Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Daty Koncertów


190 replies to this topic

#121 Guest_madredeus_*

Guest_madredeus_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2009 - 08:43

Niestety do Pragi fatalny dojazd. Chyba, że się znajdzie jakies tanie połączenie lotnicze :-)

#122 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 31 marca 2009 - 08:46

Ciekawi mnie gdzie w tej Pradze miałby odbyć się koncert.
Z tego co rozumiem to mamy jeszcze tydzień na sprzedaż całego Chorzowa, tak ?

#123 Marta887

Marta887

    Użytkownik

  • Members
  • 117 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gent

Napisano 31 marca 2009 - 09:44

Mam takie pytanie, kiedyś na początku ogłoszenia nowej trasy widniał napis 3 październik Raleigh w Północnej Karolinie?? Czy wiecie coś na temat tego koncertu?? Czy on dalej jest?

#124 Eva

Eva

    Użytkownik

  • Members
  • 863 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Bielsko-Biała

Napisano 31 marca 2009 - 12:32

I wyjaśniło się....mamy drugi Zagrzeb - 9.08 i obawiam się, że kosztem Chorzowa :( :( :( ..żal serce sciska... :(
"Każdy, kto balansuje na krawędzi przepaści i spojrzy w dół, zobaczy odchłań bez dna. Wiedząc o tym, a mimo wszystko patrząc w dół, zdobywamy odwagę. Wiesz, jakie istnieje ryzyko. Możesz wtedy odwrócić się plecami do przepaści i próbować znaleźć spokój i bezpieczeństwo w swoim klimatyzowanym koszmarze." - Bono

#125 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2009 - 12:43

Niestety... ale na to wygląda..
http://www.ticketpro...4-U2info-1.html

#126 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 12:59

w obecnej sytuacji (czas wyprzedania pl, ilość turystów w cro itp) jak juz rozmawialismy było to raczej przesądzone...:( fora cro huczą od reklamy u2, stanie sie pewnie jeszcze tak że ze wzgledów "egzotycznych" walna tam dvd:(

#127 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 13:25

Byłem przekonany, że jak dołożą Zagrzeb 2 to np. 11.08 (kolejny Londyn 14.08). Niestety niespodzianka i wybór daty 9.08, przekreśla na 100% Chorzów 2 oraz ucina wszelkie spekulacje na temat Pragi, Wiednia itp. Na te ostatnie pozostaje ewentualnie 12.08. <_<

#128 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 31 marca 2009 - 13:41

• 250,00 kn sjeverna tribina (sjedenje)
• 500,00 kn travnjak (stajanje)
• 750,00 kn južna/ zapadna/ istočna tribina (sjedenje)
• 1000,00 kn zapadna/istočna tribina – bliže pozornici (sjedenje)
• 2000,00 kn VIP lože (sjedenje)
• 2000,00 kn Red zone- odmah do pozornice (stajanje)

Jedna kuna to jakieś 2 zeta, czyli chyba płyta droższa niż u nas. A na polskim eventimie można jeszcze kupić bilety za 450 zł na sektor nr 18- wynika z tego że to końcówka biletów

#129 sFa

sFa

    Użytkownik

  • Members
  • 83 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 13:54

Jedna kuna to jakieś 2 zeta, czyli chyba płyta droższa niż u nas. A na polskim eventimie można jeszcze kupić bilety za 450 zł na sektor nr 18- wynika z tego że to końcówka biletów


a skądżeś Pan wziął informacje ze kuna 2 złote kosztuje?;)

Na dzień dzisiejszy kuna stoi po 0.62zł, co nie zmienia faktu, że bilety w przeliczeniu wychodzą i tak drogie.
Czysty kapitalizm, ciężko schodzą bilety na koncert = potencjalny brak zainteresowania (tak, wiem są drogie, a te tańsze zeszły w ciągu 5 godzin), natomiast w sytuacji gdy komplet miejsc sprzedaje się w ciągu 2-3 godzin to dorzuca sie kolejny koncert:) toż to chyba logiczne;)

a tak wogóle to witam!:)

#130 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 31 marca 2009 - 13:58

a więc wszystko jasne, trudno.
wątek pt 07.08.2009 do kasacji.
polskie livenation zrobiło jeden błąd: bilety na płytę powinny być o 100zl droższe a na sektory o 100 tańsze wtedy rozeszłoby się wszystko tak szybko jak na Zagrzeb i zbilansowało podobnie. no i pewnie byłby 2 chorzów....
wielka smuta :(

#131 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 31 marca 2009 - 14:01

a więc wszystko jasne, trudno.
wątek pt 07.08.2009 do kasacji.


Wąt zmienił nazwę, jeszcze tak na wszelki wypadek, a nuż coś...

http://u2forums.com/...8...0&start=100

#132 bebok

bebok

    Użytkownik

  • Members
  • 265 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Rybnik

Napisano 31 marca 2009 - 14:06

a skądżeś Pan wziął informacje ze kuna 2 złote kosztuje?;)


się mi troche pomyliło, chciałem powiedzieć że jeden złoty to około 2 kuny :lol: :lol: :lol:

też mi się wydaje
że chorzów2 raczej nie realnym sie staje! :o

#133 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 31 marca 2009 - 14:08

Przy dzisiejszym kursie: 1 HRK = 0.624474 PLN // 1 PLN = 1.60205 HRK

Dołączona grafika

#134 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 14:11

Jakby nie patrzeć drogo(płyta), nawet Barca tańsza nie mówiąc już o Lądku

#135 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 31 marca 2009 - 14:15

a więc wszystko jasne, trudno.
wątek pt 07.08.2009 do kasacji.
polskie livenation zrobiło jeden błąd: bilety na płytę powinny być o 100zl droższe a na sektory o 100 tańsze wtedy rozeszłoby się wszystko tak szybko jak na Zagrzeb i zbilansowało podobnie. no i pewnie byłby 2 chorzów....
wielka smuta :(


??? 100 zł droższe bilety na płytę ??? Kogo wówczas byłoby stać na ten koncert ?
Białe kołnierzyki czy może ludzi z mafii ?

Co do obniżenia cen na sektory, to chyba nikt nie ma wątpliwości że gdyby je podzielili na 3-4 kategorie w przedziale cenowym 500(600) - 200, to wówczas to mogłoby nam bardzo mocno przybliżyć drugi koncert. Ale nie przesadzajmy już z podwyżkami cen za miejsca na płycie i korzyściami wynikającymi z "bilansowania".

300 PLN to ja dałem 4-lata temu za bilet do bardzo dobrego sektora nr 31, który obecnie stoi za 825 PLN.
Ciekawe, komu tak skoczyły pensje w ciągu 4 lat ?
Mi z pewnością nie :angry:

Jak dla mnie, to przecieki z LN o drugim koncercie były od początku wybiegiem marketingowym.
Ktoś kto ustala ceny biletów na granicy możliwości ekonomicznych (lub wręcz poza tymi granicami) większości populacji, to od początku liczy się że sprzeda ich tylko tyle, ile jest miejsc na jednym koncercie.
Zresztą potwierdzenie tego faktu widać już teraz. Ostatnie wolne sektory ani drgną od tygodnia pomimo odpalenia sprzedaży bezpośredniej w Empikach. Jedynie czego jestem raczej pewien to tego, że do sierpnia to pójdą wszystkie. W końcu jeszcze parę tych obecnie niezdecydowanych osób teraz je zakupi w przyszłym miesiącu jak dostanie pensje, lub zaoszczędzi teraz w marcu.
Może wylansowany drugi singiel w tym pomoże...

PS. Pamiętajcie jeszcze o jednym: Stadion w Zagrzebiu pomieści co najmniej 15 tys mniej ludzi niż nasz Śląski, więc nie ma nawet co porównywać szybkości sprzedaży biletów u nich i u nas, jeśli mówimy o min. 25% różnicy ogólnej biletów. Gdyby w Chorzowie byłoby dokładnie o tyle miejsc mniej, to wówczas już od tygodnia nasz status byłby "Sold Out".

#136 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 14:24

Niestety do Pragi fatalny dojazd. Chyba, że się znajdzie jakies tanie połączenie lotnicze :-)


Zależy skąd mieszkasz ;)
Z warszawy czy Katowic dojazd do Pragi jest super EC i w ciągu paru godzin jesteś na miejscu, z Poznania z tego co patrzyłem można przez Berlin.
Co do Pragi to mają świetną Sazką Arenę (czegoś takiego u nas jeszcze długo nie będzie) ale to niestety nie stadion.
Swoją drogą od początku napalałem się na Pragę i Wiedeń więc może się spełni. Żeby tylko z biletami było łatwiej (czyt. bardziej przejrzyście) niż z Berlinem.
Drugi koncert w którymś z tych miast staje się naprawdę bardzo realny, sprzęt z Gelsenkirchen jedzie do Zagrzebia, potem do Lądka. Sprzęt z Chorzowa uderza na Pragę lub Wiedeń. Wszystko bardzo pięknie się układa.

Szkoda jednak wielka, że to nie drugi Chorzów, najwyraźniej prawdziwych fanów i ludzi zdeterminowanych na U2 u nas nie ma tak wielu jak się wydawało.

#137 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 31 marca 2009 - 14:27

Drugi koncert w Zagrzebiu był przesądzony. Zaskakujące jest jednak zorganizowanie dodatkowego koncertu przed tym pierwszym, wcześniej zaplanowanym. Wygląda to tak jakby zespół nie mógł lub nie chciał wystąpić po dniu 10 sierpnia. Może więc przerwa pomiędzy 10 a 14 była wcześniej planowana. Świetna sprzedaż pierwszego koncertu w Chorwacji sprawiła zaś, że zdecydowano się na dość osobliwe rozwiązanie. Może przerwa pomiędzy 10 a 14 jest związana z tym, że zespół planuje jednak nakręcić DVD na Wembley?

Jak dla mnie drugi Zagrzeb nie czyni automatycznie niemożliwym drugi koncert w Chorzowie. Nadal może to być 7 sierpnia, a nawet 5 ;)
Dołączona grafika

#138 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 31 marca 2009 - 14:31

Może przerwa pomiędzy 10 a 14 jest związana z tym, że zespół planuje jednak nakręcić DVD na Wembley?


O to bym się nie pogniewał ;) Wówczas będę machał biało-czerwoną flagą tak mocno i wysoko jak tylko się da :lol:

#139 Look

Look

    Użytkownik

  • Members
  • 647 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 14:32

Drugi koncert w Zagrzebiu był przesądzony. Zaskakujące jest jednak zorganizowanie dodatkowego koncertu przed tym pierwszym, wcześniej zaplanowanym. Wygląda to tak jakby zespół nie mógł lub nie chciał wystąpić po dniu 10 sierpnia. Może więc przerwa pomiędzy 10 a 14 była wcześniej planowana. Świetna sprzedaż pierwszego koncertu w Chorwacji sprawiła zaś, że zdecydowano się na dość osobliwe rozwiązanie. Może przerwa pomiędzy 10 a 14 jest związana z tym, że zespół planuje jednak nakręcić DVD na Wembley?

Jak dla mnie drugi Zagrzeb nie czyni automatycznie niemożliwym drugi koncert w Chorzowie. Nadal może to być 7 sierpnia, a nawet 5 ;)


Mario, 7 to chyba odpada bo byłyby to 4 koncert w przeciągu 5 dni (6,7,9,10) - wg mnie odpada. 5 hmmm....3 Veltins Arena.....może bardziej prawdopodobny....może rzeczywiście to ostatni tydzień szans Chorzowa 2, a raczej cień szansy....

#140 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 31 marca 2009 - 14:34

Jak dla mnie drugi Zagrzeb nie czyni automatycznie niemożliwym drugi koncert w Chorzowie. Nadal może to być 7 sierpnia, a nawet 5 ;)


Teraz trzeba ich tak zauroczyć/zaczarować/rzucić klątwę aby powrócili we wrześniu 2010, bo w roku pańskim 2009 drugi koncert dla niektóych będzie, ale niestety nie w Chorzowie :(



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych