Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z Trójmiasta i okolic do Chorzowa


174 replies to this topic

#101 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Napisano 10 czerwca 2009 - 19:20

Witam
Ogłaszam, że wpłynęły wszystkie zaliczki. Nie mam jeszcze od wszystkich numerów kontaktowych, więc kto się jeszcze nie pokwapił z nr telefonu to proszę się ruszyć ;)


No to mamy Wesoły Autobus skompletowany i jesteśmy one step closer :D Pozdrawiam

#102 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 16 czerwca 2009 - 15:10

Oficjalnie ogłaszam iż nasz autokar jest już zapełniony w 100% :)

#103 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 18 czerwca 2009 - 12:16

no to teraz możemy ustalić o której wyjeżdżamy, bo rozumiem, że to od nas zależy. Moim zdaniem najfajniej byłoby jakbyśmy na miejscu byli pomiędzy 8 a 9 , ktos tu kiedyś pisał o 10 ale to zdecydowanie za późno:P

#104 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 19 czerwca 2009 - 14:07

Godzina wyjazdu ustalona jest na 23:30 i jeszcze trzy miesiące temu kiedy zaczynałem organizować nasz wyjazd wszyscy zgodzili się, że przyjazd na 10 będzie ok.
Nie uważam aby był sens stania pod bramą od 8 rano. W 2005 roku byłem na miejscu około 10 rano i pod bramami stały tylko małe grupki ludzi, a ludzie na płycie tak naprawdę zebrali się dopiero podczas występu The Killers. Tym bardziej więc nie uważam za sensowne kwitnięcie pod bramą cały dzień, a wejście na stadion jest zdaje się od 17 czy 18.

#105 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 19 czerwca 2009 - 16:05

A miejsce wyjazdu ? o tym jeszcze chyba nie było mowy, albo coś mi umknęło ^_^ Przyjazd na 10 pasuje, ale co do wyjazdu -jadąc w zeszłym roku na koncert do chorzowa, wyjeżdżałam autokarem z gdańska o 23 , a na miejscu byliśmy po 11 ...

#106 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 19 czerwca 2009 - 21:21

Godzina wyjazdu ustalona jest na 23:30 i jeszcze trzy miesiące temu kiedy zaczynałem organizować nasz wyjazd wszyscy zgodzili się, że przyjazd na 10 będzie ok.
Nie uważam aby był sens stania pod bramą od 8 rano. W 2005 roku byłem na miejscu około 10 rano i pod bramami stały tylko małe grupki ludzi, a ludzie na płycie tak naprawdę zebrali się dopiero podczas występu The Killers. Tym bardziej więc nie uważam za sensowne kwitnięcie pod bramą cały dzień, a wejście na stadion jest zdaje się od 17 czy 18.


przejrzałam i nie zauważyłam żebyśmy jakoś wspólnie ustalili godzinę wyjazdu na 23.30, o 10 to ty napisałeś w jednym poście i sądziłam że to będzie ustalone zgodnie z wolą większości po zaklepaniu autokaru, a nie tak jak Ty uważasz, że ma sens...sorry jeżeli jestem nieprzyjemna ale mnie troche ton tego posta z równowagi wyprowadził, bo uważam że to jest nie fair że ustaliłeś godzine z przwoźnikiem nie przeprowadzając żadnych konsultacji z nami (a przejrzałam wątek i nie było ani jednego pytania z twojej strony na ten temat do nas)

a co do zbierania się na płycie to ci co chcieli byc pod sceną (a ja chce tak jak więszkszość tutaj) na pewno nie wchodzili na płyte jak the Killers zaczynało grać

na pewno zeszłym razem wyjeżdzaliśmy dużo wcześniej niż o 23.30 a bylismy po 9, wiec NIE SĄDZE ze wyjeżdżajac o tej godzinie nawet gdyby się to udało punktualnie (a nigdy sie nie udaje) trafimy tam na 10

no to tyle chciałam powiedzieć :)

#107 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Napisano 19 czerwca 2009 - 22:47

Również ie pamiętam, abyśmy wspólnie ustalali godzinę wyjazdu na 23:30. Myślę, że to trochę za późno. 21:00 byłaby chyba najbardziej odpowiednia. Natomiast miejsce odjazdu to chyba okolice dworca w Gdańsku Gł. byłyby najbardziej dogodnym dla wszystkich miejscem.

#108 smoli

smoli

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 21 czerwca 2009 - 20:55

Witam.
Co do godziny odjazdu, to się dopasuję. Raczej nie na moje siły jest stanie pod bramą cały dzień, więc i tak zdążę ;)
A jeśli chodzi o miejsca wyjazdu to mogłoby być ich kilka bez problemu, w zależności od zapotrzebowania.
Wiadomo, że każdy chciałby mieć jak najbliżej (zwłaszcza po koncercie). Chyba nie będzie problemu jeśli autokar zacznie od punktu 'A' i zbierze po drodze wszystkich?? Myślę, że można ustalić kilka głównych startów... oczywiście to tylko taka drobna sugestia ;)
Pzdr. dla wszystkich.

#109 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 21 czerwca 2009 - 21:12

problem polega na tym, że ten autokar to właśnie miał być po to, żeby tam stać cały dzień pod bramą ;/

#110 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:13

Oleńka nie ma się co denerwować. Nie chciałem nikogo urazić, jeśli tak się stało to przepraszam.
Jeśli chodzi o godzinę wyjazdu to sama proponowałaś około 23. wydaje mi sie ze wyjazd zebysmy zdazyli na 9 rano powienien byc ok 23 dnia wczesniejszego

Jeśli chodzi o godzinę przyjazdu to nikt nie zaprotestował kiedy proponowałem 9-10, uznałem więc, że będzie ok. Godzina wyjazdu jest oczywiście jeszcze do dogadania, ale nie powinniśmy jechać dłużej niż 10 godzin. PKS jedzie niecałe 10 godzin.


Jeśli chodzi o miejsce wyjazdu. Oczywiście każdy by chciał aby autokar zabrał go z pod domu, ja oczywiście też. Niestety przewoźnik zastrzegł sobie, że ma być jedno miejsce odjazdu. Myślę, że powinien być to dworzec główny PKP w Gdańsku. W drodze powrotnej to chyba nie powinno być problemu, żeby zatrzymać się po drodze i kogoś wysadzić, ale autokar nie jedzie dalej niż do Gdańska czyli miejsca startu.

#111 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:19

tak, miałam trochę zły humor tamtego dnia...:P

a tak na poważnie to może pójdziemy na kompromis i ustalimy godzinę odjazdu na 22.30:P bo jak znam życie i tak się przeważnie wyjeżdża godzinę później bo np się okazuje że ktoś w wannie zasnął. Myśle ze Dworzec Główny PKP w Gda to optymalne rozwiązanie:)

#112 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 22 czerwca 2009 - 10:28

a tak na poważnie to może pójdziemy na kompromis i ustalimy godzinę odjazdu na 22.30:P bo jak znam życie i tak się przeważnie wyjeżdża godzinę później bo np się okazuje że ktoś w wannie zasnął. Myśle ze Dworzec Główny PKP w Gda to optymalne rozwiązanie:)


Zdecydowanie trzeba wyruszyć szybciej niż o 23.30 (pisałam o tym wyżej, więc powtarzać się nie będę :P )
Do czasu podróży należy jeszcze przecież doliczyć postoje np na wc
Miejsce odjazdu bardzo dobre :)

#113 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 01 lipca 2009 - 13:39

hmmm czy Pan Macphisto mógłby się wypowiedzieć, odnośnir naszych postulatów co do wcześniejszej godziny wyjazdu...było by bardzo miło:)

#114 timewind

timewind

    Użytkownik

  • Members
  • 639 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 lipca 2009 - 14:38

A nie zwolniło się przez ten czas jedno miejsce w Waszym autokarze?

Edit: Tak nieśmiało pytam :rolleyes:

#115 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 02 lipca 2009 - 06:39

No tak wybaczcie. Oczywiście, że możemy pójść na kompromis i wyjechać o 22:30 :)
Było by też fajnie jak by udało nam się spotkać pod koniec lipca. Co Wy na to?? Podrzucajcie jakieś propozycje. Obgadali byśmy program wycieczki.
P.S. Czy może ktoś się orientuje jak będzie wyglądała organizacja parkingów, czy jest gdzieś jakieś info na ten temat?
I dla kolegi "timewind": no puki co nie mamy wolnego miejsca. Jak tylko się coś takiego wydarzy nie omieszkam o tym powiadomić.
Pozdrowionka :)

I coś na dobry dzień:
http://www.youtube.c...h?v=zMSXaONRguw

#116 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 02 lipca 2009 - 08:05

No tak wybaczcie. Oczywiście, że możemy pójść na kompromis i wyjechać o 22:30 :)
Było by też fajnie jak by udało nam się spotkać pod koniec lipca. Co Wy na to?? Podrzucajcie jakieś propozycje. Obgadali byśmy program wycieczki.
P.S. Czy może ktoś się orientuje jak będzie wyglądała organizacja parkingów, czy jest gdzieś jakieś info na ten temat?
I dla kolegi "timewind": no puki co nie mamy wolnego miejsca. Jak tylko się coś takiego wydarzy nie omieszkam o tym powiadomić.
Pozdrowionka :)

I coś na dobry dzień:
http://www.youtube.c...h?v=zMSXaONRguw


to może się spotkamy wszyscy przy okazji nocy U2 w multikinie, bo pewnie większość z nas się wybiera

#117 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 02 lipca 2009 - 08:59

No mnie niestety w tym czasie nie będzie w Gdańsku.
Może jakieś inne propozycje??

#118 marta

marta

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 05 lipca 2009 - 13:02

Witam,jestem z Trójmiasta bardzo pilnie poszukuję transportu w dwie strony do Chorzowa... autokar,auto...szukałam już prawie wszędzie może ktoś przygarnie 1 osobę... może ktoś ma namiary na jakąś firmę ,jeśli nie znajdę transportu będę musiała zrezygnować z wyjazdu..;((((Podaje w razie czego nr. 503 494 459. Marta martarat@wp.pl

#119 marta

marta

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 05 lipca 2009 - 13:38

Witam pilnie szukam transportu z Trójmiasta do Chorzowa w dwie strony na koncert U2 jedna osoba ,bus.Podaje nr kontaktowy 503 49 44 59 Marta

#120 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 05 lipca 2009 - 15:01

http://www.topbilety.pl/u2/ to zawsze jakaś opcja..



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych