Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ustrzel Konika


665 replies to this topic

#581 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 23:41

http://www.allegro.p...pis_aukcji.html

spryciarz skubany :D


he he, mowilem :) niewidzialna reka wolnego rynku i pomyslowosc zawsze wygra z Ideowcami! Wezcie sie w garsc i zacznijcie zarabiac, zamiast lapac za ta lopate. Jeszcze troche i bedziecie namawiac do prac spolecznych:) Nie badzcie nieudacznikami, uczcie sie od starszych :P

#582 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 23:42

pomyslowosc zawsze wygra z Ideowcami!


Pomysłowość czy cwaniactwo w rodzaju piątej wody po kisielu?

Pozdrawiam Serdecznie,

(z tego wynika, że) nieudacznik

#583 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 25 kwietnia 2009 - 23:43

@comtrader: brak żałosnego kombinowania i pajacowania czyni człowieka nieudacznikiem? Zamilcz i odejdź.

Użytkownik Max edytował ten post 25 kwietnia 2009 - 23:43


#584 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 23:47

http://www.allegro.p...pis_aukcji.html


Gość posiadł bilet fizycznie :unsure: i jest człowiekiem biznesu - chyba się skuszę.

#585 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 26 kwietnia 2009 - 00:07

he he, mowilem :) niewidzialna reka wolnego rynku i pomyslowosc zawsze wygra z Ideowcami! Wezcie sie w garsc i zacznijcie zarabiac, zamiast lapac za ta lopate, ktora jakis baran przytoczyl Jeszcze troche i bedziecie namawiac do prac spolecznych:) Nie badzcie nieudacznikami, uczcie sie od starszych :P




gdybym nie był tu moderatorem, odpowiedziałbym jak znany tu i ówdzie mistrz ciętej riposty :)
ale mi kurcze nie wypada. szkoda.


pozdrawiam.
"fan".

Użytkownik acr edytował ten post 26 kwietnia 2009 - 00:11


#586 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 26 kwietnia 2009 - 00:11

Nie mam siły do tego gościa, absurd goni absurd... nie dziwie się że konikami zostają zawsze ludzie, którzy z rozumem mineli się wieki temu.
Nad czym mam się zastanawiać?! Napisałeś że kablowanie to słabość, jak widze że ktoś okrada PORZĄDNYCH ludzi (tak, konie to typowi nieudacznicy którzy pewnie nawet do łopaty się nie nadają) to chyba normalne jest, że wtedy na niego kabluje! A to twoje porównanie... ło ludzie!
Czy tego chcesz czy nie, w Polsce jest takie prawo. Nie możesz sprzedać biletu drożej, czy to na prawdę do ciebie nie dociera? Więc o co masz do cholery pretensje? Nie potrafisz pójść do porządnej roboty, i zarobić jak człowiek? Zresztą, to i tak jak grochem o ściane..

Nie dociera do ciebie mongole, ze nie mozna okrasc kogosc z rzeczy, ktorej nie jest wlascicielem? Nie posiadasz biletu, wiec w jaki sposob konik ciebie okrada? Otworz encyklopedie i przeczytaj definicje ZLODZIEJ. Tu masz linka: http://pl.wikipedia....g/wiki/Kradzież
Pomysl Krzysiek, ale PORZADNIE pomysl, zanim nazwiesz kogos zlodziejem :D

@comtrader: brak żałosnego kombinowania i pajacowania czyni człowieka nieudacznikiem? Zamilcz i odejdź.


Uzalanie sie, donoszenie, placz, bezsilnosc i walka z wiatrakami czyni czlowieka nieudacznikiem. "RYNEK, MA ZAWSZE RACJE" -W. BUffET

Użytkownik acr edytował ten post 26 kwietnia 2009 - 00:21


#587 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 26 kwietnia 2009 - 00:23

1. Edytuj posty.
2. Nie pisz do innych userów "mongole".
3. Warren Buffet nie zawsze ma rację.

#588 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 26 kwietnia 2009 - 00:29

Jakieś takie przeczucie mamy, że ostatnio strasznie modne jest pisanie pod innymi nickami.

#589 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 kwietnia 2009 - 00:45

Jakby co, to demaskujcie od razu.

#590 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 26 kwietnia 2009 - 00:53

Jasne. Możesz na to liczyć.

#591 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 26 kwietnia 2009 - 08:17

he he, mowilem :) niewidzialna reka wolnego rynku i pomyslowosc zawsze wygra z Ideowcami! Wezcie sie w garsc i zacznijcie zarabiac, zamiast lapac za ta lopate. Jeszcze troche i bedziecie namawiac do prac spolecznych:) Nie badzcie nieudacznikami, uczcie sie od starszych :P


w przeciwieństwie do Ciebie zarabiam
jesteś nieudacznik i kmiot
idź gnij razem z ziemniakami w swojej piwnicy i na świeże powietrze nie wychodź bo go szkoda dla Ciebie
A siedząc w tej swojej piwnicy, poczytaj trochę, może np kodeks karny, coś o sprawiedliwości.

I weź nie cytuj moich wypowiedzi ty impotencie intelektualny bo to dla mnie dyshonor.
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#592 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 26 kwietnia 2009 - 08:41

w przeciwieństwie do Ciebie zarabiam
jesteś nieudacznik i kmiot
idź gnij razem z ziemniakami w swojej piwnicy i na świeże powietrze nie wychodź bo go szkoda dla Ciebie
A siedząc w tej swojej piwnicy, poczytaj trochę, może np kodeks karny, coś o sprawiedliwości.

I weź nie cytuj moich wypowiedzi ty impotencie intelektualny bo to dla mnie dyshonor.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

#593 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 26 kwietnia 2009 - 08:42

zanim nazwiesz kogos zlodziejem :D


Gdybyś nie łamał prawa, normalny człowiek mógłby kupić bilet po normalnej cenie. Każda złotówka ponad kasową cenę biletu jest formą okradania ludzi z kasy. Kapiszi?

Rozdział XV

Wykroczenia przeciwko interesom konsumentów

Art. 132. (uchylony).

Art. 133. § 1. Kto nabywa w celu odprzedaży z zyskiem bilety wstępu na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe albo kto bilety takie sprzedaje z zyskiem,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2. Usiłowanie oraz podżeganie i pomocnictwo są karalne.



Nie wiem, czy mam Ci to po chińsku napisać żebyś zrozumiał? Do tego dochodzi podatek dochodowy, płacisz? Jak jesteś taki cwany, to idź sobie na policje i się pochwal jakie to ty "interesy" robisz, ciekawe czy cię pochwalą czy zamkną. Może wtedy do ciebie dotrze, że nie robisz interesów tylko jesteś zwykłym burakiem któremy gdyby "mamusia nie dała" albo by nie zarobił na lewo, pięniędzy by nie miał.

#594 Guest_Panna Anna_*

Guest_Panna Anna_*
  • Guests

Napisano 26 kwietnia 2009 - 08:47

Ja rozumiem, że to krucjata, ale niedobrze mi się robi, gdy co chwilę widzę "nieudacznik", "burak", "impotent intelektualny"... nieprzyjemnie się to czyta.

#595 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 26 kwietnia 2009 - 10:20

co racja to racja, Ania. nie chce wychodzic na swietego czy cos, ale 10% za 'mongola' to raczej nic w porownaniu z postem Ceasarka Forreva

#596 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 26 kwietnia 2009 - 11:12

Ja rozumiem, że to krucjata, ale niedobrze mi się robi, gdy co chwilę widzę "nieudacznik", "burak", "impotent intelektualny"... nieprzyjemnie się to czyta.


a przyjemnie się czyta jego posty ?
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#597 Jędrzej (admin)

Jędrzej (admin)

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 548 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 26 kwietnia 2009 - 14:44

a przyjemnie się czyta jego posty ?

etc.

To nie jest miejsce na prywatne krucjaty. Proszę nie odchodzić od tematu.

#598 zooshe

zooshe

    Użytkownik

  • Members
  • 768 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:WAWA

Napisano 26 kwietnia 2009 - 20:27

A propo koników to już nawet na filmwebie się ogłaszają
http://www.filmweb.pl/topic/1125134/BILETY...!!.html
"Basista umiera i idzie prosto do rock and rollowego nieba, u którego bram wita go Archanioł Gabriel. Tuż za nim widać w ożywionej rozmowie Jimiego Hendrixa, Johna Lennona, Elvisa Presleya, Janis Joplin i Keitha Moona.
Nieopodal mężczyzna w kowbojskim kapeluszu i skórzanej kurtce udziela instrukcji innym osobom. Zdumiony basista pyta archanioła: Czy, to Bono? Nie wiedziałem, że umarł. Gabriel odpowiada: Nie, to nie jest Bono. To Jezus Chrystus. Wydaje mu się tylko, że jest Bono."

#599 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 26 kwietnia 2009 - 20:28

jak nie mogą sprzedać to się brzytwy chwytają :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#600 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 26 kwietnia 2009 - 20:48

Ten skowyt to muzyka dla moich uszu.
U2



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych