Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ustrzel Konika


665 replies to this topic

#661 maxpio

maxpio

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 29 lipca 2009 - 21:04

a niestety problem w tym że bilety na spektakle które się juz odbyły można sprzedać po każdej cenie...
Ja osobiście sam się brawie naciołem na to, tylko na jakieś z podobnych aukcji był link do biletów na czeskie allegro oczywiscie po cenie 300 zł za płytę i zapaliła mi się czerwona lampka :)
No cóż. Interesuje się muzyką U2

#662 Pyza U2

Pyza U2

    Użytkownik

  • Members
  • 932 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Meseritz

Napisano 30 lipca 2009 - 18:40

Tak sobie zajrzałem na Allegro, a tam 5 stron z biletami na koncert U2, oj coś mi się zdaje że wielu "uczciwych allegrowych sprzedawców" zostanie z bilecikami :)
''Beautiful Country Beautiful Day'' - Bono 5.07 2005 !

#663 Wetlińska

Wetlińska

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Mielec

Napisano 02 sierpnia 2009 - 00:23

http://allegro.pl/it...lyte_wa_wa.html

Bilet na płytę, a "całkowity koszt dostarczenia biletu wynosi 330 PLN"

#664 KrzysiekD

KrzysiekD

    Użytkownik

  • Members
  • 25 Postów
  • Skąd:Opole

Napisano 03 sierpnia 2009 - 20:04

mam pytanie gdzies juz bylo pisane mam 2 bilety na plyte jeden odebrany w Gdansku drugi we wroclawiu i sa takie same zakuposen w eventim maja hologramy nie s anaderwane tylko jeden zostal wydrukowany w marcu 20 ge a drugi 24 tego i ten wczesniejszy jest odrobine bledszy ale nr i inne sa wtym samym miejscu ........... czy mozna w jakis inny sposob sprawdzic ich oryginalnosc to wina drukarki ??????????? :mellow:

#665 YtseMan

YtseMan

    Użytkownik

  • Members
  • 76 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Jaworzno

Napisano 03 sierpnia 2009 - 22:26

mam pytanie gdzies juz bylo pisane mam 2 bilety na plyte jeden odebrany w Gdansku drugi we wroclawiu i sa takie same zakuposen w eventim maja hologramy nie s anaderwane tylko jeden zostal wydrukowany w marcu 20 ge a drugi 24 tego i ten wczesniejszy jest odrobine bledszy ale nr i inne sa wtym samym miejscu ........... czy mozna w jakis inny sposob sprawdzic ich oryginalnosc to wina drukarki ??????????? :mellow:

Chłopie wyluzuj... Jakie kurde znaczenie ma jakość druku??????!!!!! Jeśli ma hologram i kod kreskowy, to czym się przejmujesz... Pomyśl, to naprawdę nie boli. :angry:

#666 One_U2 - fan 30

One_U2 - fan 30

    FLY

  • Members
  • 867 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 19 stycznia 2017 - 21:44

Konie bydlaki już sprzedają bileciki  :angry:

https://www.olx.pl/o...html#61cef3624c





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych