Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pearl Jam


552 replies to this topic

#41 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 kwietnia 2007 - 09:20

Nie sądzę, że przysypialiby akurat na "One" i "WOWY" bo to jedne z nielicznych, które można usłyszeć w jakiś zetkach itp. A ludzie lubią słuchać to, co dobrze znają.


Czyli wniosek - musisz lepiej poznać ostatni album RHCP. Wtedy napewno nie zaśniesz. :rolleyes:
Dołączona grafika

#42 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 05 kwietnia 2007 - 09:34

Tak, będę słuchać od dziś do dnia koncertu Stadium Arcadium od rana do nocy i wtedy zamiast się poprostu nieźle bawić, będę mogła skomentować koncert tradycyjnym "było za-je-biś-cie" zarezerwowanym tylko dla szczególnych wydarzeń :)

Eee... to nie był topic poświęcony koncertowi PJ przypadkiem?

#43 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 kwietnia 2007 - 10:52

Jaką ideologię, co znowu?


Własnie, o co szanownemu państwu chodzi? Koleżanka Anna tylko nie doznaje koncertu Red Hotów ze Slane, w sumie się z nią zgadzam, bo koncert dobry, fajny, owszem, ale mnie też jakoś nie rusza, ani z kanapy, ani w ogóle (a przy Slane JuTowym zdarza się że trudno jest spokojnie wysiedzieć ;) ). Różnica między RedHotCziliPepersem Chorzowskim a Slane może być taka, że w Chorzowie zagrać mogą większą część Stadium Arcadium przy której autentycznie można się nieźle wynudzić, a koncert w Slane zdaje się było po Californication, a to jest szanowni koledzy zupełnie inny poziom.

One i With Or Without You jak Ania napisała są bardzo znanymi singlami, więc Ci bardziej niż mniej przypadkowi ludzie bawią się przy nich lepiej niż przy takim Electric Co. zapewne, czyli syndrom inż. Mamonia z Rejsu "lubię piosenki, które znam, bo jak mogę lubić piosenki, których nie znam?". Co to ja chciałem? A, że się zgadzam z koleżanką Anną Panną :)

Coby nie było doszczętu offtopowo, to z tym, że koncertom PiDżej nudzenia zarzucić nie można, też się zgodzę :)

#44 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 kwietnia 2007 - 11:25

Tyle, że wszystko sprowadza się do prostego stwierdzenia: coś nas kręci albo nie. Niektórych z nas pewnie nudzi muzyka klasyczna. I co zo z tego?
Dołączona grafika

#45 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 kwietnia 2007 - 11:45

Własnie, o co szanownemu państwu chodzi? w Chorzowie zagrać mogą większą część Stadium Arcadium przy której autentycznie można się nieźle wynudzić, a koncert w Slane zdaje się było po Californication, a to jest szanowni koledzy zupełnie inny poziom.


Chodzi o to, że trochy śmiszne są teksty jakoby na RHCP można było usnąć z nudów.
Uprzedzam ripostę: wiem, wiem subiektywne odczucia człeka....

Slane było po 'By the Way'. Widzę, że każdy w sumie (z przeciwników RCHP ostatnimi czasy), zarzuca 'zamulenie' na koncercie owego zespołu, bo płyta ostatnia jest kiepska. Od razu można brać poduszkę pod głowę. No, ludzie...

#46 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 kwietnia 2007 - 12:11

Chodzi o to, że trochy śmiszne są teksty jakoby na RHCP można było usnąć z nudów.


Niektórzy do dziś mi nie wierzą, że spałem na Placebo.. ;) (dobra, co innego Placki, co innego Papryczki, ale wiadomo, o co chodzi)

Slane było po 'By the Way'. Widzę, że każdy w sumie (z przeciwników RCHP ostatnimi czasy), zarzuca 'zamulenie' na koncercie owego zespołu, bo płyta ostatnia jest kiepska. Od razu można brać poduszkę pod głowę. No, ludzie...


Jeśli ich występy live po lepszych płytach mnie interesowały średnio, to logicznie po słabszej płycie, z której materiał na pewno będą grać, mogą mnie interesować jeszcze mniej. Proste.

#47 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 kwietnia 2007 - 12:35

No tak, ale koncert nie składa się wyłącznie z piosenek, pochodzących z ostatniego, kiepskiego albumu.

#48 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 05 kwietnia 2007 - 12:38

No tak, ale koncert nie składa się wyłącznie z piosenek, pochodzących z ostatniego, kiepskiego albumu.


Toż napisałem że poprzednie też mnie w outta space nie wykopywały, przyjemnie się oglądało, ale tylko przyjemnie, nie wiem czy miałbym większą ochotę jechać na ich występ w jakimkolwiek okresie twórczości, tymbardziej teraz. Uznajmy że mnie zwyczajnie RHCP nie kręcą i tyle ;)

#49 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:30

RHCP w tej chwili to po prostu, ogromna, obwoźna wiocha. Pokazywanie się tam to wstyd. Tyle mam do powiedzenia.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#50 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:34

RHCP w tej chwili to po prostu, ogromna, obwoźna wiocha. Pokazywanie się tam to wstyd. Tyle mam do powiedzenia.


Nie obrażasz niechcący przypadkiem osób, którzy nie podzielają Twojego subiektywnego, niechętnego nastawienia do tego zespołu? Mam się czuć jak jak wieśniak (żeby było jasne nie mam nic przeciwko mieszkańcom wsi)? Moim zdaniem lekko przekroczyłeś granicę dobrego smaku :rolleyes:
Dołączona grafika

#51 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:36

RHCP w tej chwili to po prostu, ogromna, obwoźna wiocha. Pokazywanie się tam to wstyd. Tyle mam do powiedzenia.

Znaj proporcje mocium Panie.
Wstyd to pokazywanie się w remizie strażackiej na disco, albo na koncercie Dody...
Płyta RHCP ostatnia wybitnym dziełem nie jest, ale nazywanie tego wiocha to przesada.
Tym bardziej że dobrze kiedyś pisałeś o One hot minute, a to dopiero zakalec był...

#52 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:38

Tym bardziej że dobrze kiedyś pisałeś o One hot minute, a to dopiero zakalec był...


One Hot Minute przy Stadium Arcadium to jak Pink Floyd przy Bayer Full. Przepraszam za wtręt. Obecnie ten zespół nie jest wart ani dyskusji, ani tłumaczeń.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#53 corso

corso

    Użytkownik

  • Members
  • 3 831 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Black Diamond Bay

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:41

One Hot Minute przy Stadium Arcadium to jak Pink Floyd przy Bayer Full. Przepraszam za wtręt. Obecnie ten zespół nie jest wart ani dyskusji, ani tłumaczeń.


Gdybyś kiedyś, w wolnej chwili wyjaśnił mi tą ogromną różnicę między ostatnią płytą a dawnymi to byłbym wdzięczny...
Naprawdę chciałbym zrozumieć.
pzdr

#54 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 05 kwietnia 2007 - 20:46

Gdybyś kiedyś, w wolnej chwili wyjaśnił mi tą ogromną różnicę między ostatnią płytą a dawnymi to byłbym wdzięczny...
Naprawdę chciałbym zrozumieć.
pzdr


Już to wyjaśniłem na hehu. Ostatnie dwie płyty to zbiory maksymalnie prostackich, wręcz debilnych poprockowych piosnek, sprawiających wrażenie stworzonych przez dzieci lub półinteligentów. Poprzednie płyty są po prostu normalne - dwie ostatnie są kompromitujące. Są czymś, co bardzo nieładnie, fakt, określa się w naszym kraju pojęciem wiochy.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#55 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 05 kwietnia 2007 - 22:24

Już to wyjaśniłem na hehu.


Wniosek Corso: najpierw odrabiamy zadanie domowe na hehu, później możemy dyskutować z Dżonym.

#56 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 06 kwietnia 2007 - 10:26

Wniosek Corso: najpierw odrabiamy zadanie domowe na hehu, później możemy dyskutować z Dżonym.


Wniosek taki, że cały czas muszę się powtarzać, a to mnie irytuje. Róbcie co Wam się podoba.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#57 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 29 maja 2007 - 20:53

Ja mam takowe zapytanie: kto i o której zjawia się pod stadionem? Jak mnie nic nie wypali, to o 7 rano powinnam być, więc jakby co, można się doczepić do sierotki :)

#58 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 29 maja 2007 - 22:19

Ja mam takowe zapytanie: kto się zjawia pod stadionem?


ja :D

a czy ktoś stąd ma 10C ticket?

#59 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 30 maja 2007 - 05:58

ja :D

a czy ktoś stąd ma 10C ticket?


Nie, zawsze mi szkoda pieniędzy na składkę i wychodzi jak wychodzi <co ze mnie za fanka!>. Liczę na to, że nie zrobią oddzielnego sektoru na dla nich, tylko sobie poprostu wejdą z 30 min wcześniej, ulokują i uszanują ludzi nieuprzywilejowanych, którzy będą tam chcieli też przeżywać koncert (i sobie swoje odczekali)

#60 Guest_Mrówa_*

Guest_Mrówa_*
  • Guests

Napisano 30 maja 2007 - 06:37

a czy ktoś stąd ma 10C ticket?


a co to jest? ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych