Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Daty Koncertów


190 replies to this topic

#141 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 31 marca 2009 - 14:40

Mario, 7 to chyba odpada bo byłyby 4 koncert w 5 dni (6,7,9,10) - wg mnie odpada. 5 hmmm....3 Veltins Arena.....może bardziej prawdopodobny....może rzeczywiście to ostatni tydzień szans Chorzowa 2, a raczej cień szansy....


4 koncerty w 5 dni są chociażby pomiędzuy Amsterdamem I a Dublinem II.
Jednodniowa przerwa pomiędzy dwoma koncertami w różnych państwach jest też w przypadku: Berlina i Amsterdamu oraz Goteburga i Gelsenkirchen. Dzień przerwy jest też pomiędzy Sheffield i Cardiff. Wszystko wskazuje, że po Europie będą jeżdzić co najmniej 2 sceny. Jak dla mnie przeszkód organizacyjnych do drugiego Chorzowa nie ma. Mało realnym jest za to Praga pomiędzy Chorzowem a Zagrzebiem.
Dołączona grafika

#142 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 14:46

4 koncerty w 5 dni są chociażby pomiędzuy Amsterdamem I a Dublinem II.
Jednodniowa przerwa pomiędzy dwoma koncertami w różnych państwach jest też w przypadku: Barlina i Amsterdamu oraz Goteburga i Gelsenkirchen. Dzień przerwy jest też pomiędzy Sheffield i Cardiff. Wszystko wskazuje, że po Europie będą jeżdzić co najmniej 2 sceny. Jak dla mnie przeszkód organizacyjnych do drugiego Chorzowa nie ma. Mało realnym jest za to Praga pomiędzy Chorzowem a Zagrzebiem.


Ja te same fakty interpretuję zupełnie odmiennie. Dwie sceny muszą być na pewno i jest to argument za Pragą/Wiedniem.
4 koncerty w 5 dni mają uzasadnienie przy dwóch lokacjach, a nie trzech gdzie cały czas trzeba się przenosić z hotelu do hotelu, więc znów Praga/Wiedeń.

#143 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 15:07

4 koncerty w 5 dni są chociażby pomiędzuy Amsterdamem I a Dublinem II.
Jednodniowa przerwa pomiędzy dwoma koncertami w różnych państwach jest też w przypadku: Barlina i Amsterdamu oraz Goteburga i Gelsenkirchen. Dzień przerwy jest też pomiędzy Sheffield i Cardiff. Wszystko wskazuje, że po Europie będą jeżdzić co najmniej 2 sceny. Jak dla mnie przeszkód organizacyjnych do drugiego Chorzowa nie ma. Mało realnym jest za to Praga pomiędzy Chorzowem a Zagrzebiem.



No więc jesteś w błędzie. Bo pomiędzy Amsterdamami a Dublinami mamy 2 dni przerwy co daje nam 4 koncerty w 6 dni. Pozostałe przykłady podane przez Ciebie mają się nijak do zaistniałej sytuacji.
Odnośnie kompletów scen to na Popmarcie jeździły 3 komplety, podejrzewam że teraz będzie podobnie.

#144 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 31 marca 2009 - 15:41

No więc jesteś w błędzie. Bo pomiędzy Amsterdamami a Dublinami mamy 2 dni przerwy co daje nam 4 koncerty w 6 dni.


Fakt pomyliłem się w tych skomplikowanych działaniach matematycznych (tj. liczeniu do pięciu) :P Geralnie nie wdzę problemu aby mieli zagrać 4 koncerty w 5 dni :)

A to że w innych miejscach grają z jednodniowymi przerwami ma jak najbardziej znaczenie. Dzisiejsze głosy, że z drugiego Chorzowa nici odebrałem jako wypływające po części z przekonania, że pomiędzy 6 a 9 jest mały odstęp czasu.

Chciałbym też nieśmiało zauważyć, że koncert w Chorzowie jest w czwartek, a "pierwszy" koncert w Zagrzebiu. Czy zespół pozwoliłby sobie na koncertową abstynencję w piątek i sobotę?
Dołączona grafika

#145 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 31 marca 2009 - 17:46

Chorwacja pierwszy raz gości U2, i od razu ma dwa koncerty, a my trzeci raz, ostatnio było tak fajnie, i nic. Wiem, że sami jesteśmy sobie winni, ale mimo wszystko to jest niesprawiedliwe :P W 2005 r. sprzedaż była u nas tak samo dobra jak teraz w Zagrzebiu, ale wtedy tej szansy z góry nie dostaliśmy.. co więcej, nadal uważam, że plany " U2 a Europa Wschodnia " ( tzn. możliwość dwóch koncertów w Polsce i Chorwacji, dzięki z góry wyznaczonym przerwom ) powstały przede wszystkim dzięki sukcesowi koncertu w 2005 r. Innymi słowy - Zagrzeb zawdzięcza swoje obecne wyróżnienie także nam.

Mimo wszystko nadal uważam, że teoretyczna szansa na drugi koncert jest. Twierdzenia, że nigdy nie był planowany, są pozbawione jakiegokolwiek uzasadnienia, i wystarczającym dowodem na to jest drugi koncert w Zagrzebiu, który był planowany jeszcze " mniej " ( właściwie w ogóle ), a mimo to jest. Problem w tym, że sprzedaż obecnie stoi w miejscu. Żadnych drgnięć z żadnej strony, a na zagranicznych forach narzekania na wysokie ceny w Niemczech. Druga Barcelona wyprzedała już ( oczywiście ) bilety za 30 i 55 eurosów, ale już te za 65 e można nabyć bez najmniejszych problemów ( przed chwilą zdążyłem sobie, tak dla żartu, zarezerwować trzy jeden po drugim ). Słowem - w cenie najtańszych biletów mogliby jeszcze dołożyć drugie tyle dat, w tym cztery kolejne Chorzowy, i poszłyby wszystkie w minutę - natomiast biletami na trybuny już się nikt w Europie nie interesuje. Podczas pierwszego Zagrzebia będą zapewne grać przy pustych krzesełkach ( dlatego raczej niewielka jest szansa na DVD ). Albo coś się w tym względzie zmieni, albo nie ma szans na drugi koncert.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#146 astorino

astorino

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 31 marca 2009 - 19:31

hmmmmmmmm

kazdy kraj ma po dwa i wiecej koncertów, tylko Polska jest rodzynkiem z jednym gigiem na mapie koncertowej U2 i nie wieze ze nie zrobią drugiego !!!!


Tak jak teraz siedze i pisze mowie wam ze drugi koncert bedzie i nie biore sobie tego ze tylko u nas jest jeden tylko dlatego ze to wiem !!!!!! nie pytajci emi sie z kad wiem i kiedy to potwerdzi organizator MOWIE WAM BEDZIE DRUGI CHORZÓW !!! tylko spokojnie czekajcie za info !!!! wszystko musie miec swój czas.
Koncert jest za ponad 4 miesiące !!!! a sprzedaz na pierwszy jest prawie zakończona !!!!

#147 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2009 - 19:59

Również jestem podobnego zdania.
Chorzów1, powoli, ale się sprzedaje, szacuje, że w przyszłym tygodniu zostanie wyprzedany całkowicie.
Jeśli tak sie stanie, to nie widzę powodu dlaczego nie miałoby byc Chrzowa2.

#148 Guest_VeRTi-go_*

Guest_VeRTi-go_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2009 - 20:03

Drugi Chorzów to nasze przeznaczenie :P

#149 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2009 - 21:23

Klienta na trzy bilety na drugi Chorzów już mają. Mnie :)

#150 Daniel84

Daniel84

  • Members
  • 3 657 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 31 marca 2009 - 22:46

Oby, oby jakoś wymęczyli ten drugi Chorzów. DVD wówczas całkiem realne. Idę do powrotów.

#151 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 23:27

musimy w to belivić za duzo było na tak!

#152 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 kwietnia 2009 - 06:05

jest drugi chorzów 8.04!!! patrz ln, u2.com!

#153 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 kwietnia 2009 - 06:43

jest drugi chorzów 8.04!!! patrz ln, u2.com!


Nareszcie! :D :D :D

Oczywiście jak zobaczyłem ten post to pomyślałem sobie, że to na 100 % jest żart prima-aprilisowy. Na szczęćie U2.com rzeczywiście potwierdza drugi koncert! :D :D :D No chyba, że to oni sobie robią jaja... Myślę jednak, że byłby to zbyt daleko idący żart.

Jak na razie nie widzę euforii w tym temacie - chyba nikt nie sprawdził jednak U2.com i wszyscy przyjęli to za żart :)
Dołączona grafika

#154 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 01 kwietnia 2009 - 06:46

:o



o kurw.....faktycznie :D jejejejejejejejejeje

#155 astorino

astorino

    Użytkownik

  • Members
  • 24 Postów

Napisano 01 kwietnia 2009 - 07:00

hmm dziwne FREE TICKET NOT SALE !!! U was tez tak jest??

#156 A_U2_F

A_U2_F

    Użytkownik

  • Members
  • 611 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 01 kwietnia 2009 - 07:20

pff
już widzę jak zaczną mnie wkręcać w pracy...
All that You can't - leave BEHIND...
So
Spoiler
what?!

#157 Marta887

Marta887

    Użytkownik

  • Members
  • 117 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gent

Napisano 01 kwietnia 2009 - 07:48

A ja nic nie widzę :P

#158 Margot

Margot

    Użytkownik

  • Members
  • 1 132 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 kwietnia 2009 - 07:50

A gdzie to jest na u2.com ??

#159 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 01 kwietnia 2009 - 08:10

A gdzie to jest na u2.com ??


Na podstronie "TOURS" oczywiście.
Dołączona grafika

#160 Marta887

Marta887

    Użytkownik

  • Members
  • 117 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gent

Napisano 01 kwietnia 2009 - 08:28

I widzę to oczami wyobraźni ;)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych