Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bilety: opinie


2596 replies to this topic

#21 gosia_08

gosia_08

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 marca 2009 - 06:40

dzięki wielkie :)

#22 Melon

Melon

    Użytkownik

  • Members
  • 715 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bardziej z nikąd niz skądkolwiek

Napisano 10 marca 2009 - 06:56

Z tą paniką też nie przesadzajmy.
O ile pamiętam to na VT w Chorzowie bilety ponoć rozeszły się w ciągu trzech dni a potem były "dorzuty" i nawet w dzień koncertu można było kupić jeszcze ok. 4 tysięcy biletrów
"Życie należy przeżyć tak aby nie wstydzić się lat przeżytych bez celu!"


#23 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 10 marca 2009 - 09:13

Czy ktoś się orientuje kiedy (lub czy w ogóle) pojawi się informacja o dostępności sektorów pod sceną? Inaczej kiedy dowiemy się czy będzie losowanie (ja stawiam na 30 czerwca)

#24 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 marca 2009 - 09:57

Czy ktoś się orientuje kiedy (lub czy w ogóle) pojawi się informacja o dostępności sektorów pod sceną? Inaczej kiedy dowiemy się czy będzie losowanie (ja stawiam na 30 czerwca)


najpozniej dowiemy sie po pierwszym koncercie.

prawdopodobnie jednak wczesniej bedzie jakies info oficjalne czy to na u2.com czy live nation, ktore w przypadku losowania to wyjasni. jest to w sumie dosc wazna okolicznosc mogaca wplywac na rodzaj biletu, ktory kupujesz a w przypadku transakcji handlowej jaka jest sprzedaz biletow, sprzedajacy jest zobowiazany uprzedzic kupujacego o wszystkich istotnych cechach transakcji oraz nabytego produktu...

#25 Mars_2000

Mars_2000

    Użytkownik

  • Members
  • 804 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3city

Napisano 10 marca 2009 - 10:51

Przedsprzedaż właśnie ruszyła na 3 koncerty w Europie godzinę temu....i z tego co wyczytałem na forum u2.com to już są szczęśliwcy , co mają je kupione.

#26 acrobat

acrobat

    Użytkownik

  • Members
  • 84 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3City

Napisano 10 marca 2009 - 11:45

Fragment dzisiejszego artykułu w katowickiej wyborczej odnośnie cen biletów:

Kolejna dobra wiadomość to ceny biletów - na najtańsze sektory będą kosztować mniej niż przed czterema laty. Za kilka dni poznamy dokładne ceny (planowane to od 100 do 800 zł). Bilety trafią do sprzedaży pod koniec przyszłego tygodnia - najpierw w internecie na www.livenation.pl, www.ticketpro.pl i www.eventim.pl.


Obawiam się tylko, że te najtańsze niekoniecznie muszą być na płytę.

#27 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 10 marca 2009 - 11:52

Te najtańsze pewnie będą na boczne trybuny. Uwagę zwraca zdanie, mówiące, że bilety najpierw będą do kupienia w necie.

#28 BOYofWAR

BOYofWAR

    Użytkownik

  • Members
  • 123 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:wa-wa

Napisano 10 marca 2009 - 11:57

Będzie bankowo analogicznie do madonny. Przy czym należy pamiętać, że wyprzedane bilety w sieci nie oznaczają wyprzedanych biletów w ogóle. Przy madonnie narobiono szumu medialnego, że najdroższe a co za tym idzie najlepsze bilety zostały wyprzedane w kilka godzin a tydzień później w empiku można było przebierać w biletach tak więc liczę, że jakaś pula ogólna różnego rodzaju biletów jest przewidziana do sprzedaży "konwencjonalnej" niezależnie od neta.

#29 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 10 marca 2009 - 12:01

co więcej - bilety na Madonnę można na luzaku kupić dzisiaj;)

#30 BOYofWAR

BOYofWAR

    Użytkownik

  • Members
  • 123 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:wa-wa

Napisano 10 marca 2009 - 12:36

ale chyba już nie wszystkie; nie mniej problemów z nabyciem nawet tych najdroższych w empiku nie było i liczę że na U2 będzie podobnie, chyba że się mylę ;)

#31 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 10 marca 2009 - 13:22

Jestem generalnie na tą chwile BARDZO zniesmaczony ( a nawet wkurwiony ) obecną sytuacją. Jak mozna takie cyrki odstawiać na zwykły koncert, to mi się w mojej małej głowie nie mieści. Jakieś pieprzone losowania, golden gówno, kupno tylko przez neta (na poczatku), cena na płyte na koncercie 400 zł, no co jest KURWA? Czy to jest jakiś sposób żeby jak największa ilość ludzi zniechęcić czy co? Za mało kasy mają? Żebym płacił 150 zł, i patrzył się na ich spocone dupska siedząc z tyłu? Nie, tak się nie robi, jeszcze pare takich numerów i moga sobie wsadzić gdzieś tą całą trase.


Jak narazie, wszysztko po za zakupem przez internet to plotki, patrząc np na ceny w Amsterdami płyta będzie w jednej cenie na całość, czyli o jakiś golden circle nie ma mowy, co do losowania, to też należy poczekać i się narazie nie przejmować, bo w stanach jest to już od dawna, a w europie raczej nikt czegoś takiego nie uzywa. Ja obstawiam cene na płyte 150 - 170 zl.

... :P


#32 pike

pike

    Użytkownik

  • Members
  • 28 Postów

Napisano 10 marca 2009 - 13:35

W katowickiej wyborczej natknąłem się na informację, że bilety mają kosztować od 100 do 800 zł.

moje rate your music / oceny płyt U2 - https://rateyourmusi...ol/strm_a/U2/1 


#33 totti83

totti83

    Użytkownik

  • Members
  • 59 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Ruszów

Napisano 10 marca 2009 - 15:08

Jestem generalnie na tą chwile BARDZO zniesmaczony ( a nawet wkurwiony ) obecną sytuacją. Jak mozna takie cyrki odstawiać na zwykły koncert, to mi się w mojej małej głowie nie mieści. Jakieś pieprzone losowania, golden gówno, kupno tylko przez neta (na poczatku), cena na płyte na koncercie 400 zł, no co jest KURWA? Czy to jest jakiś sposób żeby jak największa ilość ludzi zniechęcić czy co? Za mało kasy mają? Żebym płacił 150 zł, i patrzył się na ich spocone dupska siedząc z tyłu? Nie, tak się nie robi, jeszcze pare takich numerów i moga sobie wsadzić gdzieś tą całą trase.



komercja. USD ponad wszystko.
Bono pobiadolił a ceny i tak sa standardowo wysokie. Dlatego jesli uda mi sie zaliczyc Chorzow i Berlin ,bede mega szczesliwy.Na dalsze wycieczki mnie nie stac.

#34 Haftung Bejbe:P

Haftung Bejbe:P

    Użytkownik

  • Members
  • 431 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Poznań (jeszcze;p)

Napisano 10 marca 2009 - 15:20

To juz wiadomo po ile będą bilety że tak psioczycie??

;)
we can be heroes...just for one day

#35 corbijn

corbijn

    Użytkownik

  • Members
  • 337 Postów

Napisano 10 marca 2009 - 15:35

To juz wiadomo po ile będą bilety że tak psioczycie??

;)

płyta 140-trybuny 190

#36 Michał

Michał

    Edziomaniak

  • Members
  • 934 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zooropa

Napisano 10 marca 2009 - 15:38

Skąd takie info?

Dołączona grafika


#37 gosia_08

gosia_08

    Użytkownik

  • Members
  • 33 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 10 marca 2009 - 15:39

o co chodzi z tym losowaniem? losowanie obejmować będzie tylko sektory czy i płytę?

#38 reic_diov

reic_diov

    Użytkownik

  • Members
  • 625 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Krsono

Napisano 10 marca 2009 - 15:40

płyta 140-trybuny 190


Z kad masz takie informacje?

... :P


#39 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 10 marca 2009 - 15:48

o co chodzi z tym losowaniem? losowanie obejmować będzie tylko sektory czy i płytę?


Tylko płyte?

#40 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 10 marca 2009 - 15:59

ej, ludzie! na dzień dzisiejszy nie ma żadnego losowania !



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych