Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pearl Jam


552 replies to this topic

#81 człowiek

człowiek

    Użytkownik

  • Members
  • 372 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kielce/Kraków

Napisano 10 czerwca 2007 - 00:55

Do zobaczenia w środę 13 czerwca ;)
Won't you come back tomorrow?
Can I sleep tonight?

#82 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 czerwca 2007 - 00:59

Cholera jasna psiakrew, jak ja Wam zazdroszczę!! :angry: :angry: :angry:

:D

#83 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 12 czerwca 2007 - 19:15

Szykuje nam się pogoda jak na U Dwa, cholera ;]

#84 Maggie

Maggie

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk, a czasem w zupełnie innym miejscu

Napisano 12 czerwca 2007 - 19:43

No to do ,,zobaczenia" jutro :D Z tą pogodą to już trudno, najważniejsza jest wszak atmosfera ;)

#85 Marysieńka. love U2

Marysieńka. love U2

    Użytkownik

  • Members
  • 697 Postów
  • Skąd:wyspa skarbów

Napisano 12 czerwca 2007 - 20:13

Życzę wszystkim odlotu jutro z Pearl Jam.
:D :D

#86 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 13 czerwca 2007 - 00:41

Last.fm informuje o dodatkowym supporcie;) :

Dołączona grafika

#87 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 13 czerwca 2007 - 07:53

jakiś dżołk?
ma być Guiterez, kochani! ;pp

#88 Ariena

Ariena

    Użytkownik

  • Members
  • 723 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 13 czerwca 2007 - 18:10

Mwah. Zazdroszczę. Ojej. Łaaaa:)

#89 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 13 czerwca 2007 - 23:55

łał, było State Of Love And Trust, Whipping, Black, Indifference ach :D

Z powodu nieprzygotowania się i niechodzenia regularnie na siłownię i braku przygotowania psychicznego na utratę żeber (barierka!) i stratowanie obejrzałam wkońcu koncert z perspektywy (mimo fakin listy kolejkowej, biletu 10C i wogole). I co? I bylo k***** za****. Idę się uczyć matmy, mam coś o 8 rano poprawiać jutro. Ach, a stratę miejsca "mogę rzucić coś na scene" przeżywałyśmy z towarzyszką z Grecji, też bidna nie dała rady ;]


Edit: następnym razem jadę na koncert do Aten, nie było w tamtym roku żadnego supportu. No bo kurde zejść podczas koncertu PJ to jeszcze rozumiem :D ale cholera poświęcać swoje życie gdy śpiewa jakiś blond pajac, który myśli że jest fajny/zajebisty/piekny/swietnie spiewa.
Ach, ma ktoś coś na oparzenia słoneczne? :D

#90 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 14 czerwca 2007 - 08:17

Dziękuję za telefon panienko, naprawdę ślicznie to Jeremy zaśpiewałyście :) A jak tam występ Majki ? :D
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#91 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 14 czerwca 2007 - 08:30

Dziękuję za telefon panienko, naprawdę ślicznie to Jeremy zaśpiewałyście :) A jak tam występ Majki ? :D



Okazało się, że ma solowy recital w Tworkach dla jakiegoś oddanego fana... Sęp mu czy jakośtam...



Nie zagrali, nie zagrali Crazy Mary <zalewasielzamitakimizepodtopisasiadow>

#92 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 14 czerwca 2007 - 09:15

ja najpierw pol godziny Pearl Jam przesluchalam przez telefon z kolezanka, ktora byla na sektorach (zdziwilam sie bo jakosc byla dobra, nic mi nie przerywalo, wszystkie dzwieki dochodzily etc *_*)
a potem do znajomego ktory nie byl ani za blisko, ani za daleko glosnikow (plyta) i wysoki dosyc, az tak bardzo nawet fanow nie spiewalam
ale coz sie dzialo u mnie w pokoju, toc tak szalalam!


dodam tez, ze bilet mialam, ale zlapalo mnie koszmarne zapalenie pluc i w zadnym wypadku na koncert nie moglam sobie pozwolic :(
coz, moglam sie starac jednak o sektory, przy odrobinie szczescia wtedy mogliby mnie rodzice i lekarze puscic, ale gdy sie dowiedzieli, ze bilety na plyte to... coz... wysmiali mnie --'

#93 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 14 czerwca 2007 - 09:49

No i nie było Yellow Ledbetter'a :(

#94 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 14 czerwca 2007 - 13:23

Nie zagrali, nie zagrali Crazy Mary <zalewasielzamitakimizepodtopisasiadow>


to nie wiem, czy mam Cię doprowadzić do jeszcze większych łez, ale Crazy Mary była na oryginalnej setliście, mieli tez zagrać Ghost,Alone, Alive, RITFW, Hide Your Love Away, Soon Forget, Last Kiss, Sad i Yellow Ledbetter na zakończenie, gdyby nie musieli skończyć o 11, bez względu na godzinę, o której zaczęli

nie był to festiwal, więc oczekiwałam normalnego setu :angry:

#95 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 14 czerwca 2007 - 14:03

to nie wiem, czy mam Cię doprowadzić do jeszcze większych łez, ale Crazy Mary była na oryginalnej setliście, mieli tez zagrać Ghost,Alone, Alive, RITFW, Hide Your Love Away, Soon Forget, Last Kiss, Sad i Yellow Ledbetter na zakończenie, gdyby nie musieli skończyć o 11, bez względu na godzinę, o której zaczęli

nie był to festiwal, więc oczekiwałam normalnego setu :angry:


Wiem, wiem o tym, trzeba mieć w życiu pecha: w Pradze też oryginalna setlista była dłuższa.

A tak wogóle to się nie próbowałaś nawet skontaktować, a ja byłam taką dziewczynką w czarnej bluzce na ramiączkach ze stosownym nadrukiem siedzącą na bramce w kolejce nr 4, tam gdzie uprzywilejowani :P

#96 Maggie

Maggie

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Śląsk, a czasem w zupełnie innym miejscu

Napisano 14 czerwca 2007 - 14:15

Hej :D

Nie żałuję, że pojechałam, mimo łokcia pewnego ... pana w moim brzuchu etc. <_<

Ogólnie podobało mi się (miałam super towarzystwo ;) :D ). Mogę jedynie ponarzekać na ,,trutnie" ;) i na nagłośnienie. Najgorsze było na Comie (chyba, że na Guteriezie też, nie wiem...nie byłam), potem było troszkę lepiej, ale i tak z tego elementu nie jestem zadowolona. Mogło być lepiej pod tym względem ;)

A! I opuszczenie stadionu przez fanów Linkin Park... Dziwne ;)

Jeśli chodzi o sam występ Pearl Jamu to oczywiście nie mam zastrzeżeń ;) Niezwykle ucieszył mnie ,,Jeremy" - nie spodziewałam się, że zagrają... Brakowało mi paru kawałków, ale cóż... Od czego są następne koncerty :D

buźka!

#97 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 14 czerwca 2007 - 14:16

Brakowało mi paru kawałków, ale cóż... Od czego są następne koncerty :D
buźka!


Jestem niepełnoletnia, nie pracuję i nie mam zdolności kredytowej, to tyle ;)





Edit: to mieliśmy proszę państwa usłyszeć
Release (opener), Ghost, Alone, Alive, RITFW, Crazy Mary, Hide your love away, Soon forget, Last kiss, Sad, Yellow Ledbetter

przecież bym tam umarła chyba, a tak - niedosyt

#98 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 14 czerwca 2007 - 14:24

Wiem, wiem o tym, trzeba mieć w życiu pecha: w Pradze też oryginalna setlista była dłuższa.


nie winię zespołu, może jedynie, że zgodzili się na coś takiego, to jak zwykle fantastyczni polscy organizatorzy :angry:
bez obrazy, ale od kiedy to support gra full set i jeszcze na dodatek bisuje??? za kogo oni się uważają, a i jeszcze mnie rozbawili tym, że LP mają najlepszych fanów na świecie :P
może się komuś narażę, ale Coma była beznadziejna

generalnie było mnóstwo organizcyjnych niedociągnięć, ale usłyszałam ...we belong together..., więc i tak jestem zadowolona, no i było Indifference z tak uroczo pochrzanionym przez Eda tekstem :D

A tak wogóle to się nie próbowałaś nawet skontaktować, a ja byłam taką dziewczynką w czarnej bluzce na ramiączkach ze stosownym nadrukiem siedzącą na bramce w kolejce nr 4, tam gdzie uprzywilejowani :P


to wygląda na to, że to Ty byłaś uprzywilejowana ;) , to byo chyba wejście dla VIP-ów? ja byłam przy wejściu nr 2
nie skontaktowałąm się, bo oczywiście było ogromne zamieszanie z biletami, częściowo chyba niestety z winy fanclubu, ale częściowo polski burdel za przeproszeniem
pal licho, że nie było trochę oddzielonego miejsca dla 10c, jak w Berlinie, ale nawet nie mam na pamiątkę opaski :(

#99 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 14 czerwca 2007 - 14:29

może się komuś narażę, ale Coma była beznadziejna



na pewno nie mi:D

;)

#100 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 14 czerwca 2007 - 14:33

Bramka druga, jezus, niejasno napisałam, w sensie ze w czwartym rządku, tak około piąta osoba za tą włoszką z listą kolejkową. Ale źle kawałek pobiegłam, a potem zrobiłam błąd, bo mogłam pobiec "za" barierki po lewej stronie, a ja stanełam koło jakiś Greków od strony bramy pierwszej.


Ja wogóle miałam wrażenie że ten pajac z comy nawołuje do jeszcze większej r*****.
Wnioski: bilety powinny być droższe, supporty mniej znane, obiekt mniejszy, bo tak było mnóstwo ludzi, którzy ekhm tylko piwko i w pogo, a ja potem wytrzymać nie mogę.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych