Skocz do zawartości

U2.COM

1023 replies to this topic

#1021 acr

acr

mam tu fajne drzewko

• Moderatorzy
  • 17298 Postów

Napisano 30 styczeń 2020 - 22:36

Ja się generalnie bardzo cieszę że to w ogóle będzie wydane bo ważny i dla mnie to koncert i nie będę się powtarzał z niczym tylko małe to z u2songs:

The new U2 DVD being sent to fans as part of the 2020 membership package has now been rated in the UK. They also list a release date of April 1, 2020 for the DVD as part of the classification. It suggests editing is complete and these are ready to put into production (if that's not already underway.)

Ta data oficjalnego wydania... ;)

#1022 MartinTexas

MartinTexas

Użytkownik

• Members
  • 2549 Postów

Napisano 03 luty 2020 - 22:33

Ja się generalnie bardzo cieszę że to w ogóle będzie wydane bo ważny i dla mnie to koncert i nie będę się powtarzał z niczym tylko małe to z u2songs:

The new U2 DVD being sent to fans as part of the 2020 membership package has now been rated in the UK. They also list a release date of April 1, 2020 for the DVD as part of the classification. It suggests editing is complete and these are ready to put into production (if that's not already underway.)

Ta data oficjalnego wydania... ;)

Oficjalnego... znaczy zaczną wysyłać do subskrybentów? A może skończą tłoczenie? Rak, czy owak to i tak wcześnie.

No chyba, ze chodzi ci o komercyjne wydawnictwo, a to byłby już największy cyrk, jakby w sklepach Blu-Ray pojawiło się szybciej niż DVD jako prezent od U2.com. :D Choć w przypadku giftów z U2.com nic już mnie nie zdziwi.

#1023 Caroli

Caroli

Użytkownik

• Members
  • 577 Postów

Napisano 12 luty 2020 - 21:31

(...)

za to mi odpisali ws. zagininego giftu za zeszły rok, w skrócie: "shit happens, wysyłamy znowu"

Wychodzi na to, ze nie tylko ja czekam na suba z 2019 roku. xD

Na powaznie, do kogo pisales w sprawie zaginionej paczki? Subskrypcje mam od pazdziernika, wiec byc moze gift jest jeszcze w trakcie produkcji; mam nadzieje, ze sie doczekam przed berlinskim DVD.

#1024 alexdescend

alexdescend

Użytkownik

• Members
  • 704 Postów

Napisano 14 luty 2020 - 21:10

Wychodzi na to, ze nie tylko ja czekam na suba z 2019 roku. xD

Na powaznie, do kogo pisales w sprawie zaginionej paczki? Subskrypcje mam od pazdziernika, wiec byc moze gift jest jeszcze w trakcie produkcji; mam nadzieje, ze sie doczekam przed berlinskim DVD.

pisałem, napisali że wysłali, że smutno im z że nie doszło i że wysyłają drugą (było to z 3 tygodnie temu, dalej nic nie doszło).

Boję się co zrobić jak druga też do mnie nie dotrze, jak napiszę jeszcze raz to chyba sobie pomyślą że jestem jakimś oszustem ;___;

These days, days, days run away like horses over the hill

---

24.09.2015//Berlin

12.07.2017//Berlin

31.08.2018//Berlin

29.09.2018//Kopenhaga

10.11.2018//Dublin

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych