Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pearl Jam


552 replies to this topic

#61 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 30 maja 2007 - 10:49

a co to jest? ;)


bilet zakupiony w fan clubie PJ, który zwie się Ten Club ;)


Nie, zawsze mi szkoda pieniędzy na składkę i wychodzi jak wychodzi <co ze mnie za fanka!>. Liczę na to, że nie zrobią oddzielnego sektoru na dla nich, tylko sobie poprostu wejdą z 30 min wcześniej, ulokują i uszanują ludzi nieuprzywilejowanych, którzy będą tam chcieli też przeżywać koncert (i sobie swoje odczekali)


punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia ;) bo ja mam nadzieję, że jednak będzie takie miejsce tuż przed tymi głównymi barierkami przed sceną, tak jak było w tamtym roku w Berlinie (mimo że wtedy też informowali, że nie będzie zarezerwowanego miejsca dla klubowiczów), chociaż znając naszą polską organizację koncertów może być różnie
hej, dlaczego mam nie szanować "nieuprzywilejowanych", jak piszesz?

#62 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 30 maja 2007 - 15:53

bilet zakupiony w fan clubie PJ, który zwie się Ten Club ;)
punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia ;) bo ja mam nadzieję, że jednak będzie takie miejsce tuż przed tymi głównymi barierkami przed sceną, tak jak było w tamtym roku w Berlinie (mimo że wtedy też informowali, że nie będzie zarezerwowanego miejsca dla klubowiczów), chociaż znając naszą polską organizację koncertów może być różnie
hej, dlaczego mam nie szanować "nieuprzywilejowanych", jak piszesz?


Że przy barierkach byli tylko ludzie z biletami z 10C? W Pradze to wogóle był poprostu sektor "stani u podia" i tam były fanklubowe + normalne tylko że droższe niż reszta "stani". Nie no, ale z drugiej strony to byłoby trochę nie fair ze strony organizatora, no bo na stronie live nation nie ma nigdzie nic, ze beda jacys uprzywilejowani. Człowiek kupuje bilet na płytę, stoi pod stadionem od 5 rano, a i tak nic z tego ;) Hmmm... tzn jestem ogólnie za jakimś sposobem oddzielenia paru pierwszych rzędów, żeby szczęśliwcy (tenclubowicze i ci czekający ;) ) nie zostali zgnieceni (fanki linkin park i takie tam, zresztą ja i tak się zawsze obawiam koncertów w tym kraju, coby jakimś butem nie dostać czy czymś) A co do fanklubu: jak były ploty o tym, ze jest trasa, to już sie miałam zapisywac wlasciwie, ale i tak trzeba kupic podwójny bilet, więc w moim przypadku to lipa. To, że dzień wcześniej mogłabym pojechać do Monachium też zresztą nie przeszło. Będę duża i wogóle to wtedy się pomyśli o takich wyczynach (ach... jak ja zazdroszczę szczęśliwcom, którzy zaliczyli w tamte wakacje koncerty we Włoszech).

#63 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 30 maja 2007 - 21:04

Że przy barierkach byli tylko ludzie z biletami z 10C?


to niezupełnie tak, hmm zawsze potrafiłam wszystko prosto wytłumaczyć :lol:
tuż pod sceną było kilka metrów dla 10c, następnie barierki i za nimi ci, którzy kupili bilety na płytę (czyli ci czekający od 5 rano ;) byli tylko metr od miejsca, w którym stałam ja)

Hmmm... tzn jestem ogólnie za jakimś sposobem oddzielenia paru pierwszych rzędów, żeby szczęśliwcy (tenclubowicze i ci czekający ;) ) nie zostali zgnieceni (fanki linkin park i takie tam, zresztą ja i tak się zawsze obawiam koncertów w tym kraju, coby jakimś butem nie dostać czy czymś)


no właśnie, tego się najbardziej bałam, pomijając fakt, że to był mój "pierwszy raz" z 10c, jeśli chodzi o bilety to pierwszy raz miałam być tak blisko sceny, wcześniej wybierałam zawsze "bezpieczniejsze" miejsca, dlatego gdy przeczytałam w mailu "There will not be a reserved fan club section inside the venue.", pomyślałam sobie: fajnie, zostanę zgnieciona :rolleyes: , ale okazało się, że nie było tak źle :P

A co do fanklubu: jak były ploty o tym, ze jest trasa, to już sie miałam zapisywac wlasciwie, ale i tak trzeba kupic podwójny bilet, więc w moim przypadku to lipa.


szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo tym razem miałam kłopot ze znalezieniem "osoby towarzyszącej", a i tak jeszcze do końca nie wiem, czy nie zostanę na lodzie, trochę beznadziejnie, że to środek tygodnia

#64 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 31 maja 2007 - 05:54

szkoda, że nie wiedziałam wcześniej, bo tym razem miałam kłopot ze znalezieniem "osoby towarzyszącej", a i tak jeszcze do końca nie wiem, czy nie zostanę na lodzie, trochę beznadziejnie, że to środek tygodnia


Jakbys sie dowiedziala trochę wcześniej niż w dniu koncertu, a ja mogłabym wypchnąć ojca na mój bilet to czy jest szansa odkupienia fanklubowego? <robi minę biednego pokrzywdzonego zwierzatka>

#65 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 31 maja 2007 - 12:09

Jakbys sie dowiedziala trochę wcześniej niż w dniu koncertu, a ja mogłabym wypchnąć ojca na mój bilet to czy jest szansa odkupienia fanklubowego? <robi minę biednego pokrzywdzonego zwierzatka>


ależ oczywiście; i byłoby fajnie ich zobaczyć z kimś tak samo zakręconym na ich punkcie jak ja :rolleyes:
"wypchnąć"? własnego ojca tak potraktować? :lol: ;)

#66 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 31 maja 2007 - 14:06

ależ oczywiście; i byłoby fajnie ich zobaczyć z kimś tak samo zakręconym na ich punkcie jak ja :rolleyes:
"wypchnąć"? własnego ojca tak potraktować? :lol: ;)


Tak mi się powiedziało ;) Był w Pradze, prawie że fan ;) teraz było mu kasy szkoda, najwyżej mi odda za bilet za pół roku. Ok, to ja bym się pisała :)


Się dogadać możemy później wieczorem przez jakieś gadu czy coś, ok?

#67 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 31 maja 2007 - 15:52

jeszcze niczego nie obiecuję, ale pamiętam o Tobie ;)

btw, który to będzie ich koncert, który zobaczysz?

#68 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 31 maja 2007 - 17:16

jeszcze niczego nie obiecuję, ale pamiętam o Tobie ;)

btw, który to będzie ich koncert, który zobaczysz?


Ok, ok ;)

Drugi dopiero, kiedy poprzednio grali te wypaśne koncerty w spodku miałam 10 lat i fascynowałam się muzyką, której słuchały inne dzieci w klasie :D Potem jak na złość panowie koncertowali 10 razy po stanach i o wiele dziwniejszych miejscach jak wiadomo i miałam przyjemność właśnie jesienią zobaczyć pierwszy raz. (Cholernie zależało mi, żeby zaliczyć w tym roku to Monachium jeszcze <wspominałam chyba, nie?>, ale gadki, że za młoda, że cośtam i odpuściłam)

#69 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 31 maja 2007 - 18:20

jeśli dobrze rozumiem to napisałaś, że grali koncert w Spodku?

#70 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 31 maja 2007 - 18:38

jeśli dobrze rozumiem to napisałaś, że grali koncert w Spodku?


Owszem, 15.06.2000 i 16.06.2000

http://www.sonymusic...ne/set2000.html

#71 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 31 maja 2007 - 18:44

aj kurza twarz, myślałem cały czas, że prawicie o Red Hotach :D

wąty się mnie pomyliły.

#72 Maggie

Maggie

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk, a czasem w zupełnie innym miejscu

Napisano 06 czerwca 2007 - 20:54

Bilecik mam, więc jestem już praktycznie gotowa :D A kto tak naprawdę wybiera się na koncert z szanownego towarzystwa? :)

#73 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 06 czerwca 2007 - 21:00

Ja się wybieram.

#74 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 06 czerwca 2007 - 22:19

Orientuje się ktoś czy istnieje strona z wszystkimi granymi przez PJ kawałkami - gdzie, kiedy, ile razy?
Cos takiego jak można znaleźć o U2 tutaj http://www.u2-vertig...-songnames.html

#75 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 07 czerwca 2007 - 00:25

coś takiego można znaleźć na oficjalnej stronie

http://pearljam.com/songs/songs.php

jest tam wszystko łącznie z coverami, wybierasz utwór i masz wszystkie szczegóły (i od razu można przejść do konkretnej setlisty, co też jest często przydatne)

albo tutaj http://www.theskyiscrape.com/ ------- The Setlist Archive z różnymi możliwościami wyszukiwania

#76 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 07 czerwca 2007 - 05:38

Bardzo dziękuję.

#77 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 07 czerwca 2007 - 09:14

Swoją drogą U2 mogłoby się postarać zrobić stronę godną najlepszego zespołu na świecie...

#78 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 czerwca 2007 - 09:28

Kiedyś U2.com była nagradzana za najlepszą oficjalną stronę. Dzisiaj za jej tworzenie chyba nadal jest odpowiedzialny Sebastian Clayton i chyba to trochę blokuje rozwój witryny.
Dołączona grafika

#79 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 08 czerwca 2007 - 14:14

U2.com i tak jest niezłe, w porównaniu z oficjalnymi stronami innych wykonawców ( choćby Alanis Morissette - ZERO informacji ). Swoją drogą, nie wiem czy kogoś jeszcze obchodzą oficjalne strony, skoro fani zazwyczaj tworzą 10 razy lepsze.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#80 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 09 czerwca 2007 - 22:33

8.06.2007 Lizbona

Set 1 /Interstellar Overdrive, Corduroy, Do The Evolution, World Wide Suicide, Animal, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, Severed Hand, Even Flow, Big Wave, Daughter, State Of Love And Trust, Life Wasted, Alive, Given To Fly, Why Go, Better Man, Crazy Mary, Rearviewmirror
Encore 1 Black, Rockin' In The Free World, Yellow Ledbetter

Set niezadługi <nie za długi/ nie zadługi, kurcze, niech mnie ktoś poprawi :D>, same przeboje, takie tam pewniaki festiwalowe, bo to na festiwalu jakimś było. Ja bym się cholernie cieszyła na Crazy Mary i SOLAT. Zobaczym, co dziś grają w Madrycie.
Tak wogóle to ma nie być oficjalnych bootlegów z tej trasy, głupio trochę, fajnie byłoby sobie kupić kartonik z napisem PJ 13.06.2007 Katowice, Silesia Stadium, Chorzów.
















<tu chciałam napisać jak bardzo się cieszę, ze ich usłyszę znów, ale co tam ;)>



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych