Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ustrzel Konika


665 replies to this topic

#561 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 22 kwietnia 2009 - 10:41

Warto dodać, że to stary handlarz bootlegowy...

#562 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 22 kwietnia 2009 - 23:06

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ze bilety na koncerty przesladuja mnie niemal wszedzie gdzie klikne i zajrze ;)

Przegladalam przed chwila PlanetWare.com i natknelam sie na reklame strony www, przez ktora mozna sprawdzic dostepnosc biletow na U2, sprzedac oraz kupic. Sprawdzilam pobieznie z ciekawosci, chyba trzeba sie logowac.
Bezposredni link http://www.viagogo.c...CFc-T3wodhzaaGA

A ja sie pytam: Gdzie sie podzial Larry?

- Karolina

#563 m~p

m~p

    Użytkownik

  • Members
  • 127 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 23 kwietnia 2009 - 21:05

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać z pożałowania...
http://www.allegro.p...et_do_kina.html

#564 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 24 kwietnia 2009 - 15:37

Nie wiem, czy śmiać się, czy płakać z pożałowania...
http://www.allegro.p...et_do_kina.html

Plać i placz:) Wolny rynek i pomyslowosc zawsze wygra z glupimi i sztucznymi ograniczeniami (patrz metody PRL-u). Żałosne jest jak niektorzy fANI bronia tu prawa (z PRL-u) i pokazują swoją moralność i uczciwość uprawiając donosicielstwo, a jednoczesnie na innych watkach kombinuja jak tu przemycic aparat foto albo nagrac koncert nielegalnie.

#565 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 kwietnia 2009 - 15:43

przemyca się aparat czy też kamerę żeby mieć miłą pamiątkę a nie po to by przehandlować później z jakimś zyskiem, jak czynią to konie. Wplątanie wątków PRLowskich jest moim zdaniem bezsensowne.



i chyba mamy moliego po raz 3 :]

Użytkownik Max edytował ten post 24 kwietnia 2009 - 15:43


#566 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 24 kwietnia 2009 - 15:55

Plać i placz:) Wolny rynek i pomyslowosc zawsze wygra z glupimi i sztucznymi ograniczeniami (patrz metody PRL-u).


Problem misiu w tym tylko, że to ograniczenie jednak ma sens, o czym pisano tu już wielokrotnie.

Żałosne jest jak niektorzy fANI bronia tu prawa (z PRL-u) i pokazują swoją moralność i uczciwość uprawiając donosicielstwo, a jednoczesnie na innych watkach kombinuja jak tu przemycic aparat foto albo nagrac koncert nielegalnie.


Kwestia szkodliwości społecznej jednego i drugiego. A właściwie, jednego, bo nagranie koncertu da kupe radości wszystkim fanom którzy potem będą mogli sobie go posłuchac/obejrzeć i nikomu nie szkodzi. Jest różnica.


EDIT: nie, chyba to nie Moli, comtrader IP ma stołeczne.

Użytkownik acr edytował ten post 24 kwietnia 2009 - 15:56


#567 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:42

Problem misiu w tym tylko, że to ograniczenie jednak ma sens, o czym pisano tu już wielokrotnie.



Kwestia szkodliwości społecznej jednego i drugiego. A właściwie, jednego, bo nagranie koncertu da kupe radości wszystkim fanom którzy potem będą mogli sobie go posłuchac/obejrzeć i nikomu nie szkodzi. Jest różnica.
EDIT: nie, chyba to nie Moli, comtrader IP ma stołeczne.

hehe, oj macie tendencje do gumowania i szpiegowania:) A jak usprawiedliwiacie donosicielstwo? Tez wam daje kupe radosci?

Nagrywanie koncertu jest nielegalne tak samo jak sprzedaz biletow po wyzszych cenach i przynosi szkode artystom, a wy tu przeciez stajecie w obronie prawa...Popatrzcie lepiej na swoje regaly ile tam plyt pirackich i skonczcie z ta podwojna moralnoscia.

Dziwne, ze koniki zawsze potrafia kupic po kilkadziesiat biletow, a wam nawet jednego sie nie udaje:)) A moze oni maja lepsze łącza? albo znajomosci w ticketpro? :) Oj nieudacznicy przestancie biadolic i zlapcie sie za jajeczka, za 5 lat pewnie znowu bedzie U2 gralo, nastawicie sobie budzik, uzbroicie w cierpliwosc a napewno wam sie uda kupic, a tymczasem jak was nie stac, to sciagajcie dalej pirackie koncerty DVD. Musicie zaakceptowac odwieczna regule, ze KTO PIERWSZY TEN LEPSZY; i jeszcze jedna odwieczna zasada...zawsze prawie wszystkie chwyty byly, sa i beda akceptowane, oprocz jednej. KAPOWAC NIE WOLNO jak pisal Grzesiuk. Kablowanie i donoszenie jest oznaka slabosci. Pozdrawiam.
ps. albo wyprowadzcie sie na Bialorus!

#568 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 25 kwietnia 2009 - 09:53

Nagrywanie koncertu jest nielegalne tak samo jak sprzedaz biletow po wyzszych cenach i przynosi szkode artystom


bla bla bla bla...... Po pierwsze - jakbyś się orientował, to byś wiedział, że zespół nie ma nic przeciwko nagrywaniu ich koncertów pod warunkiem, że owe nagrania nie są sprzedawane. My sobie wnosimy kamerki, aparaciki, pstrykamy, nagrywamy i potem się tym cieszymy. NIE sprzedajemy. Jaśnie panie, oświeć nas jakież to szkody przynosi artystom zrobienie im zdjęcia??? :lol: :lol: Jakaś nowa rewolucja widzę :lol:
Przykre jest to, że takie "mózgi" wykupiły bilety na koncert U2... :( Wiem, jedno - nie chcę stać w ich sąsiedztwie na koncercie.

KAPOWAC NIE WOLNO jak pisal Grzesiuk. Kablowanie i donoszenie jest oznaka slabosci. Pozdrawiam.


Ocho, koleżka ma chyba jakiś uraz z dzieciństwa. Podkablowany ktoś w rodzinie? Duże nieprzyjemności były?
Zgłaszanie naruszenia regulaminu nie jest donosicielstwem. Mylisz misiek dwie rzeczy.

#569 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 25 kwietnia 2009 - 10:21

Popatrzcie lepiej na swoje regaly ile tam plyt pirackich i skonczcie z ta podwojna moralnoscia.


Dobrze radzę, aby nie stosować odpowiedzialności zbiorowej oraz aby nie patrzeć po sobie.

Dziwne, ze koniki zawsze potrafia kupic po kilkadziesiat biletow, a wam nawet jednego sie nie udaje:)) A moze oni maja lepsze łącza? albo znajomosci w ticketpro?


Tak, to jest dziwne. 4 godziny łupałem f5 przed komputerem od 00:00 i cudem, podkreślam CUDEM wyłapałem 5 biletów. Dlaczego? Przez zmasowany atak zaradnych businessmanów, szlachetnych pośredników; o 'pardon - bystrzackich kupców (ch..., że bez podatku, czysta lewizna), zwanych konikami.

Oj nieudacznicy przestancie biadolic i zlapcie sie za jajeczka, za 5 lat pewnie znowu bedzie U2 gralo, nastawicie sobie budzik, uzbroicie w cierpliwosc a napewno wam sie uda kupic.


Nie, dziękuję. Mam stałą, uczciwą pracę. Lichwiarstwo zostawiam bardziej obrotnym.

#570 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 25 kwietnia 2009 - 10:35

KAPOWAC NIE WOLNO jak pisal Grzesiuk. Kablowanie i donoszenie jest oznaka slabosci. Pozdrawiam.



Pamiętaj, jak Cię okradną to nie kapuj na policje! Jak Ci ktoś zwinie samochód, albo okradnie dom to BROŃ BOŻE nie KAPUJ! Pamiętaj, będziesz wtedy słaby, a koledzy na podwórku będą na ciebie patrzeć jak na słabeusza.. tfu!

#571 lena77

lena77

    Użytkownik

  • Members
  • 78 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 25 kwietnia 2009 - 11:22

Pamiętaj, jak Cię okradną to nie kapuj na policje! Jak Ci ktoś zwinie samochód, albo okradnie dom to BROŃ BOŻE nie KAPUJ! Pamiętaj, będziesz wtedy słaby, a koledzy na podwórku będą na ciebie patrzeć jak na słabeusza.. tfu!


Całkowicie popieram stanowisko Kolegi! Daj się okraść, niech cię skopią, a ty sobie to tłumacz tym, że wszystkie chwyty są dozwolone!

#572 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 25 kwietnia 2009 - 11:54

Mam taką znajomą, której przypominałem o koncercie i sprzedaży biletów. Ruszyła sprzedaż a ona po prostu zapomniała. To jej mówię żeby poczekać bo coś się jeszcze pojawi i żeby broń Boże nie dokarmiała koni. :P Tak jak myślałem, rzucili kolejną partię więc wspaniałomyślnie zakupiłem bilet . Tymczasem ona zapłaciła 2 razy tyle u koniokrada. Konie były, są i niestety będą... :mellow:

#573 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 25 kwietnia 2009 - 12:00

Tak, to jest dziwne. 4 godziny łupałem f5 przed komputerem od 00:00 i cudem, podkreślam CUDEM wyłapałem 5 biletów. Dlaczego? Przez zmasowany atak zaradnych businessmanów, szlachetnych pośredników; o 'pardon - bystrzackich kupców (ch..., że bez podatku, czysta lewizna), zwanych konikami.
Nie, dziękuję. Mam stałą, uczciwą pracę. Lichwiarstwo zostawiam bardziej obrotnym.


To poco lupales? :D , ja nie lupalem tylko czekalem i automatycznie wskoczylem do panelu sprzedazy, bylo czytac uwaznie a nie lupac:) Poza tym, skad wiesz, ze to koniki? Masz dostep do takich danych? W calej Europie bilety wyprzedaly sie duzo szybciej niz w PL, wszystkie! tez Koniki?


bla bla bla bla...... Po pierwsze - jakbyś się orientował, to byś wiedział, że zespół nie ma nic przeciwko nagrywaniu ich koncertów pod warunkiem, że owe nagrania nie są sprzedawane. My sobie wnosimy kamerki, aparaciki, pstrykamy, nagrywamy i potem się tym cieszymy. NIE sprzedajemy. Jaśnie panie, oświeć nas jakież to szkody przynosi artystom zrobienie im zdjęcia??? :lol: :lol: Jakaś nowa rewolucja widzę :lol:

Jezdze na koncerty i wiem, ze organizator przewaznie zabrania robienia zdiec i rejestrowania koncertu, a ochrona pilnuje tego, zwracajac uwage, zabierajac baterie lub wypraszajac z koncertu. Zapytaj organizatora, niech cie oswieci, ja nie wiem czemu...ba! chcialbym tak samo jak ty nagrywac i pstrykac, legalnie!

Zgłaszanie naruszenia regulaminu nie jest donosicielstwem. Mylisz misiek dwie rzeczy.

daj mi zrodlo tego regulaminu misiu, bo na Eventim.pl nie moge znalezc tego, ze nie wolno odsprzedawac biletu po cenie nominalnej, a Allegro usuwa wlasnie takie aukcje.

Pamiętaj, jak Cię okradną to nie kapuj na policje! Jak Ci ktoś zwinie samochód, albo okradnie dom to BROŃ BOŻE nie KAPUJ! Pamiętaj, będziesz wtedy słaby, a koledzy na podwórku będą na ciebie patrzeć jak na słabeusza.. tfu!

A ktos cie okradl? Zaplaciles za towar? Ja bym to raczej porownal do baby w kolejce w sklepie, ktora wykupila ostatni bochenek chleba, a ty chcesz w zlosci doniesc na nia Psom :) Zastanow sie :)

ps. Nie jestem konikiem, ale ziemniaki w piwnicy mi gnija jak czytam to co niektorzy tu wypisuja, niedlugo bedziecie na stosie palic niewinnych ludzi....

#574 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 kwietnia 2009 - 12:02

Musicie zaakceptowac odwieczna regule, ze KTO PIERWSZY TEN LEPSZY

Sępy wespół z hienami kierują się tą zasadą wypatrując padłego bawołu.

#575 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 25 kwietnia 2009 - 12:24

Nie mam siły do tego gościa, absurd goni absurd... nie dziwie się że konikami zostają zawsze ludzie, którzy z rozumem mineli się wieki temu.

A ktos cie okradl? Zaplaciles za towar? Ja bym to raczej porownal do baby w kolejce w sklepie, ktora wykupila ostatni bochenek chleba, a ty chcesz w zlosci doniesc na nia Psom :) Zastanow sie :)



Nad czym mam się zastanawiać?! Napisałeś że kablowanie to słabość, jak widze że ktoś okrada PORZĄDNYCH ludzi (tak, konie to typowi nieudacznicy którzy pewnie nawet do łopaty się nie nadają) to chyba normalne jest, że wtedy na niego kabluje! A to twoje porównanie... ło ludzie!
Czy tego chcesz czy nie, w Polsce jest takie prawo. Nie możesz sprzedać biletu drożej, czy to na prawdę do ciebie nie dociera? Więc o co masz do cholery pretensje? Nie potrafisz pójść do porządnej roboty, i zarobić jak człowiek? Zresztą, to i tak jak grochem o ściane..

#576 jackseg1

jackseg1

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Dublin

Napisano 25 kwietnia 2009 - 16:00

hehe, oj macie tendencje do gumowania i szpiegowania:) A jak usprawiedliwiacie donosicielstwo? Tez wam daje kupe radosci?

Nagrywanie koncertu jest nielegalne tak samo jak sprzedaz biletow po wyzszych cenach i przynosi szkode artystom, a wy tu przeciez stajecie w obronie prawa...Popatrzcie lepiej na swoje regaly ile tam plyt pirackich i skonczcie z ta podwojna moralnoscia.

Dziwne, ze koniki zawsze potrafia kupic po kilkadziesiat biletow, a wam nawet jednego sie nie udaje:)) A moze oni maja lepsze łącza? albo znajomosci w ticketpro? :) Oj nieudacznicy przestancie biadolic i zlapcie sie za jajeczka, za 5 lat pewnie znowu bedzie U2 gralo, nastawicie sobie budzik, uzbroicie w cierpliwosc a napewno wam sie uda kupic, a tymczasem jak was nie stac, to sciagajcie dalej pirackie koncerty DVD. Musicie zaakceptowac odwieczna regule, ze KTO PIERWSZY TEN LEPSZY; i jeszcze jedna odwieczna zasada...zawsze prawie wszystkie chwyty byly, sa i beda akceptowane, oprocz jednej. KAPOWAC NIE WOLNO jak pisal Grzesiuk. Kablowanie i donoszenie jest oznaka slabosci. Pozdrawiam.
ps. albo wyprowadzcie sie na Bialorus!


Bardzo podpisuję sie pod powyzszym stwierdzeniem.

Ten wątek przechodzi już granice śmiesznosci nic przy tym nie zmieniając. Dzięki Gumtree.pl bilety mozna kupowac i sprzedawac bez najmniejszych problemów. Zapchane łącza to wynik ogromnego zainterswania, a odsprzedawane bilety stanowią bardzo niewielką cześć. Na 70 000- 80 000 biletów ile jest odsprzedawanych po zawyżonych cenach?  1% ?

Krucjata niewarta zachodu, chyba że ktos czerpie przyjemność z bycia strażnikiem moralnosc.

#577 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 25 kwietnia 2009 - 18:33

1%? Kolega raczy żartować...

#578 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 25 kwietnia 2009 - 18:44

http://www.allegro.p...pis_aukcji.html

spryciarz skubany :D
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#579 Fledge

Fledge

    Admin

  • Members
  • 1 019 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznan

Napisano 25 kwietnia 2009 - 18:44

Nagrywanie koncertu jest nielegalne tak samo jak sprzedaz biletow po wyzszych cenach i przynosi szkode artystom


Eee tam, sprawa jest prosta - jak ktoś sra na moim podwórku, to dostaje lufę :)
Uważam, że sprzedaż biletów przynosi szkodę fanom U2, wiec zgłaszam. I tyle, nic ponad to.

Niech każdy zadba o własne podwórko, to będzie dobrze.
U2

#580 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 25 kwietnia 2009 - 19:17

Nagrywanie koncertu jest nielegalne


ale zespół na to pozwala, sam zachęcał kiedyś do tworzenia amatorskich nagrań.
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych