Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#541 Meg

Meg

    Użytkownik

  • Members
  • 541 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:faraway, so close

Napisano 29 lipca 2009 - 23:05

PS Czy ktoś może wie jak trybuny się sprzedały? Bo szkoda aby były widoczne puste miejsca.


są jeszcze do kupienia:
190zł - sektory siedzące 24, 25, 26, 27, 34, 35, 36
450zł ? sektory siedzące 24, 25, 26, 32, 33, 35
450 zł - sektor siedzący 29
825zł ? sektory siedzące 29, 31

tak to mniej więcej wygląda, bardzo prawdopodobne że takie puste niestety będą..
choc jest jeszcze kilka dni, sytuacja może się poprawic ;)

I can't say where it is 
But I know I'm going.


#542 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 29 lipca 2009 - 23:30

e tam obejrzałem cały stadion na eventimie i poza sporymi pustkami na dole sektoru 26, są tylko pojedyncze bardzo rzadkie luczki, więc nie ma się o co martwić.

#543 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 30 lipca 2009 - 07:14

e tam obejrzałem cały stadion na eventimie i poza sporymi pustkami na dole sektoru 26, są tylko pojedyncze bardzo rzadkie luczki, więc nie ma się o co martwić.


ehh chciałbym aby tak było ale te informacje ze wszystkich serwisów biletowych są tak popieprzone ze nie wiadomo komu wierzyć...szkoda ze ktoś nie ma jakiegoś znajomka w którymś z serwisów i wówczas uzyskać jakieś info uzyskać


BTW: Super stacja -> podała info o fladze U2, pewnie bedą powtórki w kolejnych serwisach :-)
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#544 Antistar

Antistar

    Użytkownik

  • Members
  • 409 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 30 lipca 2009 - 07:32

takie oto znalazlem na forum onetu



"Konfiguracja 360st. sprawi, że utworzy się flaga Japonii i spełnimy wtedy pobożne życzenia pewnego Bolka."


ma racje
dobre :))))

#545 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2009 - 08:44

Do wszystkich grafików plastyków artystów malarzy i etc! Potrzebna reklama wyskakująca migająca reklamująca naszą akcje flagową do Expressu Bydgoskiego wydania internetowego - rozmiar 400x400pixeli. Warto zamiescić dzisiejszy news o maialu z u2 com.
Oczekujemy propozycji na PM - osoba zaangażoawana życiem sercem i duzszą w zamieszczenie tej rekalmóiwki yloona z naszego forum!

#546 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 30 lipca 2009 - 10:12

Ja też uważam, że chodzi o rejestrację na potrzeby DVD. Gdyby chodziło tylko o U2.com ( jak dotychczas ) nie byłoby potrzeby nikogo informować. Możliwe są jak dla mnie dwie ewentualności - albo całe NYD z Chorzowa jako bonus track, albo materiał z Chorzowa ( flaga + wywiad ze Zbychem + inne takie ) zostanie wpleciony w bonusowy dokument o 360 Tour ( najbardziej prawdopodobne ). O DVD z całego koncertu nie ma mowy.

Fajnie by było, gdyby organizatorzy wykorzystali tę informację do promocji - na pewno hasło w rodzaju " IDŹ NA U2, I BĄDŹ NA FILMIE " wspomogłoby sprzedaż ostatnich biletów.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#547 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2009 - 10:28

oki baner z JTforums juz jest w:

http://www.express.bydgoski.pl/
http://www.moment.pl/

odswieżać :) góra strony

jak kondzio zrobi reklame statyczna to przy kazdym artykule bedzie wyskaiwała nasz flaga:)

#548 nazim

nazim

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów

Napisano 30 lipca 2009 - 10:35

Szkoda że nie ma opcji że po kliknięciu w banner otwiera nam się strona U2 flaga.

#549 yloona

yloona

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 30 lipca 2009 - 10:40

jak kondzio zrobi reklame statyczna to przy kazdym artykule bedzie wyskaiwała nasz flaga:)



czy po każdym to ja nie wiem, ale będzie bić po oczach bardziej ;)


proszę brać z nas przykład i działać w Waszych miastach!

#550 yloona

yloona

    Użytkownik

  • Members
  • 57 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 30 lipca 2009 - 10:41

Szkoda że nie ma opcji że po kliknięciu w banner otwiera nam się strona U2 flaga.


już się otwiera

#551 nazim

nazim

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów

Napisano 30 lipca 2009 - 10:55

już się otwiera

Mega szybkie działanie ;)

#552 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2009 - 11:20

Fani znów szykują flagę

Magazyn Moment wspiera projekt U2 FLAGA ? 360° (www.u2flagapl).
6 sierpnia 2009 r. grupa U2 ponownie wystąpi w Polsce (Stadion Śląski, Chorzów). Z tej okazji fani Irlandczyków, którym nie brakuje pomysłów i siły przebicia ponownie szykują wielką biało-czerwoną flagę. Po raz pierwszy pojawiła się ona podczas poprzedniego koncertu U2 w Polsce, który miał miejsce w lipcu 2005 roku. Podobnie jak wtedy, tak i tym razem zasady tego masowego happeningu są bardzo proste: TRYBUNY mają być BIAŁE, zaś PŁYTA ? CZERWONA! Każdy kto posiada bilet na trybuny powinien zabrać ze sobą coś białego (chusty, kartki papieru, ręczniki etc.), każdy kto będzie na płycie stadionu analogicznie - coś czerwonego. Akcja rozpocznie się (podobnie jak 4 lata temu) gdy zabrzmią pierwsze takty utworu ?New Year?s Day?, poświęconego Solidarności i Lechowi Wałęsie. Chusty, koszulki, kartki i inne białe i czerwone akcesoria, wzniesione nad głowami fanów sprawią, że Stadion Śląski znów stanie się olbrzymią flagą. Warto dodać, że konfiguracja okrągłej (360°) sceny oraz sektorów dla publiczności sprawiają, że tegoroczna flaga przybierze pełno-stadionowy wymiar. Każda osoba, niezależnie od zajmowanego miejsca - czy to na płycie - czy na trybunie, będzie mogła podziwiać efekt wizualny w całej jego okazałości.

Warto dodać, że tegoroczna flaga ma szansę nie tylko przejść do historii, ale i zostawić po sobie trwały (i w wysokiej jakości) ślad. Organizator akcji (Zbych) dostał bowiem maila od administratorów oficjalnej strony zespołu - U2.com. Wynika z niego, że U2 podczas sierpniowego koncertu w Chorzowie zamierza zarejestrować ten oryginalny happening. To chyba wystarczający argument na to by przyczynić się do realizacji tego niecodziennego happeningu. Dla nas na pewno...

http://www.moment.pl..._flage-336.html

#553 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 30 lipca 2009 - 11:53

Jutro w POLSKA - GLOS WIELKOPOLSKI - o fladze na 2 stronie !!!!! :D

#554 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 30 lipca 2009 - 12:46

Dobrze wiedziec. Dzieki... ;)

http://www.u2-site.com/


#555 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 30 lipca 2009 - 12:49

Zrobi ktoś skan z łaski swojej ?
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#556 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 lipca 2009 - 13:16

Jeszcze tylko kilka dni :D ale bedzie ostro :D

#557 GOYB

GOYB

    Użytkownik

  • Members
  • 46 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:opolszczyzna

Napisano 30 lipca 2009 - 14:18

Jestem pod wrażeniem.....jak media szybko zareagowały, dobra robota natręciuchy:))))) Jeszcze żeby telewizję jakoś ruszyć byłoby super:)

#558 Tyśka

Tyśka

    Użytkownik

  • Members
  • 311 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Legnica

Napisano 30 lipca 2009 - 14:23

A dawał ktoś info o fladze na gazeta.pl ? :)

#559 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 30 lipca 2009 - 14:50

A dawał ktoś info o fladze na gazeta.pl ? :)


dałam wczoraj, na razie chyba bez odzewu...

#560 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 30 lipca 2009 - 15:30

Kochani ja w GW namierzyłem takie cuś, jeśli już ktoś umieścił czy coś to sorki że dubluję ale przyznam się że nawet nie szukałem po forum tych materiałów tylko wrzuciłem na chypcika do tego właśnie topiku...jest tam też info dotyczące flagi

Dodatek do GW gdzie dla Nas szczególnie istotne są te 3 strony (sorki za jakość i za spinacze ale domowym skanerem ciężko coś wymodzić :-P ale myślę że winno być ok :->

Strona 1 Dołączona grafika

Strona 2 Dołączona grafika

Strona 3 (na zakończenie całego dodatku) Dołączona grafika


Pzdr.
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych