Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bilety: opinie


2596 replies to this topic

#2541 kichigai

kichigai

    Użytkownik

  • Members
  • 146 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Poznań

Napisano 06 kwietnia 2009 - 19:01

znaczy zamierzasz je kupić? bo jak nie to za pare minut będą znowu:D

#2542 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 06 kwietnia 2009 - 19:10

Tym razem miałam więcej szczęścia niż około 14 - udało się włożyć bilet do koszyka i dzięki temu teraz ja mogłam pomóc komuś, tak jak mnie pomógł ktoś inny w tamtą pamiętną noc.

#2543 bee

bee

    saw things so much clearer

  • Moderatorzy
  • 2 109 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:in-between

Napisano 06 kwietnia 2009 - 21:50

Bee - czy Ty tez juz dostalas swoja upragniona przesylke??? Mam nadzieje, ze wszystko ok:)


Tak, do mnie też dotarły. ;) Miałabym je już w piątek, ale mojemu panu listonoszowi nie chciało się tu przyjeżdzać, jak mi dzisiaj wyznał z rozbrajającym uśmiechem. Uwielbiam go :D

#2544 Mag

Mag

    Użytkownik

  • Members
  • 13 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z ciepłej wyspy

Napisano 07 kwietnia 2009 - 06:08

Udany ten Pan Listonosz :P W takim razie do zobaczenia na koncercie - achchch, bedzie cudnie, juz to czuje ;)

#2545 Nicole

Nicole

    Użytkownik

  • Members
  • 69 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:CTR

Napisano 07 kwietnia 2009 - 07:36

Ja również posiadam bileciki od jakiegoś tygodnia :)

#2546 Maczolina

Maczolina

    Użytkownik

  • Members
  • 34 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Warszawa

Napisano 07 kwietnia 2009 - 12:34

Ja dziś na stronce ticketpro mam status WYSŁANO!
nareszcie:)

#2547 QQRyQ

QQRyQ

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wieruszów/woj. Łódzkie

Napisano 09 kwietnia 2009 - 09:11

Kurcze to jeszcze ktoś czeka na bilety? Myślałem, że jak tu zerknę w temat to będą już tylko komentarze pełne radości ;)
Mój świat, powiadam, jest chory
Władają nim potwory..

#2548 mikado86

mikado86

    Użytkownik

  • Members
  • 1 Postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 10:01

Przepraszam bardzo czy mógłby mnie ktoś oświecić. Zrządzeniem losu mam w domu 2 rodzaje biletów.Jedne są matowe, drugie błyszczące, które są prawdziwe?

#2549 QQRyQ

QQRyQ

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wieruszów/woj. Łódzkie

Napisano 09 kwietnia 2009 - 10:43

Jeśli zamówiłeś w LN, Eventimie bądź Ticketpro to zapewne wszystkie są prawdziwe. A jakie to zrządzenie losu sprawiło, że masz dwa rodzaje i pytasz się które prawdziwe to nie wnikam ;)
Mój świat, powiadam, jest chory
Władają nim potwory..

#2550 CocoJumbo

CocoJumbo

    Użytkownik

  • Members
  • 104 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 kwietnia 2009 - 19:18

Kupię trampki, czarne z białymi sznurówkami, najlepiej nówki, nieśmigane. Ewentualnie mogę się wymienić, mam na zbyciu piękny żyrandol. Proszę o kontakt na priv.

#2551 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 19:19

Kupię trampki, czarne z białymi sznurówkami, najlepiej nówki, nieśmigane. Ewentualnie mogę się wymienić, mam na zbyciu piękny żyrandol. Proszę o kontakt na priv.


To ma być żart? Jakoś nie w temacie... <_<

#2552 //The Fly//

//The Fly//

    Użytkownik

  • Members
  • 1 013 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 kwietnia 2009 - 19:34

Jak U2 ustala ceny biletów (vol. 2):


Paul (McGuiness oczywiście) grilluje z rodzinką, z dala od tego muzycznego zgiełku i szumu. W kieszeni wibruje mu telefon.
- Przepraszam, to pewnie Boniasty dzwoni, o te bilety... - i pospiesznie myka na werandę. Odbiera.
- Nie masz kiedy dzwonić? - pyta oburzony.
- Bo my właśnie rozmawialiśmy z chłopakami o nowej trasie i ten, no, próbujemy ustalić jakieś rozsądne ceny biletów.
Paulowi zabłysły oczy i niecny uśmieszek przyozdobił jego pulchną buźkę.
- Ceny biletów... Ceny biletów... ROZSĄDNE ceny biletów? - zapytał.
- Tak Paul. ROZSĄDNE. - powiedział Bono i parsknął do słuchawki.
- Ale w czym ja mam wam pomagać? To jest wasza trasa, wasz nowy album i wasi fani.
- Ale jesteś, tak jakby, naszym reprezentantem. Wiesz co? Przestań się fochować o ten zysk z VT, do cholery! Daliśmy tyle, ile mogliśmy!!
- 60% to za mało. Nie wybaczę wam tego.
- Wiesz, że Larry nie ma na żel?
Paul poczuł dziwny uścisk w żołądku.
- Nie ma na żel? - i tu mu zadrżał głos.
- Nie ma. I boczy się ostatnio na wszystkich. Adamowi wyrwał struny z Fendera Jazza.
- W mordę... To gruba sprawa. Co jak co, ale to... Dobra! Pomogę wam. Ale w jaki sposób?
- Lajfnejszyn. Mówi ci to coś?
- Eee, tak. Niech zgadnę. Mam tam przekręcić i negocjować ceny biletów?
Bono się uśmiechnął podstępnie i odpowiedział:
- Nie. Nie negocjować. My ceny mamy już z chłopakami ustalone. Ty tylko dzwonisz i przedstawiasz im cennik, a oni to akceptują i wprowadzają nasze bilety w obieg.
- A jak nie zaakceptują?? - pyta zaniepokojony McGuiness.
- To im powiedz, że Larry Mullen, nasz bębnowy, nie ma na żel do swoich włosów. Będą wtedy srać ogniem, żeby jak najprędzej wyprowadzić bilety.
- To załatwione! Skończe tylko imprezkę z rodzinką i dryndnę tam.
- Czekamy na twój odzew Paul. Bywaj.
Bono się rozłączył i wrócił do chłopaków. Dziko szczerząc zęby, powiedział do Larry'ego:
- Juniorze, będziesz miał na ten swój żel. Będziesz miał...

#2553 CocoJumbo

CocoJumbo

    Użytkownik

  • Members
  • 104 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:14

No na poważnie to tego chyba nie pisałem ;)
Po prostu śmieszne już są powtarzane regularnie posty typu "kupię 6 biletów na płytę, kontaktujcie się ze mną".

#2554 agrace

agrace

    Użytkownik

  • Members
  • 682 Postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:18

No na poważnie to tego chyba nie pisałem ;)
Po prostu śmieszne już są powtarzane regularnie posty typu "kupię 6 biletów na płytę, kontaktujcie się ze mną".


Dla Ciebie może i śmieszne, ale na pewno nie są one śmieszne dla tych, którzy biletów nie mają, bo jak wnioskuję Ty takowy posiadasz... Więc pozwól innym umieszczać tu swoje posty, bo do tego ten temat służy, a jak masz jakieś ciekawsze żarty, to zapraszam do tematu o humorze. :rolleyes:

#2555 Krwawy Felek

Krwawy Felek

    Użytkownik

  • Members
  • 4 Postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 20:39

No to chyba zabrakło im jeszcze na fajki - jak wchodzę na wybór miejsc z planu widowni, to miejca , które były wczoraj po 140 zł, dziś maja cenę 450...

#2556 raskol

raskol

    Użytkownik

  • Members
  • 94 Postów

Napisano 09 kwietnia 2009 - 21:03

Dla Ciebie może i śmieszne, ale na pewno nie są one śmieszne dla tych, którzy biletów nie mają, bo jak wnioskuję Ty takowy posiadasz... Więc pozwól innym umieszczać tu swoje posty, bo do tego ten temat służy, a jak masz jakieś ciekawsze żarty, to zapraszam do tematu o humorze. :rolleyes:

Mnie one śmieszą, tu pełno ogłoszeń że kupię bilet a na eventim.pl są dalej dostępne.

twoje argumenty mnie nie przekonują, bilety są w sprzedaży, co innego gdyby ich nie było. A uwierz mi że ludzi stać na wydatek po 450 zł bo widać to po allegro !

ALBO IDZIE SIĘ NA PŁYTĘ ALBO NA KONCERT - zdecydujcie się w końcu !!

Gdyby nie takie orły jak tu, to by cały koncert był wyprzedany. Uświadomić chyba im trzeba że bilety są dalej w sprzedaży i nie trzeba kupować od innych. Bo przez takich leszczów nie wyprzedał się cały koncert do tej pory !

#2557 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 09 kwietnia 2009 - 21:31

Wygląda na to, że zainteresowanie tiketami na U2 będzie się zmniejszało. Obecne TOP 10 Eventimu:

Top 10:

ORLEN MONSTER JAM
U2
MADONNA
DEEP PURPLE
PERFECT SYMFONICZNIE
SIMPLY RED
HEINEKEN OPEN'ER 2009
ESKA MUSIC AWARDS 2009
US3
SLIPKNOT

#2558 Czesio29

Czesio29

    Użytkownik

  • Members
  • 234 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Gliwice

Napisano 09 kwietnia 2009 - 21:31

tez prawda, jakby spoznialscy kupili sektory to nie dosc ze koncert by sie szybciej sprzedał i wieksza szansa na drugi, a i koniki by w dupe dostały.... nie wierze ze przez kilka miesiecy trudno uskladac pare s tówek na bilet... do Tesco towar wykladac.. zaplaca 6-8 stów i juz na bilet jest heh

#2559 ultraviolet160

ultraviolet160

    Użytkownik

  • Members
  • 147 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Sosnowiec

Napisano 09 kwietnia 2009 - 21:40

Mnie one śmieszą, tu pełno ogłoszeń że kupię bilet a na eventim.pl są dalej dostępne.

twoje argumenty mnie nie przekonują, bilety są w sprzedaży, co innego gdyby ich nie było. A uwierz mi że ludzi stać na wydatek po 450 zł bo widać to po allegro !

ALBO IDZIE SIĘ NA PŁYTĘ ALBO NA KONCERT - zdecydujcie się w końcu !!

Gdyby nie takie orły jak tu, to by cały koncert był wyprzedany. Uświadomić chyba im trzeba że bilety są dalej w sprzedaży i nie trzeba kupować od innych. Bo przez takich leszczów nie wyprzedał się cały koncert do tej pory !



Doprawdy?
To dziwne, bo ja po parę razy na dzień wchodzę na eventim i nie ma biletów (z wyjątkiem tych po 40 i 800 zl)... Niektórym owszem udaje się trafić w moment kiedy wypuszczą parę sztuk i kupią bilet. Ale ogólnie bilety za 190 zl nie są dostępne non stop.
No i wyobraź sobie, że może jednak nie wszystkich stać na wydatek rzędu 400 albo więcej zl.
Ale dziękuję Ci, że mnie uświadomiłeś.

You bury your treasure
Where it can't be found
But your love is like a secret
That's been passed around


#2560 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 09 kwietnia 2009 - 22:08

Jak U2 ustala ceny biletów (vol. 2):


Paul (McGuiness oczywiście) grilluje z rodzinką, z dala od tego muzycznego zgiełku i szumu. W kieszeni wibruje mu telefon.
[...]
- Lajfnejszyn. Mówi ci to coś?
[...]


Dobre! :) Czekamy na część 3. rozmowa McGuinessa z LN :P No i jak to nam na złość zrobili z tym 2. Zagrzebiem, aby tylko u nas nie grać 2 razy. :lol:



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych