Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#521 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 29 lipca 2009 - 15:24

Ja juz widzę Bono, który widzi powiewające irlandzkie flagi i mówi, że duzo widzi Irlandczyków na polskim koncercie:)

masz go za idiote?
Jeśli flagi pojawią sie tylko na SBS to na pewno nie weźmie ich za Irlandczyków ;)

Ale jakby mieli nagrywać 1,5 min albo mniej, to po co mieliby sprzęt zwozić? Na u2.com pojawiały się już filmiku, jak breathe w Paryżu czy inne takie, któe nie były jakimś super sprzętem nagrywane. Więc po co mieliby pisać i prosić o telefon Zbycha dla takiego małego czegoś? U2 na ostatnich koncertach pokazało jak traktuje Polskę i Polaków, nie raz pokazywało jak wielkie wrażenie zrobiła na nich flaga, i mieliby zrobić teraz 30 sekundowy filmik? Totalny bezsens, piosenkę nagrają całą moim zdaniem na 100%, co do reszty koncertu - mam taką nadzieję.

#522 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 29 lipca 2009 - 15:54

masz go za idiote?
Jeśli flagi pojawią sie tylko na SBS to na pewno nie weźmie ich za Irlandczyków ;)

Ale jakby mieli nagrywać 1,5 min albo mniej, to po co mieliby sprzęt zwozić? Na u2.com pojawiały się już filmiku, jak breathe w Paryżu czy inne takie, któe nie były jakimś super sprzętem nagrywane. Więc po co mieliby pisać i prosić o telefon Zbycha dla takiego małego czegoś? U2 na ostatnich koncertach pokazało jak traktuje Polskę i Polaków, nie raz pokazywało jak wielkie wrażenie zrobiła na nich flaga, i mieliby zrobić teraz 30 sekundowy filmik? Totalny bezsens, piosenkę nagrają całą moim zdaniem na 100%, co do reszty koncertu - mam taką nadzieję.


poprostu chodzi o to by zrobić też krótki wywiad ze ZBYCH-em i dlatego prosili go o numer telefonu.....

#523 pike

pike

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 15:58

nie wiem czy to czytaliście

http://muzyka.onet.p...7103,newsy.html

moje rate your music / oceny płyt U2 - https://rateyourmusi...ol/strm_a/U2/1 


#524 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 29 lipca 2009 - 16:01

Słuchajcie, nie skłaniajmy się w stronę której się obawiam... Dostajemy fajny prezent (pewność "New Year's Day" + rejestracja), rower, jeszcze na niego nie wsiedliśmy, a już gdzieś z tyłu głowy marzy nam się motor.

A choćby niech to będzie filmik na U2.com, jeszcze wczoraj jakakolwiek rejestracja była w sferze marzeń...

Przecież jest pięknie!

#525 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2009 - 16:09

Wystarczy 2 minutowy film na u2.com, żeby cały świat dowiedział się gdzie jest najlepsza publika świata!

Gratuluję Zbych!

#526 acrobat

acrobat

    Użytkownik

  • Members
  • 84 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3City

Napisano 29 lipca 2009 - 16:20

Nie chę być malkontentem, ale też bym się mimo wszystko nie spodziewał czegoś większego niż wzmianka na u2.com. Oczywiście, to i tak byłoby wspaniale.
Nakręcenie materiału pod oficjalne wydawnictwo wymaga dużej ilości kamer, scenariusza, reżysera, itd. Mówiąc krótko jest sporym przedsięwzięciem. Ponieważ u nas jest tylko jeden koncert, raczej bym nie liczył na coś więcej. Nie sądzę więc, by był u nas rozstawiany "wielki sprzęt" na potrzeby flagi. Zostanie to przypuszczalnie zarejestrowane kilkoma cyfrowymi kamerami, tak żeby po prostu była dokumentacja. Widocznie U2 pluje sobie w brodę, że w 2005 roku nic nie nagrali.

#527 Fan

Fan

    Użytkownik

  • Members
  • 67 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 lipca 2009 - 16:25

WOW!!! :D

#528 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2009 - 16:27

Może nakręcą całe NYD i dorzucą jako bonus na przyszłe dvd?

EDIT: Aha już ktoś o tym wspomniał...

#529 kinia

kinia

    Użytkownik

  • Members
  • 200 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zacho-pomorskie :)

Napisano 29 lipca 2009 - 16:29

O DŻIZAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!
ale się wzruszyłam.. :D
trochę późno odczytałam tego newsa, ale wystarczająco wcześnie by popaść w stan euforiii.. :D :D :D
Dołączona grafika

#530 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 29 lipca 2009 - 16:30

nie wiem czy to czytaliście

http://muzyka.onet.p...7103,newsy.html

widzę, że nasze naciski na media mają swój odzew :) !!

#531 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 29 lipca 2009 - 17:02

Aaaa CUDOWNIE CUDOWNIE !!!! Dopiero weszłam i cóż za wspaniały news :D :D

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#532 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 17:54

Extra! Na onecie!!! :rolleyes:

http://www.u2-site.com/


#533 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 29 lipca 2009 - 18:15

Ha! :D Napisałam do Wp.Pl... i jest!!!! http://muzyka.wp.pl/...,wiadomosc.html

#534 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 18:19

Gratuluje!!! :)

http://www.u2-site.com/


#535 arrrow

arrrow

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 18:49

Przynajmniej fani będę mogli się skoncentrować tylko na powiewaniu i śpiewaniu NYD, bo U2 zapewni nam rejestrację tego wydarzenia na najlepszym poziomie:)
GRATULACJE!:D

#536 nazim

nazim

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 18:51

Przynajmniej fani będę mogli się skoncentrować tylko na powiewaniu i śpiewaniu NYD, bo U2 zapewni nam rejestrację tego wydarzenia na najlepszym poziomie:)
GRATULACJE!:D

A może doczekamy się jakiegoś małego dokumentu o fladze? Fajnie by było widzieć coś w stylu Story Of The Flag opowiedziane przez członków u2.

#537 marcin93

marcin93

    Użytkownik

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wrocław

Napisano 29 lipca 2009 - 18:58

Myślę, żę lepiej żeby Ci co chcieli nagrywać nie odpuszczali - nie wiadomo czy przypadkiem nie dostaniemy tylko 30-sto sekundowego urywka, czy całe NYD. Lepiej w tym przypadku chuchać na zimne ;)
...a oto mój fejs, flykr i elitarny lans.efę!

#538 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 29 lipca 2009 - 19:27

Gratulacje Zbychu!!! :lol: :P

Teraz trzeba się sprężyć! Co do kamer to nawet jak tymi co mają normalnie na koncercie + 2/3 szerokokątne na stadionie i rejestracja już będzie dużo lepsza niż te amatorskie. Filmik nawet krótki będzie dużą promocją i wyróżnieniem! :P A kto wie, jako bonus na DVD nie musi być na maxa super zrobiony. Kto wie może DVD nie będzie z jednego koncertu, a np. zlepek najlepszych utworów i wtedy jest szansa jak najbardziej :rolleyes:

A jak już ktoś wspominał - jakby chcieli normalnie zarejestrować to może by nic nie pisali. ;) W sumie co to dla nich kilka profesjonalnych kamer ściągnąć, jak obwozili całą Am. Poł. ze sprzętem 3D. :P


PS Czy ktoś może wie jak trybuny się sprzedały? Bo szkoda aby były widoczne puste miejsca.

#539 owczarzMT

owczarzMT

    "That's how my love goes"

  • Members
  • 1 274 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:warszawski Żo(L)iborz

Napisano 29 lipca 2009 - 21:29

Jak dla mnie sam news należy do tych z kategorii KOSMOSU !!!!!

Z drugiej strony myślę że ewentualne nagranie całego występu będzie zależało od frekwencji...jeśli będą widoczne puchy to nie ma na to szans a jeśli nie to kto wie....jeśli tłum będzie się super bawił i zdoła przysłonić konstrukcję tego koszmarku jakim jest Śląski to może być nieźle...innymi słowy: mogą rejestrować występ ale nie koniecznie muszą go oficjalnie wydać patrz ZOO-TV (Basel i Adelaide oraz Washington D.C.)
1 VIII - 3 X 1944

Dołączona grafika

#540 nazim

nazim

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 21:40

Dobrze gada!! Nalać mu ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych