Skocz do zawartości


No Line On The Horizon


187 replies to this topic

#161 morfeusz

morfeusz

    Użytkownik

  • Members
  • 1 064 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 marca 2009 - 07:23

pracuje w tej tematyce od 15 lat - czasem by uniknąć reklamacji klienta robi sie tak, że cały nakład własnie leci sie juz z błedem, zeby wszsycy odbiorcy mysleli, ze tak musi być:) no i nikt wówczas sie nie czepia - wyobraz sobie, ze w połowie nakładu zmieniaja i onanisci jutowcy skladaja reklamacje?:) maskara jednym słowem - koszty opóznienia w dostawach itp masakra hahaha

#162 olive

olive

    Zooming in, zooming out

  • Members
  • 3 377 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 03 marca 2009 - 09:24

wyobraz sobie, ze w połowie nakładu zmieniaja i onanisci jutowcy skladaja reklamacje?:)


moze po prostu nie doceniaja jutowych onanistow? znam takich, ktorzy kupiliby drugi egzemplarz w prawidlowym opakowaniu bo sie rozni od poprzedniego... ;)

nie martwcie sie - za 30-40 lat te zle sklejki i bledy jako biale kruki beda warte 10 razy wiecej niz dobre opakowania ;) sprzedacie je kolekcjonerom i dzieki temu bedzie Was stac na najnowszy super deluxe never seen mega box '60 years of u2' ;)

#163 Locutusss

Locutusss

    Użytkownik

  • Members
  • 100 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 03 marca 2009 - 11:45

A tak w ogóle to dziwi mnie brak nowych, niealbumowych piosenek na 1 singlu. Na vertigo był "Are you gonna wait forever" i Kraftwerkowy "Neon Lights", na "Beautiful day" był "summer rain" i "always" a teraz niby mamy winter, ale jest on tylko na filmie "Linear". Mam nadzieję, ze ten brak b-sidów oznacza, że odrzuty z "No line on the horizon" nie trafiły na single w postaci b-side'ów gdyż znajdą się na płycie jeszcze w tym roku (marzenia ściętej głowy :lol: )


Chyba nie tak do końca marzenia ściętej głowy dziś na Onet.pl była informacja o U2 że jeszcze w listopadzie 2009 ma zostać wydany kolejny album U2. Kontynuacja NLOTH, "Jak wyjaśnia Bono, byłby to materiał towarzyszący właśnie wydanemu albumowi. Zestaw nie ma jeszcze tytułu, ma być jednak "bardziej kontemplacyjny i kojarzący się z procesją". Efekty powinniśmy poznać w listopadzie."

Inaczej mówiąc w tym roku mamy szansę na płatne b-sidy z NLOTH.
Ciekawi mnie tylko w ilu wersjach wyjdą 3, 4, czy może 5.

PS: BOX robi wrażenie, wizualnie jest ogromny. Ale zastanawia mnie czy wart swojej ceny. Tak czy inaczej kupiłem, ale muszę stwierdzić, że reedycja JT w BOXie zrobiła na mnie lepsze wrażenie.

#164 Paweł =

Paweł =

    Użytkownik

  • Members
  • 1 151 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 03 marca 2009 - 12:18

Witam,kiedys byłem tu zalogowany ale zapomniałem loginu hasła.więc załorzyłem nowe konto.
Wczoraj kupiłem Digipack Limited Edition i jestem bardzo zadowolony,mnie osobiscie nic więcej nie potrzeba.
A jeśli chodzi o ten cały Box to uważam że cena jest przesadzona.Gdyby tam jeszcze byla plytka dvd jak nagrywają album i jakiejś pierdółki to byłoby warto.A dla samych książeczek to się nie oplaca.W sumie i tak to potem lerzy na półce.
Co do filmu uważam ze jest to okropny kicz.Naprawdę mogli bardziej sę postarać.Pewnie większość fanów zazwiodła się z powodu tego filmu.

Adres mojego bloga o płycie i wszystkim co z nią związazne http://u2nolineonthe...n.blog.onet.pl/ Zapraszam

Pozdrawiam Paweł

Moje Konto Youtube - http://www.youtube.c...iew=0&flow=grid

 

 

 


#165 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 03 marca 2009 - 13:20

Chyba nie tak do końca marzenia ściętej głowy dziś na Onet.pl była informacja o U2 że jeszcze w listopadzie 2009 ma zostać wydany kolejny album U2. Kontynuacja NLOTH, "Jak wyjaśnia Bono, byłby to materiał towarzyszący właśnie wydanemu albumowi. Zestaw nie ma jeszcze tytułu, ma być jednak "bardziej kontemplacyjny i kojarzący się z procesją". Efekty powinniśmy poznać w listopadzie."

Inaczej mówiąc w tym roku mamy szansę na płatne b-sidy z NLOTH.
Ciekawi mnie tylko w ilu wersjach wyjdą 3, 4, czy może 5.

PS: BOX robi wrażenie, wizualnie jest ogromny. Ale zastanawia mnie czy wart swojej ceny. Tak czy inaczej kupiłem, ale muszę stwierdzić, że reedycja JT w BOXie zrobiła na mnie lepsze wrażenie.


Ale mieli pozostałości po HTDAAB i coś mogli dorzucić na nowy singiel, czy 1 utwór robił im różnicę, ani jeden się nie nadawał, czy brak czasu na szukanie :P

Oby nowy album max w 2 wersjach, bo to ma być dodatek do NLOTH (mogli miejsce w Boxie zostawić!!! Albo zrobią instruktaż jak pociąć pudełko aby oba się zmieściły w środku :lol: ).

Co do ceny, to rzeczywiście wysoka i nic nie spada <_< TJT dużo lepsze, mniejsze pudełko a więcej ciekawostek. A tu w Boxie co rusz zdjęcie tego oceanu/morza w A4, A3 :blink: Lekka przesada. No i cena TJT kosztowało nawet 128 zł w Merilnie na początku!! a NLOTH Box najtaniej 160 zł!! To lekkie przegięcie. No i tylko 1 krótkie DVD, a TJT z masą dodatków i koncertem <_<

Ale trzeba przyznać robi wrażenie.

#166 derka

derka

    Lady with the spinning head

  • Moderatorzy
  • 5 611 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:z krainy Oz

Napisano 03 marca 2009 - 20:56

Ja kupiłam dziś Box. Z ceną pojechali... Ale książka ze zdjęciami podoba mi się, choć faktycznie mogli dorzucić coś jeszcze, skoro taka cena...
A w sobotę będę kontemplować album. W tygodniu zestresowana nie potrafię :D

There's always a chance as long as one can think
this is music : last

#167 Szadi

Szadi

    Użytkownik

  • Members
  • 137 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Trzebnica

Napisano 04 marca 2009 - 18:08

Muszę się poskarżyć na moją wersję. Skoro płacę tyle kasy to wymagam. A tu niestety, moja książka z boxa jest źle sklejona! A oprawa cała w zaschniętym kleju. Ale może być.... <_<

#168 mihnik

mihnik

    Użytkownik

  • Members
  • 263 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 05 marca 2009 - 19:22

Informuję, że w Szczecińskim MM Digipack był dzisiaj w cenie 59,90. Wg mnie cenka bardzo atrakcyjna. Taniej niż w Merlinie.

#169 Robert Dy

Robert Dy

    Użytkownik

  • Members
  • 3 Postów

Napisano 05 marca 2009 - 20:12

Witam na forum :)

W Krakowskim MM M1
Digipack - 69,90-zł. Trzeba dokładnie oglądnąć przez zakupem, kilka szt. uszkodzonych (zagięty bok okładki, itp). Nalepki = oczywiście odwrotnie przyklejone. Wszyscy mamy białe kruki ;)
Standard - 59,90-zł porysowany tył pudełka (pod folią), we wszystkich egzemplarzach!

Widać brak kontroli jakości, co przy tych cenach jest sporym przegięciem.

#170 Jade Barrow

Jade Barrow

    Użytkownik

  • Members
  • 27 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Zza Horyzontu :)

Napisano 06 marca 2009 - 20:57

Toruń Media Markt : Digipack 64,90 Jestem szczęśliwą posiadaczką, Linear właśnie się ściąga, a w słuchawkach Fez :)

Box był chyba za 169,90 ale to trochę ponad możliwości studenckie, Magazin 119,90 Jak dla mnie digipack to optimum.

#171 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 07 marca 2009 - 22:30

W środę wreszcie otrzymałem swój box z Rockserwisu.

Samym wydaniem jestem bardzo zachwycony. Robi to ogromne wrażenie. Jak dla mnie to cena (w Rockserwisie to było ok. 161 zł) nie odbiega od jakości tego co otrzymaliśmy. Box był warty zakupienia, chociażby dla DVD z filmem Antona. Jak dla mnie możliwość ściągnięcia filmu na dysk to jednak nie to samo ;)

Przekonałem się też do szaty graficznej albumu. Kolorystyka i grafika dobrze się uzupełniają z okładką albumu i tytułem płyty.
Dołączona grafika

#172 bulkasz

bulkasz

    Użytkownik

  • Members
  • 8 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 08 marca 2009 - 22:46

tez zamawiałem box w rockserwisie, wydanie fantastyczne, cena oczywiscie przesadzona o jakies 40zł:>
wogole wreszcie okładka (dla mnie jedna z lepszych w historii U2) i sama grafika wyglada jak powinno
strasznie mi sie podoba np. cała oprawa HTDAAB, swietna kolorystyka itp, ale samo zdjecie na okladce jest tragiczne
dobra okladka to taka na ktorej nie ma zdjęcia zespołu:D (nie chodzi mi tylko o U2, żeby było jasne)

#173 Janeczek

Janeczek

    Użytkownik

  • Members
  • 187 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:from my heart

Napisano 09 marca 2009 - 10:26

polecam rockserwis, tam tez kupiłem box i jestem zadowolony. :)
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...
Baby, baby, baby...light my way

Oooh...ultraviolet...

#174 zardzel

zardzel

    Użytkownik

  • Members
  • 27 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 21 marca 2009 - 10:39

a ja się lekko zawiodłem wersją Magazin... toż to nic innego jak książka z Boxa w miekkiej oprawie :P

#175 numb

numb

    I feel numb!

  • Members
  • 1 698 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Brzeg Dolny/ Wrocław

Napisano 22 marca 2009 - 13:32

Mhm dostałam od rodzinki NLOTH Limitowaną edycję ale nie wiem jak zassać Linear, pomoże ktoś? :rolleyes:
I was looking for the Spirit
And I found alcohol
I was looking for The Soul
And I bought some style
I wanted to meet God
And they sold me religion...


I still haven't found what I'm looking for...


#176 GhostGirl

GhostGirl

    Acrobat

  • Members
  • 978 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Kraków, dawna stolica Polaków

Napisano 22 marca 2009 - 19:10

Mam digiboxa. Chciałam własnie obejrzeć film Antka. Wchodzę na stronę www.nolineonthehorizon.com/bonus , wkładam płytę do napędu, klikam RETRY i nic... i tak w kółko ;/
Miał ktoś podobnie??

#177 acrobat

acrobat

    Użytkownik

  • Members
  • 84 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:3City

Napisano 04 kwietnia 2009 - 12:31

Wersja Box jest rzeczywiście ładnie dopracowana graficznie, myślę też, że wbrew wcześneijszym obawom sprawdziła się ta szarawa kolorystyka. Zdjęcia są świetnej jakości, a całość ciekawie zaprojektowana.

Szkoda, że zawiodło trochę dopracowanie szczegółów produkcyjnych. Nie wiem, jak w Waszych egzemplarzach, ale u mnie książeczka jest krzywo doklejona do okładki płyty, przez co zdjęcie ciągnące się przez krążek jest jakieś krzywe. Niby to nic specjalnego, ale za tą kasę, chciałbym żeby wszystko było perfekcyjne.

Trochę jestem też rozczarowny pomysłem na środek książeczki - jest on podporządkowany filmowi Antona. Większość zdjęć to kadry z filmu, wydaje mi się, że to trochę pójście na łatwiznę. Aż nie chce mi się wierzyć, że nie było, lub nie można było zrobić, jakiś fajnych fotek zespołu albo miejsc w których nagrywali.

Zgadzam się też, że cena jest przegięta i nie do końca adekwatna do zawartości. Pod tym względem dużo lepiej wypadła reedycja JT - dużo materiału, a cena przyzwoita. Aż się prosiło, żeby oprócz Linera dorzucić jeszcze jakieś filmy zakulisowe. Wiemy, że powstało ich sporo. Tak więc całości dałbym w ocenę 4.5/6

#178 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 01 maja 2009 - 00:35

Świeża recenzja ze Screenagers.

#179 methiu

methiu

    0118 999 881 999 119 7253

  • Members
  • 1 035 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:ok.Oświęcimia

Napisano 01 maja 2009 - 10:20

Te zagraniczne wklejane przed premierą były bardziej treściwe a i autorzy każdemu z utworów poświęcali kilka linijek.
"Smell the flowers while you can" - David Wojnarowicz

#180 Guest_Mac_*

Guest_Mac_*
  • Guests

Napisano 01 maja 2009 - 11:08

Tak to jest jak się stawia na przebojowość a nie na treść. Z tej recenzjii wiem tylko tyle, że U2 to wielki zespół i że warto kupić płyte. Nic o piosenkach, o rzeczach związanych z nagrywaniem płyty a zamiast tego jest coś o sekatorach i kubkach.. Śmiech na sali :D



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych