Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z Trójmiasta i okolic do Chorzowa


174 replies to this topic

#81 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 26 maja 2009 - 11:18

Witajcie
Przepraszam za brak odzewu ale miałem strasznie dużo pracy i w związku z tym nie miałem czasu zająć się naszą wyprawą.
Skoro jest tak duży odzew postanowiłem wrócić do dużego autokaru, czyli 50 osobowego. Wieczorem będę miał potwierdzoną informację czy autokar jest wolny w interesującym nas terminie. Jeśli tak to moja propozycja jest następująca. Zbieram od każdego po 50 pln, a resztę wpłacicie już w autokarze. Cena będzie zależna od tego ile osób będzie jechało ale nie będzie to więcej niż 100pln. Jak będę miał potwierdzenie autokaru to wtedy umówimy się na spotkanko.
Czy wszyscy się zgadzają?? Dajcie znać co o tym myślicie.
Pozdrawiam Sławek

#82 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 26 maja 2009 - 12:08

Witajcie
Przepraszam za brak odzewu ale miałem strasznie dużo pracy i w związku z tym nie miałem czasu zająć się naszą wyprawą.
Skoro jest tak duży odzew postanowiłem wrócić do dużego autokaru, czyli 50 osobowego. Wieczorem będę miał potwierdzoną informację czy autokar jest wolny w interesującym nas terminie. Jeśli tak to moja propozycja jest następująca. Zbieram od każdego po 50 pln, a resztę wpłacicie już w autokarze. Cena będzie zależna od tego ile osób będzie jechało ale nie będzie to więcej niż 100pln. Jak będę miał potwierdzenie autokaru to wtedy umówimy się na spotkanko.
Czy wszyscy się zgadzają?? Dajcie znać co o tym myślicie.
Pozdrawiam Sławek


ok, ale chyba musisz podać jakiś numer konta albo coś:P

#83 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Napisano 26 maja 2009 - 13:08

Zbieram od każdego po 50 pln, a resztę wpłacicie już w autokarze. Cena będzie zależna od tego ile osób będzie jechało ale nie będzie to więcej niż 100pln. Jak będę miał potwierdzenie autokaru to wtedy umówimy się na spotkanko.
Czy wszyscy się zgadzają?? Dajcie znać co o tym myślicie.
Pozdrawiam Sławek


Fajnie. Sierpień coraz bliżej, więc czas się organizować. Czekamy na konkrety. Pozdrawiam ;)

#84 keshat

keshat

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 26 maja 2009 - 20:06

I've got soul soul soul sweet soul... czyli 4 dusze na pewniaka do autokaru wiec panie Slawku 3mam kciuki za pojemniejsze wozidło;-) no i prosze o numer konta celem przelania rzeczonej powyzej kwoty;-)

#85 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 26 maja 2009 - 21:49

oki większy autokar potwierdzony. Możemy zabrać na pokład 45 osób ( przewoźnik zaklepał dla siebie 4 pozostałe) cena dla nas to 3650 pln, a więc i nas więcej tym taniej, ale jeśli pojadą wszyscy, którzy zgłosili się do tej pory to cena na głowę nie przekroczy stówki. Do końca przyszłego tygodnia muszę wpłacić zaliczkę i podpisać umowę. A więc podaję dane do przelewu:

Sławomir Kunkel
Ostrowite 9/1
83-032 Pszczółki
nr konta 80 1160 2202 0000 0000 3712 5823
tytułem: "Autokar U2"
Oczywiście będzie fajnie jeśli się spotkamy( oczywiście jeśli każdy będzie miał na to czas), myślę, że w ten weekend było by dobrze. Co Wy na to??
p.s.
Jeśli komuś nie odpowiedziałem na prywatną wiadomość to dlatego, że coś jest nie tak z tą skrzynką i nie mogę wysłać wiadomości.

#86 kebos11

kebos11

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 27 maja 2009 - 18:54

witam, w najbliższych dniach przeleję pieniądze za 4 osoby czyli 200 pln - pozdrawiam
napisz mi skąd bedzie wyjeżdzał i po koncercie dokąd przyjedzie autokar

#87 bilo82r

bilo82r

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów

Napisano 29 maja 2009 - 19:03

Ok ja tez przelewam kase na konto.

#88 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 29 maja 2009 - 20:36

Oczywiście będzie fajnie jeśli się spotkamy( oczywiście jeśli każdy będzie miał na to czas), myślę, że w ten weekend było by dobrze. Co Wy na to??


Mi pasuje jutro, jesli sa juz szczegoly trasy autokaru i inne to mozna sie spotkac na chwile. Byc moze krotko przed wyjazdem przydaloby sie zorganizowac informacyjne spotkanie lub wrzucic info na forum.

- Karolina

#89 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 29 maja 2009 - 21:27

Ze spotkaniem to chyba marnie. Większość kiepsko stoi z czasem, więc chyba sobie na razie odpuścimy. Może spotkamy się jak już będę miał podpisaną umowę z naszym przewoźnikiem?? Czyli za jakiś tydzień.
P.S.
A czy osoby, które nie odpowiedziały na moje wezwanie(na forum i mailowo) rezygnują z wyjazdu??

#90 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 29 maja 2009 - 22:32

Ze spotkaniem to chyba marnie. Większość kiepsko stoi z czasem, więc chyba sobie na razie odpuścimy. Może spotkamy się jak już będę miał podpisaną umowę z naszym przewoźnikiem?? Czyli za jakiś tydzień.
P.S.
A czy osoby, które nie odpowiedziały na moje wezwanie(na forum i mailowo) rezygnują z wyjazdu??

nie wiem czy odpowiedziała, wiec odpowiadam...za wciąz jestem zainteresowana

#91 smoli

smoli

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 01 czerwca 2009 - 11:07

MrMacphisto daj znać jak będzie wyglądała sprawa liczebności po wpłatach zaliczek, czy frekfencja się utrzyma.
Bardzo jestem ciekaw... pewnie nie tylko ja ;)
pzdr dla wszystkich.

#92 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 01 czerwca 2009 - 11:33

A no wygląda na to, że będzie git. Większość osób już się odezwała i wpłaciła zaliczkę, od niektórych zero odzewu. Jeśli do końca tygodnia reszta ludzi się nie odezwie to niestety ich rezerwacja przepadnie i będzie trzeba szukać nowych chętnych. Ale myślę, że uzbieramy odpowiednią ilość osób i koszt wyprawy będzie poniżej 90 zł za osobę.
Myślmy pozytywnie ;)

#93 vitoc

vitoc

    Użytkownik

  • Members
  • 21 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Lębork

Napisano 02 czerwca 2009 - 07:34

Witam wszystkich
Do końca tyg. wpłacę kaskę za 4 osoby,pozdrawiam
''Władza niszczy tych, którzy jej nie mają''

#94 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 02 czerwca 2009 - 09:01

Moi drodzy. Aby uniknąć jakichkolwiek nieporozumień proszę o kontaktowanie się ze mną mailowo. Nie wszystkie nicki z forum mają odniesienie do e maili i może się zrobić bałagan. Na przykład: nie mam pojęcia kto to bilbo82r czy kebos11. Nie chcę żeby miała miejsce sytuacja, że ktoś zapłaci a nie będzie dla niego miejsca.
Pozdrawiam Sławek

#95 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 03 czerwca 2009 - 12:30

Zostały dwa wolne miejsca w naszym autokarze :) Nie odpowiedziała mi jeszcze jedna osoba, jeśli się nie odezwie to będą trzy wolne miejsca. Jeśli są jeszcze jacyś chętni to zapraszam.
Pozdrawiam Sławek :)

#96 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 08 czerwca 2009 - 13:11

Ostatnie dwa miejsca sprzedane :D Czekam jeszcze tylko na odpowiedź od bilo82r, który cały czas odmawia odpowiedzi. Jeśli nie odezwie się do środy to będzie jeszcze jedno wolne miejsce w naszym autokarze.

#97 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 08 czerwca 2009 - 17:30

Wszystko już jasne kolega bilo82r zrezygnował z miejsca w autokarze. W związku z tym mamy jedno wolne miejsce.

#98 toolmajster

toolmajster

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Napisano 09 czerwca 2009 - 23:19

Hey ludzie! mam pytanie, czy znalazłyby się jeszcze 2 miejsca w tym wesołym autokarze;)? Dajcie znać, a póki co niech będzie, że moje 2 miejsca są w poczekalni heh Pozdrawiam

#99 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 10 czerwca 2009 - 07:49

Witam
Ogłaszam, że wpłynęły wszystkie zaliczki. Nie mam jeszcze od wszystkich numerów kontaktowych, więc kto się jeszcze nie pokwapił z nr telefonu to proszę się ruszyć ;)
A jeśli chodzi o kolegę "toolmajster" to puki co mamy jedno wolne miejsce. Ale jeśli jesteś na 200% zdecydowany zadzwonię do naszego przewoźnika i zapytam co da się zrobić. Ale oczywiście tylko w przypadku jeśli będziesz zdecydowany.
Pozdrawiam :)

#100 toolmajster

toolmajster

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdynia

Napisano 10 czerwca 2009 - 17:22

hey Mr Macphisto! no ja jestem jak najbardziej zdecydowany i bardzo by mi zalezało :) Jakbys wybadał sprawę z przewoźnikiem to byłoby zaje... tfu fajnie i byłbym wdzięczny Tylko wiesz - zależy mi na 2 miejscach obok siebie, bo jadę razem z moją drugą połówką i nie chciałbym aby to wyglądało tak, że ona siądzie przy kierowcy, a ja na drugim końcu autokaru lub razem z bagażami:P hehe Mam nadzieję, że jakoś da radę to zorganizować Będę czekał na świeże informacje Z góry dzięki i pozdrawiam



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych