Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence

U2 nowy album album u2 u2 płyta nowa płyta u2

  • Please log in to reply
7779 replies to this topic

Ankieta: Songs Of Innocence (93 użytkowników oddało głos)

Który utwór/utwory powinny zostać singlami promującymi Songs of Innocence?

  1. The Miracle (Of Joey Ramone) (11 głosów [4.04%])

    Procent z głosów: 4.04%

  2. Every Breaking Wave (53 głosów [19.49%])

    Procent z głosów: 19.49%

  3. California (There Is No End To Love) (26 głosów [9.56%])

    Procent z głosów: 9.56%

  4. Song For Someone (10 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  5. Iris (Hold Me Close) (10 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  6. Volcano (14 głosów [5.15%])

    Procent z głosów: 5.15%

  7. Raised By Wolves (6 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  8. Cedarwood Road (5 głosów [1.84%])

    Procent z głosów: 1.84%

  9. Sleep Like a Baby Tonight (22 głosów [8.09%])

    Procent z głosów: 8.09%

  10. This Is Where You Can Reach Me Now (18 głosów [6.62%])

    Procent z głosów: 6.62%

  11. The Troubles (35 głosów [12.87%])

    Procent z głosów: 12.87%

  12. Lucifer's Hands (8 głosów [2.94%])

    Procent z głosów: 2.94%

  13. Crystal Ballroom (45 głosów [16.54%])

    Procent z głosów: 16.54%

  14. The Troubles (jakaś alt version) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  15. Sleep Like A Baby Tonight (też jakaś alt version) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  16. The Miracle (Of Joey Ramone) (acoustic) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  17. Every Breaking Wave (acoustic) (6 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  18. Song For Someone (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  19. California (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  20. Raised By Wolves (acoustic) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  21. Cedarwood Road (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2801 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 15 lipca 2012 - 11:16

Znowu istotna informacja ma gdzieś przepaść w szoutboxie :angry:

Według informacji z Mercury Records nowy album ma być wydany w 2013r. Jeśli już wytwórnia podaje datę to chyba już rzeczywiście prace nad płytą zbliżają się do końca. Stawiam jednak, że premiery albumu doczekamy się jesienią 2013r. Przy NLOTH odeszli od schamatu "jesiennego" sprawdzonego przy ATYCLB i HTDAAB. Generalnie w ostatnich dwudziestu latach albumu wydawane wiosną lub wczesnym latem sprzedawały się słabo (Zooropa, Pop, NLOTH). Jeżeli rzeczywiście sukces komercyjny będzie dla nich istotny to powrócą do bezpieczniejszego terminu jesiennego.


To wbrew pozorom bardzo złe informacje, mam nadzieję, że jednak mimo wszystko płyta wyjdzie na wiosnę 2013 a nie jesieni bo w przeciwnym razie czekają nas jeszcze długie dwa lata czekania na koncert w Polsce... Mam więc nadzieję, że mimo wszystko, wbrew przesłankom ekonomicznym, ten zapowiadany szumnie przez Bona album ujrzy światło dzienne już w lutym i w wakacje będziemy się mogli cieszyć nową trasą, która zawita na jeden ze stadionów Euro.

#2802 Indian Summer

Indian Summer

    Użytkownik

  • Members
  • 948 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Kraków

Napisano 15 lipca 2012 - 12:18

Może tym razem będą już dwa koncerty u nas - bo naprawdę jest gdzie grać.
Strasznie celebrują te płyty - trochę szkoda.

So wind blow through to my heart, so wind blow through my soul


#2803 niemowicnic

niemowicnic

    Użytkownik

  • Members
  • 823 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wrocław

Napisano 15 lipca 2012 - 13:10

Miejmy nadzieję, że płyta ukaże się w ogóle w 2013 roku, że jest to już skonkretyzowana i pewna wiadomość.
Mogliby wypuścić jakiś singiel i dać nam w końcu odczuć, że prace nad albumem faktycznie dobiegają końca.
'I like classic music. But it doesn't have sex. And sex is rhythm. That's why Rock'n'roll is so important.'
- Bono

#2804 Guest_Grinderman_*

Guest_Grinderman_*
  • Guests

Napisano 15 lipca 2012 - 13:29

Generalnie w ostatnich dwudziestu latach albumu wydawane wiosną lub wczesnym latem sprzedawały się słabo (Zooropa, Pop, NLOTH). Jeżeli rzeczywiście sukces komercyjny będzie dla nich istotny to powrócą do bezpieczniejszego terminu jesiennego.

Ja sądzę, że na odbiór słuchaczy i ogólną sprzedaż albumu o wiele większy wpływ ma po pierwsze ZAWARTOŚĆ albumu, a po drugie ilość czasu i pieniędzy poświęcone na promocję. Natomiast to, czy nowy album zostanie wydany na wiosnę, lato, czy inną porę roku jest raczej sprawą trzeciorzędną. ;)

#2805 pablo

pablo

    26 lat z U2...

  • Members
  • 1 594 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Płock / Warszawa

Napisano 16 lipca 2012 - 08:55

Po przeczytaniu książki U2 o U2, termin lutowy, czy jakikolwiek inny oprócz jesiennego jest wykluczony. W książce tej pojawiło się stwierdzenie, że U2 jest już takim zespołem, że nie może sobie pozwolić na wydanie albumu np: wiosną.
Miało to mieć znaczenie nie tylko czysto ekonomiczne, ale i prestiżowe.



Zresztą co się podniecamy: nowy album i tak pewnie wyjdzie gdzieś około 2015.



2 lata temu i 25 stron temu w tym temacie forum to napisałem i będę się tego trzymał.
Niestety, ale wydaje mi się, że U2 mają już syndrom Rolling Stonsów - wydadzą płytę jak będą chcieli.
Jak nie będą chcieli - nie wydadzą. :(

1. U2 * 2. Queen * 3. Metallica * 4. Marillion * 5. Pink Floyd * 6. R.Stones * 7. Iron Maiden * 8. Radiohead * 9. Deep Purple * 10. D.Mode

U2 TOP 10: The Unforgettable Fire, Exit, Luminous Times, All I Want Is You, Ultra Violet, Acrobat, The Ground Beneath Her Feet, Electrical Storm, Sometimes You Can't Make It On Your Own, Magnificent


#2806 Atomic_Mario

Atomic_Mario

    Użytkownik

  • Members2
  • 5 734 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Świnoujście :)

Napisano 16 lipca 2012 - 09:27

Jak nie będą chcieli - nie wydadzą. :(


To akurat jest ogromny pozytyw :)

Natomiast to, czy nowy album zostanie wydany na wiosnę, lato, czy inną porę roku jest raczej sprawą trzeciorzędną. ;)


Ok, zgoda. Tyle, że słyszymy o ich pogoni za sukcesem, przebojami. Wtedy pewnie też jakieś trzeciorzędne kwestie mogą być dla nich ważne. Poza tym data wydania albumu wcale nie jest mało istotna - wiadomym jest chociażby to że wzrost płyt, z przyczyn oczywistych, obserwuje się w grudniu ;)
Dołączona grafika

#2807 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 16 lipca 2012 - 17:59

Po przeczytaniu książki U2 o U2, termin lutowy, czy jakikolwiek inny oprócz jesiennego jest wykluczony. W książce tej pojawiło się stwierdzenie, że U2 jest już takim zespołem, że nie może sobie pozwolić na wydanie albumu np: wiosną.


Tyle tylko, że U2 o U2 to książka napisana po HTDAAB i VT. I kiedy wydali kolejną płytę? :)

#2808 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 16 lipca 2012 - 18:35

W ogóle nie ufałbym żadnym informacjom: Musicweek napisał na tłiterze, że Mercury Records powiedziało... a nie znalazłem tego newsa ani na stronie Music Week , ani Mercury Records (może źle szukałem:)). Jak ogłoszą datę wydania jakiegoś singla to wtedy pomyślimy...
BTW, pragnę przypomnieć, że pierwotnie nowa płyta miała pojawić się jeszcze w 2009 . Pewnie miał to być "podwójny cios", jak z Zooropą, ale tournee się skończyło, a albumu "ani widu, ani słychu".

When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#2809 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 lipca 2012 - 18:54

Druga płyta na jesieni 2009 roku to jedno ale jeszcze były zapowiedzi 4 (!) nowych płyt, o ile się nie mylę miał być krążek klubowy, popowy, z typowym repertuarem U2 a czwarty to już nie wiem - U2 hip-hop? ;)

Jednak w gruncie rzeczy jeśli będzie trzeba poczekamy nawet do października 2013, byle tylko płyta była kolejną perłą w koronie zespołu i wieńczyła ją wspaniała trasa koncertowa zahaczająca o nasz kraj :)

Ale oczywiście zniecierpliwienie i lekka irytacja chaosem informacyjnym i mi się udziela, wiadomo.

#2810 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 16 lipca 2012 - 19:08

wspaniała trasa koncertowa zahaczająca o nasz kraj :)

Zahaczająca? To po jaką cholerę budowali te stadiony? Po to aby można było sobie w piłkę pokopać? Domagam się co najmniej 3 koncertów!
A jak trasa halowa to... to nie zmienia postaci rzeczy ;)

When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#2811 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 16 lipca 2012 - 19:16

Zahaczająca? To po jaką cholerę budowali te stadiony? Po to aby można było sobie w piłkę pokopać? Domagam się co najmniej 3 koncertów!
A jak trasa halowa to... to nie zmienia postaci rzeczy ;)


Niestety nie jesteśmy Stanami gdzie robią dwa całe legi i nikt nie ma z tym problemu ale fakt faktem, że zasługujemy na coś więcej niż jeden show. Poza tym gdyby był więcej niż jeden koncert otworzyłby się piękne wrota dla nas - fanów. Kilka koncertów to kilka nocy spędzonych na polskiej ziemi. Noc = spanie w hotelu. Spanie w hotelu = czekanie pod hotelem na autograf i fotki z członkami zespołu :D No i poza tym może by odwiedzili jakieś atrakcje w danym mieście, mały spacer po Starym Mieście w Wa-wie nikomu by nie zaszkodził a wręcz przeciwnie.

Wiem, wiem, że to mrzonki ale pomarzyć zawsze można :P

#2812 nemezis

nemezis

    Użytkownik

  • Members
  • 407 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Wodzisław Śląski

Napisano 16 lipca 2012 - 19:22

Jednak w gruncie rzeczy jeśli będzie trzeba poczekamy nawet do października 2013, byle tylko płyta była kolejną perłą w koronie zespołu i wieńczyła ją wspaniała trasa koncertowa zahaczająca o nasz kraj :)


Dokładnie na taką płytę i trasę koncertową czekam, pełna nadziei, że nowa płyta będzie przynajmniej trzymać poziom NLOTH, którą to płytę bardzo lubię i cenię (po cichutku liczę jednak, żeby nie zapeszać, na to, iż nowy album będzie jeszcze lepszy ;) ). Z drugiej strony dopadają mnie też obawy - co też nowego wymyślą na nowym krążku. Jestem jednak pewna, że się nie skompromitują, wszak wiedzą co robią, są doświadczonym zespołem, pracują z doświadczonymi producentami i nigdy nie wydali żadnego gó....a, więc jestem spokojna o jakość nowego albumu.
Chciałabym bardzo, by mimo wszystko, wydali go na wiosnę, byśmy mogli załapać się na koncert w Polsce jeszcze w przyszłym roku. Oczekiwanie dłużej niż cztery lata na koncert u nas wydaje mi się kosmicznie długi :(
Every day I die again and again I'm reborn

#2813 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 16 lipca 2012 - 19:28

Ejnosorry: cała ekipa ciągle powtarza, że w Polsce jest super, a kończy się na jednym występie. Przecież Willy Williams w pamiętniku z Popmartu pisał o występie na Służewcu, że cud, miód i orzechy (wtedy ekipa była w Polsce dwa dni, z tego co pamiętam).
Lekki offtop: Sting w Gdańsku opowiadał, że był na spacerze, a w mieście zawitał tylko na jeden dzień.
Są 4 świetne stadiony + Chorzów, parę niezłych hal też się znajdzie. Trzeba być optymistami, ot co.
Ukłon z WTSHNN z U22 bardzo ładny, może to jakaś sugestia :)
A to, że Amerykańców traktują wyjątkowo... no cóż w końcu jest The Joshua Tree, a nie The Dąb Bartek. Mają sentyment. Irracjonalny, ale wciąż sentyment.

When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#2814 silence

silence

    Użytkownik

  • Members
  • 6 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:m.in. Poznań

Napisano 16 lipca 2012 - 22:02

Zacnego 'njusa' przeczytałam zaraz po tym jak się pojawił, ale pomijając to, że nie miałam czasu - nie odczułam nagłej potrzeby 'wyentuzjazmowania' się. Kurdę, nie wiem no... padało tyle dat, że nawet jeśli jest to wreszcie TA - to nie cieszy. Z jednej strony to dobrze, bo jeśli okaże się prawdziwa to radość będzie większa. :)

Przerażający jest też fakt, że jesień 2013 jest cholernie daleko. Daleko do tej jesieni, a gdzie do 2013... Może jakaś literówka się zdarzyła (tudzież cyfrówka :D )??? I zamiast jesieni 2013 - będzie 2012? :D Tak, wiem. Jak to mówią - nadzieja matką... itd. :D

#2815 Ceasar_Of_Rome_Forrever

Ceasar_Of_Rome_Forrever

    Mr Spock

  • Members
  • 3 170 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:City of Blinding Lights Śrem

Napisano 16 lipca 2012 - 22:34

Zahaczająca? To po jaką cholerę budowali te stadiony? Po to aby można było sobie w piłkę pokopać? Domagam się co najmniej 3 koncertów!
A jak trasa halowa to... to nie zmienia postaci rzeczy ;)


lol, 3 koncerty w :Polsce, może zapomniałes ale jeden ledwo sie wyprzedał.
społeczność jutowa jest w odwrocie, ludziom sie nie chcę a młodych ni ma :P

płyta im później tym lepiej. nie ma co się spieszyć, nikomu to nie potrzebne
Posted Image
Max Biaggi Ceasar Trade List

#2816 Piotrek_1986

Piotrek_1986

    Użytkownik

  • Members
  • 764 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Bydgoszcz

Napisano 16 lipca 2012 - 22:53

płyta im później tym lepiej. nie ma co się spieszyć, nikomu to nie potrzebne


Dokładnie.
Ja do tej pory odczuwam skutki wszystkich wersji NLOTH czy Wide Awake in europe.
Dajmy odpocząć kieszeniom.
Oh sugar, don't you cry
Oh child, wipe the tears from your eyes
You know I need you to be strong
And the day is as dark as the night is long
Feel like trash, you make me feel clean
I'm in the black, can't see or be seen

#2817 NvK

NvK

    Użytkownik

  • Members
  • 287 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Łarsała

Napisano 17 lipca 2012 - 03:32

zasługujemy na coś więcej niż jeden show


Ejnosorry: cała ekipa ciągle powtarza, że w Polsce jest super, a kończy się na jednym występie


Ej no sorry, atmosfera to jedno, a sprzedaż to drugie. W 2009 miały być 2 koncerty. Ale ledwo sprzedał się 1, więc jaki był biznes?

100% wyprzedanych biletów w statystykach to tylko marketingowa ściema, co zresztą widać na chorzowskim bootlegu i zdjęciach, tuż za sceną ;)

A to, że Amerykańców traktują wyjątkowo


Tam koncerty się sprzedają :)

#2818 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 17 lipca 2012 - 11:09

społeczność jutowa jest w odwrocie, ludziom sie nie chcę a młodych ni ma :P

Młodych nie ma? A ja to co? :)
Jak płyta będzie epicka (w co wierzę) to wtedy muzyczny plebs rzuci się na U2 jak szczerbaty na suchary. Teraz jesteśmy tylko grupką hipsterów.
Nie chodzi nawet o dwa koncerty w przeciągu dwóch - trzech dni, ale w Europie dwa legi były podczas 360°, więc mógłby to być odstęp kilku miesięcy. A nawet w obrębie jednego etapu można wyjechać i wrócić (np. 2 leg ZOO TV).

Wiem, dopasowuję rzeczywistość w sposób dla mnie wygodny.

When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#2819 U2roopa

U2roopa

    Użytkownik

  • Root Admin
  • 6 527 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Wawa

Napisano 17 lipca 2012 - 12:25

społeczność jutowa jest w odwrocie, ludziom sie nie chcę a młodych ni ma :P


Bo zespół U2 zdziadział i osiwiał... Albo stanie się to już wkrótce. I jeśli ojciec/matka/brat/przyjaciel/kolega nie da przedstawicielowi młodego pokolenia U2 posłuchać i nim go nie zafascynuje to sam z siebie nie sięgnie.

Szczerze mówiąc, zupełnie mnie to nie dziwi i teraz już tylko czekam aż dojdzie do tego - jak w przypadku Rolling Stones'ów - że na U2 będzie się patrzyło z lekkim pobłażaniem. "Patrz jakie dziadki, a jeszcze grają...".

To pierwsza płyta od "ATYCLB" na którą nie czekam z jakimś większym podekscytowaniem...

#2820 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 17 lipca 2012 - 14:57

Bo zespół U2 zdziadział i osiwiał...


Oj tam, oj tam. Bono i Larry dzielnie dzierżą farbę na włosach więc nie można mówić o siwieniu ;p
A co do dziadzienia jak dla mnie Bono nigdy nie wyglądał równie męsko co teraz (2012), dziadzienie to raczej jak panowie zaczną podchodzić pod 60-tkę a do tego na szczęście jeszcze trochę (dopiero co przecież przekroczyli 50 lat)

społeczność jutowa jest w odwrocie, ludziom sie nie chcę a młodych ni ma :P


Jak nie ma jak są, wiadomo, że nie oczekujmy tysięcy 15-latków ale jest mnóstwo bardzo młodych osób zakochanych w U2. I będą następni również, ta muzyka nie ma terminu ważności ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych