Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowe Daty Koncertów


190 replies to this topic

#161 Jacek

Jacek

    Użytkownik

  • Jacek
  • 2 404 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Brody\Warszawa

Napisano 01 kwietnia 2009 - 08:32

...a żeby was @#$##$%@#$$@#$@#$!!!!!! ;)
<p><strong><em>.....ale takie dąsy i fochy i smutki to wszystko cena miłości - jak śpiewa ten staruch w świecącej kurtce......</em></strong></p>

#162 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 01 kwietnia 2009 - 11:08

Jest jeszcze taka możliwość, że przerwę przed Londynem chowają na koncert w Belgii - bilety w Holandii się sprzedawały dobrze, więc jest szansa na zbycie, a U2 do tej pory tylko raz pominęli Belgię ( podczas LoveTown ). Zwłaszcza, że będą mieli po drodze.
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#163 Marta887

Marta887

    Użytkownik

  • Members
  • 117 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Gent

Napisano 01 kwietnia 2009 - 16:04

Jako, że jestem teraz w Belgii to mam tu znajomego, który mi powiedział, że koncert w Brukseli będzie ale jeszcze nie jest znana data ;)

#164 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 03 kwietnia 2009 - 11:43

Z tego co widzę, odnośnie biletów na Zagrzeb: w Czechach zeszły najtańsze bilety, a na Słowacji te droższe na trybuny. Nigdzie jeszcze nie zeszła płyta. Owszem, sprzedaż rozpoczęła się o 6 rano, ale i tak mamy chyba najgorszy wynik do tej pory. Wiem, wiem, to i tak już nie ma znaczenia..
Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#165 Antistar

Antistar

    Użytkownik

  • Members
  • 409 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 03 kwietnia 2009 - 11:50

jesli na 1 koncert ledwo bilety schodza to kto przyjdzie na drugi ????? te 2 tys fanatykow .?????

nie widze sensu dokladania drugiego chorzowa

#166 =W1=

=W1=

    Użytkownik

  • Members
  • 144 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wiochowo Pomorskie Danzig

Napisano 03 kwietnia 2009 - 12:05

I dlatego drugiego Chorzowa nie będzie B)

#167 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 kwietnia 2009 - 12:32

Z tego co widzę, odnośnie biletów na Zagrzeb: w Czechach zeszły najtańsze bilety, a na Słowacji te droższe na trybuny. Nigdzie jeszcze nie zeszła płyta. Owszem, sprzedaż rozpoczęła się o 6 rano, ale i tak mamy chyba najgorszy wynik do tej pory. Wiem, wiem, to i tak już nie ma znaczenia..


Zorganizujmy zatem akcję społeczną zapełniania stadionu na drugi koncert.
Napiszemy do LN i U2 petycję z prośbą o zorganizowanie drugie koncertu, w której zagwarantujemy wyprzedanie wszystkich miejsc na stadionie. Sygnatariusze zobowiążą się do działania na rzecz zapełnienia stadionu, m.in. poprzez zakup większej ilości biletów, które potem będą mogli oddać osobom gorzej sytuowanym lub osobom niezdecydowanym w ramach krzewienia wiary w jeden właściwy zespół rockowy.
Ponadto osoby, które chciałby przystąpić do akcji, a nie mogą pozwolić sobie na zakup biletów zostaną oddelegowane do innych prac, takich jak rozdawanie ulotek, rozsyłanie internetowych łańcuszków informacyjnych(10 osób które wyślą największą liczbę maili dostaną darmowy bilet na koncert), propagowanie jedynej wiary wśród ludności, itd.
Co więcej moglibyśmy zwrócić się do władz, zarówno lokalnych jak i centralnych, o włączenie się do akcji i objęcie jej patronatem. Każdy urząd państwowy i samorządowy wysłałby na koncert delegację złożoną z pracowników, w całości finansowaną z ZFŚS. Oprócz tego urzędnicy zobowiązali by się do „załatwienia dotacji” z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, ze środków której wykupione by zostały wszystkie 250 tys. miejscówek na trzy kolejne koncerty U2 w Chorzowie.

Taka jest moja propozycja i uważam, że szanse na realizację tego planu są ogromne.

#168 //biesiada//

//biesiada//

    Użytkownik

  • Members
  • 293 Postów
  • Skąd://Rybnik//

Napisano 03 kwietnia 2009 - 12:57

Zorganizujmy zatem akcję społeczną zapełniania stadionu na drugi koncert.
Napiszemy do LN i U2 petycję z prośbą o zorganizowanie drugie koncertu, w której zagwarantujemy wyprzedanie wszystkich miejsc na stadionie. Sygnatariusze zobowiążą się do działania na rzecz zapełnienia stadionu, m.in. poprzez zakup większej ilości biletów, które potem będą mogli oddać osobom gorzej sytuowanym lub osobom niezdecydowanym w ramach krzewienia wiary w jeden właściwy zespół rockowy.
Ponadto osoby, które chciałby przystąpić do akcji, a nie mogą pozwolić sobie na zakup biletów zostaną oddelegowane do innych prac, takich jak rozdawanie ulotek, rozsyłanie internetowych łańcuszków informacyjnych(10 osób które wyślą największą liczbę maili dostaną darmowy bilet na koncert), propagowanie jedynej wiary wśród ludności, itd.
Co więcej moglibyśmy zwrócić się do władz, zarówno lokalnych jak i centralnych, o włączenie się do akcji i objęcie jej patronatem. Każdy urząd państwowy i samorządowy wysłałby na koncert delegację złożoną z pracowników, w całości finansowaną z ZFŚS. Oprócz tego urzędnicy zobowiązali by się do „załatwienia dotacji” z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, ze środków której wykupione by zostały wszystkie 250 tys. miejscówek na trzy kolejne koncerty U2 w Chorzowie.

Taka jest moja propozycja i uważam, że szanse na realizację tego planu są ogromne.



TO MA SENS!!! ;) Jestem na TAK!!! :)

#169 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 09 kwietnia 2009 - 10:03

Chicago, IL Soldier Field (Październik 12, 13)
Toronto, ON Rogers Centre (16. 17)
Foxboro, MA Gillette Stadium (20, 21)
East Rutherford, NJ Giants Stadium (24, 25)
Washington, DC FedEx Field (29)
Charlottesville, VA Scott Stadium (Listopad 1)
Raleigh, NC Carter Finlay Stadium (3)
Atlanta, GA Georgia Dome (6)
Tampa, FL Raymond James Stadium (9)
Dallas, TX New Cowboys Stadium (12)
Houston, TX Reliant Stadium (14)
Norman, Oklahoma Oklahoma Memorial Stadium (18)
Phoenix, AZ University of Phoenix Stadium (20)
Las Vegas, NV Sam Boyd Stadium (23)
Pasadena, CA Rose Bowl (25)
Vancouver, BC BC Place Stadium (28)

za http://www.nme.com/news/u2/43936
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#170 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 kwietnia 2009 - 19:47

Zorganizujmy zatem akcję społeczną zapełniania stadionu na drugi koncert.
Napiszemy do LN i U2 petycję z prośbą o zorganizowanie drugie koncertu, w której zagwarantujemy wyprzedanie wszystkich miejsc na stadionie. Sygnatariusze zobowiążą się do działania na rzecz zapełnienia stadionu, m.in. poprzez zakup większej ilości biletów, które potem będą mogli oddać osobom gorzej sytuowanym lub osobom niezdecydowanym w ramach krzewienia wiary w jeden właściwy zespół rockowy.
Ponadto osoby, które chciałby przystąpić do akcji, a nie mogą pozwolić sobie na zakup biletów zostaną oddelegowane do innych prac, takich jak rozdawanie ulotek, rozsyłanie internetowych łańcuszków informacyjnych(10 osób które wyślą największą liczbę maili dostaną darmowy bilet na koncert), propagowanie jedynej wiary wśród ludności, itd.
Co więcej moglibyśmy zwrócić się do władz, zarówno lokalnych jak i centralnych, o włączenie się do akcji i objęcie jej patronatem. Każdy urząd państwowy i samorządowy wysłałby na koncert delegację złożoną z pracowników, w całości finansowaną z ZFŚS. Oprócz tego urzędnicy zobowiązali by się do „załatwienia dotacji” z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, ze środków której wykupione by zostały wszystkie 250 tys. miejscówek na trzy kolejne koncerty U2 w Chorzowie.

Taka jest moja propozycja i uważam, że szanse na realizację tego planu są ogromne.


Więc na co czekamy? Jedziemy z tym koksem! :P

#171 Luke

Luke

    Użytkownik

  • Members
  • 15 Postów

Napisano 13 sierpnia 2009 - 18:31

Super pomysł!!! popieram ;)
Dołączona grafika

#172 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 września 2009 - 17:09

US Leg się zbliża a my nic. Jak to zorganizować? Dodać nowe wątki w ten sam sposób co europejskie?

Użytkownik acr edytował ten post 10 września 2009 - 17:09


#173 Szczotecz-kal

Szczotecz-kal

    FlowerPower

  • Moderatorzy
  • 2 544 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kalisz

Napisano 10 września 2009 - 17:15

Zdecydowanie jestem na tak :)
acr a może zrób 2 działy 1st Leg i 2nd Leg ? Tak jak to jest w "Every Artist Is A Cannibal, Every Poet Is A Thief".
To tylko moja propozycja :)

#174 conr4d

conr4d

    Użytkownik

  • Members
  • 2 255 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wałbrzych

Napisano 10 września 2009 - 17:15

US Leg się zbliża a my nic. Jak to zorganizować? Dodać nowe wątki w ten sam sposób co europejskie?

Można zrobić jeszcze katalogi 1st leg - Europe. Tam koncerty z Europy. Drugi 2st leg - USA. Co Wy na to?

#175 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 10 września 2009 - 17:19

Dobry pomysł. Sprawa dla admina.

#176 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 11 września 2009 - 15:25

No dobry pomysł z podziałem na Legi. Bo w Chicago już Soundchecki :P Your Blue Room ćwiczyli!!!!

#177 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 29 września 2009 - 12:54

Znalezione na oficjalnej stronie (360.u2.com):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#178 Waldek

Waldek

    Użytkownik

  • Members
  • 171 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Oława

Napisano 29 września 2009 - 13:04

Znalezione na oficjalnej stronie (360.u2.com):
(...)


A jak Ty żeś to tam znalazł... bo ja nie widzę.

#179 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 29 września 2009 - 13:09

Teraz nigdzie tego nie ma....(albo ja nie umiem znaleźć :P )

#180 Guest_piotrek85_*

Guest_piotrek85_*
  • Guests

Napisano 29 września 2009 - 13:10

Też tego nie widzę. Albo jestem ślepy albo Depe to Paul McGuinness. :P



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych