Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z Trójmiasta i okolic do Chorzowa


174 replies to this topic

#61 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 kwietnia 2009 - 11:04

padła bydgoszcz ale świecie? o której przewidywany dolot do chorzwa w dniu koncertu?

#62 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 21 kwietnia 2009 - 08:41

Planowane lądowanie w Chorzowie to 9 - 10 rano, najpóźniej. Jeśli nie zbierze się wystarczająca ilość chętnych z trójmiasta, okolic i oczywiście miast znajdujących się na trasie naszego autokaru to zapewne pomyślimy o zahaczeniu o Bydgoszcz i Świecie.

#63 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 21 kwietnia 2009 - 16:21

proszę z ludków z 3miasta o pełną mobilizację!!! robimy wesoły autobus:P

#64 kebos11

kebos11

    Użytkownik

  • Members
  • 5 Postów

Napisano 22 kwietnia 2009 - 18:37

witam, ja piszę się na 4 miejsca z Gdyni. Pamiętam że na koncert 4 lata temu jechaliśmy pociągiem i do Katowic było ok, natomiast powrót z koncertu to już masakra więc teraz jedziemy autokarem !!!! :P

#65 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 22 kwietnia 2009 - 19:49

witam, ja piszę się na 4 miejsca z Gdyni. Pamiętam że na koncert 4 lata temu jechaliśmy pociągiem i do Katowic było ok, natomiast powrót z koncertu to już masakra więc teraz jedziemy autokarem !!!! :P


musisz napisac na maila do mcphisto, którego znajdziesz kilka postów wczesniej:)

#66 bilo82r

bilo82r

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów

Napisano 04 maja 2009 - 21:01

Ja też rezerwuje jedno miejsce z okolicy Trójmiasta do Chorzowa i jestem nawet w stanie zapłacić 150zł byle to były naprawde komfortowe warunki :rolleyes: .

#67 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 04 maja 2009 - 23:31

Ja też rezerwuje jedno miejsce z okolicy Trójmiasta do Chorzowa i jestem nawet w stanie zapłacić 150zł byle to były naprawde komfortowe warunki :rolleyes: .


hmmm trzeba napisać o tej rezerwacji do organizatora:) no i miejmy nadzieje, że to nie będzie kosztowało 150 :P

#68 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 06 maja 2009 - 12:41

Witajcie.
Autokar zaklepany. Koszt całej naszej wycieczki to 3000 pln (nie chciał dziadyga więcej opuścić), auto zabiera 29 osób, a więc koszt na osobę to niecałe 104 pln. Teraz zostaje nam już tylko się umówić jak robimy z zaliczką. Wpłacacie na konto czy robimy jakieś spotkanie. Dla jasności chcę jeszcze powiedzieć, że miejsca zarezerwowane są tylko dla tych osób które potwierdziły rezerwację mailem. Inaczej zrobi się bałagan. Pozdrawiam Sławek.

#69 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 06 maja 2009 - 13:59

Witajcie.
Autokar zaklepany. Koszt całej naszej wycieczki to 3000 pln (nie chciał dziadyga więcej opuścić), auto zabiera 29 osób, a więc koszt na osobę to niecałe 104 pln. Teraz zostaje nam już tylko się umówić jak robimy z zaliczką. Wpłacacie na konto czy robimy jakieś spotkanie. Dla jasności chcę jeszcze powiedzieć, że miejsca zarezerwowane są tylko dla tych osób które potwierdziły rezerwację mailem. Inaczej zrobi się bałagan. Pozdrawiam Sławek.


a czy są jeszcze jakieś miejsca wolne?

p.s nie wiem czy zauważyleś ale wysłałam ci PM...:)

#70 Ewiku2

Ewiku2

    Użytkownik

  • Members
  • 85 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Pomorze

Napisano 06 maja 2009 - 16:16

Witajcie.
Autokar zaklepany. Teraz zostaje nam już tylko się umówić jak robimy z zaliczką. Wpłacacie na konto czy robimy jakieś spotkanie.


Cieszę się, że sprawa załatwiona. Wydaje mi się, że wygodniej byłoby wpłacić zaliczkę przelewem (przynajmniej dla mnie), bo chyba nie każdy z 29 osób jest z 3city.

#71 MrMacphisto

MrMacphisto

    Użytkownik

  • Members
  • 49 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gdańsk

Napisano 07 maja 2009 - 06:53

Wiem, że nie każdy jest z 3city, ale pojawiły się głosy o zorganizowanie spotkania. Po prostu kto będzie miał czas i ochotę, to możemy się spotkać i przy piwku omówić szczegóły wyprawy :)
A, wolnych miejsc na razie brak, chyba, że ktoś nie potwierdzi rezerwacji.

#72 bilo82r

bilo82r

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów

Napisano 10 maja 2009 - 18:21

Jeśli zbraknie miejsc to zawsze można wyruszyć samochodem w obie strony na 4 osoby wyszło by po około 50zł, jeśli ktoś się nie zabierze autokarem to pisać do mnie na dzień dzisiejszy będe miał 3 miejsca wolne.

#73 bilo82r

bilo82r

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów

Napisano 14 maja 2009 - 21:45

Zostały jeszcze dwa miejsca wolne w moim aucie...najlepiej dla żeńskiej cześci publiczności :lol:

#74 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 17 maja 2009 - 00:11

bardzo mi się podoba, że będzie takie kameralne grono:) może ustalimy kiedy wyjeżdżamy i takie tam:P pobijmy wszystkich i bądźmy pierwsi:p

#75 keshat

keshat

    Użytkownik

  • Members
  • 2 Postów

Napisano 17 maja 2009 - 09:10

pewnie to juz musztarda po obiedzie ale czy znalazlyby sie w autokarze z trojmiasta 4 wolne miejsca, pozdrawiam wszystkich

#76 Olenka

Olenka

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 2 648 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:3miasto

Napisano 17 maja 2009 - 09:18

pewnie to juz musztarda po obiedzie ale czy znalazlyby sie w autokarze z trojmiasta 4 wolne miejsca, pozdrawiam wszystkich


możliwe że tak aczkolwiek skontaktuj się ze Sławkiem (MrMacphisto) mailowo :)

a teraz coś z cyklu "a nie mówiłam":P : a tak w ogóle to ja mówiłam żeby jeszcze troche z tym autokarem poczekać bo na pewno by się 50 zebrało:P dziękuje za uwagę:P

ale i tak jest super:)

#77 krewetka

krewetka

    Użytkownik

  • Members
  • 220 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:trójmiasto

Napisano 17 maja 2009 - 10:30

A kiedy ustalimy jak to będzie z wpłatami? ^_^ z ciekawości pytam aaaaa i przy okazji skąd będziemy startować? gdynia , sopot , gdańsk Hmmm może to za szybko na takie pytania... B)

#78 bilo82r

bilo82r

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów

Napisano 19 maja 2009 - 20:25

Tak tak ja tez jestem za większym autobusem :P

#79 bunny

bunny

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gdynia

Napisano 24 maja 2009 - 21:08

Ja też, tym bardziej że razem z drugą osobą pozostaje nam po koncercie spanie na dworcu i czekanie na pociąg do Gdyni. Autokar byłby tu najlepszym rozwiązaniem. Szkoda :(

#80 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 maja 2009 - 22:18

Do koncertu blizej nam z kazdym dniem, a o rezerwacji autokaru i umowie nic chyba jeszcze nie wiemy. Jesli rzeczywiscie jest wiecej chetnych, a nie ma podpisanej umowy, mozemy zmienic autokar na wiekszy (???). Doswiadczenie turystyczne i intuicja podpowiada mi, ze dopoki nie mamy umowy, nie mamy nic. Czy oficjalna lista nickow uczestnikow jest/bedzie podana w topicu celem rozwiania ewentualnych watpliwosci? Do kiedy wplacac pieniadze? I czy planujemy spotkanie organizacyjne?

- Karolina



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych