Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence

U2 nowy album album u2 u2 płyta nowa płyta u2

  • Please log in to reply
7779 replies to this topic

Ankieta: Songs Of Innocence (93 użytkowników oddało głos)

Który utwór/utwory powinny zostać singlami promującymi Songs of Innocence?

  1. The Miracle (Of Joey Ramone) (11 głosów [4.04%])

    Procent z głosów: 4.04%

  2. Every Breaking Wave (53 głosów [19.49%])

    Procent z głosów: 19.49%

  3. California (There Is No End To Love) (26 głosów [9.56%])

    Procent z głosów: 9.56%

  4. Song For Someone (10 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  5. Iris (Hold Me Close) (10 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  6. Volcano (14 głosów [5.15%])

    Procent z głosów: 5.15%

  7. Raised By Wolves (6 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  8. Cedarwood Road (5 głosów [1.84%])

    Procent z głosów: 1.84%

  9. Sleep Like a Baby Tonight (22 głosów [8.09%])

    Procent z głosów: 8.09%

  10. This Is Where You Can Reach Me Now (18 głosów [6.62%])

    Procent z głosów: 6.62%

  11. The Troubles (35 głosów [12.87%])

    Procent z głosów: 12.87%

  12. Lucifer's Hands (8 głosów [2.94%])

    Procent z głosów: 2.94%

  13. Crystal Ballroom (45 głosów [16.54%])

    Procent z głosów: 16.54%

  14. The Troubles (jakaś alt version) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  15. Sleep Like A Baby Tonight (też jakaś alt version) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  16. The Miracle (Of Joey Ramone) (acoustic) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  17. Every Breaking Wave (acoustic) (6 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  18. Song For Someone (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  19. California (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  20. Raised By Wolves (acoustic) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  21. Cedarwood Road (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#7701 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 września 2015 - 00:05

Wg Antyradia byłem raz członkiem zespołu w którym śpiewał Artur Rojek po odejściu z Myslo.

 

Tyle na temat.



#7702 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 01 września 2015 - 00:31

Wg Antyradia byłem raz członkiem zespołu w którym śpiewał Artur Rojek po odejściu z Myslo.

 

Tyle na temat.

a to nie była Eska Rock?



#7703 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 września 2015 - 06:55

a, to w sumie jedno i to samo było, almost. ta sama ekipa prawie.



#7704 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 01 września 2015 - 08:18

a, to w sumie jedno i to samo było, almost. ta sama ekipa prawie

 

 

he. hehe. hehehe. hehehehehehehehe. Jak się pomyli w Twoim przypadku to są niewiarygodni, ale jak już Ty gadasz głupoty dyskredytując (jednych czy drugich), to wszystko jedno? ;)

 

Sorry, naprawdę nie chcę mieć ze wszystkimi na pieńku, NO ALE... :D



#7705 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 01 września 2015 - 09:02

he he, hehe, he. no. bo i jedni i drudzy są niewiarygodni na co masz sto dowodów w ich niusach choćby o U2 które jakby żywcem przepisywali ze spekulacji fanów na tym forum, fejsbuku czy gdzieś, podając je jako pewne info z tajnego źródła na zasadzie "bo my wiemy ale nie powiemy skąd" a to bzdury się okazują. to clue mojej wiadomości jakby co, a że w sumie z tego co kojarzę sporo tych samych ludzi tu i tam pracowało, no cóż - hehe.



#7706 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 01 września 2015 - 12:58

Co do pisania bzdur u nich to się zgodzę, ale co do teamu, to nie jest tak że Eska Rock to praktycznie ten sam skład co Muzo FM, a z Antyradia do ER to tylko Wojewódzki i Figurski odeszli? W sumie to nieważne, nie przeszkadzajcie sobie!



#7707 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 01 września 2015 - 20:04

hehehe he he heeee. O tym, że to teledysk był na 24 godziny pisali między innymi: Billboard, NME, jest to też w angielskiej Wiki (hehe). I zgadnij co: na U2.com link do newsa o teledysku już nie działa. Za to video zostało na FB, taka ciekawostka :D

Żywcem przepisywane spekulacje były na stronach Eski Rock, i to było wiele razy podawane na tym forum. Pewnie nawet przez Ciebie ;) Co do innych błędów - nie wypowiadam się, nie czytuję takich newsów poza stronami o U2, które i tak wszystko zbierają do kupy, ale bardziej wierzę własnym obserwacjom niż Twoim, sądząc po marginesie błędu ;) Tym bardziej, że (właśnie sprawdziłem) na stronie Antyradia jest mało informacji akurat o tym zespole, tym bardziej więc nie kopiują spekulacji z forum.

A, że w obu stacjach właściwie nie ma przepływu ludzi między redakcjami, to tym bardziej chyba... jesteś w błędzie ;) Pomijam Figurskiego i Wojewódzkiego, bo to dawne dzieje i już nieaktualne przecież :P



#7708 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 741 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 02 września 2015 - 00:03

Dobra Nvk, może się pomyliłem, bo postrzegam te stacje radiowe jako w sumie jedno i to samo, niezbyt dobre dla muzyki, źródło radiowe, może, mój błąd co do personaliów. Ale co sę tak uwziąłeś nagle? ;) Plus, ani ja ani nikt inny sensowny i obyty z polskimi mediami nigdy nie powtarzaliśmy tu ich informacji, raczej było właśnie przeciwnie. I dośc tych heheszków, wierz w co chcesz, ale skończmy już złośliwości, niczemu nie służą ;)



#7709 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 września 2015 - 09:53

To już rok od premiery SOI. Myślę, że można się pokusić o pierwsze realistyczne oceny tej płyty. Nie pod wpływem chwili, nie pod wpływem emocji. Jak ten longplay prezentuje się jako odrębne dzieło naszych ulubieńców, a jak na tle całej dyskografii zespołu? 

 

Ja przyznam, że słuchałem płyty niemal nieprzerwanie do maja. Gdyby nie początek trasy kto wie, czy nie słuchałbym wciąż. Aczkolwiek mój przypadek jest mocno niereprezentacyjny, bowiem była to moja pierwsza ,,świadoma" płyta Irlandczyków. Wyczekana w bólach 5 lat. 

 

Po roku stosunek do zawartości płyty prezentuje się u mnie następująco:

- The Miracle, na albumie skipuję, zbyt plastikowo brzmi, na koncercie kompletna petarda. Brakowało tej piosence życia (nie w sensie energii), które nadaje jej właśnie koncert, a już jej umiejscowienie w secie w ogóle

- EBW, póki nie usłyszymy wersji studyjnej live (czyli nigdy?) nie ma się co wypowiadać. Piosenka ma potencjał na wielki przebój koncertowy, ale póki co nikt nie sprawdził w klasyce. Wersja akustyczna piękna, ale ileż można. Poza tym najlepiej brzmi przy publice przez duże P, a pechowo się złożyło, że tegoroczna trasa nie biegnie z Włoch i Hiszpanii szlakiem epoki wielkich odkryć geograficznych

- California, uwielbiam, ubóstwiam ten kawałek. Dla mnie jedno z najlepszych dań od kucharzy z U2 od lat. Słucham zawsze na full głośnikach. Wersji live wciąż brakuje do ideału: Bono nie umie jeszcze tego do końca śpiewać, nie ma tej pięknej ściany dźwięku w refrenie ani intra. Przydałaby się też scena I. No i przede wszystkim brakuje najważniejszego - wykonań!  

- SFS - piękne, ale znów przede wszystkim na trasie. Powtarza u mnie casus Miracle.

- Iris - bardzo ładny utwór, i na płycie i na trasie, Rzadko pomijam.

- Volcano - z początku szalałem za tym, obecnie mocno mi się znudziło. To także wina dość słabych wykonań trasowych. Rzadko wracam.

- Raised - na płycie dość średnie (poza tym genialnym pianinkiem na końcu), co nie znaczy, że złe. Na żywo wspaniałe. 

- Cedarwood - i na albumie i na koncercie bomba. Mocny punkt płyty.

- Sleep - absolutne arcydzieło, którego pewnie nigdy nie usłyszymy na żywo.

- This Is Where You Can Reach Me Now - kolejne arcydzieło, którego też pewnie nigdy nie usłyszymy na żywo :P

- The Troubles - czekam na porywające wykonanie live, bowiem dotąd nie zachwyciło mnie w pełni na albumie. Myślę, że jeśli w Sztokholmie nie zaproszą Lykke Li na scenę, to już nigdy.

 

A jak prezentuje się moim zdaniem ten album na tle pozostałych? Hmm, oczywiście ciężko tak porównać, bowiem U2 mają prawie wszystkie albumy mocno od siebie różne. Każda dekada rządzi się u nich swoimi prawami. Jednak korci mnie, aby stwierdzić, że to najlepszy ich album od czasu ATYCLB.



#7710 Kike

Kike

    Użytkownik

  • Members
  • 1 322 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 09 września 2015 - 14:46

Pamiętam rok temu dokładnie ten dzień. Jak to szybko minęło.. Obawiałem się, że materiał będzie na poziomie Ordinary Love i Invisible. Okazał się o niebo lepszy. Myślałem, czy będzie coś co uderzy mnie tak jak przy pierwszych odsłuchach teraz i ciągle moich ulubionych piosenek U2 - OOTS i Crazy Tonight. Okazała się to California (oczywiście w nieco mniejszym stopniu). Praktycznie od premiery do dziś to mój ulubiony kawałek z płyty. TIWYCRMN to krok naprzód U2, kawałek jakiego jeszcze nie mieli, potem doszło Crystal Ballroom, powinni je grać regularnie. EBW w wersji albumowej przez pierwszy miesiąc mi nie wychodziło z głowy, potem nieco znudziło, wersja akustyczna sporo gorsza niestety. RBW to kapitalny klimat, wielkie klawisze. Mocny punkt płyty, otwiera tę poważniejsza część płyty. Cedarwood miażdży, w dalszym ciąglu, wielki wokal Bono. Sleep po pierwszym przesłuchaniu napisałem, że to najlepszą piosenka U2, potem się zreflektowałem, klimat jednak jest. Tak jak i przy Troubles.

#7711 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 09 września 2015 - 18:58

Obawiałem się, że materiał będzie na poziomie Ordinary Love i Invisible. Okazał się o niebo lepszy.

A ja wręcz przeciwnie, po roku to Invisible i OL są kawałkami do których mam ochotę sięgać, tak więc o niebo lepszy to może Sleep, EBW i This Is, reszta nie trzyma poziomu ani przede wszystkim klimatu zajebistego Invisible :P



#7712 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 października 2015 - 14:32

http://www.atu2.com/...mage-award.html

 

Takie rzeczy , oczywiście mowa o teledysku 15 minutowym a nie o tym czarno-białym  wypierdku :D

 

Najważniejszą dla nas rzeczą jest to że wyżej wspomniany festiwal/konkurs odbywa się w Bydgoszczy a chłopcy akurat mają przerwę przed koncertami w Dublinie i Belfaście , więc może kto wie :P?


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#7713 DK-ART

DK-ART

    Użytkownik

  • Members
  • 561 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 01 października 2015 - 16:29

http://www.atu2.com/...mage-award.html

 

Takie rzeczy , oczywiście mowa o teledysku 15 minutowym a nie o tym czarno-białym  wypierdku :D

A to ciekawe, bo polskie media nic o tym nie mówią... :v

Zaraz, zaraz, o jakim czarno-białym klipie piszesz? Czy to "Song for someone"? Bo na pewno to nie jest wspomniany "Every breaking wave".



#7714 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 01 października 2015 - 17:35

 

Zaraz, zaraz, o jakim czarno-białym klipie piszesz? Czy to "Song for someone"? Bo na pewno to nie jest wspomniany "Every breaking wave".

Tak właśnie o Song For Someone mi chodziło :D Chwilowy zanik pamięci :P Dzięki za sprostowanie :)


Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#7715 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 01 października 2015 - 22:14

Najważniejszą dla nas rzeczą jest to że wyżej wspomniany festiwal/konkurs odbywa się w Bydgoszczy a chłopcy akurat mają przerwę przed koncertami w Dublinie i Belfaście , więc może kto wie :P?

to sprawka Witasa.


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#7716 Johnny99

Johnny99

    Nothingman

  • Members
  • 10 523 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Club Tip Top

Napisano 02 października 2015 - 17:00



to sprawka Witasa.

 

To dlatego od tak dawna się nie udziela na forum. Załatwiał.

 

rxzd9.jpg


Drink Scotch whiskey all night long
And die behind the wheel

Tak uważam.

#7717 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 02 października 2015 - 19:51

Sprawa bez precedensu, chłop (Witas w sensie) zniknął z forum jakieś 2 lata temu (?), do dzisiaj żyją wspominki o tym człowieku.



#7718 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 02 października 2015 - 20:07

to oznacza, że dla nas też jest nadzieja, jeśli na lata znikniemy z forum. u2forums nie zapomina!


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#7719 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 02 października 2015 - 20:28

ale nie traćcie nadziei, ludzie czasem znikają i jednak tu wracają, no nie ? ;)


If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#7720 The Fly

The Fly

    Użytkownik

  • Members
  • 2 153 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:się biorą dzieci?

Napisano 02 października 2015 - 21:47

ale nie traćcie nadziei, ludzie czasem znikają i jednak tu wracają, no nie ? ;)

oby się ta myśl ziściła w przypadku Redgara ;>






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych