Skocz do zawartości


Zdjęcie

Songs Of Innocence

U2 nowy album album u2 u2 płyta nowa płyta u2

  • Please log in to reply
7779 replies to this topic

Ankieta: Songs Of Innocence (93 użytkowników oddało głos)

Który utwór/utwory powinny zostać singlami promującymi Songs of Innocence?

  1. The Miracle (Of Joey Ramone) (11 głosów [4.04%])

    Procent z głosów: 4.04%

  2. Every Breaking Wave (53 głosów [19.49%])

    Procent z głosów: 19.49%

  3. California (There Is No End To Love) (26 głosów [9.56%])

    Procent z głosów: 9.56%

  4. Song For Someone (10 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  5. Iris (Hold Me Close) (10 głosów [3.68%])

    Procent z głosów: 3.68%

  6. Volcano (14 głosów [5.15%])

    Procent z głosów: 5.15%

  7. Raised By Wolves (6 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  8. Cedarwood Road (5 głosów [1.84%])

    Procent z głosów: 1.84%

  9. Sleep Like a Baby Tonight (22 głosów [8.09%])

    Procent z głosów: 8.09%

  10. This Is Where You Can Reach Me Now (18 głosów [6.62%])

    Procent z głosów: 6.62%

  11. The Troubles (35 głosów [12.87%])

    Procent z głosów: 12.87%

  12. Lucifer's Hands (8 głosów [2.94%])

    Procent z głosów: 2.94%

  13. Crystal Ballroom (45 głosów [16.54%])

    Procent z głosów: 16.54%

  14. The Troubles (jakaś alt version) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  15. Sleep Like A Baby Tonight (też jakaś alt version) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  16. The Miracle (Of Joey Ramone) (acoustic) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  17. Every Breaking Wave (acoustic) (6 głosów [2.21%])

    Procent z głosów: 2.21%

  18. Song For Someone (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  19. California (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  20. Raised By Wolves (acoustic) (1 głosów [0.37%])

    Procent z głosów: 0.37%

  21. Cedarwood Road (acoustic) (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2061 Megi

Megi

    Użytkownik

  • Members
  • 42 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:Stolica

Napisano 06 października 2009 - 12:59

Mam nadzieje, że nowy album będzie lepszy od ostatniego, chociaż i ten nie jest zły. Po paru przesłuchaniach i oczywiście po koncercie wydaje mi się całkiem dobry. Poczekamy, zobaczymy... ;)

#2062 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 08 października 2009 - 21:42

zgłaszam oficjalnie kandydature tego pana na producenta następnego krążka u2 - http://www.myspace.c...nyviscontiprods

jego dotychczasowe dokonania stawiają go w pierwszej piątce największych producentów w historii, mimo swojego wieku wciąż z ręką na pulsie, myśle że gdyby chłopaki zdecydowaliby się na niego mielibyśmy doczynienia ze wspanialym albumem, oczywiście wiemy że jego kandydatura przez chłopaków nie jest rozważana ale gdyby jednak........to byłoby fajnie a tak szkoda.......

#2063 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 08 października 2009 - 22:24

zgłaszam oficjalnie kandydature tego pana na producenta następnego krążka u2 - http://www.myspace.c...nyviscontiprods


Facet maczał palce w kilkunastu albumach Bowiego, w tym... Space Oddity :P

#2064 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 09 października 2009 - 14:01

SUN MEDIA: What’s the status on a second more ambient album, to be released from the Lanois-Eno sessions, with the working title Songs of Ascent, and then the Rick Rubin session before that?

BONO: We’ve got a few albums up our sleeves. We’ve got a whole album we started with Rick Rubin, which is a rocking club album with beats and big guitars, and I can’t wait to get back to that. So we’re going to see where the mood takes us. But it’s not like we have to start afresh. We have five or six songs on that album. We have about 12 on the Songs Of Ascent, plus The Edge and myself have written Spiderman: The Musical — that’s nearly done. It’s been an incredible time as songwriters ... If you’re going to go out on the road, you have to have songs that have the attitude and the ambition to play in a venue like (the Rogers Centre), because if they haven’t got it, you’re not going to play them because whilst we like people to look a little startled, we’re not going to do a crap show just to promote our new album. So they have to be great.”


Źródło

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2065 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 09 października 2009 - 14:18

Facet maczał palce w kilkunastu albumach Bowiego, w tym... Space Oddity :P


nie tylko, ,,Ringleader of the tormentors'' Morrisseya a także kilka albumów artystów których można zaliczyć do nowej rockowej fali więc gościu ma nie tylko spory dorobek ale także cały czas nadąża za trendami....

Źródło


no fajnie, czekamy. Oby tylko nie przestraszyli się słabej sprzedaży NLOTH i nie poszli po najmniejszej linii oporu.....

#2066 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 15 października 2009 - 15:55

Interference donosi, że w zeszłym miesiącu gdzieś na U2.com pojawiła się informacja o wydaniu SOA w marcu 2010 r.

Wg @U2 zespół wczoraj przygotowywał zdjęcia do video w Nowym Jorku

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2067 One_U2 - fan

One_U2 - fan

    Użytkownik

  • Members
  • 2 857 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 15 października 2009 - 16:07

Interference donosi, że w zeszłym miesiącu gdzieś na U2.com pojawiła się informacja o wydaniu SOA w marcu 2010 r.

Wg @U2 zespół wczoraj przygotowywał zdjęcia do video w Nowym Jorku

świetnie. :rolleyes:
Dołączona grafika

#2068 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 października 2009 - 00:57

Interference donosi, że w zeszłym miesiącu gdzieś na U2.com pojawiła się informacja o wydaniu SOA w marcu 2010 r.

Wg @U2 zespół wczoraj przygotowywał zdjęcia do video w Nowym Jorku


Bono w chyba w wywiadzie dla RS wspominał coś o wiośnie, oby te terminy się potwierdziły.

A co do wideo, to możliwe, że to jeszcze do 4. singla z NLOTH :P Ciekawe, czy znów reżyserem będzie pan Alex?

#2069 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 17 października 2009 - 07:39

Ciekawe, czy znów reżyserem będzie pan Alex?



oby nie......

#2070 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 595 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 17 października 2009 - 19:20

oby nie......

Też mam nadzieję, bo jak na razie to tylko Booty mu wyszły (no i COBL, ale to zasługa widowiska/sceny, a nie reżysera).

#2071 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 05 listopada 2009 - 18:47

Brian Hiatt umieścił na swoim Twiterze dwie informacje odnośnie nowego albumie uzyskane od The Edge'a, podczas telefonicznego wywiadu.
Gitarzysta powiedział, że "Kingdom of Your Love" jest jednym z kandydatów na nową płytę. Powiedział również, że na razie nie ma planów dotyczących wydania albumu.

Twitter
@U2

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2072 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 05 listopada 2009 - 18:59

Brian Hiatt umieścił na swoim Twiterze dwie informacje odnośnie nowego albumie uzyskane od The Edge'a, podczas telefonicznego wywiadu.
Gitarzysta powiedział, że "Kingdom of Your Love" jest jednym z kandydatów na nową płytę. Powiedział również, że na razie nie ma planów dotyczących wydania albumu.

Twitter
@U2


niedobrze, niedawno zespół z całą stanowczością mówił o jak najszybszym jego wydaniu( padła data..bodaj marzec 2010) a tu że jeszcze nie wiedzą bla bla bla.... wystraszyli sie nienajlepszej sprzedaży NLOTH i kombinują jak zmienić materiał na bardziej przystępny dla mas i zapewnić mu maksymalny sukces komercyjny.......ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh wiem ze brzmi to jak teoria spiskowa dziejów i mam nadzieję że jestem w błędzie ale mimo wszystko to ta wiadomość wzbudza mój poważny niepokój....

#2073 hannah

hannah

    blue sadness

  • Members
  • 937 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 05 listopada 2009 - 19:24

niedobrze, niedawno zespół z całą stanowczością mówił o jak najszybszym jego wydaniu( padła data..bodaj marzec 2010) a tu że jeszcze nie wiedzą bla bla bla.... wystraszyli sie nienajlepszej sprzedaży NLOTH i kombinują jak zmienić materiał na bardziej przystępny dla mas i zapewnić mu maksymalny sukces komercyjny.......ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh wiem ze brzmi to jak teoria spiskowa dziejów i mam nadzieję że jestem w błędzie ale mimo wszystko to ta wiadomość wzbudza mój poważny niepokój....

Może niekoniecznie tak jest. Jak dotąd prace nad nowymi albumami przypominały połączenie chaosu, nerwówki i czekania na objawienie, po tylu latach sytuacja się nie zmieni. Ile razy przesuwano daty premiery, fani wielokrotnie musieli uzbroić się w cierpliwość. Ale zawsze warto było czekać, bo chłopaki serwowali niezłe muzyczne desery. Teraz grupa ma mnóstwo na głowie, nierozsądnie byłoby wypuszczać wcześnie płytę, nie czując, że jest dopracowana. Nowe pomysły trzeba szlifować, a do tego potrzebny jest czas. A jeśli album ma mieć więcej takich piosenek jak Kingdom, rzecz jest warta świeczki
The world belongs to the enthusiast who keeps cool

#2074 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 525 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 05 listopada 2009 - 19:47

Teraz grupa ma mnóstwo na głowie, nierozsądnie byłoby wypuszczać wcześnie płytę, nie czując, że jest dopracowana.


W sumie racja, bo jeszcze się obrażą na SoA tak jak się obrazili na Pop.
"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#2075 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 05 listopada 2009 - 20:01

Może niekoniecznie tak jest. Jak dotąd prace nad nowymi albumami przypominały połączenie chaosu, nerwówki i czekania na objawienie, po tylu latach sytuacja się nie zmieni. Ile razy przesuwano daty premiery, fani wielokrotnie musieli uzbroić się w cierpliwość. Ale zawsze warto było czekać, bo chłopaki serwowali niezłe muzyczne desery. Teraz grupa ma mnóstwo na głowie, nierozsądnie byłoby wypuszczać wcześnie płytę, nie czując, że jest dopracowana. Nowe pomysły trzeba szlifować, a do tego potrzebny jest czas. A jeśli album ma mieć więcej takich piosenek jak Kingdom, rzecz jest warta świeczki



ja się tylko obawiam że tak naprawde album i utwory były praktycznie gotowe( zostały ostatnie poprawki i miksy..) a tu nagle chłopaki wpadły w panikę że ich ostatnia płyta nie sprzedaje się tak dobrze jak powinna i zaczynają zmieniac i dlubac przy utworach zmieniając je na gorsze chcac przypodobac się dzisiejszym niezbyt rozgarniętym sluchaczom.....

#2076 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 07 listopada 2009 - 23:26

U2's secret new album

By Dan Wootton, 01/03/2009
IT'S a Beautiful Day when I can dish out the biggest goss from inside the U2 camp - the boys have secretly recorded a BRAND NEW reggae/dub album.

Okay, so I hear yer groans all the way from Ireland. I agree, reggae + dub + alternative rock doesn't = soaring U2 ballads and anthems.

The supergroup recorded the album in secret during the sessions for cracking new disc, No Line On The Horizon, and they'll unleash it onto the world at the start of next year.

It's just like how BONO and THE EDGE released the experimental Zooropa album soon after Achtung Baby.


źródło

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2077 mayday

mayday

    Użytkownik

  • Members
  • 358 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:CHORZÓW

Napisano 08 listopada 2009 - 00:21

? :huh:

Reggae, dub... Może być ciekawie.

P.S. Info jest ze strony bulwarówki, na dodatek z marca. Może być już nieświeże.

#2078 chrapcio

chrapcio

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 1 938 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Pleszew

Napisano 08 listopada 2009 - 00:24

Pff, a to oszukańcy ;)
Przepraszam, nie zwróciłem uwagi na datę. Pojawiło się na Interference dziś, więc po przeczytaniu wrzuciłem tu. Byłem pewien, że news jest w miarę świeży.
Jednym słowem wtopa ;)
Jeszcze raz przepraszam

ciuch ciuch!

Chrapcio7 on Last.FM


#2079 Zigy Stardust

Zigy Stardust

    senior forumowy

  • Members
  • 1 570 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Zigylandia

Napisano 08 listopada 2009 - 10:04

Pff, a to oszukańcy ;)
Przepraszam, nie zwróciłem uwagi na datę. Pojawiło się na Interference dziś, więc po przeczytaniu wrzuciłem tu. Byłem pewien, że news jest w miarę świeży.
Jednym słowem wtopa ;)
Jeszcze raz przepraszam


nie chodzi o nieświeżość ale już o sam tekst... jest mało wiarygodny...reggae, dub w wykonaniu u2???? hehehehehehehe nie niewierze, to jest fake jak nic..........niestety.

#2080 Greg

Greg

    Użytkownik

  • Members
  • 402 Postów
  • Płeć:Nie powiem

Napisano 08 listopada 2009 - 11:27

Zamiast wydać JEDEN porządny album , to materiał rozkładają na 3 ;/ nie rozumiem tego ....



Jak myslicie , okładka będzie w tym stylu



Dołączona grafika


czy .....


Dołączona grafika


?
Achtung Baby Master




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych