Skocz do zawartości


U2.COM


1196 replies to this topic

#1021 Caroli

Caroli

    Użytkownik

  • Members
  • 577 Postów
  • Płeć:Kobieta

Napisano 12 lutego 2020 - 21:31

(...)

 

za to mi odpisali ws. zagininego giftu za zeszły rok, w skrócie: "shit happens, wysyłamy znowu"

 

Wychodzi na to, ze nie tylko ja czekam na suba z 2019 roku. xD

Na powaznie, do kogo pisales w sprawie zaginionej paczki? Subskrypcje mam od pazdziernika, wiec byc moze gift jest jeszcze w trakcie produkcji; mam nadzieje, ze sie doczekam przed berlinskim DVD.



#1022 alexdescend

alexdescend

    Użytkownik

  • Members
  • 884 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Beautiful Beaches

Napisano 14 lutego 2020 - 21:10

Wychodzi na to, ze nie tylko ja czekam na suba z 2019 roku. xD

Na powaznie, do kogo pisales w sprawie zaginionej paczki? Subskrypcje mam od pazdziernika, wiec byc moze gift jest jeszcze w trakcie produkcji; mam nadzieje, ze sie doczekam przed berlinskim DVD.

pisałem, napisali że wysłali, że smutno im z że nie doszło i że wysyłają drugą (było to z 3 tygodnie temu, dalej nic nie doszło).

Boję się co zrobić jak druga też do mnie nie dotrze, jak napiszę jeszcze raz to chyba sobie pomyślą że jestem jakimś oszustem ;___;


When the lights go out
And you throw yourself about in the darkness where you learn to see

---

24/09/2015//Berlin

12/07/2017//Berlin

31/08/2018//Berlin

29/09/2018//Kopenhaga

10/11/2018//Dublin

13/12/2023//Las Vegas


#1023 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 02 marca 2020 - 01:59

https://www.u2.com/n...bscribers/news/

 

Adaś to umie zorganizować imprezę :D

 

Streaming For Subscribers

Something a bit special coming up in March, to mark Adam’s birthday.

We’ll be hosting the premiere of 'U2 eXPERIENCE + iNNOCENCE – LIVE IN BERLIN’ and inviting all subscribers to join us for a live streaming party.

Our Zootopian team will be online to join in the conversation when everyone is invited to share their memories of the tour - photos, tweets, reviews, live chat as the entire show - all  142 minutes and 23 songs -  happens all over again.

For those who can support it, streaming in stunning 4K UHD and 5.1 surround sound. (If that’s not you, maybe you know someone who does… someone who might even host a premiere viewing party.)

We’ll have some very collectable giveaways up for grabs during the premiere - and of course, it being a big weekend for our favourite bass man, we’ll be inviting everyone to share their stories and photos of the one and only Adam Clayton.

Confirmation of timings on the premiere arriving this coming week.

Once we’ve aired the premiere, 'U2 eXPERIENCE + iNNOCENCE – LIVE IN BERLIN’ will be available on demand for the duration of your annual subscription.

And in other news, for those - and we gather that’s a lot of you - who prize the physical over the digital, dispatch of  the DVD and the accompanying booklet of the show will begin in May.

 
 


IrishGirl z u2.heh.pl


#1024 Łukasz U2

Łukasz U2

    Użytkownik

  • Members
  • 3 501 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 02 marca 2020 - 08:54

Fajnie fajnie ale
"We had previously been told by sources to expect some sort of announcement about a possible commercial version of the video later this year. A 75-minute edit of the film has already been show in better than DVD quality in high definition, including 4K broadcasts on television in December and January. Although initially Universal sources had discussed a commercial release of this video, we are told at this time, no physical release of this concert is planned, and it is unlikely we would see anything this year in a physical format"
Także ten :P XXI w.
Watch more TV
I have a vision... Television
Please tell a President to watch more TV
President is not avalaible to Me??? (Mirror Ball Man Zootv Washington Dc)
http://forum.u2guitartutorials.com/

#1025 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 02 marca 2020 - 10:18

Ale czemu nie mogą po prostu wysłać tego koncertu w 4K do subskrybentów?

#1026 feedback

feedback

    Użytkownik

  • Members
  • 2 409 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:melancholy hill

Napisano 02 marca 2020 - 10:38

bo to U2 :P

Midnight is where the day begins.


#1027 Owłos

Owłos

    Użytkownik

  • Members
  • 5 524 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Órsynuw

Napisano 02 marca 2020 - 10:47

A ja na prezent z 2019 wciąż czekam :D


"I went out there
in search of experience
to taste and to touch
and to feel as much
as a man can
before he repents"

#1028 MartinTexas

MartinTexas

    Użytkownik

  • Members
  • 2 593 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Legnica

Napisano 04 marca 2020 - 22:30

A ja na prezent z 2019 wciąż czekam :D

Olej to, przecież streama 4K, 5.1 super hiper możesz oglądnąć! :ph34r: Jeszcze podziękuj!

 

 

 

To jakieś jaja.... Mają materiał nagrany w 4K, dźwięk zmasterowany w 5.1 (pewnie też jakieś DTS, czy Dolby HD) i chyba dla żartu konwertują to do standardu DVD i wysyłają fanom, a na koniec robią streama....

 

No chyba po to, aby ktoś to zgrał i wrzucił do sieci w 4K! :wacko: :wacko: :wacko: Mam nadzieję, że komuś się uda, ale wiadomo zgrane 4K ze streamu to nie to samo co wydanie fizyczne.

 

 

Once we’ve aired the premiere, 'U2 eXPERIENCE + iNNOCENCE – LIVE IN BERLIN’ will be available on demand for the duration of your annual subscription.

Czyli po pierwszej emisji, będzie można jeszcze sobie odtworzyć przez jakiś czas, czy może (w co wątpię) ściągnąć?

 

Wersja download jeszcze by uszła w tłumie, ale chyba się na to nie zdecydują.



#1029 arystoteles

arystoteles

    Użytkownik

  • Members
  • 48 Postów

Napisano 05 marca 2020 - 16:15

Ta cała akcja to jeden wielki śmiech na sali… Płacę składki członkowskie, jeżdżę na koncerty, kupuję wszystkie wydawnictwa w wersji delux i pewnie to się nie zmieni, tylko dlaczego do cholery jasnej od kilku dobrych lat nie mogę się pozbyć dziwnego przeświadczenia że ktoś robi mnie w wała?

 

DVD??? Szkoda że w dobie mody vintage nie zdecydowali się na VHS.

Naprawdę przestaję mieć nadzieję że to wydawnictwo trafi na półki sklepowe. Myślę że wykręcą numer i wrzucą koncert na platformę streamingową Apple Tv i to będzie definitywny koniec tego ciągnącego się od końcówki 2018 roku żenującego serialu. Innego logicznego wyjaśnienia takiego a nie innego scenariusza obranego przez zespół nie widzę. Otrzymamy w końcu koncert - co z tego że na DVD. Przecież będzie cały!!! W końcu to tylko dla nas prawdziwych, zrzeszonych fanów taka gratka i w ogóle weź nie marudź!!!  Z tego co pamiętam nawet na tym forum pojawiły się wypowiedzi w tym tonie właśnie.

 

Ktoś – może nawet niekoniecznie zespół - sprytnie sobie wykalkulował że takie rozwiązanie bardziej się opłaca. Po pierwsze zamyka problem corocznego giftu, który ewidentnie stanowi dla wszystkich kłopot. Od lat pomysł na to „co” i „kiedy” rodzi się  w strasznych bólach i cierpieniu (na marginesie nie rozumiem zupełnie dlaczego?) Po drugie sprzedaż fizycznych nośników w obecnych czasach to nie żyła złota i pewnie więcej zapłaci Apple, HBO, Netflix czy kto tam jeszcze…

 

Zatem klasycznie - 2 pieczenie na 1 ogniu. Apple TV dostanie koncert w pełnej krasie, U2 kasę i reklamę a My trochę jak ubogi krewny znoszone palto z którego siłą rzeczy będziemy musieli się cieszyć.

 

Bardzo chciałbym nie mieć racji

 



#1030 Gone

Gone

    Użytkownik

  • Members
  • 1 101 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Szczecin

Napisano 05 marca 2020 - 17:49

Mam te same odczucia. Dlatego u mnie skubskrybcja wycofana i już nie wróci. Pierwszy bolesny wał był przed zapowiedziany koncertu, zamieszaniem na ich własnej stronie z polską flagą i przewidywaniami koncertu u nas. Wtedy stwierdziłem że to nie ma sensu. Jak coś będzie w sklepie, lepszego niż dvd to kupię, jak nie to bez żalu zrzucę sobie za darmo choćby że streamu. Mam firmę U2 (nie mylić z zespołem) głęboko w poważaniu, a co do samego zespołu żal, że na to pozwalają.
"I believe in the Kingdom Come.. Then all the colours will bleed into one, bleed into one.."

#1031 Yarpen

Yarpen

    Użytkownik

  • Members
  • 972 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 marca 2020 - 15:31

To kiedy zaczynają to strimować? 

+ 2 dni na ogarnięcie nagrania do ściągnięcia?

 

nie ukrywam, że w tych nieciekawych czasach możliwość obejrzenia Berlina jest bardzo kojąca :) 


http://sit-and-wonder.blogspot.com/

#1032 Jacob

Jacob

    Użytkownik

  • U2 FAQ MAKER
  • 3 332 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 marca 2020 - 15:54

Dokładnie, idealnie trafili z tą transmisja. W obecnych czasach zostało nam już tylko oglądanie koncertów nagranych wcześniej bo nowych szybko nie będzie :D

#1033 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 13 marca 2020 - 16:12

ha! to dziś faktycznie. zapomniałam. a to tak jak Yarpen pisze miód dla uszu w czasach zarazy.
jak dobrze :)

IrishGirl z u2.heh.pl


#1034 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 marca 2020 - 17:04

Mam pytanko, czy jest ktoś kto udostępniłby mi dostęp do swojego konta na dzisiejszy stream. NIestety ja jak na razie w tym roku nie przedłużyłem subskrypcji. Oczywiście proszę o ten dostęp dla dobra ogółu, ponieważ chciałbym nagrać owy koncert i go Wam wszystkim udostępnić. Jest ktoś chętny? :)



#1035 soulmate.

soulmate.

    Użytkownik

  • Members
  • 1 684 Postów
  • Płeć:Kobieta
  • Skąd:atomic idyll

Napisano 13 marca 2020 - 17:09

słuchajcie, to nie dziś tylko jutro:

The premiere begins at 9pm GMT this coming Saturday, March 14th but if you can’t tune in then, no worries - the film will be available on demand throughout the term of your 2020 subscription.


IrishGirl z u2.heh.pl


#1036 campeon

campeon

    Użytkownik

  • Members
  • 592 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 13 marca 2020 - 18:01

Też mi się coś zdawało że 14.

#1037 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 marca 2020 - 19:15

Orientujecie się w jakim linku, albo gdzie dokładnie będzie udostępniony ten stream?



#1038 Wiercioch

Wiercioch

    Użytkownik

  • Members
  • 1 027 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:generalnie to z W-cha

Napisano 14 marca 2020 - 19:49

6!

Na u2.comie jest link dokładny. Przynajmniej po zalogowaniu.

Pozdro, Wiercioch
"The right to appear ridiculous is something I hold dear"

#1039 AlanSTA

AlanSTA

    Użytkownik

  • Moderatorzy
  • 823 Postów
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano 14 marca 2020 - 20:00

ok mam  :) 



#1040 Bem-all

Bem-all

    Użytkownik

  • Members
  • 207 Postów
  • Płeć:Mężczyzna
  • Skąd:Warszawa

Napisano 15 marca 2020 - 00:33

Moim zdaniem najlepsza koncertówka od czasu tych z Elevation Tour!

 

PS. A pamiętacie jak w trakcie Stay wyszliśmy całą halą na siku i wróciliśmy dopiero na końcówkę? ;) (A tak serio to fajny zabieg i urozmaicenie koncertu, najważniejsze, że przywracają publiczność wtedy, kiedy jest najbardziej potrzebna)





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych