Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ustrzel Konika


665 replies to this topic

#641 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 22 czerwca 2009 - 16:31

Witamy,

Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro:

Bilet na U2 po dobrej cenie (668192785)

Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone.

Powodem usunięcia przedmiotu był brak informacji o wysokości ceny nominalnej biletu lub ustaleniu ceny Kup Teraz! wyższej od ceny nominalnej biletu. Bilet nie może być oferowany jako gratis.

W świetle art. 133 § 1 Kodeksu Wykroczeń (Kto nabywa w celu odsprzedaży z zyskiem bilety na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe albo kto bilety takie sprzedaje z zyskiem podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny) i mając na uwadze zagrożenia związane z możliwością nieumyślnego naruszenia prawa przez Sprzedających, zdecydowaliśmy się ograniczyć formy sprzedaży ważnych biletów do Tylko Kup Teraz! (bez licytacji). Ponadto Sprzedający zobowiązany jest do wyraźnego umieszczenia w opisie przedmiotu informacji o wysokości ceny nominalnej biletu. Cena Kup Teraz! nie może być wyższa od ceny nominalnej biletu.

Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w Programie Współpraca w Ochronie Praw. Chcielibyśmy kontynuować współpracę z Tobą, ale ponowne wystawienie tego typu towaru lub inne naruszenie zasad może spowodować trwałe zawieszenie dostępu do Allegro (więcej informacji).


lol :D
zapomniałem o czymś
Dołączona grafika
Max Biaggi Ceasar Trade List

#642 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 28 czerwca 2009 - 19:47

Tak sobie myślę... Powiedzmy, że mam trochę kasy i chce się pobawić. Kupuję na allegro bilet za 190 zł, jest dopisane, że koszty przesyłki to (o zgrozo) 190zł i dla picu dopisane, że to przesyłka kurierem super-deluxe. Czy istnieje szansa, żebym na drodze sądowej a może polubownie wydębił od kogoś takiego bilet w cenie nominalnej + przesyłka np. za 9 zł? Klikając kup teraz akceptuję również warunki wysyłki??

Albo lepiej, żądam żeby ktoś taki dotrzymał umowy i przesłał mi to za 190zł kurierem... (z zaznaczeniem, że co do grosza ma być przeznaczone na oferowaną opcję przesyłki).

Od dłuższego czasu się nad tym zastanawiam.

Oczywiście są to dywagacje czysto teoretyczne.

#643 Koziol

Koziol

    Użytkownik

  • Members
  • 375 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 30 czerwca 2009 - 09:43

Tak sobie myślę... Powiedzmy, że mam trochę kasy i chce się pobawić. Kupuję na allegro bilet za 190 zł, jest dopisane, że koszty przesyłki to (o zgrozo) 190zł i dla picu dopisane, że to przesyłka kurierem super-deluxe. Czy istnieje szansa, żebym na drodze sądowej a może polubownie wydębił od kogoś takiego bilet w cenie nominalnej + przesyłka np. za 9 zł? Klikając kup teraz akceptuję również warunki wysyłki??

Albo lepiej, żądam żeby ktoś taki dotrzymał umowy i przesłał mi to za 190zł kurierem... (z zaznaczeniem, że co do grosza ma być przeznaczone na oferowaną opcję przesyłki).

Od dłuższego czasu się nad tym zastanawiam.

Oczywiście są to dywagacje czysto teoretyczne.



Jezeli gosc twierdi ze koszt wysylki to 190 zl to ja bym poprosil o rachunek z tej firmy kurierskiej :) zaplace te 190 za przesylke ale firmie kurierskiej a nie koniowi

#644 maxpio

maxpio

    Użytkownik

  • Members
  • 92 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 19 lipca 2009 - 13:44

wystarczy wejść do tematu o sprzedazy biletów na forum a koników jest pełno, czemu te posty nie są usywane i nie pojawiają się BANy ?
No cóż. Interesuje się muzyką U2

#645 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 19 lipca 2009 - 13:45

Posty są usuwane i goście dostają bany.

#646 pietia01

pietia01

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 22 lipca 2009 - 00:06

hehe widze ze juz chwytaja wszystkich mozliwych kanalow do sprzedazy biletow :

LINK do forum onet.pl

oczywiscie od razu odpisalem jak nalezy :P

#647 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 25 lipca 2009 - 11:52

hehehe, i jak tam? dalej walczycie z wolnym rynkiem??? Cos slabo wam idzie, zobaczcie ile bilecikow na Allegro jest do kupienia, czemu nie kablujecie??? Donosic! Pozdrawiam i do zobaczenia na koncercie, mam nadzieje, ze juz macie bilety? :rolleyes:

#648 Bremo

Bremo

    Kaka demona

  • Members
  • 1 816 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ancient Place

Napisano 25 lipca 2009 - 11:58

hehehe, i jak tam? dalej walczycie z wolnym rynkiem??? Cos slabo wam idzie, zobaczcie ile bilecikow na Allegro jest do kupienia, czemu nie kablujecie??? Donosic! Pozdrawiam i do zobaczenia na koncercie, mam nadzieje, ze juz macie bilety? :rolleyes:


omg zamknij się. Tak, wszyscy mamy bilety, kupione w cenie nominalnej. Wolny rynek też ma swoje zasady wyobraź sobie, handel narkotykami, niewolnikami i organami ludzkimi też popierasz? Kup sobie mózg, nie mam siły na takich jak ty.
Donosić i kablować to może szuja, my zgłaszamy nieuczciwość. Spadaj kretynie.

#649 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 25 lipca 2009 - 12:12

omg zamknij się. Tak, wszyscy mamy bilety, kupione w cenie nominalnej. Wolny rynek też ma swoje zasady wyobraź sobie, handel narkotykami, niewolnikami i organami ludzkimi też popierasz? Kup sobie mózg, nie mam siły na takich jak ty.
Donosić i kablować to może szuja, my zgłaszamy nieuczciwość. Spadaj kretynie.

Ja na szczescie mam mozg, ktory uzywam i nie podporzadkowuje sie kretynskim przepisom z PRLu, bierz przyklad z demokratycznych krajow i przestan bredzic. Juz pisalem duzo wyzej, ze powinna istniec mozliwosc zakupu biletu przez osoby, ktore nie zdazyly go kupic, ale maja pieniadze zeby zaplacic wiecej, a metoda "kto pierwszy ten lepszy" dobra jest dla studentow, harcerzy i golasow.

#650 Witas

Witas

    Użytkownik

  • Members
  • 7 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2009 - 12:14

A dla ciebie dobra jest metoda "zamknij dupę".

#651 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 25 lipca 2009 - 12:16

Komtrejder, mimo wszystko podziwiamy, że Ci się tak chce wchodzić i pisać ciągle to samo...

Dołączona grafika

#652 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 25 lipca 2009 - 12:18

Nie można dać temu komuś bana? Przecież to zwykły troll udzielający się tylko w tym temacie. Widać musi sobie ulżyć dlatego, że nie może sprzedać biletów bo są dostępne za normalną cenę w eventimie.

#653 comtrader

comtrader

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 25 lipca 2009 - 20:51

hehe, nie przesadzajcie bo dawno mnie tu nie bylo :rolleyes: Bileciki udalo mi sie kupic i to 6szt! dla calej rodziny, ale na vertigo tour nie zdazylem kupic i bez pomocy konikow nie obejrzal bym koncertu z plyty, a tak dzieki nim udalo mi sie i za to im dziekuje i pozdrawiam!
ps. bana za co??? za kulturalna wymiane pogladow? naprawde przesadzacie z tym PRL-em.....

#654 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2009 - 20:57

Koles, sluchaj. wydaje mi sie, ze glupio by bylo brac przyklad z tych demokratycznych krajow (ha, w koncu zachod!), gdzie czasami nawet odsprzedawanie biletow na koncerty i imprezy sportowe po NOMINALNEJ cenie jest zabronione :rolleyes:

Bardzo sie ciesze, ze dobroduszne konie laskawie pozwolily ci (za oczywiscie pewna doplata) obejrzec koncert na vertigo tour.

#655 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 25 lipca 2009 - 20:57

Gdyby nie koniki to kupiłbyś bilet spokojnie...i to po normalnej cenie.

#656 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 25 lipca 2009 - 20:59

nie karmcie już trolla, please

#657 upsss

upsss

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów

Napisano 29 lipca 2009 - 10:28

http://www.allegro.p...nu_stojace.html a czy na takiego cwaniaka jest sposob? Jak sie dokladnie nie przeczyta to niezle sie mozna naciac i jak widac juz ktos sie nacial.

#658 aphasia83

aphasia83

    Użytkownik

  • Members
  • 179 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Goczałkowice-Zdrój

Napisano 29 lipca 2009 - 20:08

http://www.allegro.p...nu_stojace.html a czy na takiego cwaniaka jest sposob? Jak sie dokladnie nie przeczyta to niezle sie mozna naciac i jak widac juz ktos sie nacial.



O kurde-toż to szok! Stary bilet na koncert,który się już odbył <ściana>przecież to jest (i tu następują niecenzuralne słowa)-takie coś trzeba tępić!!!!!
"I must be an acrobat to talk like this and act like that"

Dołączona grafika

#659 Mirbalman

Mirbalman

    Pan Tamburyn

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2009 - 20:10

O kurde-toż to szok! Stary bilet na koncert,który się już odbył <ściana>przecież to jest (i tu następują niecenzuralne słowa)-takie coś trzeba tępić!!!!!

o coorvah że tak powiem. WSZYTSKIEGO bym się spodziewał :blink:

A użytkownik po opiniach widać, że zaufany...szok

#660 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 29 lipca 2009 - 20:34

Lista kupna : m.in. "mk prawnik" ^_^

Na dodatek słowo "odbył" jest napisane mniejszą czcionką niż pozostały tekst...



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych