie jak i tematycznie najbardziej zbliżona do Daba, aczkolwiek trzeba mieć na uwadze fakt, iż jest to zgoła inna polityka składania rymów:)

Highlighty albumu: 'brzydki, zły i szczery', 'cokolwiek ziom', 'historia stylu', 'czarna miłość'.


Jak w sklepie nie będzie 'Hollyłodzi' to weź album z tytułem '7'.

powodzenia i czekamy na opinię.

#95 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 28 lutego 2011 - 17:35

Ja z kolei nie podpisuje sie pod rekomendacja plyty 7, jedynie pod Hollywodz (sam od niej zaczynalem, wielu moich znajomych rowniez).

I tez bylem niekumaty w te klocki : )

#96 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 28 lutego 2011 - 17:41

A jak nie będzie 'siódemki' :P to śmiało można sięgnąć po "Ja Tu Tylko Sprzątam". ;)

#97 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 28 lutego 2011 - 20:42

Dzieki chłopaki :*
Wiedziałam, że na Was mogę liczyć

#98 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 13 marca 2011 - 10:56

Tymczasem nowy krążek projektu Rycha Pei - Slums Attack, pokrył się platyną (30 tysięcy).

#99 Yasiu

Yasiu

    .

  • Members
  • 2 675 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 13 marca 2011 - 11:04

Tymczasem nowy krążek projektu Rycha Pei - Slums Attack, pokrył się platyną (30 tysięcy).


A singiel Oddałbym z Ostrowskim Adamem gościnnie bardzo przyjemny, daje radę.
Skusić się przesłuchać całość?

#100 kade

kade

    Użytkownik

  • Members
  • 2 826 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 13 marca 2011 - 20:16

Przesłuchałam, ale dopiero jakieś 2 razy - Hollyłódź
Faktycznie, inaczej, ale daje rade, chociaż pierwsze kilka kawałków z poczatku tak sobie odbierałam. A teraz jest ok. Podoba mi sie, moze troche dziwnie, bo chyba (takie mam wyobrazenie), bardziej powinno tu chodzic o rymy, to jednak bardziej mnie kręci strona czysto muzyczna.
Muszę sobie przesłuchać cos z jazz, dwa trzy, bo w sumie, to mnie trochę to wciąga :) Aż sama w szoku jestem :)
A Abradabbing bardzo mnei wciągnął. Pewnie własnie dlatego, że własnie podkłady sa świetne. Ale teksty też dają radę. I w sumie to bardzo mi odpowiada takie ironiczne bardzo rapowanie. Serio, jestem lekko zszokowana, że takie rzeczy zaczęły mi się podobać :)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych