Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence

U2 nowy album album u2 u2 płyta nowa płyta u2

  • Please log in to reply
7779 replies to this topic

Ankieta: Songs Of Innocence (93 użytkowników oddało głos)

Który utwór/utwory powinny zostać singlami promującymi Songs of Innocence?

  1. The Miracle (Of Joey Ramone) (11 głosów [4.04%])

    Procent z głosów: 4.04%

  2. Every Breaking Wave (53 głosów [19.49%])

    Procent z głosów: 19.49%

  3. California (There Is No End To Love) (26 głosów [9.56%])

    Procent z głosów: 9.56%

  4. Song For Someone (10 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  5. Iris (Hold Me Close) (10 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  6. Volcano (14 głosów [5.15%])

    Procent z głosów: 5.15%

  7. Raised By Wolves (6 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  8. Cedarwood Road (5 głosów [1.84%])

    Procent z głosów: 1.84%

  9. Sleep Like a Baby Tonight (22 głosów [8.09%])

    Procent z głosów: 8.09%

  10. This Is Where You Can Reach Me Now (18 głosów [6.62%])

    Procent z głosów: 6.62%

  11. The Troubles (35 głosów [12.87%])

    Procent z głosów: 12.87%

  12. Lucifer's Hands (8 głosów [2.94%])

    Procent z głosów: 2.94%

  13. Crystal Ballroom (45 głosów [16.54%])

    Procent z głosów: 16.54%

  14. The Troubles (jakaś alt version) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  15. Sleep Like A Baby Tonight (też jakaś alt version) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  16. The Miracle (Of Joey Ramone) (acoustic) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  17. Every Breaking Wave (acoustic) (6 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  18. Song For Someone (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  19. California (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  20. Raised By Wolves (acoustic) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  21. Cedarwood Road (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2481 Bart.1551

Bart.1551

    Użytkownik

  • Members
  • 771 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Czechowice- Dziedzice

Napisano 19 stycznia 2011 - 21:58

Mogą nawet nagrać album z 50 centem :lol:

E tam, ostatnio wszyscy nagrywają z Eminemem :D Czujecie to? Eminem rapuje znów tą samą piosenkę ze złą miną, a w refrenie Bono: ,,One love, one life" albo ,,It's a Beautiull day" ;)

#2482 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 20 stycznia 2011 - 00:10

Czujecie to? Eminem rapuje...

Nie. <_<

;) Ech chłopaki znów przeciągają, a szkoda jest trasa, więc nie trzeba byłoby robić nowej tylko zagrać utwory na danej, jak za ZooTV. Bo jak nie wydadzą teraz, to będa musieli odczekać (wydając Best Ofy i Remastery w międzyczasie) aby wyruszyć w trasę za ok. 2 lata........:unsure:


Pomysł z BFTS jako singiel Best Of'a nawet mi się podoba - no i koncept 2000-2010 dużo bardziej niż 18 Singles.

#2483 TUFKAK_U2

TUFKAK_U2

    BejsmenT

  • Members
  • 2 607 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:There is no place like home ;)

Napisano 23 stycznia 2011 - 14:49

Nie no kolejnej de bestki nie zniese :P

Niech chłopaki robią swoje czyli grają rokendrola zamiast wchodzić w dupę fanom i nie tylko masówkami z jakimiś tam półdolarami i eminemami.

#2484 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 24 stycznia 2011 - 16:43

Za forum u2.start:

On Tuesday evening, Spanish-web-U2miracle's administrator said in his facebook page that a single release is planned at the end of February.


ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2485 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 24 stycznia 2011 - 19:35

Za forum u2.start:

Tak, a singiel już miał być na wiosnę na jesień, w grudniu, w styczniu, teraz luty..... :( ile można terminów podawać, nie mogą się chłopaki określić... widocznie dead-line dla nich to coś strasznego, wolą mieć wolną rękę.

Dzięki chrapcio7 za info może okaże się to prawdą - oby!!

#2486 andie

andie

    (not) original of the species

  • Moderatorzy
  • 5 687 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:znad Nilu

Napisano 24 stycznia 2011 - 19:48

David Guetta Dishes On U2 Collaboration

David Guetta can check Akon, Rihanna and Flo Rida off his list of superstar collabos, but the next possible high-wattage team-up in the works for the producer/DJ may be much more than the clubs can handle.

The French behind-the-boards whiz recently told MTV News that he's been speaking with pop-rock icon Bono about putting his hit-friendly touch on the next U2 project.

"We met with Bono, and I was really excited, really honored because he proposed me to maybe produce some tracks for the next U2 album," Guetta said. The architect of smashes like the Akon-assisted speaker-crusher "Sexy Chick" and the ubiquitous Black Eyed Peas anthem "I Gotta Feeling," Guetta added that he's more than ready to broaden his professional horizons beyond the main-room bangers and R&B-tinged tracks that have netted him tons of fan acclaim and status as a dance-music demigod.

"I've been more and more open to different styles of music, and obviously electronic music is still my main thing, but I just love music. If it's good, it doesn't matter what style," he said. "After those collaborations with all these urban artists, I thought it would be a real challenge for me to try to go in that direction."

But what would a Guetta-helmed U2 jam sound like? The quartet has spent decades blowing minds with their epic yet intimate pop-rock cuts, but how does one marry the fist-pumping, booty-rattling throb of Guetta's body of work with the Dubliners' sensibilities? The DJ told us that's he's already trying to figure that out.

"That's done already," Guetta smiled, admitting that he started tinkering with some sounds in the studio. "I started a few ideas already, yes."

Bono said late last year that U2 are actively exploring a dancefloor-friendly sound in some of their new music, and have also enlisted Broken Bells producer Danger Mouse, Lady Gaga soundsmith RedOne and the Peas' will.i.am to craft some tracks.

"U2's remixes in the 1990s were a real treasure," Bono explained to Australian newspaper The Age in October. "So we wanted to make a club-sounding record. We have a pile of songs."


Is there an order in all of this disorder
Is it like a tape recorder
Can we rewind it just once more

#2487 Derton

Derton

    Użytkownik

  • Members
  • 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 24 stycznia 2011 - 19:58

W ogule wiadomo co oni chcą teraz wydawać? ( bo się ostatnio trochę pogubiłem). Ja wolałbym żeby jednak to była płyta rodzaju Song of Ascent, czyli spokojna. Przecież takie EBW wymiata tak że od pierwszego razu gdy usłyszałem ten utwór nie moge przestać go słuchać, a zespół ma napewno kilkanaście piosenek w tym i ala sesje w Fez stylu. Obawiam się że gdy taka płyta nie zostanie wydana, a raczej nie zostanie to nigdy nie usłyszymy już tych pięknych melodi :/

#2488 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:04

Ojojoj, coraz gorzej wróżę tej nowej płycie. Oby z tego nie wyszedł jakiś komercyjny chłam - a po tym co czytam, to strasznie się tego boję, i myślę, że moje obawy nie są takie znowu głupie...
Ze wszystkich U2owych klubowych remixów, które w życiu słyszałam, naprawdę mało który mi się podobał (żeby nie powiedzieć, że właściwie do żadnego z nich nie wracam...).

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#2489 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:24

Ze wszystkich U2owych klubowych remixów, które w życiu słyszałam, naprawdę mało który mi się podobał (żeby nie powiedzieć, że właściwie do żadnego z nich nie wracam...).


Club-friendly sound utworu nie równa się remixowi, znanym nam remixom.
Jak już parę razy chyba pisałem, w przypadku U2 przykładowo techno = Mofo.
Nie ma się czego bać. Boję się natomiast że chcą Guettę a nie Danger Mouse'a, równie dobrze może być bardzo ciekawie co może wyjść kolejna Bomba.W przypadku DMousa takiej porażki bym się nie bał.

#2490 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:25

@stokrotka: co dokładnie oznacza przymiotnik komercyjny w twoim poście?

#2491 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:38

@stokrotka: co dokładnie oznacza przymiotnik komercyjny w twoim poście?

Zrobiony wyłącznie dla kasy, wyprany z emocji i charakteru, które wyróżniają ich na tle tysięcy dzisiejszych wykonawców. Nastawiony tylko na dobre brzmienie w radiu tudzież jeszcze w klubach. To chyba tyle.

Też nie lubię tego określenia - ale tutaj chodzi o U2 i mój stosunek jest trochę inny. W końcu sami w swoich piosenkach nie raz potępiali komercję, za wszelką cenę chcieli się od niej oderwać. Nie chciałabym, żeby nagle wydali jakieś usia-siusia :D z Davidem Guettą !

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#2492 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:38

Ej, tak jak nie lubię tego określenia, tak tu akurat ją rozumiem. Album komercyjny = nastawiony na zysk (nawet jeśli nie wprost, to poprzez wizerunek, który też swoją wartość ma), a nie najlepszy możliwy pod względem artystycznym.

Nie śledziłem bardzo mocno deklaracji zespołu przed wydaniem poprzednich płyt (teraz w sumie też nie śledzę), ale po raz pierwszy spotykam się z tym że planują świadome wydanie gorszego, za to "bezpieczniejszego" materiału, żeby nie narazić się na stratę... nawet nie wiem czego, chyba bardziej pozycji "największego zespołu świata" niż pieniędzy. Znaczy no, tak to wygląda po różnych notkach prasowych, a jak będzie naprawdę to się przekonamy. ;)

edit: O, i sama zainteresowana się obroniła, chociaż moje tłumaczenie bardziej mi się podoba, z tamtym bym polemizował. :P

#2493 acr

acr

    mam tu fajne drzewko

  • Moderatorzy
  • 17 742 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:skądinąd.

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:40

jednak się nie rozumiecie, definicja El_f'a jest dobra, definicja Stokrotki nie jest dobra :P

#2494 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:46

definicja Stokrotki nie jest dobra :P

Czy sugerujesz, że El_f wie lepiej ode mnie, co miałam na myśli ? ;)

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#2495 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:53

Zrobiony wyłącznie dla kasy, wyprany z emocji i charakteru, które wyróżniają ich na tle tysięcy dzisiejszych wykonawców. Nastawiony tylko na dobre brzmienie w radiu tudzież jeszcze w klubach. To chyba tyle.

Też nie lubię tego określenia - ale tutaj chodzi o U2 i mój stosunek jest trochę inny. W końcu sami w swoich piosenkach nie raz potępiali komercję, za wszelką cenę chcieli się od niej oderwać. Nie chciałabym, żeby nagle wydali jakieś usia-siusia :D z Davidem Guettą !



jak się w takim razie odniesiesz do komercyjnej płyty pt. "The Joshua Tree"? :rolleyes:

#2496 el_f

el_f

    Użytkownik

  • Members
  • 1 967 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:a different city

Napisano 24 stycznia 2011 - 20:59

Ale zgodnie z jej definicją ta płyta wcale nie była komercyjna. :P

#2497 stokrotka

stokrotka

    can't see or be seen

  • Members
  • 2 916 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 24 stycznia 2011 - 21:00

WTF :blink: Co jest nie tak z Joshua Tree ?? Jeśli nie ma w niej emocji, jest mało oryginalna i nastawiona na zysk - to ja przepraszam bardzo, nie mam nic do dodania.

If I'm close to the music and you are close to the music, then we are close to each other


#2498 Max

Max

    nocny tabaskowicz

  • Moderatorzy
  • 9 091 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:The Joshua Tree National Park, CA

Napisano 24 stycznia 2011 - 21:02

O właśnie, wiedziałem, że do takiego punktu dojdzie ta wymiana zdań, dziękuję i pozdrawiam.

#2499 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 24 stycznia 2011 - 21:25

Club-friendly sound utworu nie równa się remixowi, znanym nam remixom.
Jak już parę razy chyba pisałem, w przypadku U2 przykładowo techno = Mofo.
Nie ma się czego bać. Boję się natomiast że chcą Guettę a nie Danger Mouse'a, równie dobrze może być bardzo ciekawie co może wyjść kolejna Bomba.W przypadku DMousa takiej porażki bym się nie bał.


generalnie z tych wszystkich wypowiedzi nie wiadomo o który album chodzi, jeżeli prawdą jest to co mówi Bono że pracują nad kilkoma materiałami równocześnie to możliwe jest że Danger mouse produkuje Songs of Ascent natomiast Guetta(między innymi bo przewijał się tam też will.i.am i ktoś jeszcze) pracuje nad tym niby dance albumem który też mają w planach.

Co do komercyjności.. do czasu usłyszenia pierwszego singla nie ma co siać paniki, trza spokojnie czekać.

#2500 gum

gum

    Użytkownik

  • Members
  • 782 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Opole

Napisano 24 stycznia 2011 - 21:39

Zaspali? Singiel wyszedł.



http://www.youtube.c...h?v=XYOoI5aw9wQ
słuchacz łan, wertigo i bejbe bejbe




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych