Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bilety: opinie


2596 replies to this topic

#1 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 09 marca 2009 - 13:35

By uniknąć mieszania treści, wszelkie pytania, odpowiedzi, wiadomości odnośnie biletów na koncert(y?) w Chorzowie prosimy zamieszczać tutaj.

(Wcześniejsze posty na ten temat można sobie odgrzebać w tym wątku.)

"Ceny biletów zostaną podane do wiadomości w ciągu najbliższych paru dni, kiedy zostaną one ostatecznie zatwierdzone.
W Polsce, tak jak w całej Europie sprzedaż rozpocznie się z początkiem drugiej połowy marca. Dokładna data rozpoczęcia sprzedaży będzie podana za parę dni, wraz z cenami biletów, ale najprawdopodobniej sprzedaż internetowa ruszy pod koniec przyszłego tygodnia poprzez: livenation.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl Postanowilismy skorzystać z dwóch platform sprzedażowych: Eventimu oraz Tickepro, aby wyeliminować kolejki oraz przeciążone łącza.

Jak przy wszystkich większych koncertach gorąco namawiamy wszystkich, którzy będą kupować bilety, by już teraz, przed rozpoczęciem sprzedaży zarejestrowali się na wybranej platformei sprzedażowej. Linki do systemów rejestracji można łatwo znaleźć na stronie livenation.pl (duży banner na górze strony) oraz na stronach ticketpro i eventimu."
(livenation.pl)


#2 Weronika

Weronika

    Użytkownik

  • Members
  • 2 927 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 marca 2009 - 17:56

okej, sprzedaż internetowa to wiadomo. a EMPiKi, MediaMarkty? bo jeszcze przed chwilą wydawało mi się logiczne, że będą tam sprzedawać, ale Evay mi tu mąci.. :P a ja się internetem nie umiem posługiwać, wolałabym do łapy bilet dostać. :P

#3 QQRyQ

QQRyQ

    Użytkownik

  • Members
  • 79 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wieruszów/woj. Łódzkie

Napisano 09 marca 2009 - 18:45

okej, sprzedaż internetowa to wiadomo. a EMPiKi, MediaMarkty? bo jeszcze przed chwilą wydawało mi się logiczne, że będą tam sprzedawać, ale Evay mi tu mąci.. :P a ja się internetem nie umiem posługiwać, wolałabym do łapy bilet dostać. :P


To jak zamówię poprzez te dwa portale to nie dostanę biletu do łap ? :P
Mój świat, powiadam, jest chory
Władają nim potwory..

#4 Guest_Tamb_*

Guest_Tamb_*
  • Guests

Napisano 09 marca 2009 - 18:47

To jak zamówię poprzez te dwa portale to nie dostanę biletu do łap ? :P

Wiadomo o czym mowa. :lol: Też nie jestem entuzjastą zakupów w internecie i o wiele bardziej komfortowo byłoby mi pójść do wyznaczonego punktu, poprosić i dostać na miejscu bilet DO ŁAP :P

#5 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 09 marca 2009 - 19:03

Hm, nie czytałam całego topiku, ale spójrzcie na te wizualizacje. Ten krąg jest otwarty i swobodnie można się w niego wepchnąć. Więc sektor podscenowy, wydaje mi się, jest dla tych co pierwsi wbiją na stadion. A nie bilety, sratatata.

Ale pewnie się mylę.


Wbijanie pod scene, otwarty czy zamknięty, losowanie czy licytacje, a może Mega-Drogie tikety na GoldenCircle..??
Póki co, nic nie wiadomo, tak naprawdę. Trzeba czekać na oficjalne info, które pojawi się w najbliżych dniach.
Na razie, to możemy sobie tylko pospekulować..
Nie radziłbym też sugerować się wizualką... barierki mogą postawić dosłownie wszędzie.

Użytkownik acr edytował ten post 09 marca 2009 - 19:14
kosmetyka po operacji przeszczepu postów;)


#6 Ellen

Ellen

    Użytkownik

  • Members
  • 106 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Szydłowiec

Napisano 09 marca 2009 - 19:37

Wiadomo o czym mowa. :lol: Też nie jestem entuzjastą zakupów w internecie i o wiele bardziej komfortowo byłoby mi pójść do wyznaczonego punktu, poprosić i dostać na miejscu bilet DO ŁAP :P


Mnie ciekawi natomiast w jakich odstępach czasu ruszy sprzedaż w internecie i w puktach? Bo jeśli będzie można kupić bilet w jakimś punkcie tydzień po rozpoczęciu sprzedaży internetowej to ja nie wytrzymam i kupię przez net.
A to pewnie będzie wymagało jak poprzednio kilka telefonów zanim dostanie się w końcu bilet.

#7 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 09 marca 2009 - 19:39

Właśnie nie wiadomo czy sprzedaż przez neta i sprzedaż w punktach ruszy w tym samym czasie. Tzn. wiadomo - sprzedaż przez neta rusza w piątek 20 marca o godzinie 00:01 (tak jest napisane na LN), więc wtedy wątpię żeby równocześnie w punktach sprzedawali...

#8 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 09 marca 2009 - 19:43

17.03 powinna ruszyć dla u2.com'owców z kategorii Horizon.
Wtedy będziemy wiedzieli więcej.

#9 Szadi

Szadi

    Użytkownik

  • Members
  • 137 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trzebnica

Napisano 09 marca 2009 - 20:04

Czy w salonach multimedialnych kolportera, są sprzedawane bilety eventimu? Ostatnio w salonie takim widziałem na wejściu - (nie pamiętam dokładnie, i stąd bierze się problem) - Eventim, mamy twój bilet/odbierz bilet/kup bilet. Wiecie coś więcej na ten temat?
Salon "Usługi dodatkowe: transkasa - opłata rachunków, sprzedaż biletów na koncerty w kraju i zagranicą"

#10 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 09 marca 2009 - 20:07

Wbijanie pod scene, otwarty czy zamknięty, losowanie czy licytacje, a może Mega-Drogie tikety na GoldenCircle..??
Póki co, nic nie wiadomo, tak naprawdę. Trzeba czekać na oficjalne info, które pojawi się w najbliżych dniach.
Na razie, to możemy sobie tylko pospekulować..
Nie radziłbym też sugerować się wizualką... barierki mogą postawić dosłownie wszędzie.


no ale pospekulowac mozna ;) byle bez histerii...

czy mi sie wydaje, czy aby taki patent nie byl stosowany na ET i VT ale tylko w Stanach? i ze do Europy juz nie dotarl?

rzeczywiscie LN moze miec przeswiadczenie, ze taki patent ograniczy koczowanie, a co za tym idzie, zaoszczedzi kosztow (np toi toi'e - i tak tam nigdy duzo ich nie ma) i sprzatania otaczajacego lasku (wynik niedoboru toi toi'ow)... tylko ze i tak, ktos kto chce byc jak najblizej a bedzie mial iles tam % szansy dostania sie do inner circle, przyjdzie z samego rana, zeby w przypadku niepowodzenia byc jak najblizej zewnetrznej krawedzi... co i tak, sadzac po wizualizacjach moze byc okropnie daleko...

#11 Guest_depe_*

Guest_depe_*
  • Guests

Napisano 09 marca 2009 - 20:13

No, dokładnie. Pisałem w innym topicu ale dziś bałagan straszny i wszystko pomieszane jest..

No po prostu CUDOWNIE. Jednak powtarzana gdzieniegdzie od dłuższego czasu data okazała się prawdziwa.
Pomysł z losowaniem niby trafiony - nie trzeba koczować x godzin przed otwarciem bram pod stadionem. Niemniej jednak odczuwam pewien dyskomfort na myśl, że na wypadek wypadu w grupie jedna - bądź kilka osób jedynie, dostałoby się do golden circle. Co z resztą? Nie da się jednak zadowolić wszystkich.

Pomysł z losowaniem nie rozwiązuje problemu koczowania i moim zdaniem jest chybiony.
- Co będzie jeśli przyjdziesz np. o 18:00 na Śląski i nie wylosujesz?
- Będziesz na szarym końcu płyty!
Koczowanie daje szanse, w razie braku szczęścia przy losowaniu, być tuż za Golden Circle, czyli w miarę blisko, a przypadku powodzenia w losowaniu, daje duże szanse obejrzenia koncertu z pierwszego rzędu pod sceną.

#12 user420

user420

    Użytkownik

  • Members
  • 5 213 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 marca 2009 - 22:08

Czy w salonach multimedialnych kolportera, są sprzedawane bilety eventimu? Ostatnio w salonie takim widziałem na wejściu - (nie pamiętam dokładnie, i stąd bierze się problem) - Eventim, mamy twój bilet/odbierz bilet/kup bilet. Wiecie coś więcej na ten temat?
Salon "Usługi dodatkowe: transkasa - opłata rachunków, sprzedaż biletów na koncerty w kraju i zagranicą"




dobre bardzo pytanie;)
w sumie do marino mialbym blisko i moglbym spokojnie rano wyskoczyc po bilety.20 marca, to by bylo super;)

#13 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 09 marca 2009 - 22:18

Bilety z sieci Eventim, można odebrać tylko i wyłącznie w ich siedzibie w Warszawie, co też uczynię.

Dołączona grafika


#14 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 09 marca 2009 - 22:20

Już w jakimś temacie to pisałem,dajcie se spokój z tymi biletami kupowanymi przez internet[50% jest przeznaczone na taką sprzedaż a resztę kupicie w przydrożnych kioskach :lol:]Nie no w każdym dobrym sklepie muzycznym w całym kraju.

#15 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 09 marca 2009 - 22:44

Ale jeśli sprzedaz w tych np empikach będzie pozniej niz w internecie, to pewnie najlepsze miejsca juz wykupią... :-(

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#16 lucas007

lucas007

    Użytkownik

  • Members
  • 392 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Woodche

Napisano 09 marca 2009 - 23:01

osobiście jestem zwolennikiem koczowania, rock and roll to rockandorl mimo ze w xxi wieku. chcesz byc pod sceną - musisz na to zapracować, tylko chcący tego die hard fani powinni być pod samą sceną co przełoży sie automatycznie na fajny klimat koncertu. nie jestem zwolennikiem losowania a już w ogóle żartem byłoby wycenienie sektora pod sceną najdrożej...just imagine it! czy wiadomo juz cos odnosnie innych koncertow?jakas wersja "segregacji" fanów została oficjalnie przyjęta?

#17 Krzysiek

Krzysiek

    Użytkownik

  • Members
  • 70 Postów

Napisano 09 marca 2009 - 23:06

Rety, przestańmy panikować.

Nie wiem czy dobrze mówię, ale kto będzie koczował na bilety w piątek o godzinie 00:00 20.03.2009 ? Pewnie tylko fani i wielcy miłośnicy. Na prawdę nie wiele będzie takich twardzieli. Powiedzmy, że będzie nas góra 5 tyś tej nocy. Co to jest przy 70 tyś ? ;)
Będą uruchomione 3 duże serwery, które często przechodzą burze. Każdy z nas kupi bilet bez problemu. Problem być może będą mieli Ci, którzy obudzą się z ręka w nocniku tydzień później, ale nie 20 marca :)

Także spokojnie :)

#18 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 09 marca 2009 - 23:09

Ale jeśli sprzedaz w tych np empikach będzie pozniej niz w internecie, to pewnie najlepsze miejsca juz wykupią... :-(

No własnie sklepiki będą sprzedawać z tygodniowym opóźnieniem ale już napisałem 50na50czyli szanse wyrównane

#19 gosia_08

gosia_08

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 marca 2009 - 06:15

A jak wygląda odbiór biletów zamówionych na ticketpro/ live nation/ eventim - odbiór osobisty czy za pośrednictwem poczty? z góry dzięki za info

#20 dzusti

dzusti

    Użytkownik

  • Members
  • 18 Postów

Napisano 10 marca 2009 - 06:27

Gosiu : niejeden bilet kupiłam przez livenation w necie,nie miałam nigdy problemów.
Po zalogowaniu się i kupieniu biletów (wybierasz sposób płatności) dostajesz na maila info o rezerwacji biletów z numerem.I to jest podstawa.Wpłacasz kasę i wciąż po zalogowaniu się masz podgląd w swój koszyk ,gdzie pisze po kolei ,ze masz kupione bilety, później że zostały wydrukowane, później -kiedy wysłane.Wysyłane są listem priorytetowym poleconym.
Odbierasz na poczcie i czekasz na koncert.
:-)
miłego dnia!



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych