Skocz do zawartości


Zdjęcie

AKCJA FLAGA pt.2


819 replies to this topic

#501 ZBYCH

ZBYCH

    Użytkownik

  • Members
  • 486 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 29 lipca 2009 - 11:40

MEDIA - slijcie gdzie mozecie

JA DZIS ZROBIE WYSYLKE DO MOJEJ BAZY, DO TEJ PORY ZAWSZE SKUTKOWALO FALA INFORMACJI na ONET / WP / CGM itd. wiec na pewno teraz nie bedzie gorzej.
W poniedzialek po 20 bede w Radiu Merkury - 20 minut o trasie, koncertach, FLADZE, zlocie itd.

IRLANDZKIE - jestem za - kto z forum/listy whatever... niech biezze... choci tylko o to by nie robic szumu medialnego bo zwykly kowalksi sie pogubi i nie wezmie NIC.

to ja dziekuje:) i apeluje zebyscie zabrali ze soba nadmiar BIALEGO/CZERWONEGO (papieru, szmatek, chustek whaterver) by dawac tym co nie beda mieli.

#502 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:42

Niech weźmie jak najwięcej osób, żeby podczas SBS zrobiło się swojsko chłopakom.
P.S. Od początku myślałem, że flaga Irlandii byłaby lepszym pomysłem niż Polska bis. ale co tam :P

Flaga Irlandii... Tez o tym myslalam, ale to raczej niewykonalne. A poza tym to koncert w Polsce! ;)
Ogolnie pomysl fajny z machaniem flaga do SBS. :) Pomysle... Moze tez zrobie albo kupie.

http://www.u2-site.com/


#503 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 29 lipca 2009 - 11:43

jaaaaaaaaki news :D
kurczę, pięknie, pięknie! :D
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! :D

do mnie jeszcze nie zdążyło dotrzeć, że to już za tydzień i że ja tam będę, a tu dodatkowo taka zabójcza informacja :D :D

A ja mam propozycję piszmy maile do Piotra Barona, żeby podczas sobotniej trójkowej listy przebojów mówił o fladze
mail: piotr.baron@polskieradio.pl

do Listy jednak proponuję słać maile na lp3@polskieradio.pl :) ale pomysł dobry! popieram! :)

#504 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 29 lipca 2009 - 11:46

do Listy jednak proponuję słać maile na lp3@polskieradio.pl :) ale pomysł dobry! popieram! :)


Posłałam :)

#505 GOYB

GOYB

    Użytkownik

  • Members
  • 46 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:opolszczyzna

Napisano 29 lipca 2009 - 11:51

Flaga Irlandii... Tez o tym myslalam, ale to raczej niewykonalne. A poza tym to koncert w Polsce! ;)
Ogolnie pomysl fajny z machaniem flaga do SBS. :) Pomysle... Moze tez zrobie albo kupie.


Moim zdaniem wszystkie siły powinny iśc w kierunku żeby akcja "flaga" naprawde się udała. Rozdrabnianie się na flagi irlandzkie itp. jakos mi się nie usmiecha. Rozumiem inicjatywę, ale to naprawde koncert w Polsce i U2 chcą nagrywac akcję z polską flagą. Ja juz widzę Bono, który widzi powiewające irlandzkie flagi i mówi, że duzo widzi Irlandczyków na polskim koncercie:)

#506 Doty

Doty

    Użytkownik

  • Members
  • 868 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 lipca 2009 - 11:52

Zbychu gratuluje!!!

No teraz to naprawde zaczynam żalować, że mnie Tam z Wami nie bedzie .
Pozdrawiam

#507 evay

evay

    an accident waiting to happen

  • Moderatorzy
  • 2 213 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Krakow

Napisano 29 lipca 2009 - 11:54

slę lekko zmodyfikowane wiadomosci sprzed paru lat.
Bombel, będę oglądać codziennie szkło!!!
czekam na Twój telefon, o!!!

ZBYC NAGRYWAJ ROZMOWĘ JEŚLI BĘDĄ DZWONIĆ :D :D :D :D :D

#508 hannahu2

hannahu2

    Użytkownik

  • Members
  • 87 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 11:55

Moim zdaniem wszystkie siły powinny iśc w kierunku żeby akcja "flaga" naprawde się udała. Rozdrabnianie się na flagi irlandzkie itp. jakos mi się nie usmiecha. Rozumiem inicjatywę, ale to naprawde koncert w Polsce i U2 chcą nagrywac akcję z polską flagą. Ja juz widzę Bono, który widzi powiewające irlandzkie flagi i mówi, że duzo widzi Irlandczyków na polskim koncercie:)

Tez prawda! Zgadzam sie z Toba w 100%! :lol: Aczkolwiek pomysl z wymachiwaniem Irlandzkimi flagami do SBS nie jest zly. ;)

http://www.u2-site.com/


#509 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 29 lipca 2009 - 11:55

Napisałam przed chwilą elaborat do onetu i wp.pl :) Oby to przyniosło jakieś efekty :)

#510 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 lipca 2009 - 12:02

aktualne info medialne do sciagniecia: tutaj

#511 syl

syl

    Użytkownik

  • Members
  • 9 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 12:16

Ja planuję kupic płachtę czerwonego materialu, pociąć na większe kawałki i rozdawać tym co nie będą przygotowani a będą chcieli brać w tym udział!
W sumie biała część widowni będzie miała latwiej bo nie ma problemu zabrac kilka kartek papieru! Czerwony kawałek materialu w sklepie nie jest drogi a za to efekt... nie musze pisać... :)

JUŻ NIE MOGĘ SIĘ TEGO DOCZEKAĆ!!!

#512 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 29 lipca 2009 - 12:32

Chyba mam spóźniony zapłon, ale tak se myślę, skoro u2.com chce nakręcić flagę, czemu nie nakręcą całego koncertu. Opłaca im się włączać kamery na te 15 minut??
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#513 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 29 lipca 2009 - 12:39

ale tu chodzi pewnie o taki krótki półtora minutowy filmik zamieszczony póżniej na u2.com tak jak to było w przypadku innych wcześniejszych koncertów....

#514 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 29 lipca 2009 - 12:41

ale tu chodzi pewnie o taki krótki półtora minutowy filmik zamieszczony póżniej na u2.com tak jak to było w przypadku innych wcześniejszych koncertów....


Eeee i robiliby raban?? A nawet jeśli, cholera, jedna z najlepszych informacji od dawna... Kiedy się okazało, że nie ma dwóch koncertów straciłem jakiekolwiek nadzieje na choćby zdawkową rejestrację. A tu proszę :) ...

#515 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 29 lipca 2009 - 12:57

o kurfa!!!!!!!!! sorrry pierwsza reakcja na niusa
słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe

#516 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 29 lipca 2009 - 13:29

ale tu chodzi pewnie o taki krótki półtora minutowy filmik zamieszczony póżniej na u2.com tak jak to było w przypadku innych wcześniejszych koncertów....

Nie no ja rozumiem że całego koncertu nie umieszczą na stronie, ale skoro już ustawi się cały sprzęt nagrywający to żadna różnica czy nagra jedną piosenkę czy wszystkie, w końcu miejsce na dysku chyba mają. A potem kto wie może jakieś fragmenty mogą przeciekać. Nie mówiąc już o wydaniu na DVD. Marzenia...
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#517 uzi

uzi

    mała podła wredna zołza

  • Members
  • 1 610 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:warszawa wilco

Napisano 29 lipca 2009 - 13:42

własnie mnie oświeciło, że te maile do Barona raczej nie mają sensu... 1.08 jest Lista wyjazdowa [z Wrocławia], więc raczej nie ma co liczyć na odczytywanie maili...
ale może ktoś z wrocławskich forowiczów wybrałby się na tę Listę? :) miło by było w ostatniej LPTrójce przed koncertem usłyszeć coś na ten temat na antenie [w dodatku z ust fanów], zamiast pozdrowień dla "mamy, taty i rodziców" czy "Kobry ze Świecia" :P

#518 wiolka

wiolka

    Użytkownik

  • Members
  • 142 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:zamość / wołomin

Napisano 29 lipca 2009 - 14:45

właśnie na esce rock mówili o fladze, co by się każdy zaopatrzył odpowiednio

#519 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 29 lipca 2009 - 15:14

Nie no ja rozumiem że całego koncertu nie umieszczą na stronie, ale skoro już ustawi się cały sprzęt nagrywający to żadna różnica czy nagra jedną piosenkę czy wszystkie, w końcu miejsce na dysku chyba mają. A potem kto wie może jakieś fragmenty mogą przeciekać. Nie mówiąc już o wydaniu na DVD. Marzenia...


zapewne chodzi o nagranie czegoś w tym stylu: http://www.youtube.c...h?v=R4XUgoth72U ,gdzie podczas NYD będzie flaga, oczywiście staram się nie umniejszać wydarzenia ale mówienie że z tego może być dvd to gruba przesada niestety.....

#520 aps

aps

    Użytkownik

  • Members
  • 304 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:sosnowiec / krakówek

Napisano 29 lipca 2009 - 15:19

co za news! tego sie nie spodziewalam :)
Dołączona grafika



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych